Rozpoczęcie działalności związanej z naprawami kredytu w domu

17 lutego 2021
Category: Twoim Raporcie

Chcesz założyć online agencję naprawy kredytu? Jeśli TAK, oto kompletny przewodnik po rozpoczęciu działalności związanej z naprawą kredytu z domu bez pieniędzy i bez doświadczenia .

OK, więc udostępniliśmy Ci dogłębny przykładowy szablon biznesplanu naprawy kredytu. Poszliśmy również dalej, analizując i sporządzając przykładowy plan marketingowy agencji naprawy kredytów, poparty praktycznymi pomysłami marketingu partyzanckiego dla firm naprawczych. W tym artykule rozważymy wszystkie wymagania dotyczące założenia agencji naprawy kredytu online. Więc załóż kapelusz przedsiębiorczości i przejdźmy dalej.

Spis treści

Dlaczego warto rozpocząć działalność związaną z naprawą kredytu?Rozpoczęcie działalności związanej z naprawą kredytu jest proste, a Twój czas nie może być lepszy. Firma zajmująca się naprawą kredytów ma nieograniczony potencjał zysku i niskie koszty początkowe. Branża ta identyfikuje błędy w raportach kredytowych i kwestionuje niedokładne informacje z odpowiednimi organizacjami w celu poprawy ratingów kredytowych. Usługi te są zazwyczaj wykonywane w imieniu klienta, który miał problemy z kredytem, ​​takie jak niedawne bankructwo.

Utonięcie w długach często prowadzi konsumentów do opóźnień w dokonywaniu płatności, co ostatecznie niszczy ich kredyt. Jeśli masz doświadczenie w branży zadłużenia i kredytów, możesz chcieć otworzyć firmę, która jest zgodna z Twoim doświadczeniem. Możesz założyć własną firmę zajmującą się naprawą kredytu i spłatą zadłużenia, aby pomóc konsumentom odzyskać kontrolę nad swoimi finansami i jednocześnie naprawić kredyt.

Jeśli lubisz pomagać ludziom w rozwiązywaniu ich problemów finansowych i masz doświadczenie w tej dziedzinie, być może nadszedł czas, aby otworzyć własną firmę naprawczą. Skoncentruj swoją uwagę na ważnych aspektach, które należy wziąć pod uwagę przed założeniem firmy naprawczej i stwórz zestaw zasad, których należy przestrzegać, aby zapewnić firmie pozytywny start. Będziesz prosić ludzi, aby powierzali Ci swoje finanse osobiste, więc pozycja profesjonalnego eksperta finansowego jest niezbędna dla sukcesu Twojej firmy.

Rozpoczynanie firmy zajmującej się naprawami kredytów w domu – kompletny przewodnik
 • Przegląd przemysłu Branża doradztwa kredytowego i zarządzania kredytami reprezentuje ponad 5 000 uznanych firm, które zatrudniają ponad 15 000. Każdego roku te firmy generują łącznie ponad 2 miliardy dolarów rocznych przychodów i zapewniają roczne wynagrodzenie brutto w wysokości 600 milionów dolarów.

  • Ciekawe statystyki dotyczące branży napraw kredytów Tempo wzrostu w tej branży było ogromne w ciągu ostatnich pięciu lat, ponieważ znacznie wzrosła liczba transakcji finansowych przez Internet. W ciągu ostatnich pięciu lat liczba agentów działających na tym rynku wzrosła ponad dwukrotnie, a przychody uzyskiwane przez te firmy wzrosły o ponad 300%.

   Ponieważ w ciągu ostatniej dekady udzielanie pożyczek stało się znacznie bardziej naukowe, istnieje ogromna potrzeba utrzymania przez konsumentów silnych profili kredytowych. Jest to szczególnie prawdziwe w dzisiejszej gospodarce, w której miliony ludzi nadmiernie zadłużały się i wymagają profesjonalnej pomocy przy renegocjacjach kredytów, usługach naprawy kredytu i usługach doradztwa kredytowego.

   Firmy świadczące usługi naprawy kredytów oferują konsumentom różnorodne usługi mające na celu poprawę lub przywrócenie ich zdolności kredytowej i zdolności do uzyskania większego kredytu. Jednak zanim konsumenci będą mogli skorzystać z którejkolwiek z tych usług, większość z nich uzyskuje ogólne konsultacje dotyczące naprawy kredytu, aby ocenić ich status kredytowy, dowiedzieć się, jakie kwestie mogą wymagać zakwestionowania, i zostaje wyznaczony profesjonalny doradca kredytowy, który zajmie się sprawą.

   Wiele firm oferuje bezpłatne lub za symboliczną opłatę konsultacje w celu pozyskania potencjalnych nowych klientów. W związku z tym konsultacje kredytowe stanowią najmniejszy udział w przychodach branży, wynoszący około 3,7% w 2015 r. Wiele firm dzieli również swoją działalność na programy według poziomu usług.

   W ciągu ostatnich pięciu lat wielu zaznajomionych z Internetem konsumentów zwróciło się do coraz większej liczby bezpłatnych usług online, co zmniejszyło przychody branży. Dodatkowo, zagregowane zadłużenie gospodarstw domowych powoli malało w omawianym okresie, wraz z krajową stopą bezrobocia, zmniejszając zapotrzebowanie na usługi przemysłowe. Przychody w branży usług naprawczych będą nadal spadać w ciągu pięciu lat do 2020 r.

   Wraz z poprawą koniunktury i dalszym spadkiem stopy bezrobocia oczekuje się, że tempo wzrostu zadłużenia konsumentów będzie rosło wolniej. W konsekwencji, w najbliższych latach będą węższe możliwości rozwoju usług naprawy kredytów.

   I odwrotnie, naprawa kredytu jest przeznaczona dla konsumentów, którzy ucierpieli w wyniku zdarzenia gospodarczego, wrócili na nogi i próbują zrobić to samo ze swoim raportem kredytowym. Wydarzenia gospodarcze obejmują: upadłość, kradzież tożsamości, rozwód, zdarzenia medyczne lub utratę pracy. Gdy konsument jest już poza wydarzeniem i odzyskuje kondycję finansową, często dochodzi do nieścisłości w raportach, które mogą kosztować jego zdolność kredytową, uniemożliwiając mu uzyskanie najkorzystniejszych warunków kredytu.

   Rozpoczęcie działalności związanej z naprawami kredytu – badanie wykonalności rynku
  • Dane demograficzne i psychograficzne Działalność związana z naprawą kredytu może być bardzo dochodową działalnością o stałych dochodach i bardzo niskich narzutach. To sprawia, że ​​jest to idealny start-up. Niedawny kryzys gospodarczy wywarł negatywny wpływ na miliony ciężko pracujących osób, które mogą teraz korzystać z twoich usług.

   Miliony Amerykanów muszą naprawić swój kredyt, aby kwalifikować się do kredytu mieszkaniowego, wydzierżawienia mieszkania, uzyskania kredytu samochodowego, uzyskania karty kredytowej, a nawet ubiegania się o pracę. Ponadto naprawiając swój kredyt, ludzie mogą zaoszczędzić tysiące dolarów na obniżonych odsetkach i wiele więcej.

   To znaczy, że liczba osób ze wszystkich dzieł życia, które będą potrzebować twojej usługi jako osoba zajmująca się naprawami kredytów, jest nie do oszacowania.

   • Lista pomysłów niszowych w branży napraw kredytów Pula możliwości biznesowych w zakresie naprawy kredytu jest tak duża, że ​​każdy może się zgubić na głębokim końcu. Chcesz zawęzić bazę klientów, aby przyciągnąć więcej klientów, niż gdybyś szukał wszystkich w puli. Jeśli skupisz się na mniejszej liczbie, prawdopodobnie złapiesz więcej osób. Skoncentrowanie się na konkretnej rzeczy może być jedyną rzeczą, której potrzebujesz, aby móc władać mocą stałego dochodu.

    Mogą obejmować

    • Biznes naprawy kredytu dla kobiety
    • Firma zajmująca się naprawami kredytów dla samotnych matekFirma naprawcza kredytów dla maltretowanej kobietyFirma zajmująca się naprawą kredytów dla osób niedawno uwięzionychFirma naprawcza kredytów dla grupy etnicznejFirma Credit Repair dla osób dochodzących do zdrowia po nadużywaniu substancji Poziom konkurencji w branży napraw kredytów

     Większość gałęzi przemysłu w Stanach Zjednoczonych upadła wraz ze statkiem podczas recesji, ale branża Credit Repair Services nie była jedną z nich. Ponieważ oceny kredytowe konsumentów spadały w obliczu opóźnień w płatnościach spowodowanych bezrobociem i zmniejszonymi dochodami, popyt w branży wzrastał w szybkim tempie. Wraz z ożywieniem w latach 2010 i 2011 wzrost ten uległ spowolnieniu, ale w ciągu następnych pięciu lat nadal oczekuje się wzrostu dochodów.

     Branża Credit Repair Services w dużej mierze przesuwa się przeciwcyklicznie do cyklu koniunkturalnego; W związku z tym recesja zwiększyła popyt na usługi naprawy kredytów ze względu na rosnące bezrobocie i spadające dochody do dyspozycji. Czynniki te, w połączeniu ze zwiększonym zadłużeniem wielu konsumentów w okresie boomu mieszkaniowego, spowodowały, że wiele gospodarstw domowych zalegało z płatnościami.

     Lista dobrze znanych marek w branży napraw kredytów

     • Prawo Lexington
     • Naprawa niebieskiego kredytu SkyblueGrupa MycreditKredyty ScorecureKredytowi ludzieCredit Saint Inc.Credit Repair incSieć pomocy kredytowejKredyty OvationUsługi kredytowe i zadłużenia Fowler i FowlerNaprawa kredytów Veracity Analiza ekonomiczna

      Przed recesją kwota zadłużenia konsumenckiego wzrosła do rekordowo wysokiego poziomu, podczas gdy stopa oszczędności osobistych spadła do rekordowo niskiego poziomu. Silny wzrost gospodarczy spowodował, że zbyt pewni siebie konsumenci zaciągali wygórowane kwoty długów. Wzrost przeciętnego niespłaconego zadłużenia konsumenta nastąpił głównie dlatego, że banki oferowały kredyty mieszkaniowe większej części populacji.

      Ostatecznie czynniki te wprawiły branżę w ruch, gdy pękła bańka mieszkaniowa. „Konsumenci, którzy byli nadmiernie obciążeni liniami kredytowymi, byli szczególnie wrażliwi, gdy ceny domów zaczęły spadać, a stopa bezrobocia zaczęła rosnąć.

      Ostatecznie więcej konsumentów zwróciło się w ciągu ostatnich pięciu lat do usług naprawy kredytu w celu skorzystania z różnych usług, w tym konsultacji w zakresie naprawy kredytu i przywrócenia kredytu. Rosnący popyt spowodował, że więcej firm wkroczyło do branży usług naprawczych, która nadal jest bardzo rozdrobniona. Szacuje się, że w ciągu pięciu lat do 2012 r. Liczba podmiotów branżowych wzrosła średnio o 3,7% rocznie do 127 548, z których wielu to osoby niebędące pracodawcami. Żadna pojedyncza firma nie generuje więcej niż 5,0% przychodów branży.

      Szacuje się również, że przychody z branży usług naprawy kredytów wzrosną w ciągu pięciu lat do 2021 r. Oczekuje się, że w tym czasie branża będzie podlegać większej regulacji, ponieważ Federalna Komisja Handlu (FTC) zwalczy drapieżnych dostawców usług.

      Takie represje nie są jednak nowe. W 2008 r. FTC połączyła siły z 24 agencjami stanowymi, aby wykorzenić różne przestępstwa, w tym oszukańcze praktyki i pobieranie zaawansowanych opłat za usługi, co stanowi naruszenie ustawy o organizacjach napraw kredytowych. Oczekuje się, że te represje nasilą się w ciągu najbliższych pięciu lat i wpłyną na marże branży.

      Czy warto zacząć od zera, czy kupowanie franczyzy jest lepsze?

      Franczyza to jeden z najbezpieczniejszych sposobów na posiadanie firmy i zostanie swoim własnym szefem. To rozpoznawalność marki, zaufany produkt i wsparcie korporacyjne, które jest niezbędną cechą, jeśli chcesz zdobyć sławę i fortunę w branży naprawy kredytów.

      Kupno franczyzy w branży naprawy kredytu zapewnia kilka głównych korzyści, takich jak

      • Zgodnie z sprawdzonym modelem biznesowym
      • Wiesz dokładnie, co otrzymujeszBędziesz sprzedawać markę o ugruntowanej pozycji Możliwe wyzwania i zagrożenia związane z rozpoczęciem działalności związanej z naprawą kredytu

       Jeśli w końcu podjąłeś decyzję o rozpoczęciu własnej działalności związanej z naprawami kredytów i nie wiesz zbyt wiele o tym, co trzeba zrobić, aby to zrobić, ale zdajesz sobie sprawę z niesamowitego potencjału, jaki oferuje ta firma. Być może chciałbyś zarobić dodatkowe dochody i jednocześnie pomóc ludziom, którzy mają problem z zadłużeniem.

       Możliwe wyzwania i problemy, z którymi się spotkasz, mogą obejmować:

       • Zapisanie się i ukończenie kursu windykacji i kredytu
       • Włączenie firmyRejestracja firmy w swoim hrabstwieTworzenie szablonów listów i formularzyTworzenie umowy z klientemKontaktowanie się ze źródłami poleceń.Promowanie Twojej firmyFinansePartnerzy korporacyjni i stowarzyszeni to jedne z najważniejszych relacji, których będziesz potrzebować, aby Twoja firma zajmująca się naprawami kredytów mogła się rozwijać. Partnerzy korporacyjni to lokalne firmy, takie jak kancelarie prawne, CPA i projektanci, z którymi będziesz pracować na bieżąco w celu zaspokojenia potrzeb biznesowych. Ważne jest, aby budować świetne relacje z tego typu profesjonalistami w celu uzyskania porady lub pomocy, której będziesz potrzebować w miarę rozwoju firmy.

        Rozpoczynanie działalności związanej z naprawami kredytu w domu – aspekt prawny
       • Najlepszy podmiot prawny dla agencji napraw kredytowych Rozpoczęcie działalności (w domu lub z boku) jest niesamowite, ale w pewnym momencie, aby faktycznie stać się biznesem, będziesz musiał ostatecznie zdecydować, czy będziesz działać jako jednoosobowa firma / spółka osobowa, korporacja C, korporacja S. , LLC lub – w niektórych przypadkach – non-profit.

        Najlepszymi podmiotami prawnymi dla działalności związanej z naprawą kredytów byłyby LLC i spółka jawna. Spółka jawna to umowa, wyrażona lub dorozumiana, zawarta między dwiema lub więcej osobami, które łączą się w celu prowadzenia działalności gospodarczej dla zysku. Każdy partner wnosi pieniądze, majątek, siłę roboczą lub umiejętności; każdy udział w zyskach i stratach przedsiębiorstwa; i każdy ponosi nieograniczoną osobistą odpowiedzialność za długi przedsiębiorstwa.

        Spółki komandytowe ograniczają osobistą odpowiedzialność poszczególnych wspólników za długi przedsiębiorstwa w zależności od zainwestowanej kwoty. Partnerzy muszą złożyć certyfikat spółki komandytowej w organach stanowych, podczas gdy LLC jest hybrydą między spółką osobową a korporacją.

        Członkowie LLC mają elastyczność operacyjną i korzyści dochodowe podobne do spółki osobowej, ale mają również ograniczoną odpowiedzialność. Chociaż wydaje się to bardzo podobne do spółki komandytowej, istnieją znaczne różnice prawne i ustawowe. Zaleca się konsultację z prawnikiem w celu ustalenia najlepszego podmiotu.

        Oba podmioty prawne oferują większe zasoby na podejmowanie decyzji, wsparcie, działalność twórczą, pozwalają na największą elastyczność i oszczędzają lub ograniczają Twoje nieruchomości od wszelkich długów zaciągniętych przez firmę.

        Chwytliwe pomysły na nazwę firmy dla Twojej firmy zajmującej się naprawą kredytów

        • Usługi kredytowe dla przyczep kempingowych
        • Kredyty i długi PureheavenRozwiązanie kredytowe FortuneKredyty z Wall StreetStandardowe długiUsługi kredytowe dla nowych początkówWszechmocne usługi kredytoweLegalne naprawy kredytoweUsługi kredytowe z pustymi stronamiNaprawa kredytów GoldtagCzyste usługi kredytowe Najlepsza polisa ubezpieczeniowa dla Twojej firmy zajmującej się naprawami kredytów

         Wielu właścicieli firm uważa, że ​​ubezpieczenie firmy to wydatek, na który nie mogą sobie pozwolić, lub luksus dla firm o bardziej ugruntowanej pozycji. Chociaż to prawda, ubezpieczenie biznesowe może być drogie, to jednak wydatek, który każda firma, niezależnie od branży, wielkości czy czasu istnienia, musi uwzględnić w swoim budżecie.

         Ubezpieczenie ewoluowało jako proces ochrony interesów ludzi przed stratą i niepewnością, nawet jeśli Twoja firma ma chronić interesy ludzi, tak jak firma zajmująca się naprawą kredytów. Można go opisać jako urządzenie społecznościowe mające na celu zmniejszenie lub wyeliminowanie ryzyka utraty życia i mienia.

         • Ogólne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej
         • Ubezpieczenie mieniaUbezpieczenie błędów i zaniedbańPolityka właściciela firmyUbezpieczenie odszkodowawcze pracownikówUbezpieczenie od odpowiedzialności cywilnejUbezpieczenie OCKomercyjne ubezpieczenie samochodu / wynajętego i innego niż własność Ochrona własności intelektualnej w działalności związanej z naprawami kredytów

          Własność intelektualna to dziedzina prawa, która zajmuje się ochroną praw tych, którzy tworzą oryginalne dzieła. Obejmuje wszystko, od oryginalnych sztuk i powieści po wynalazki i znaki firmowe. Celem praw własności intelektualnej jest zachęcanie do nowych technologii, artystycznej ekspresji i wynalazków przy jednoczesnym promowaniu wzrostu gospodarczego.

          Czy aby założyć agencję zajmującą się naprawami kredytów, potrzebny jest certyfikat zawodowy?

          Certyfikacja może być kolejnym sposobem na ulepszenie zestawu umiejętności, abyś mógł zostać doceniony za swoje osiągnięcia. W świecie osobistego brandingu i marketingu każda korzyść, która pomaga w zdobyciu klienta, jest warta wysiłku.

          Uzyskanie certyfikatów pokazuje klientom, że jesteś na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami w branży naprawy kredytów oraz że poświęcasz czas na poznanie swojej firmy. Jako specjalista ds. Napraw możesz uzyskać certyfikat planisty finansowego i rozważyć również zostanie certyfikowanym księgowym. Pokaż swoje certyfikaty w biurze i zachęcaj klientów do zadawania pytań dotyczących Twojego CV i akredytacji zawodowych.

          • Międzynarodowe Stowarzyszenie Zawodowych Arbitrów Długów – IAPDA
          • Certyfikowany konsultant kredytowyNational Consumer Reporting AssociationCertyfikowany specjalista ds. Naprawy kredytowej – CCRS Lista dokumentów prawnych potrzebnych do rozpoczęcia działalności związanej z naprawą kredytu

           • Ubezpieczenie
           • Akcja naprawy kredytu (pełnomocnictwo)Umowa z klientemZezwolenie na prowadzenie działalnościPodatekZgoda na zatrudnienieUmowa o nieujawnianiuPorozumienieWarunki użytkowania onlinePisanie biznesplanu dla Twojej agencji kredytowej

            W świecie, w którym domy są kupowane na kredyt hipoteczny, samochody są kupowane na raty, ubrania są opłacane kartami kredytowymi, rachunki za prąd i telefon są nieuregulowane, a długi narastają bez rozsądnych nadziei, że kiedykolwiek spadną, ludzie nie mają wyboru ale biegać po pomoc do agencji naprawczych.

            Zły kredyt jest zły. Kiedy masz zły raport kredytowy, wydaje się, że cały świat finansów jest przeciwko tobie. Życie staje się znacznie trudniejsze

            Metoda „najpierw zacznij, pomyśl później nigdy nie jest dobrym pomysłem przy rozpoczynaniu jakiegokolwiek nowego biznesu. Zanim jeszcze dotrzesz do pierwszego potencjalnego klienta, upewnij się, że masz dobrze opracowany biznesplan. Powinien obejmować 4 podstawowe części związane z rozpoczęciem nowej działalności: finanse, sprzedaż, marketing i operacje.

            To świetna okazja, aby skontaktować się z innymi właścicielami małych firm, poprosić o radę i rozpocząć budowanie relacji. Pamiętać; nie musisz wydawać żadnych pieniędzy na marketing. Wszystko można zrobić z relacjami.

            Szczegółowa analiza kosztów rozpoczęcia działalności związanej z naprawą kredytuGospodarka ma kłopoty. Ludzie mają problemy ze spłatą kredytu hipotecznego i spłatą samochodu. Nie są w stanie związać końca z końcem. Wyniki kredytowe szybko spadają, a szacuje się, że 80 milionów ludzi w tym kraju ma obecnie złe kredyty. Banki i inni pożyczkodawcy są teraz znacznie bardziej restrykcyjni, jeśli chodzi o ograniczenia, a to oznacza, że ​​wiele osób nie będzie w stanie uzyskać pożyczki w przyszłości.

            Chociaż dla wielu ludzi jest to tragiczny czas, może to być również okazja. Rozpoczęcie działalności związanej z naprawą kredytów teraz może być korzystne dla tych, którzy żyją ze złym kredytem, ​​a także może być korzystne dla Ciebie.

            • zestaw do naprawy kredytu – 600 USD
            • Szkolenie w zakresie naprawy kredytu – 300 USDOprogramowanie do naprawy kredytu – 350 USDUmowy naprawy kredytu i inne dokumenty prawne – 600 USDMateriały marketingowe – 300 USDWitryna internetowa – 70 USDZ naszych szczegółowych badań wynika, że ​​rozpoczęcie działalności związanej z naprawami kredytów na małą skalę będzie kosztować 2220 USD, średniej wielkości działalności kredytowej – 13670 USD, a dużej firmy zajmującej się naprawami kredytów – 56 920 USD.

             • Finansowanie działalności związanej z naprawami kredytów Większość firm wymaga finansowania z zewnątrz, ale wielu właścicieli małych firm nie wie, gdzie je znaleźć ani o jaką kwotę poprosić. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pożyczek, dotacji dla małych firm, aniołów biznesu, kapitału podwyższonego ryzyka, finansowania społecznościowego czy inwestycji od przyjaciół i rodziny, możesz znacznie zwiększyć swoje szanse na zabezpieczenie kapitału biznesowego. Sposoby finansowania działalności związanej z naprawą kredytu mogą obejmować

              • Oszczędności osobiste
              • PitchingAnioł BiznesuWspółpracaVenture CapitalPożyczki i dotacjeAlternatywne źródło finansowania, takie jak finansowanie społecznościowePrzedsiębiorca ma wiele obaw: finansowanie, zatrudnienie, opracowanie strategii marketingowej i zapewnienie, że ma opłacalny produkt lub usługę. Jednak przed rozpoczęciem procesu zakładania firmy należy podjąć jedną ważną decyzję: od czego zacząć.

               Porzekadło „Lokalizacja, lokalizacja, lokalizacja ma wartość nie tylko dla nieruchomości, ale także dla udanego przedsięwzięcia biznesowego naprawy kredytu. Różnorodność funkcji wpłynie na to, co sprawia, że ​​lokalizacja jest odpowiednia lub nieodpowiednia dla Twojej firmy zajmującej się naprawą kredytów, a mądry przedsiębiorca dokładnie je przeanalizuje, zanim zdecyduje się kontynuować przedsięwzięcie.

               Wielokrotnie o lokalizacji firmy decyduje się w oparciu o to, co jest dla przedsiębiorcy rozsądne, nie zwracając uwagi na lokalizację firmy. Chociaż miło jest pomyśleć: „Jeśli go zbuduję, przyjdą! rzeczywistość jest taka, że ​​firma, która kieruje się dewizą „Jeśli zbuduję ją tam, gdzie jest, przyjdzie może ostatecznie odnieść większy sukces. Odpowiednie miejsce dla firmy zajmującej się naprawą kredytu musi mieć następujące elementy;

               • Dostęp do finansowania
               • Zachęty podatkowe i prawneKoszty biurowePotrzeby kadroweJakość życiaDostęp do programów inkubatorówRozpoczęcie działalności związanej z naprawami kredytów – analiza techniczna i siła robocza

                Nie możesz rozpocząć działalności związanej z naprawą kredytu bez oprogramowania. Oprogramowanie oszczędza czas, co umożliwia skalowanie biznesu. Polecamy TurboDispute.com, najlepsze internetowe oprogramowanie CRM do naprawy kredytów. Turbo Dispute zaimportuje raporty kredytowe i wyniki w ciągu kilku sekund, oszczędzając godziny pisania i ręcznego wprowadzania danych. Obejmuje również wbudowanego klienta naprawy kredytów marek własnych i portale stowarzyszone z pełnym dostępem dla zespołu, klientów, podmiotów stowarzyszonych i potencjalnych klientów.

                To wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć, prowadzić i zarządzać firmą zajmującą się naprawą kredytów. Pomoże Ci również w rozwiązywaniu sporów kredytowych szybciej niż jakakolwiek inna metoda. Ponieważ jest on oparty na sieci, wszyscy użytkownicy mają natychmiastowy dostęp z dowolnego komputera, tabletu lub smartfona. Wypróbuj bezpłatnie przez 30 dni na www.turbodispute.com

                Najlepsze oprogramowanie do naprawy kredytu pomaga konsumentom lub specjalistom ds. Naprawy kredytowej śledzić korespondencję między kredytodawcami, konsumentami i biurami kredytowymi. Dzięki śledzeniu dat wysyłania i odbierania korespondencji oprogramowanie to pomaga zapewnić terminowe rozwiązywanie sporów.

                Na przykład w Stanach Zjednoczonych biura informacji kredytowej zazwyczaj mają ograniczony okres czasu, w którym muszą zweryfikować informacje lub usunąć je z raportu konsumenta. Jeśli konsument lub specjalista ds. Naprawy kredytowej są świadomi tego terminu, może w lepszej sytuacji zażądać usunięcia informacji, udowadniając, że biuro informacji kredytowej nie zakończyło dochodzenia w terminie przewidzianym przez prawo.

                Dobre oprogramowanie do naprawy kredytu powinno również zawierać dobrze napisane listy dotyczące sporów i potwierdzenia, które można wykorzystać podczas procesu naprawy kredytu. Rozważając oprogramowanie, zapytaj jego producenta o autorstwo tych listów. W idealnym przypadku powinny być napisane lub zatwierdzone przez licencjonowanych prawników, którzy są zaznajomieni z zagadnieniami dotyczącymi sprawozdawczości kredytowej.

                Proces obsługi firmy naprawczej

                Dobry kredyt zaczyna się od poprawienia raportu kredytowego klientów i usunięcia negatywnych informacji. Cały klucz do procedury naprawy kredytu polega na tym, że jeśli biuro informacji kredytowej nie może zweryfikować informacji zawartych w raporcie kredytowym w terminie dozwolonym przez prawo, musi je usunąć. Na przykład, jeśli agencja windykacyjna zgłasza windykację w Twoim raporcie i nie może zweryfikować informacji, biuro informacji kredytowej musi usunąć wpis.

                Rozpoczęcie działalności związanej z naprawami kredytów – plan marketingowy
               • strategie marketingowe dla firm naprawczych Jeśli chcesz doradzać innym, jak rozwiązać lub rozwiązać problemy kredytowe, założenie własnej firmy naprawy kredytu może być świetną opcją. Doradcy ds. Odbudowy kredytu spotykają się, rozmawiają i pomagają ludziom, którzy mają problemy ze spłatą długu i podnoszeniem ich oceny kredytowej, udzielając porad i rozwiązań. Oczywiście, jeśli zamierzasz rozpocząć własną działalność gospodarczą w zakresie naprawy kredytu, musisz pamiętać o tym, aby się promować.

                Poniżej znajdują się sposoby nie tylko promowania nowej firmy, ale także niewielkich kosztów.

                • Jeśli nie masz wizytówek, papeterii, kopert lub papieru firmowego z informacją o firmie, zleć je jak najszybciej wydrukować. Posiadanie tych rzeczy nie tylko powie ludziom, że w mieście działa nowa firma zajmująca się naprawą kredytów, ale także powie im, że jesteś profesjonalistą i traktujesz swoją pracę poważnie
                • Wydrukuj ulotki ze wszystkimi informacjami o firmie. Dołącz swoje dane kontaktowe, hasło (jeśli je masz) i to, co robisz. Rozmieść te ulotki w całym mieście oraz w niektórych firmach, w których panuje duży ruch.Reklamuj swoją nową firmę, umieszczając ogłoszenie w gazecie, w serwisie ogłoszeniowym online i / lub na żółtych stronach.Bycie doradcą w przywracaniu kredytu wiąże się z budowaniem bazy klientów. Aby zareklamować swoją wiedzę, zaoferuj bezpłatne usługi na seminarium dotyczącym naprawy kredytu. Niech ludzie będą Cię polecać i oferować usługi ze zniżką tym, którzy przyciągają nowych klientów.Zaangażuj się aktywnie w swoją społeczność. Im więcej osób znasz, tym więcej potencjalnych klientów i rekomendacji możesz mieć. Przygotuj wizytówki do rozdania na każdym spotkaniu towarzyskim.Zaproponuj wystąpienie na publicznym wydarzeniu i porozmawiaj o problemach z raportami kredytowymi i zadłużeniem oraz sposobami naprawy kredytu. Większość miejsc zapłaci za mówienie, a także zyskasz rozgłos, którego potrzebuje Twoja nowa firma naprawcza.Wysyłaj listy opisujące to, co robisz i czym jest Twoja firma, wraz ze wszystkimi informacjami kontaktowymi. Pamiętaj, aby w listach umieścić wizytówkę.Jeśli jesteś właścicielem pojazdu, poproś o wydrukowanie nazwy firmy zajmującej się odzyskiwaniem kredytu i danych kontaktowych na magnesie lub z boku pojazdu.Jeśli masz już klientów, poproś ich, aby napisali świadectwa, które możesz rozdać lub zamieścić na stronie internetowej.Zawsze szukaj bezpłatnych ogłoszeń i nowych miejsc do reklamowania. Znalezienie odpowiedniej ceny usług dla Twojej firmy zajmującej się naprawami kredytów

                 Miliony ludzi w całym kraju borykają się z zadłużeniem. Nie wiedzą, gdzie się zwrócić ani co robić. Przy tak wielu ludziach cierpiących dziś z powodu złych kredytów, ten biznes ma sporo sensu finansowego. Pamiętaj, że celem jest skalowanie Twojej firmy. Jak to robisz? Powoli i metodycznie, z rozsądnymi cenami, dobrą obsługą i zadowolonymi klientami, którzy świadczą usługi przez bardzo długi czas

                 Usługi naprawy kredytu pobierają opłatę na dwa różne sposoby. Po pierwsze, pobierają opłatę za wstępną pracę, która zazwyczaj obejmuje analizę historii kredytowej klienta i przedstawiają pomysły, w jaki sposób mogą poprawić swój wynik FICO. Aby uzyskać bardziej dogłębną pomoc, w tym pomoc w sporach, usuwaniu negatywnych pozycji i rozwiązaniach dotyczących wypłat, może być konieczne uiszczenie miesięcznej opłaty abonamentowej, ponieważ zazwyczaj zaczyna widzieć wyniki po minimum 60 dniach.

                 Żadna z przeglądanych usług nie wiąże klienta z roczną umową. Oznacza to, że po osiągnięciu pożądanych celów kredytowych mogą anulować usługę i nie płacić już opłaty abonamentowej.

                 Możliwe sposoby na zdobycie konkurentów w branży napraw kredytów

                 Ponieważ konkurencja w branży naprawy kredytu jest już tak duża, musisz określić swoją różnicę w stosunku do konkurencji na swój własny, unikalny sposób… ponieważ w przypadku większości firm zajmujących się naprawami kredytów, jak i co są takie same.

                 • Kiedy przedstawiasz wyjątkową drogę potencjalnym klientom w zakresie naprawy kredytu, jest o wiele bardziej prawdopodobne, że uda ci się wygrać ich interesy z konkurencją.
                 • Kiedy już ustalisz, dlaczego lub jaki jest cel poszukiwania możliwości biznesowych związanych z naprawą kredytu, reszta działań marketingowych staje się całkiem prosta.Niezależnie od tego, czy wkroczyłeś do branży lata temu, czy dopiero zaczynasz naprawiać kredyt, będziesz potrzebować świetnego oprogramowania, na którym możesz tworzyć działania marketingowe dotyczące naprawy kredytu i ostatecznie używać tego samego oprogramowania do uruchamiania kampanii marketingowych. Łatwe w użyciu szablony, materiały marketingowe, które pomogą Ci przekazać wiadomość marketingową (lub marketingowe „co, jak i dlaczego) potencjalnym klientom, pozwolą Ci zaoszczędzić masowe ilości czasu i wysiłku, które zwykle są potrzebne, aby zmusić firmę zajmującą się naprawami kredytów do kolejny poziom rozwoju biznesu.Kiedy oprogramowanie biznesowe do naprawy kredytu – które otrzymujesz, aby pomóc w zarządzaniu i prowadzeniu działalności związanej z naprawą kredytów, pozwala nie tylko zautomatyzować proces sporu, ale także działania marketingowe, możesz bardziej martwić się o zapewnienie swoim klientom więcej. Więcej informacji o tym, w czym zamierzasz im pomóc, więcej informacji o tym, jak zamierzasz im w tym pomóc, a także o tym, dlaczego zamierzasz im w tym pomóc. Możliwe sposoby na zwiększenie zatrzymania klientów w branży napraw kredytu

                  Zbyt wielu właścicieli firm prowadzi swoje firmy jak wiadro z dziurą. Wlewają wodę – klientów – od góry, ale nie zwracają uwagi na to, co wycieka z dołu.

                  Konkurencja w branży naprawy kredytów polega na pozyskiwaniu i utrzymywaniu klientów. Klienci, którzy wracają do Twojej firmy, to Twoje najcenniejsze aktywa. Najbardziej lojalni 15 procent klientów stanowi 55 do 70 procent całkowitej sprzedaży. Dbanie o ich zadowolenie jest sekretem zrównoważonego i wysoce dochodowego biznesu.

                  Z drugiej strony, aby zatrzymać klientów w branży naprawy kredytu, musisz

                  • Zapewnij wyjątkową obsługę klienta
                  • Korzystaj z marketingu e-mailowegoPrzedstaw program lojalnościowyUtwórz system reklamacjiOpracuj wyjątkowy produkt lub usługę Strategie zwiększania świadomości marki i tworzenia tożsamości korporacyjnej w branży napraw kredytów

                   Świadomość marki to jedyny sposób, w jaki potencjalni klienci wiedzą, kim jesteś i czym się zajmujesz. Bez tego Twoja firma może rzucić swój oszałamiający content marketing przez okno. Skuteczna świadomość marki to coś więcej niż zwykłe rozpoznanie nazwy. Wymaga również, aby konsumenci wiedzieli, co robisz na najbardziej podstawowym poziomie.

                   • Programy polecające
                   • Blogowanie gościPartnerstwa lokalneSkoncentruj się na swoich docelowych odbiorcach tylko na jednej lub dwóch platformach mediów społecznościowych, zamiast próbować być wszędzie przez cały czasWydawnictwo LinkedInOdkrywanie i wykorzystywanie wyjątkowej osobowości Twojej markiPodcastyReklama PPCPłatne reklamy społecznościoweInfluencer marketing Tworzenie sieci dostawców / dystrybucji dla Twojej firmy zajmującej się naprawami kredytów

                    Ludzie mają problemy z płaceniem rachunków i nie mogą związać końca z końcem. Wyniki kredytowe szybko spadają, a szacuje się, że 80 milionów ludzi w tym kraju ma obecnie złe kredyty. Chociaż dla wielu ludzi jest to tragiczny czas, może to być również okazja. Rozpoczęcie działalności związanej z naprawą kredytów teraz może być korzystne dla tych, którzy żyją ze złym kredytem, ​​a także może być korzystne dla Ciebie.

                    Konsumenci potrzebują pomocy, a Ty będziesz w stanie im ją zapewnić. Wiedząc, jak łatwo i legalnie naprawić kredyt, będziesz świadczyć usługi wysokiej jakości, których ludzie rozpaczliwie potrzebują. Większość ludzi nie ma żadnej wiedzy na temat tego, jak naprawić swój kredyt i nie czują, że mogą poświęcić trochę czasu, aby nauczyć się, jak to zrobić. Pomaga im założenie firmy zajmującej się naprawą kredytów, a Ty będziesz mógł czerpać niezły zysk ze swoich usług. Tak długo, jak pobierasz uczciwą kwotę i wykonujesz świetną robotę, wieści o twojej usłudze będą się rozprzestrzeniać.

                    Wskazówki dotyczące pomyślnego prowadzenia działalności związanej z naprawą kredytu

                    Pomaganie innym w naprawie historii kredytowej i rozpoczęciu nowego życia jest niezwykle satysfakcjonujące. Chociaż prawdą jest, że konsumenci mogą sami wykonać tę samą pracę, większość z nich nie chce radzić sobie z irytacją związaną z rozmową z biurami kredytowymi w celu poprawiania błędów, rozwiązywania sporów lub negocjacji z wierzycielami. Tutaj przychodzisz, aby zająć się tym wszystkim za nich.

                    Rozwiązywanie problemów innych ludzi może być męczące i frustrujące, ale ten biznes jest lukratywny i aby z powodzeniem go prowadzić, będziesz musiał wykonać następujące czynności;

                    • Uzyskaj kopię własnego raportu kredytowego do studiowania.
                    • Dowiedz się jak najwięcej o systemie sprawozdawczości kredytowej.Zrozum swoją rolę w tym procesieZrozum, co sprzedajesz i uważaj na to, co obiecujeszPracuj mądrze i zminimalizuj czas spędzony na pracyDowiedz się, jak promować i sprzedawać biznes naprawy kredytuzacznij od małych i rozprostuj załamania przed zbyt szybkim rozszerzaniemwybierz łatwe i niezawodne oprogramowanie do naprawy kredytu

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy