Wymagania dotyczące zabezpieczonych kredytów samochodowych

17 lutego 2021

Uzyskaj finansowanie samochodu

nawet przy słabym kredycie.

Ten przewodnik analizuje różnicę między niezabezpieczonymi i zabezpieczonymi pożyczkami samochodowymi, wymaganiami oraz zaletami uzyskania zabezpieczonej pożyczki samochodowej.

Jedną z opcji dostępnych dla osób ze słabym lub niewielkim kredytem są zabezpieczone pożyczki samochodowe . Pożyczka ta jest oparta na wartości zabezpieczenia ustanowionego dla pożyczki na samochód.

Pożyczki zabezpieczone a pożyczki niezabezpieczone

Pożyczka zabezpieczona to pożyczka zaciągnięta z zabezpieczeniem oferowanym w zamian za pożyczkę. W wielu przypadkach zabezpieczenie jest faktyczną pozycją, na której zaciągany jest kredyt. Na przykład zabezpieczenie kredytu mieszkaniowego stanowi sam dom. Jeżeli pożyczkobiorca nie wywiąże się z warunków pożyczki, wówczas dom zostaje przejęty przez przejęcie, a pożyczkodawca przejmuje go w posiadanie. To samo dotyczy kredytów samochodowych w wielu przypadkach. Zabezpieczeniem kredytu jest pojazd, na który zaciągana jest pożyczka. Jeżeli pożyczkobiorca nie uiści ustalonych płatności, pojazd zostaje przejęty przez pożyczkodawcę.

Z drugiej strony niezabezpieczone pożyczki to pożyczki oferowane bez zabezpieczenia w zamian. Przykłady pożyczek niezabezpieczonych obejmują większość pożyczek osobistych, pożyczek studenckich i kart kredytowych. Jeżeli pożyczkobiorca nie dokona płatności i nie dotrzyma warunków pożyczki, pożyczkodawca ma wtedy niewiele możliwości, z wyjątkiem próby odzyskania pożyczki za pośrednictwem agencji windykacyjnej lub dochodzenia salda należnego pożyczkodawcy od pożyczkobiorcy.

Procedura pożyczki zabezpieczonej

W niektórych przypadkach pożyczkodawca pożyczki samochodowej poprosi o zabezpieczenie poza samym pojazdem. Może się tak zdarzyć, jeśli kredytobiorca ma szczególnie zły kredyt, nie ma kredytu lub ma bardzo niskie dochody.

Jeśli pożyczkodawca zażąda zabezpieczenia jako zabezpieczenia, to do pożyczkobiorcy należy następnie zaoferowanie swojego domu, ziemi, łodzi lub innego majątku w celu zabezpieczenia pożyczki. Zwykle przyjmuje się to w formie dokumentu prawnego zwanego zastawem. Po spełnieniu warunków pożyczki pożyczkodawca zwalnia nieruchomość z zastawu.

Jeżeli pożyczkobiorca nie dokona płatności i nie wywiąże się z warunków umowy pożyczki, wówczas pożyczkodawca będzie miał prawny powód do rozpoczęcia przejmowania nieruchomości w posiadanie i wykonywania zastawu.

Wymagania dotyczące pożyczki zabezpieczonej

Jeśli pożyczkodawca prosi o zabezpieczenie, oferowana nieruchomość musi być własnością pożyczkobiorcy. Jednak w wielu przypadkach zabezpieczeniem kredytu samochodowego pod zastaw samochodu jest sam samochód.

 • Dochód. W przypadku każdego kredytu samochodowego wymagany jest możliwy do zweryfikowania dochód. Mogą to być odcinki wypłaty z ostatnich kilku okresów rozliczeniowych, kopie federalnych zeznań podatkowych, jeśli jesteś samozatrudniony, lub wyciągi bankowe, które pokazują regularne miesięczne depozyty z innych źródeł dochodu.
 • Zatrudnienie. Musisz być w stanie pokazać stałe źródło dochodu. Dla większości ludzi ma to formę zatrudnienia. Ogólnie rzecz biorąc, pożyczkodawcy wolą, aby wnioskodawca był w stanie wykazać, że posiada stałe zatrudnienie przez co najmniej ostatnie 12 miesięcy. Jednak w przypadku osób pracujących na własny rachunek lub osób mających inne źródła dochodu (alimenty dla współmałżonka, spadki itp.), O ile możesz wykazać, że Twoje dochody są stałe i przewidywalne, większość pożyczkodawców będzie z Tobą współpracować. Pobyt. W wielu przypadkach pożyczkodawcy chcą, aby wnioskodawcy wykazali, że mają stałe miejsce zamieszkania i przebywają w obecnym domu od co najmniej 12 miesięcy. Jeżeli jednak niedawno wprowadziłeś się do swojego obecnego miejsca zamieszkania, powinieneś być w stanie wykazać, że w ciągu ostatnich kilku lat przebywałeś w jednym domu przez co najmniej 12 miesięcy. Zobacz, jakie stopy procentowe możesz uzyskać >> Zabezpieczone kredyty samochodowe zwykle obejmują wykorzystanie samego pojazdu jako zabezpieczenia pożyczki. Wymagania dotyczące tego rodzaju pożyczki są podobne do prawie każdego innego rodzaju pożyczki. Kandydaci muszą być w stanie wykazać stały dochód, zatrudnienie i miejsce zamieszkania.

  Pożyczki pod zastaw samochodu pozwalają płacić mniejsze kwoty przez długi czas

  Bank oferuje niezabezpieczoną pożyczkę na auto, zakładając, że dotrzymasz słowa i że spłacisz pożyczkę w terminie, co miesiąc przez dany okres. Jeśli masz wysoki FICO lub zdolność kredytową, z łatwością zakwalifikujesz się do tego rodzaju pożyczki. Jednak najdłuższy termin dostępny dla tego rodzaju pożyczki to zazwyczaj 48 miesięcy, a stopa oprocentowania wynosi 12,9 proc.

  Zabezpieczone kredyty samochodowe, w przypadku których auto służy jako zabezpieczenie, generalnie wynoszą od 3 do 5 procent i zostały przesunięte średnio na maksymalnie 72 miesiące, aw niektórych przypadkach nawet do 84 miesięcy (od 2010 r.) . Widać, że pożyczki pod zastaw samochodu są zdecydowanie lepszym wyborem na zakup samochodu niż pożyczka niezabezpieczona. Przy stopach procentowych na poziomie prawie 13 procent i 4-letnim limicie pożyczki, okaże się, że kupując samochód z pożyczką osobistą, zapłacisz znacznie wyższą miesięczną spłatę niż w przypadku standardowego kredytu samochodowego.

  Zalety zabezpieczonych kredytów samochodowych

  Dla tych, którzy są właścicielami domów lub kontrolują inne duże aktywa, zabezpieczone pożyczki samochodowe mogą być opcją uzyskania najlepszych stóp procentowych i warunków pożyczki dostępnych od pożyczkodawcy. Oprócz zobowiązania związanego z powiązaniem nieruchomości lub aktywów z pożyczką na samochód, zabezpieczona pożyczka na samochód oferuje określone i znaczące korzyści.

 • Luźniejsze terminy. Ponieważ pożyczkodawca ma zabezpieczenie, przed którym może zbilansować pożyczkę, osoby zaciągające zabezpieczone kredyty samochodowe mogą cieszyć się większą elastycznością w zakresie warunków płatności i innych aspektów finansowania pojazdu. Te bardziej elastyczne warunki mogą oznaczać oszczędności dla pożyczkobiorcy, ponieważ może on mieć lepszą kontrolę nad sposobem spłaty pożyczki.
 • Niższe wymagania dochodowe. Ponownie, ponieważ pożyczka na samochód może być zabezpieczona zabezpieczeniem, pożyczkodawca generalnie nie jest tak jastrzębi, jeśli chodzi o wymaganie określonego poziomu dochodu, aby pożyczkobiorca się kwalifikował. Dlatego pożyczki zabezpieczone są świetnymi opcjami pożyczki samochodowej dla potencjalnych nabywców, którzy mogą mieć znaczny dochód niezależny lub zapadające inwestycje, ale nie zapewniają stałej wypłaty, która dobrze pokazuje się na papierze. Dochód podlegający odliczeniu od podatku. Chociaż dochód z wielu rodzajów pożyczek osobistych nie podlega odliczeniu od podatku zgodnie z IRS, gdy pożyczkobiorca korzysta z domu na niektóre rodzaje kredytów samochodowych z zabezpieczeniem, odsetki mogą być odliczone od podatku. Pożyczka pod zastaw domu lub linia kredytowa pod zastaw domu to rodzaj kredytu, w którym pożyczkobiorcy mogą odliczyć odsetki od płatności od podatku dochodowego. Jednak pożyczkobiorcy powinni zbadać, czy te odliczenia można zastosować powyżej standardowego odliczenia, które zwykle stosuje wielu składających. Niższe stopy procentowe. Poszukiwanie niskiego oprocentowania kredytu samochodowego stanowi tak dużą część procesu zakupowego, że warto wspomnieć, że osoby zaciągające zabezpieczone kredyty samochodowe mogą cieszyć się znacznie niższymi stopami procentowymi, również w oparciu o fakt, że pożyczkodawca wie, że dostępne jest zabezpieczenie . Podczas zakupów potencjalny nabywca samochodu powinien dobrze przyjrzeć się wszystkim oprocentowaniu RRSO, czyli rocznym stopom procentowym oferowanym przez pożyczkodawców, aby znaleźć te najniższe, które nie doprowadzą do wzrostu zadłużenia w czasie z dużą ilością odsetek składanych. Mniej kłopotów. Inną rzeczą związaną z zabezpieczonymi pożyczkami na auto, które są zabezpieczone zabezpieczeniem, jest to, że pożyczkodawca może mieć mniejsze szanse na zlecenie przejęcia. Dzieje się tak, ponieważ finansowany samochód nie jest podstawowym aktywem powiązanym z pożyczką. Zobacz, jakie stopy procentowe możesz uzyskać >> Tak długo, jak pożyczkobiorca jest ostrożny, aby nie spłacić zabezpieczonej pożyczki samochodowej, ten rodzaj finansowania pojazdu może oznaczać dodatkowe dolary w portfelu kupującego pod koniec okresu pożyczki. Dlatego w czasach płochliwych pożyczkodawców i trudnych do zdobycia kredytów wielu pożyczkobiorców wybiera pożyczki zabezpieczone na niezbędne zakupy, które przekraczają ich oszczędności.

  Jak sprawdzić pożyczki pod zastaw samochodu

  Jeśli szukasz pożyczki pod zastaw samochodu na następny samochód, powinieneś wiedzieć, jak zbadać ten temat i być w pełni świadomym zalet i wad przed zaciągnięciem pożyczki. Te kredyty samochodowe, znane również jako pożyczki pod zastaw samochodu, mogą zapewnić korzystniejsze opcje kredytu samochodowego i warunki kredytu samochodowego, ale niosą ze sobą również wysoki czynnik ryzyka. Zanim zdecydujesz się na zabezpieczoną pożyczkę samochodową, wykonaj poniższe czynności, aby sprawdzić, jakie pożyczki Ci zaoferowano.

  1. Sprawdź kary. Pożyczki pod zastaw samochodu oznaczają, że jeśli nie dokonasz płatności, Twój nowy samochód może zostać przejęty. Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami zawartymi w ofercie pożyczki, aby zobaczyć, ile płatności musiałbyś przegapić, a także jak wysokie są opłaty karne, i nie otrzymuj zabezpieczonej pożyczki samochodowej, jeśli twoja sytuacja finansowa może spowodować utratę samochód. Będzie to kosztować pieniądze i zaszkodzić kredytowi.
  2. Zważ korzyści. Ponieważ pożyczki pod zastaw samochodu są mniej ryzykowne dla pożyczkodawców, mogą one oferować pewne korzyści, których normalnie nie uzyskałbyś w przypadku pożyczki niezabezpieczonej. Przeglądaj oferty pożyczek i szukaj niskich stóp procentowych oraz wydłużonych okresów spłaty dzięki zabezpieczonej pożyczce. W zależności od kredytu, możesz kwalifikować się do dodatkowych korzyści, takich jak brak wymogu zaliczki. Porównaj pożyczki zabezpieczone i niezabezpieczone. Jeśli Twój kredyt jest wystarczająco dobry, gdy możesz otrzymać niezabezpieczoną pożyczkę, musisz porównać warunki pożyczki zabezpieczonej z warunkami pożyczki niezabezpieczonej. Pożyczki niezabezpieczone są dla Ciebie mniej ryzykowne i są ogólnie zalecane, jeśli to w ogóle możliwe. Korzystając z tych trzech kroków, aby sprawdzić pożyczki pod zastaw samochodu przed zakupem, będziesz lepiej poinformowanym kupującym i będziesz mieć większe szanse na znalezienie najlepszej oferty pożyczki dla siebie.Jak porównać zabezpieczone kredyty samochodowe

   Jeśli złożyłeś wniosek o jakieś zabezpieczone pożyczki na samochód lub pożyczki pod zastaw samochodu i otrzymałeś wiele zezwoleń, możesz się zastanawiać, jak najlepiej porównać kredyty samochodowe, aby znaleźć opcje kredytu samochodowego i warunki kredytu, które są dla Ciebie najkorzystniejsze. Podobnie jak w przypadku innych kredytów samochodowych, szczegóły zabezpieczonych kredytów samochodowych mogą się znacznie różnić w zależności od pożyczkodawcy oferującego pożyczkę. Te kroki pomogą ci porównać zalety i wady ofert pożyczki, które otrzymałeś, aby znaleźć najlepsze możliwe opcje.

   1. Porównaj stawki. Pierwszą i najbardziej oczywistą rzeczą do porównania wśród wszelkich pożyczek jest oprocentowanie pożyczki. Niższe stawki będą kosztować mniej pieniędzy w oprocentowaniu. Dobrym pomysłem jest przeliczenie procentu odsetek na liczbę dolarów, które będą Cię kosztować w okresie kredytowania, korzystając z kalkulatora online; w ten sposób ogólne porównania będą łatwiejsze.
   2. Porównaj kary. W przypadku zabezpieczonej pożyczki samochodowej ważne jest, aby dowiedzieć się, jakie warunki spowodują przejęcie samochodu. Niektórzy pożyczkodawcy mogą mieć bardziej restrykcyjne warunki niż inni. Sprawdź również, czy nie ma dodatkowych opłat i kar, które mogą Cię kosztować dużo pieniędzy. Porównaj korzyści. Ponieważ pożyczki na samochód z zabezpieczeniem wiążą się z mniejszym ryzykiem po stronie pożyczkodawcy, możesz otrzymać pewne korzyści, których normalnie nie uzyskałbyś w przypadku pożyczki niezabezpieczonej. Sprawdź, czy niektórzy pożyczkodawcy zaoferowali Ci takie zachęty, jak wydłużone okresy spłaty. Możesz mieć możliwość zniesienia wymogu zaliczki lub uzyskania innych podobnych świadczeń. Zobacz, jakie stopy procentowe możesz uzyskać >> Porównując oprocentowanie oraz wady i zalety każdej oferowanej pożyczki pod zastaw samochodu, możesz być pewien, że wybierzesz najkorzystniejsze warunki pożyczki dla swojej sytuacji.

    Pożyczki samochodowe pod zastaw domu

    Jedną z popularnych form zabezpieczonego kredytu samochodowego jest linia kredytowa pod zastaw domu lub HELOC. Ten rodzaj pożyczki ma kilka zalet: często termin spłaty jest elastyczny, a pożyczkobiorca może negocjować wysokie stopy procentowe, wystawiając swój dom lub inną nieruchomość na blok w celu zabezpieczenia transakcji. Oznacza to, że w przypadku braku spłaty, dom może być narażony na niebezpieczeństwo, ale oznacza to również znacznie luźniejsze warunki płatności dla kogoś, kto potrzebuje pieniędzy na cokolwiek: na zakup samochodu, remont domu lub na inne wydatki związane z gospodarstwem domowym.

    Podczas negocjowania pożyczki pod zastaw domu lub linii kredytowej uważaj na nadmierne opłaty. Niektórzy pożyczkodawcy próbują ustalić dodatkowe opłaty, ale pożyczkobiorca już płaci pożyczkodawcy pieniądze w postaci odsetek. Będziesz także chciał przeczytać drobny druk, aby upewnić się, że warunki płatności i kwoty są zgodne z budżetem domowym.

    Kredyty samochodowe

    Innym rodzajem zabezpieczonej pożyczki na samochód jest pożyczka pod zastaw samochodu lub pożyczka pod zastaw samochodu. W tych umowach kierowca po prostu podaje tytuł własności do swojego pojazdu jako zabezpieczenie na zakup innego samochodu lub ciężarówki. W przeciwieństwie do większości konwencjonalnych sytuacji „pionków, kierowca może nadal używać swojego pojazdu, ponieważ zapewnia on zabezpieczenie. Nie muszą go zabierać do „lombardu, żeby został skonfiskowany. Jednak po raz kolejny, jeśli pożyczkobiorca zalega z płatnościami, pojazd, którego obecnie posiada i używa, może zostać odebrany.

    W przypadku tego rodzaju pożyczek należy zwrócić uwagę na to, co pożyczkodawcy nazywają „kumulacjami. Początkowa pożyczka na auto może mieć niskie oprocentowanie, niezależnie od sytuacji kredytowej kierowcy, ale pod koniec okresu kredytowania, jeśli pojazd nie zostanie spłacony, pożyczka może zostać „zresetowana z wyższym oprocentowaniem. Niektórzy pożyczkobiorcy widzieli, jak wielokrotne rolowania dają trzycyfrowe stopy procentowe, które podnoszą odsetki do góry i praktycznie gwarantują długowieczność. Niektóre stany podejmują nawet działania, aby ograniczyć przenoszenie kredytów hipotecznych na auto.

    Jak uzyskać bezpieczne pożyczki samochodowe ze złym kredytem

    Aby otrzymać zabezpieczone pożyczki pod zastaw samochodu, musisz mieć kredyt na najwyższym poziomie, ale w większości przypadków ludzie tego nie robią. Ale nie rozpaczaj, ponieważ zawsze jest sposób, aby dostać wszystko, czego naprawdę chcesz. Bardzo ważne jest, aby starać się zachować dobrą historię kredytową, gdy jesteś młody, ponieważ może to wpłynąć na twoje wydatki w późniejszych latach. Oznacza to, że pożyczki studenckie należy zawsze spłacać w terminie i starać się spłacać karty kredytowe. W rzeczywistości, kiedy jesteś młody i nie pracujesz, staraj się w ogóle nie używać kart kredytowych przy zakupie małych przedmiotów. Aby otrzymać zabezpieczone pożyczki na samochód, będziesz potrzebować:

    • Ludzi, których znasz. Zawsze dobrze jest mieć wokół siebie pozytywnych ludzi, którzy powiedzą o tobie pozytywne rzeczy. Dobra referencja ma ogromne znaczenie dla zabezpieczenia złych kredytów samochodowych. Referencja może pochodzić od pracodawcy, przyjaciela lub sąsiada, który zna Cię od dawna i może mówić o Twojej rzetelności. Dla nabywców samochodów, którzy nigdy nie mieli historii kredytowej lub mają złą historię kredytową, znalezienie kogoś, kto zna Twoją postać, będzie bardzo trudne.
    • Twój dom. Jeśli jesteś właścicielem domu, będzie to świetne źródło informacji o pożyczce samochodowej. Możesz po prostu postawić swój dom na zabezpieczenie, ale jedynym haczykiem jest to, że jeśli nie spłacisz pożyczki, ludzie, od których pożyczyłeś pieniądze, mogą zabrać Twój dom. Jest to bardzo ryzykowne, ale jeśli jesteś osobą rzetelną z pracą, będziesz mógł dokonywać comiesięcznych płatności. Pojazd wartościowy. W większości przypadków możesz również skorzystać z pojazdu, który już posiadasz, aby otrzymać zabezpieczoną pożyczkę samochodową. Może to być łatwiejsze zadanie niż wznoszenie domu. W końcu to mniejsze ryzyko. Twoja praca. Posiadanie pracy może zapewnić niezabezpieczoną pożyczkę samochodową. Jeśli jesteś zatrudniony, możesz wpłacić wynagrodzenie za pracę jako zabezpieczenie. W Stanach Zjednoczonych Twoje wynagrodzenie może zostać zajęte za niespłacone długi wobec firm. Oznacza to, że po otrzymaniu wypłaty Twoje wynagrodzenie trafia bezpośrednio do miejsca, w którym zaciągnąłeś pożyczkę, jeśli nie dokonasz odpowiednich spłat. To może być najlepsze możliwe rozwiązanie dla wielu osób, jeśli nie masz nic wartościowego i nie chcesz ryzykować utraty domu. Inne wartościowe przedmioty. W rzeczywistości możesz mieć w domu inne rzeczy, które będziesz mógł wykorzystać jako zabezpieczenie, jeśli próbujesz kupić pojazd ze złym kredytem. Niektóre osoby posiadają przedmioty, takie jak biżuteria, łodzie, obrazy i sztućce. Jeśli są coś warte, możesz je wykorzystać do negocjacji pożyczki. Zobacz, jakie stopy procentowe możesz uzyskać >> Wady zabezpieczonych kredytów samochodowych

     Potencjalni nabywcy samochodów, którzy mają już własne domy, są często przyciągani do zabezpieczonych kredytów samochodowych na finansowanie nowych lub używanych pojazdów. Pożyczki pod zastaw samochodu zapewniają pożyczkobiorcy określone korzyści, ale mają też wyraźne wady. Oto niektóre wady korzystania z tego rodzaju pożyczki.

     • Narażasz swój dom. Pożyczka zabezpieczona wymaga wykorzystania domu lub innej nieruchomości jako zabezpieczenia w celu zabezpieczenia niższych stóp procentowych lub zatwierdzenia dla osób posiadających mniej niż gwiezdny kredyt. Wielu właścicieli domów nie jest zadowolonych z powiązania swojego domu z kredytem samochodowym, zwłaszcza w czasach kryzysu gospodarczego, kiedy praca może zostać utracona każdego dnia lub inwestycja może zniknąć z powodu zacieśnienia rynków.
     • Pożyczki długoterminowe mają tendencję do zawyżania. Inną rzeczą związaną z zabezpieczoną pożyczką na auto jest to, że może ona rozciągać się na długi okres czasu. Ponieważ jest podobny do każdej pożyczki pod zastaw domu, okres pożyczki może wynosić kilka lat. Problem polega na tym, że kierowca może w końcu spłacić pożyczkę samochodową długo po wycofaniu danego pojazdu. Dodatkowe opłaty mogą mieć szkodliwy wpływ. W przypadku niektórych rodzajów pożyczek pod zastaw samochodu może się wydawać, że pożyczkodawca jest pożyczkobiorcą. Ideą zabezpieczonej pożyczki samochodowej jest to, że pożyczkodawca jest narażony na mniejsze ryzyko. To powinno oznaczać mniejszy dochód z kredytu. Jednak pożyczkodawcy często lubią osładzać pulę opłatami z góry, opłatami za otwarcie, opłatami za zamknięcie, opłatami za wycenę i wieloma innymi nonsensami. Jeśli pożyczkobiorca nie przypomni pożyczkodawcy stanowczo warunków umowy, może stwierdzić, że pożyczka jest obarczona wieloma dodatkami, które naprawdę oznaczają zły interes dla pożyczkobiorcy. Niebezpieczeństwo w przypadku pożyczek zabezpieczonych w połączeniu z napiętymi budżetami. Jeśli budżet gospodarstwa domowego jest napięty, ostatnią rzeczą, jakiej chcą „szefowie domu, jest obciążenie tego budżetu miesięczną pożyczką samochodową. Może się okazać, że „pożyczają z budżetu na spłatę pożyczki lub, co gorsza, z pożyczki na spłatę budżetu. Wszelkie nieodebrane płatności mogą oznaczać, że pożyczkodawca podejmuje działania w domu. To nie jest świetna sytuacja.Te i inne zobowiązania sprawiają, że wielu potencjalnych nabywców samochodów zastanawia się dwa razy przed zaciągnięciem zabezpieczonej pożyczki na samochód, ale w wielu przypadkach umiarkowana pożyczka zabezpieczona może być bardzo niskooprocentowanym sposobem finansowania pojazdu. W końcu kupujący powinni po prostu uważać, aby kupować tylko to, na co ich stać, i rzetelnie dokonywać płatności na czas. Dzięki odpowiednim badaniom i odpowiedniej odpowiedzialności pożyczka zabezpieczona może być tym, czym ma być: łatwiejszym procesem pożyczkowym dzięki wykorzystaniu domu jako wygodnego zabezpieczenia.

      Gdy pożyczkodawca odbierze samochód używany jako zabezpieczenie, będziesz mieć możliwość zapobieżenia jakimkolwiek działaniom związanym z pojazdem, jeśli spłacisz zaległe płatności i wszelkie opłaty karne, które bank może nałożyć. Jeśli zdecydujesz się nie wybierać tej trasy, bank sprzeda Twój samochód na aukcji i miejmy nadzieję, że postępowanie aukcyjne pokryje Twój dług. Jeśli tak się nie stanie, musisz zapłacić różnicę, która często może być znaczna.

      Bezpłatna ocena kredytowaUzyskaj teraz darmową zdolność kredytową! Uzyskaj kopię swojej najnowszej zdolności kredytowej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy