Z jakiego biura informacji kredytowej korzysta Lightstream

17 lutego 2021

Czy ktoś wie, jakie biuro LightStream pobiera dla swoich aplikacji?

 • Monitoring kredytów
 • Wszystkie tematy forum
 • Poprzedni tematNastępny temat
 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treści
 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściNiesamowite dzięki za informację!

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściTak, od Equifax. Jeśli zostaniesz zatwierdzony, zobaczysz na oświadczeniu o ujawnieniu kredytu, że wynik jest pobierany z Equifax.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściMoja najcenniejsza tradycja.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściEQ. Nawiasem mówiąc, są niesamowici. Zostałem zatwierdzony i kilka dni później miałem pieniądze na koncie bankowym. Mogę też zachować tytuł. Wspaniała kompania.

 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treści
 • Oznacz jako nowe
 • ZakładkaSubskrybujNiemySubskrybuj kanał RSSPermalinkWydrukowaćEmail do przyjacielaZgłoś nieodpowiednie treściNie znalazłem wiele na MyFico o Lightstream przed złożeniem wniosku, więc zaktualizuję moje doświadczenie, aby pomóc innym.

  Złożyłem wniosek o pożyczkę motocyklową w Lightstream, ponieważ DCU (mój główny CU i posiadacz rachunku samochodowego) wrócił z zaskakująco wysokim RRSO za mój kredyt i historię z nimi. Może dlatego, że jest to pożyczka na motocykl? Niepewny. Tak czy inaczej. Słyszałem kilka rzeczy o Lightstreamie, na przykład, że w ogóle nie biorą pod uwagę wątpliwego uznania, a jeśli otrzymasz ofertę, zawsze jest to relatywnie przyzwoita stawka, więc dałem im szansę. Złożyłem aplikację około 20:00 w środę, w ciągu kilku sekund otrzymałem e-mail z potwierdzeniem, że wrócą do mnie w ciągu 12 godzin. Następnego ranka około 7 rano otrzymałem powiadomienie o ocenie zdolności kredytowej na EQ. Może 10 minut później zadzwonił telefon z prośbą o wyjaśnienie jakiejś starej pożyczki studenckiej (tylko negatywy na mojej CR), a następnie około 5 minut później otrzymałem e-mail z prośbą o przesłanie dowodu dochodów i kopii prawa jazdy.Około 6 godzin później, więc tuż po obiedzie w ten sam czwartek, otrzymałem wiadomość e-mail z gratulacjami za zatwierdzenie i łącze do logowania, przejrzenia warunków i podpisania / zaakceptowania, jeśli zgodziłem się na warunki. Mimo że kurs był nadal wysoki (moim zdaniem) pokonali DCU o ponad 2%, więc podpisałem elektronicznie papier, przesłałem dane bankowe, wybrałem finansowanie ACH w najbliższym możliwym terminie (następny dzień, piątek). To było to. Wpłać na konto następnego ranka, aw sobotę nowy motocykl w moim garażu! Triumph Sreet Triple R 2018, dla zainteresowanych ;-)przesłałem moje dane bankowe, wybrałem finansowanie ACH w najbliższym możliwym terminie (następny dzień, piątek). To było to. Wpłać na konto następnego ranka, aw sobotę nowy motocykl w moim garażu! Triumph Sreet Triple R 2018, dla zainteresowanych ;-)przesłałem dane mojego banku, wybrałem finansowanie ACH w najbliższym możliwym terminie (następny dzień, piątek). To było to. Wpłać na konto następnego ranka, aw sobotę nowy motocykl w moim garażu! Triumph Sreet Triple R 2018, dla zainteresowanych ;-)

  Więc w mniej niż 48 godzin przeszedłem od aplikacji do gotówki w banku. Bardzo łatwe, bez BS.

  12K na 36 miesięcy @ 6,74% z rabatem w wysokości 0,50% w przypadku płatności automatycznej. Stawki za motocykle zawsze wydają się wyższe niż zwykłe stawki kredytów samochodowych.

  Gotówka w banku sprawia, że ​​kupowanie samochodów jest o wiele lepsze! Mając pewność, że wchodzisz do dealera, wiedząc, że masz już fundusze, z możliwością złożenia pewnej oferty gotówkowej to jedyny sposób, w jaki kiedykolwiek ponownie kupię pojazd!

  Zaktualizuję ten post, jeśli napotkam jakiekolwiek problemy, a także za kilka miesięcy z ogólną aktualizacją eksperymentu.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy