Wybór firmy obsługującej pożyczki

17 lutego 2021

Pożyczki finansowane przez właściciela nie należą do tradycyjnego środowiska pożyczkowego. Ponieważ nie współpracujesz z tradycyjnymi pożyczkodawcami, takimi jak banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe, jesteś w rzeczywistości bankiem.

Doświadczony prawnik specjalizujący się w transakcjach finansowanych przez właściciela może pomóc w ustaleniu warunków pożyczki i przygotowaniu potrzebnej dokumentacji, ale równie ważne jest to, co dzieje się po zamknięciu.

Właściciele banknotów mogą nie zdawać sobie sprawy, że posiadanie banknotu wiąże się z większą odpowiedzialnością niż zbieranie płatności i deponowanie ich na koncie bankowym co miesiąc.

W zależności od warunków pożyczki do innych zobowiązań mogą należeć:

1.) Roczne 1098 spłacone odsetki od kredytów hipotecznych dla pożyczkobiorcy i sprawozdawczość IRS.

2.) Dokładne księgowanie płatności i wyciągi z wypłat.

3.) Coroczne ujawnienia dotyczące depozytu.

Jako właściciel kredytu na zakup nieruchomości lub notatki możesz przeoczyć te federalne wymagania.

Wielu właścicieli banknotów może nie mieć możliwości lub wiedzy, aby nadążyć za tymi wymaganiami, więc teraz chcą zlecić tę odpowiedzialność na zewnątrz. Aby to zrobić, muszą znaleźć renomowaną firmę obsługującą pożyczki.

Wybór firmy obsługującej pożyczki jest wiele; jednak nie wszystkie firmy są takie same.

Rozpoczynając poszukiwanie firmy obsługującej pożyczki finansowane przez właściciela, należy wziąć pod uwagę następujące krytyczne czynniki:

1.) Czy firma ma odpowiednią licencję na pracę w państwie, w którym znajduje się nieruchomość?

2.) Czy firma będzie współpracować zarówno z małym inwestorem, jak i większymi inwestorami? Możesz nie chcieć współpracować z podmiotami obsługującymi pożyczki, które mają zbyt wielu dużych inwestorów jako swoich klientów, ponieważ możesz nie uzyskać takiego samego poziomu usług, jak ich więksi klienci.

3.) Jak długo firma działa na rynku? Jeśli jest to nowa firma, czy ma doświadczonych pracowników, którzy mają doświadczenie w branży?

4.) Czy firma stale zapewnia dobrą obsługę klienta? Czy będą oferować polecenia zarówno od pożyczkobiorców, jak i właścicieli banknotów?

5.) Czy opłaty za różne usługi, których możesz potrzebować, są porównywalne ze standardami branżowymi?

6.) Czy możesz szybko uzyskać odpowiedzi na swoje pytania lub rozwiązać problem w odpowiednim czasie?

7.) Jeśli firma jest duża i wykorzystuje różne działy do ​​obsługi różnych aspektów biznesowych, takich jak przetwarzanie płatności i windykacja, czy możesz terminowo skontaktować się z kierownikiem każdego z tych działów?

Jeśli obsługujesz własne pożyczki na nieruchomości i rozważasz profesjonalną obsługę swoich pożyczek, koniecznie sprawdź w Dziale Pożyczek dla Inwestorów.

Jeśli obecnie posiadasz notę ​​dotyczącą nieruchomości i potrzebujesz natychmiastowej gotówki, chcielibyśmy mieć możliwość składania ofert i ewentualnie KUPIĆ SWÓJ NOTATEK! Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu w branży prywatnych banknotów, nasz doświadczony personel jest dostępny, aby zapewnić szybką wycenę i pomóc Ci w uzyskaniu jak najwięcej z Twojej notatki. Odwiedź nas już dziś na www.notebuyingusa.com lub skontaktuj się z nami pod numerem 1-877-399-1211. Jeśli rozważasz zaoferowanie właścicielowi finansowania przy sprzedaży swojej nieruchomości, kliknij tutaj, aby otrzymać bezpłatną kopię „10 krytycznych kroków do stworzenia noty do sprzedaży.

Te informacje mają być traktowane jako ogólne wskazówki. Nie ma stanowić porady prawnej i nie zastępuje porady prawnika. Chociaż dołożono wszelkich starań, aby przedstawić informacje dokładnie, niniejszy dokument może nie być nieomylny. Nie gwarantuje się, że materiały te są aktualne, kompletne, dokładne lub odpowiednie do określonego celu. Przed przystąpieniem do jakiejkolwiek transakcji dotyczącej nieruchomości należy zasięgnąć porady prawnika.

Uzyskaj wycenę

Aby otrzymać BEZPŁATNĄ, niezobowiązującą wycenę, wystarczy wypełnić internetowy formularz szybkiej wyceny dla jednej notatki lub wielu notatek. Prosimy o przesłanie niezbędnych informacji, abyśmy mogli przedstawić Państwu jak najwyższą wycenę.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy