Zarejestruj się, aby otrzymać kredyt STAR

17 lutego 2021
Category: Swój Kredyt

Ulotka dla nowych właścicieli domów

Pośrednicy w obrocie nieruchomościami i prawnicy, gdy Twoi klienci kupują nowe domy, zachęcamy do dostarczania im tej jednostronicowej ulotki do wydrukowania: Zarejestruj się, aby otrzymać ulgę podatkową (STAR).

Jeśli niedawno kupiłeś swój dom lub nigdy nie ubiegałeś się o świadczenie STAR w obecnym domu, możesz zaoszczędzić setki dolarów każdego roku. Wystarczy zarejestrować się, aby otrzymać kredyt STAR tylko raz, a będziesz otrzymywać coroczne korzyści tak długo, jak kwalifikujesz się. Zobacz program STAR, aby dowiedzieć się więcej.

Masz już konto STAR?

O ile nie nastąpiła zmiana właściciela nie rejestruj się ponownie. Sprawdzimy Twoje informacje co roku i automatycznie wyślemy Ci sprawdzenie zdolności kredytowej STAR, jeśli kwalifikujesz się.

Kiedy otrzymasz sprawdzenie zdolności kredytowej STAR?

Skorzystaj z harmonogramu dostaw czeków STAR, aby uzyskać aktualne informacje o tym, kiedy zaczniemy wystawiać czeki w Twojej okolicy.

Przejście na punkty STAR ze zwolnienia STAR

Jeśli przejdziesz na kredyt STAR ze zwolnienia STAR, po wejściu w życie rejestracji otrzymasz czek na kredyt STAR zamiast obniżki podatku szkolnego (zwolnienie STAR).

Jeśli dobrowolnie przechodzisz na punkt STAR ze zwolnienia STAR:

 • postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zarejestrować się w celu uzyskania kredytu STAR, i
 • wybierz opcję Make the Switch na pierwszej stronie rejestracji.Jeśli otrzymałeś list, w którym musisz zaktualizować swoją rejestrację (formularz RP-425-RDM):

  • postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby zarejestrować się w celu uzyskania kredytu STAR, i
  • wybierz opcję Aktualizuj rejestrację na pierwszej stronie rejestracji.Jeśli płacisz podatki szkolne za pośrednictwem rachunku powierniczego hipotecznego, możesz skontaktować się z pożyczkodawcą hipotecznym lub jego agentem, aby poinformować ich, że przeszedłeś na kredyt STAR ze zwolnienia STAR.

   Zanim się zarejestrujesz

   Zanim zaczniesz, przygotuj poniższe informacje w celach informacyjnych. Jeśli nie masz niezbędnych informacji, nie będziesz mógł zapisać rejestracji do zakończenia w późniejszym czasie.

   Uwaga: zostanie wyświetlony monit o podanie klucza usługi , ale nie jest to wymagane do ukończenia rejestracji.

   • nazwiska i numery PESEL wszystkich właścicieli nieruchomości i ich małżonków (możesz zostać poproszony o wprowadzenie tych informacji więcej niż jeden raz, aby pokazać relacje między właścicielami)
   • główne miejsce zamieszkania właścicieli i ich małżonkówprzybliżona data zakupu nieruchomości przez właścicieli i nazwy sprzedawców (ta informacja nie jest wymagana, ale może nam pomóc w bezproblemowej rejestracji)najnowszy rachunek za podatek szkolny, jeśli aktualni właściciele go otrzymali (Zobacz przykłady).adres każdej nieruchomości mieszkalnej należącej do innego stanunazwa prawna trustu, jeśli ma to zastosowanieFederalne lub stanowe zeznania podatkowe 2018 dla wszystkich właścicieliGdybyś nie obowiązek złożyć zeznanie podatkowe 2018 dochody, trzeba będzie następujące informacje dodatkowe dla wszystkich właścicieli nieruchomości:

    • łączne pensje, pensje i napiwki;
    • dochody z odsetek i dywidendy podlegające opodatkowaniu;zasiłek dla bezrobotnych;suma emerytur i rent;Plusy opieki socjalnej; iinne przychody.Gotowy?

     Po rejestracji

     1. Wydrukuj kopię strony potwierdzenia.
     2. Zapisz numer potwierdzenia. Będziesz go potrzebować do weryfikacji, jeśli skontaktujesz się z nami później. Jeśli podałeś swój adres e-mail, wyślemy Ci wiadomość e-mail z numerem potwierdzenia.Jeśli kwalifikujesz się, prześlemy Ci sprawdzenie zdolności kredytowej STAR przed terminem płatności podatku szkolnego. Aby sprawdzić, czy w tym roku zaczniesz otrzymywać punkty STAR, czy też rejestracja zacznie obowiązywać dopiero w przyszłym roku, zobacz Ostateczny termin przejścia na kredyt STAR z wyłączenia STAR.

      W przyszłych latach

      Nie musisz rejestrować się ponownie w przyszłych latach, chyba że nastąpiła zmiana właściciela domu. Kiedy zarejestrujesz się w celu uzyskania kredytu STAR, automatycznie przeanalizujemy Twoje zgłoszenie, aby określić, czy kwalifikujesz się do kredytu w wersji Basic czy Enhanced STAR. Dopóki jesteś uprawniony, wyślemy Ci czek na kwotę zasiłku.

      Jeśli otrzymasz od nas list

      Jeśli będziemy potrzebować dodatkowych informacji w celu przetworzenia Twojej rejestracji lub jeśli z naszych danych wynika, że ​​nie kwalifikujesz się do kredytu, wyślemy Ci list. Pismo będzie zawierało wyjaśnienie, w jaki sposób podać wymagane informacje i jak odpowiedzieć, jeśli się nie zgadzasz.

      Zasoby
      • Ulotka dla nowych właścicieli domów
      • Wyszukiwanie ulgi podatkowej od nieruchomościJak zgłosić swój kredyt STARKwalifikowalność do STARRodzaje STARPytania i odpowiedzi dla właścicieli domówPowiadomienie o prywatności STARKatedra Podatków i Finansów

       POŁĄCZ SIĘ Z NAMI

      • Subskrybuj
      • FacebookŚwiergotYoutube Zarejestruj się online lub pobierz i wyślij swoją aplikację.

       Wypełnij Spis Ludności 2020 już dziś!

       Już dziś zostań dawcą narządów!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy