Zsynchronizuj opcje pożyczki bankowej i karty kredytowej dla konsumentów

17 lutego 2021
Category: Kredytowa Jest

Synchrony Financial, spółka matka Synchrony Bank, założona w 1932 roku, od kilkudziesięciu lat służy jako instytucja świadcząca usługi finansowe w świecie handlu detalicznego. Chociaż Synchrony Bank oferuje różnorodne produkty bankowe, w tym wysokodochodowe oszczędności, rachunki rynku pieniężnego i certyfikaty depozytowe, firma nie oferuje obecnie bezpośredniego finansowania konsumentom, takiego jak pożyczki osobiste, pożyczki samochodowe, pożyczki hipoteczne lub Synchrony karty kredytowe.

Jednak wielu konsumentów prawdopodobnie pośrednio słyszało o Synchrony i zapoznało się z nią. Dzieje się tak, ponieważ Synchrony Financial jest jednym z największych dostawców detalicznych kart kredytowych, który pomaga użytkownikom w zaspokajaniu potrzeb kredytowych we wszystkich głównych branżach. Oto, jak opcje finansowania za pośrednictwem Synchrony Financial działają dla konsumentów.

Jak działa finansowanie z Synchrony Bank

Gdy klienci niektórych detalistów lub małych firm potrzebują dostępu do finansowania, Synchrony Financial jest w stanie pomóc. Firma oferuje opcję finansowania w obiegu zamkniętym pod marką własną niektórym firmom, które chcą oferować klientom finansowanie kart kredytowych. Firma świadcząca usługi finansowe oferuje również opcje kart z otwartą pętlą dla niektórych dużych detalistów. Dzięki karcie własnej marki o zamkniętym obiegu, gwarantowanej przez Synchrony, klienci, którzy zostali zatwierdzeni do otrzymania nowej karty kredytowej w ramach programu sprzedawcy detalicznego, mogą korzystać z karty tylko w tym konkretnym sklepie. Karty z otwartą pętlą dostępne w sieciach Visa i Mastercard umożliwiają klientom korzystanie z karty wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Visa lub Mastercard.

Klienci składają wniosek o kartę kredytową sprzedawcy bezpośrednio przez Synchrony, zwykle w kasie sklepu, online lub telefonicznie. W ciągu kilku minut Synchrony jest w stanie zatwierdzić lub odrzucić nowy wniosek o kartę kredytową. Podobnie jak większość kart kredytowych sprzedawców detalicznych, Synchrony ogranicza dostępny kredyt na nowej karcie, zwykle oferując początkowo nie więcej niż 500 USD lub 1000 USD. Wielu konsumentów, nawet tych z mniej niż idealnym kredytem, ​​może otrzymać kartę kredytową sprzedawcy Synchrony, ale wymagana jest aplikacja.

Aplikacja wymaga podania pełnego imienia i nazwiska, adresu domowego, danych kontaktowych i daty urodzenia. Musisz również podać swój numer ubezpieczenia społecznego, informacje o dochodach i zatrudnieniu oraz prawo jazdy. Po zatwierdzeniu wniosku można od razu dokonać zakupów. W ciągu kilku tygodni otrzymasz również pocztą fizyczną kartę kredytową.

Najpopularniejsze karty kredytowe

Z pomocą Synchrony Financial kilku dużych detalistów, a także małe firmy może zaoferować swoim klientom łatwy i szybki dostęp do kredytu. Oto krótka lista najpopularniejszych obecnie dostępnych opcji kart kredytowych Synchrony Financial:

Karta Kredytowa Synchrony CareCredit – ta karta kredytowa jest dostępna dla konsumentów poszukujących możliwości finansowania zabiegów zdrowotnych, w tym kosztów weterynaryjnych. Zazwyczaj karta CareCredit oferuje promocyjne finansowanie dla kwalifikujących się klientów, takie jak brak odsetek, jeśli saldo jest w całości spłacane w ciągu sześciu, 12 lub 18 miesięcy.

Karta Kredytowa Banana Republic – ta opcja karty jest dobrym wyborem dla osób często kupujących Banana Republic, a także dla tych, którzy robią zakupy w powiązanych z nią sklepach, w tym Gap, Old Navy, Piperlime i Athleta. Karta może być używana tylko w tych markowych sklepach. Posiadacze kart zdobywają pięć punktów za każdego wydanego dolara, co co 500 punktów zamienia się w certyfikaty nagród o wartości 5 USD.

Walmart Mastercard – ta opcja karty kredytowej Synchrony Financial jest kartą wspólną z otwartą pętlą, co oznacza, że ​​mimo że mówi o Walmart, można jej używać wszędzie tam, gdzie akceptowane są karty Mastercard. Posiadacze kart zarabiają 3% na zakupach Walmart, 2% na zakupach paliw Murphy USA i Walmart oraz 1% na wszystkich innych zakupach. Nagrody można wymienić tylko na środki na wyciągu.

Uwagi dotyczące kart sklepu i sprzedawcy

Chociaż Synchrony Financial sprawia, że ​​uzyskanie karty kredytowej sprzedawcy w Twoim ulubionym sklepie, online lub osobiście, jest niezwykle łatwe, karty kredytowe detaliczne nie zawsze są najlepszym wyborem. Po pierwsze, większość detalicznych kart kredytowych ma dwucyfrowe stopy procentowe, zaczynające się od 24%. Mimo że często istnieją promocyjne oferty APR z kartami pod wspólną marką firmy Synchrony, wszelkie pozostałe saldo, które nie zostanie w pełni spłacone do czasu zakończenia tego okresu, powoduje naliczenie dużego oprocentowania.

Posiadacze kart posiadający karty kredytowe sprzedawcy detalicznego firmy Synchrony i jej partnerzy zazwyczaj nie płacą rocznej opłaty, ale mogą obowiązywać inne opłaty. Opłaty za transakcje zagraniczne są standardowe, podobnie jak opłaty za opóźnienia w płatnościach, a kary przekraczają limity, podobnie jak w przypadku większości innych kart kredytowych. Jednak Synchrony utrzymuje maksymalny limit linii kredytowej oferowany klientom na dość niskim poziomie, nawet jeśli Twój kredyt jest w dobrej kondycji.

Kombinację wad należy porównać z ewentualnymi nagrodami za karty oferowane z karty kredytowej Synchrony pod wspólną marką w Twoich sklepach. W wielu przypadkach lepszą opcją będzie tradycyjna karta kredytowa z nagrodami cashback lub podróżna karta kredytowa.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy