ZELLE В®

17 lutego 2021
Category: Dowolnym Momencie

Szybko wysyłaj i odbieraj pieniądze z Zelle®.

Żadnych czeków. Brak gotówki. Bez kłopotów.Zellesprawia, że ​​wysyłanie, proszenie i otrzymywanie pieniędzy jest szybkie, bezpieczne i łatwe 1 – i jest bezpłatne dla klientów bankowości osobistej w USA. Zacznij go używać już dziś w aplikacji mobilnej US Bank.

Dlaczego warto korzystać zZelle?To jest bezpieczne.Dzięki WZellepieniądze są przesyłane bezpośrednio między kontami bez żadnych przerw. Jako klient banku w USA jesteś chroniony naszą gwarancją braku ryzyka online.

To jest szybkie.Pieniądze, które wysyłasz za pomocąZellemogą znaleźć się na koncie odbiorcy w ciągu kilku minut 2, dzięki czemuZellejest idealnym sposobem na podzielenie się kosztami wydatków między przyjaciółmi lub przesłanie pieniędzy w prezencie.

To wygodne.ZnajdźZellew aplikacji mobilnej US Bank lub bankowości internetowej. Do wysłania pieniędzy wystarczyadres e-mail odbiorcy lub numer telefonu komórkowego w Stanach Zjednoczonych.

To łatwe.Wysyłanie pieniędzy jest łatwe. Po prostu wybierz zaufanego odbiorcę, wprowadź kwotę i naciśnij Wyślij. Możesz śledzić swoją płatność w bankowości internetowej lub mobilnej. Proszenie o pieniądze jest równie łatwe. 3

Uwaga: podobnie jak w przypadku każdej interakcji finansowej, zalecamy korzystanie zZelletylko z osobami, które znasz i którym ufasz.

Masz już aplikację mobilną US Bank?Zobacz te interaktywne samouczki, aby zobaczyć, jak łatwo jest korzystać zZelle. W mgnieniu oka będziesz gotowy do pracy!

Możesz również korzystać zZellew bankowości internetowej.Możesz zacząć korzystać zZelle wdowolnym momencie, gdy korzystasz z bankowości internetowej. Po prostu zaloguj się na swoje konto i zobacz, co możesz zrobić.

Następnym razem, gdy sięgniesz po gotówkę lub czeki, spróbuj zamiast tegoZelle.

Dokonaj płatności, która naprawdę się liczy.Kiedy zdarzają się katastrofyułatwiamy pomoc Zellena rzecz Amerykańskiego Czerwonego Krzyża . 4 Wspieraj ich misję zapewnienia opieki, schronienia i nadziei Amerykanom w potrzebie. Aby przekazać darowiznę w czasach kryzysu:

W aplikacji mobilnej US Bank:Poszukaj transparentu Amerykańskiego Czerwonego Krzyża na ekranieZelleSelect Recipients.

W bankowości internetowej:poszukaj banera Amerykańskiego Czerwonego Krzyża po prawej stronie strony Moje konta.

Poznaj bankowość cyfrową
 • Mobilny depozyt czekowy
 • Zapłać rachunekTransferyAlerty dotyczące kontaDokumenty elektroniczneBankowość bankomatowaOdejście?Wybierając „Kontynuuj, opuścisz bank US i wejdziesz na stronę internetową innej firmy. US Bank nie ponosi odpowiedzialności za treść ani produkty i usługi dostarczane przez tę stronę internetową osoby trzeciej, ani nie gwarantuje dostępności systemu ani dokładności informacji zawartych w witrynie. Ta strona internetowa nie jest kontrolowana przez Bank USA. Należy pamiętać, że w witrynie innej firmy mogą obowiązywać inne zasady dotyczące prywatności i bezpieczeństwa informacji niż w banku US

  Koniec wyskakującego okienka. Naciśnij klawisz Escape, aby zamknąć lub naciśnij klawisz Tab, aby przejść do dostępnych opcji.

 • Finansowe IQ
 • BezpieczeństwoKarieraPrywatnośćŚledzenie i reklama onlineMapa witrynyDostępnośćCoBrowseAby korzystać zZellemusisz mieć konto bankowe w USA . Obowiązuje regulamin. /p

  Aby wysłać pieniądze w ciągu kilku minut za pomocąZelle, musisz mieć odpowiednie konto w banku w USA oraz numer telefonu komórkowego zarejestrowany w swoim profilu bankowości internetowej i mobilnej przez co najmniej 3 dni kalendarzowe. Transakcje zwykle trwają kilka minut, jeśli adres e-mail odbiorcy lub numer telefonu komórkowego w USA są już zarejestrowane wZelle.

  Wnioski o pieniądze zZelle(w tym wnioski o podział) wysyłane na numer telefonu komórkowego w USA wymagają, aby numer telefonu komórkowego był najpierw zarejestrowany wZelle.

  Wpisz i dokładnie przejrzyj swoją darowiznę.Zelle, Twój bank i Amerykański Czerwony Krzyż nie ponoszą odpowiedzialności za niepowodzenie, bez ich winy, w zrealizowaniu transakcji we właściwej kwocie ani za jakiekolwiek związane z tym straty.

  100% Twojej darowizny zostanie przeznaczone na wsparcie pomocy w przypadku katastrofy Amerykańskiego Czerwonego Krzyża. Nazwa, godło i materiały chronione prawem autorskim Amerykańskiego Czerwonego Krzyża są używane za jego zgodą, która w żaden sposób nie stanowi poparcia, wyraźnego lub dorozumianego, jakiegokolwiek produktu, usługi, firmy, opinii lub stanowiska politycznego. Logo Amerykańskiego Czerwonego Krzyża jest zastrzeżonym znakiem towarowym należącym do Amerykańskiego Narodowego Czerwonego Krzyża. Więcej informacji na temat Amerykańskiego Czerwonego Krzyża można znaleźć na stronie redcross.org.

  Zelleumożliwia konsumentom wysyłanie pieniędzy naadres[email protected], aleZellenie może żądać pieniędzy od [email protected]

  Zellei powiązane znakiZellesą w całości własnością Early Warning Services, LLC i są używane w niniejszym na podstawie licencji.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy