Przegląd inwestycji Fidelity

17 lutego 2021
Category: Przez Ciebie

Nasz najlepszy broker oferuje doskonałą wartość i wysoką jakość realizacji zleceń

Publikujemy bezstronne recenzje produktów; nasze opinie są naszymi własnymi opiniami i nie mają na nie wpływu płatności, które otrzymujemy od naszych partnerów reklamowych. Dowiedz się więcej o tym, jak oceniamy produkty, i przeczytaj nasze oświadczenie reklamodawców dotyczące sposobu, w jaki zarabiamy.

 • Minimalne konto : 0 $
 • Opłaty : 0 USD za transakcje na akcjach / ETF, 0 USD plus 0,65 USD za kontrakt na transakcje opcjamiFidelity nadal ewoluuje jako główna siła w przestrzeni maklerskiej online. Usługi maklerskie Fidelity zajęły nasze pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zarówno w konkursie Best Online Brokers Awards 2019, jak i 2020 Best Online Brokers Awards, ponieważ firma kontynuowała ulepszanie kluczowych elementów swojej platformy, jednocześnie zobowiązując się do obniżania kosztów inwestowania dla inwestorów. Fidelity dołączyła do pośpiechu, aby obniżyć prowizje od akcji i opcji bazowych do zera w październiku 2019 r., Ale pozostaje oddana oferowaniu swoim klientom najwyższej jakości ofert badawczych i edukacyjnych. Firma ułatwia również klientom zarabianie odsetek poprzez zamianę niezainwestowanej gotówki na fundusz rynku pieniężnego. Przyjrzymy się, jak Fidelity plasuje się w bardziej konkurencyjnej przestrzeni brokerskiej online w 2020 roku pod względem funkcji, kosztów i jakości zasobów, aby pomóc Ci zdecydować, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla Twojego stylu inwestowania.Oprócz przeglądu brokerów Fidelity Investments, sprawdziliśmy również usługę robo-doradcy Fidelity Go.

  Kluczowe wnioski
 • Oceniono naszego najlepszego brokera online i najlepszą tanią platformę daytradingową.
 • Większy nacisk na jakość wykonania i zarządzanie środkami pieniężnymi pomaga klientom zwiększyć zwroty z inwestycji.Obszerna pula badań i edukacji dla inwestorów, z których mogą skorzystać, oraz osoby odpowiedzialne za weryfikację aktywów, aby zawęzić wybór inwestycji.Oferty są pozycjonowane tak, aby służyć większości inwestorów indywidualnych, ale inwestorzy na instrumentach pochodnych mogą chcieć szukać gdzie indziej.Dla kogo jest wierność

  Jako jeden z większych brokerów w USA, Fidelity został zaprojektowany tak, aby obsługiwać większość inwestorów indywidualnych. Dla przeciętnego inwestora typu „kup i trzymaj wszechstronna platforma Fidelity oferuje szeroki wybór narzędzi, badań i zasobów w połączeniu z łatwym wprowadzaniem zamówień. Bardziej aktywnym inwestorom i w pełni zaangażowanym traderom Fidelity oferuje Active Trader Pro, program do pobrania ze strumieniowym przesyłaniem danych w czasie rzeczywistym i konfigurowalnym interfejsem handlowym. Pomimo dość dokładnego omówienia tych dwóch szerokich podstaw, należy zauważyć, że Fidelity nie oferuje obecnie towarów ani opcji futures.

  Doskonałe egzekucje handlowe

  Wspaniałe badania i weryfikatorzy aktywów (badania ETF są wybitne)

  Niezainwestowane środki pieniężne trafiają do funduszu rynku pieniężnego

  Elastyczny i konfigurowalny kanał wiadomości

  Klienci mogą być zmuszeni do korzystania z wielu platform, aby korzystać z preferowanych narzędzi

  Obywatele lub rezydenci spoza Stanów Zjednoczonych nie mogą otworzyć konta

  Klienci muszą ręcznie odświeżyć dane w serwisie WWW

  Żadnych towarów ani opcji na futures

  Objaśnienie zalet
  • Doskonałe egzekucje transakcji: przez ostatnie pięć lat Fidelity precyzyjnie dostosowywała swoje algorytmy realizacji transakcji, aby podkreślić poprawę cen i uniknąć płatności za przepływ zleceń. Średnio ponad 96% zamówień dla klientów Fidelity jest realizowanych po cenie lepszej niż najlepsza oferta lub oferta krajowa. Oszczędności kosztów są wymienione w każdym raporcie z potwierdzeniem zamówienia.
  • Obszerne badania i weryfikatorzy aktywów pomagają klientom zawęzić wybór inwestycji. Dostępnych jest wiele wstępnie ustawionych ekranów dla akcji, funduszy ETF, opcji i stałych dochodów, które klienci mogą edytować według własnych specyfikacji. Przeglądarka zapasów ma prawie 140 kryteriów oraz 21 tematów, takich jak robotyka, żywność naturalna i przetwarzanie w chmurze. Badania skoncentrowane na funduszach ETF są obszerne i obejmują oceny analityków, tematy oraz możliwość przeszukiwania funduszy według określonych akcji.Niezainwestowane środki pieniężne są automatycznie przenoszone do funduszu rynku pieniężnego, a następnie wycofywane i udostępniane do handlu w razie potrzeby. Większość innych brokerów wymaga od klienta ręcznego przeniesienia gotówki do funduszu rynku pieniężnego.Elastyczny i konfigurowalny kanał wiadomości można sortować według listy obserwowanych lub zasobów i aktualizacji w czasie rzeczywistym. Kanały informacyjne obejmują źródła globalne, a także kanały premium z USA.Wady wyjaśnione
   • Klienci mogą być zmuszeni do korzystania z wielu platform, aby korzystać z preferowanych narzędzi. Narzędzia specyficzne dla opcji są bogate w Active Trader Pro, ale podstawowe badania dotyczące akcji są w większości dostępne tylko na stronie internetowej.
   • Obywatele lub mieszkańcy spoza Stanów Zjednoczonych nie mogą otworzyć konta, co, jak wiemy, może stanowić problem dla naszych czytelników na całym świecie.Klienci muszą ręcznie odświeżyć dane w witrynie, aby uzyskać aktualne informacje. Jednak notowania są przesyłane strumieniowo na Active Trader Pro.Niektórzy klienci mogą wyrosnąć z ofert Fidelity, gdy przejdą do handlu kontraktami futures i opcjami na futures.Użyteczność

    Fidelity jest ogólnie dość przyjazny w użyciu. Firma podjęła wyzwanie posiadania narzędzi dla handlowców, mając jednocześnie łatwe doświadczenie dla inwestorów podstawowych, zasadniczo dzieląc swoją ofertę na dwie platformy. Początkowe otwarcie konta w Fidelity jest proste, zwłaszcza jeśli dodajesz konto do istniejącego gospodarstwa domowego. Jednak dodanie funkcji konta, takich jak handel opcjami lub depozyt zabezpieczający, wymaga wypełnienia dodatkowego wniosku, a żadne z tych danych (np. Zawód) nie są kopiowane z Twojego profilu, więc musisz wprowadzić je ponownie.

    Mniej aktywni inwestorzy, którzy głównie chcą kupić i zatrzymać, uznają platformę internetową Fidelity za więcej niż wystarczającą dla ich potrzeb, z kwotowaniami, wykresami, listami obserwacyjnymi i bardziej zapakowaną w interfejs, który pozwala uniknąć przytłaczania. Strona Pozycje integruje dane badawcze z Twoim portfelem, umożliwiając przeglądanie zasobów w celu przeglądania analiz i wiadomości bez opuszczania platformy. Możesz również zobaczyć analizę swojego konkretnego portfela pod kątem alokacji aktywów i potencjalnych problemów z koncentracją. Możesz przejść do ekranu wprowadzania zleceń, najeżdżając kursorem myszy na „Konta i handel w menu głównym i wybierając „Handel. Kiedy jesteś w widoku swojego konta, dostępne jest podmenu z dostępem do kuponu za jednym kliknięciem.Nowi użytkownicy mają do kliknięcia menu pomocy w zgłoszeniu, które przeprowadzi Cię przez wszystkie pola i powiązane narzędzia pomocy.

    Active Trader Pro to dostępny do pobrania interfejs handlowy firmy Fidelity, który zapewnia traderom i bardziej aktywnym inwestorom szerszy zestaw funkcji niż jest dostępny na stronie internetowej. Active Trader Pro zapewnia wszystkie funkcje wykresów i narzędzia handlowe z góry. Jest konfigurowalny, więc możesz skonfigurować przestrzeń roboczą zgodnie z własnymi potrzebami. Oprogramowanie może monitorować odpowiednie strumienie wiadomości; ostrzegać o wzlotach, upadkach i innych sygnałach technicznych dotyczących obserwowanych akcji; i ostrzegać o otwartych pozycjach.

    Inwestorzy mają tendencję do nastawienia się na konkretną platformę do identyfikowania i wykonywania transakcji, ale Fidelity Active Trader Pro obejmuje wszystkie podstawy tego, czego potrzebuje trader i pozwala na kształtowanie tego, jak chcesz.

    Doświadczenie handlowe

    Przebieg pracy związany z analizą lub handlem istniejącymi pozycjami na stronie internetowej jest stosunkowo łatwy – w portfelu lub na liście obserwowanych znajdują się linki do wiadomości i badań dotyczących wskaźników giełdowych. Kiedy szukasz nowego pomysłu na handel, sortowanie różnych zakładek i opcji rozwijanych staje się niezdarne. Większość inwestorów znajdzie to, czego szuka, w zakładce Wiadomości i badania, w której można znaleźć akcje według kapitalizacji rynkowej, stopy dywidendy, najwyższych ocen w sektorze i tak dalej. Możesz ustawić kilka wartości domyślnych do handlu w Internecie, na przykład to, czy chcesz zlecenie rynkowe, czy z limitem, ale większość wyborów musi zostać podjęta w momencie transakcji.

    W Active Trader Pro możesz ustawić wartości domyślne dla wszystkiego, co dotyczy handlu – rozmiaru, typu, czasu i wielu innych opcji. Możesz również złożyć transakcję z wykresu. Active Trader Pro zapewnia dane w czasie rzeczywistym na całej platformie, w tym na listach obserwowanych, wykresach, wejściach do zamówień i wyświetlaczach łańcucha opcji. Doszliśmy do punktu, w którym prawie każda aktywna platforma handlowa ma więcej danych i narzędzi, niż potrzebuje osoba. Oprócz filtrów, narzędzi do tworzenia wykresów, zdefiniowanych alertów oraz narzędzi wejścia i wyjścia, które zaspokoją potrzeby najbardziej aktywnych traderów, Active Trader Pro zapewnia także kalkulator prawdopodobieństwa, analizę opcji, pomiary koncentracji między kontami i wiele więcej.

    Mobilne wrażenia FidelityJeśli chodzi o handel mobilny, możesz handlować akcjami, funduszami ETF, opcjami i funduszami powierniczymi w aplikacji mobilnej, ale nie o stałym dochodzie. Fidelity umożliwiło handel udziałami ułamkowymi w swoich aplikacjach mobilnych; klienci przy składaniu zamówienia określają dolary zamiast udziałów.

    Oferta mobilna jest kompleksowa, z prawie tak obszerną listą funkcji jak komputer stacjonarny i pełną funkcjonalnością, aby wykonać większość tego, co inwestorzy i handlowcy muszą zrobić w zakresie przepływu pracy. Możesz wybrać własną stronę logowania i przyciski u dołu urządzenia dla najczęściej używanych funkcji oraz zdefiniować sposób prezentowania wiadomości. Analiza fundamentalna jest ograniczona, a tworzenie wykresów na urządzeniach mobilnych jest bardzo ograniczone. Wykresy, z kilkoma wskaźnikami i bez narzędzi do rysowania, są nadal powyżej średniej w porównaniu z aplikacjami mobilnymi innych brokerów. Mobilne listy obserwowane są współdzielone z aplikacjami komputerowymi i internetowymi, a lista obserwowanych jest widoczna w nawigacji aplikacji. Większość typów zamówień, z których można korzystać w Internecie lub na komputerze, znajduje się również w aplikacji mobilnej, z wyjątkiem zamówień warunkowych.

    Zakres ofert

    Klienci Fidelity mogą handlować szeroką gamą aktywów na stronie internetowej i na Active Trader Pro. W aplikacjach mobilnych można handlować akcjami (w tym udziałami ułamkowymi), opcjami i funduszami inwestycyjnymi. Jednym z istotnych ograniczeń jest to, że Fidelity nie oferuje kontraktów futures, opcji futures ani handlu kryptowalutami. Poza tym inwestorzy mogą inwestować i handlować w:

   • Akcje długie i krótkie (3000 na liście łatwych do wypożyczenia)
   • OTCBB (akcje groszowe)Fundusze inwestycyjne (ponad 3500 bez obciążenia, bez opłat transakcyjnych)Obligacje: korporacyjne, komunalne, skarbowe, płyty CDOpcje z jedną lub wieloma nogamiDoradztwo Robo zintegrowane ze stroną internetową i aplikacją mobilnąMiędzynarodowe (25 online, dodatkowe kraje za pośrednictwem International Trading Gate)Forex (16 walut online, 4 za pośrednictwem brokera na żywo. 190 par handlowych)Ułamkowe udziały w aplikacjach mobilnychKlienci Fidelity mogą również handlować IPO, zagranicznymi ORD i ADR, preferencjami, prawami, warrantami, skarbowymi papierami wartościowymi chronionymi przed inflacją (TIPS), resursami gminnymi, wysokodochodowymi obligacjami korporacyjnymi i głównymi zabezpieczonymi obligacjami. Chociaż klienci nie mogą handlować kryptowalutami online, mogą przeglądać zasoby kryptowalut Coinbase za pośrednictwem FullView.

    Rodzaje zamówień

    Fidelity umożliwia wprowadzanie szerokiej gamy zleceń na stronie internetowej i Active Trader Pro, w tym zleceń warunkowych, takich jak jedno-anuluje-drugie i jedno-wyzwala-drugie. Zamówienia warunkowe nie są obecnie dostępne w aplikacjach mobilnych.

    Zamknięcie pozycji lub rolowanie zlecenia opcji jest łatwe na stronie Pozycje. Dzięki usługom handlu koszykowego Fidelity możesz wybrać grupę do 50 akcji, zwaną koszykiem, która może być monitorowana, handlowana i zarządzana jako jedna jednostka. Możesz automatycznie alokować inwestycje w wiele papierów wartościowych o tej samej wartości w dolarach lub liczbie udziałów. Ta funkcja nie jest dostępna u wielu brokerów internetowych.

    Jeśli kupowałeś określone akcje w czasie, możesz wybrać partię podatku podczas zamykania części pozycji lub ustawić wartość domyślną dla całego konta dla wyboru partii podatku (np. Średni koszt, ostatnia w pierwszej out itp.). Możesz również ustawić domyślne ustawienie dla całego konta dla reinwestycji dywidend.

    Technologia handlowa

    Sposób, w jaki broker kieruje Twoje zlecenie, określa, czy prawdopodobnie otrzymasz najlepszą możliwą cenę w momencie zawierania transakcji. Nazywa się to poprawą cen. Poprawa ceny to w zasadzie sprzedaż powyżej ceny wylicytowanej lub kupno poniżej oferty. Silnik Fidelity do wykonywania transakcji, Fidelity Dynamic Liquidity Management (FDLM), szuka najlepszej dostępnej ceny i zapewnia klientom wysoką stopę poprawy cen. Fidelity twierdzi, że jej klienci, którzy wykonują zlecenie rynkowe o wartości 1000 akcji, mogą spodziewać się oszczędności średnio 16,66 USD na tej transakcji w porównaniu z kwotowaniem przy wejściu zamówienia. To o 13,86 USD więcej niż średnia w branży wynosząca 2,80 USD, według wewnętrznych statystyk Fidelity. (Dane od stycznia do września 2019 r.) Ponadto Twoje zamówienia nie są kierowane w celu wygenerowania płatności za przepływ zamówienia.Fidelity wykorzystuje technologię inteligentnego routingu zamówień innych firm dla opcji. Jednak poprawa cen opcji jest znacznie poniżej średniej w branży.

    Historyczne testy strategii handlowych można przeprowadzić w Wealth-Lab Pro, funkcji premium dostępnej dla inwestorów w gospodarstwach domowych, które zawierają ponad 36 transakcji na akcjach, obligacjach lub opcjach w okresie 12 miesięcy i mają co najmniej 25 000 USD w aktywach Konto maklerskie Fidelity. Klienci mogą realizować swoją strategię handlową w Wealth-Lab Pro, kwalifikując się do automatycznego handlu, który wymaga 100 000 USD kapitału i 500 transakcji rocznie.

    Koszty

    Opłaty Fidelity są zgodne z opłatami większości uczestników branży, którzy dołączyli do wyścigu o zerowe opłaty w październiku 2019 r.

   • Fidelity nie pobiera prowizji za transakcje online, ETF lub OTCBB.
   • W przypadku transakcji opcyjnych nie ma prowizji od pozycji. Prowizje od kontraktu wynoszą 0,65 USD.Zlecenie na 50 kontraktów opcji to 32,50 USD.Obrót typu „call call obejmujący 500 akcji plus 5 kontraktów kosztowałby 3,25 USD.Prowizja od funduszu powierniczego w przypadku środków spoza programu Bez opłaty transakcyjnej wynosi 49,95 USD.Odsetki od depozytu wahają się od 9,325% dla salda 10000 USD do 7,825% dla ponad 100000 USD od stycznia 2020 r.Nie ma żadnych opłat za brak aktywności, zamknięcie lub przelew konta, wykonanie / cesję, wysyłanie i odbieranie przelewów, wysyłanie czeków lub wyciągów papierowych i potwierdzeń transakcji.Większość zleceń wiąże się z opłatami za wymianę, które zazwyczaj stanowią ułamki pensa za akcję lub kontrakt, które Fidelity przekazuje swoim klientom.Niektóre rodziny funduszy inwestycyjnych zostaną obciążone opłatą w wysokości 75 USD tylko przy pierwszym zakupie, w tym gigant branżowy Vanguard Funds. Inne rodziny funduszy, które ponoszą tę opłatę, to CGM Funds, Dodge & Cox Funds oraz Sequoia Funds.Opłata dla brokera na żywo wynosi 32,95 USD za transakcję.Transakcje międzynarodowe wiążą się z różnymi opłatami, w zależności od rynku, dlatego przed złożeniem zamówienia należy uważnie przyjrzeć się tym prowizjom.W jaki sposób ten broker zarabia od Ciebie i dla CiebiePresja zerowych opłat zmieniła model biznesowy większości brokerów internetowych. Zamiast opłat, sposób, w jaki brokerzy zarabiają na tobie pieniądze, jest mniej oczywisty – podobnie jak niektóre z subtelnych sposobów zarabiania dla ciebie.

   • Odsetki od gotówki : Klienci Fidelity są automatycznie zapisywani do programów wymiany gotówki, które płacą znacznie wyższe oprocentowanie niż większość innych brokerów. Fidelity zarabia na różnicy między kwotą, jaką otrzymujesz z niewykorzystanej gotówki, a kwotą, jaką mogą zarobić na saldach gotówkowych klientów, ale trudno im żałować pieniędzy, skoro już płacą Ci stawki powyżej średniej.
   • Programy pożyczkowe : Fidelity może również zarabiać na pożyczaniu akcji na Twoim koncie w celu krótkiej sprzedaży – oczywiście za twoją zgodą – i dzieli się tym dochodem z tobą. Fidelity mówi nam, że przez 2 miesiące pożyczania pewnych trudnych do pożyczenia papierów wartościowych 38% rachunków zarabia 100 USD lub mniej, kolejne 37% zarabia od 100 USD do 1000 USD, a pozostałe 25% zarabia ponad 1000 USD. Płatność za przepływ zamówienia : Fidelity nie bierze udziału w płatności za przepływ zamówienia (PFOF). Jest to praktyka, w której broker przyjmuje płatność od animatora rynku za umożliwienie mu wykonania zlecenia. Zamiast skupiać się na tych płatnościach, Fidelity szuka wysokiej jakości realizacji transakcji i zapewnia, że ​​Twoje zamówienia osiągają poprawę cen w prawie każdej transakcji. Jest to bardzo ważny punkt wyróżniający firmę Fidelity, ponieważ wielu jej konkurentów odnotowało wzrost przychodów PFOF – prawdopodobnie za cenę lepszej realizacji zleceń dla swoich klientów. Poprawa ceny : Klienci Fidelity cieszą się zdrowym tempem wzrostu cen swoich zleceń kapitałowych, ale poniżej średniej dla opcji. Średnio zlecenia na akcje otrzymują 0,0091 USD na akcję w ramach poprawy ceny, a zlecenia opcji otrzymują 0,0342 USD za kontrakt. Margines portfela : Klienci Fidelity, którzy się kwalifikują, mogą ubiegać się o depozyt zabezpieczający portfela, który może obniżyć kwotę wymaganego depozytu zabezpieczającego w oparciu o ogólne obliczone ryzyko. Zazwyczaj depozyty zabezpieczające portfela działają najlepiej w przypadku klientów handlujących instrumentami pochodnymi, które równoważą ryzyko związane z ich pozycjami kapitałowymi.Udogodnienia konta
    • Klienci lojalni, którzy się kwalifikują, mogą ubiegać się o margines portfela, który może obniżyć kwotę wymaganego depozytu zabezpieczającego w oparciu o ogólne obliczone ryzyko. Zazwyczaj depozyty zabezpieczające portfela działają najlepiej w przypadku klientów handlujących instrumentami pochodnymi, które równoważą ryzyko związane z ich pozycjami kapitałowymi.
    • Fidelity dzieli się również przychodami, które generuje z programu pożyczek na akcje, i pozwala klientom wybrać, które akcje z ich portfeli mogą zostać wypożyczone.Niezainwestowane środki pieniężne trafiają do wybranych przez Ciebie funduszy rynku pieniężnego.Klienci Fidelity są automatycznie zapisywani do programów wymiany gotówki.Ponowna inwestycja dywidendy jest ustalana na poziomie konta dla wszystkich akcji wypłacających dywidendę.Udogodnienia badawcze

     Oferta badawcza Fidelity na stronie internetowej obejmuje elastyczne narzędzia do sprawdzania akcji, funduszy ETF, funduszy inwestycyjnych i instrumentów o stałym dochodzie, a także różnorodne narzędzia i kalkulatory.

     Przesiewacze akcji i ETFSkaner akcji jest stosunkowo łatwy w użyciu, z możliwością sprawdzania wyników ESG z MSCI. W miarę dodawania kryteriów zobaczysz zaktualizowaną liczbę akcji, które przejdą przez ekran. Kilka ekranów eksperckich oraz ekranów tematycznych jest wbudowanych i można je dostosować. Screener ETF ma podobny wygląd i sposób działania jak skaner akcji, ale zawiera oceny analityków. Istnieją ekrany tematyczne dostępne dla funduszy ETF, ale nie są wbudowane ekrany eksperckie. Podczas badania funduszy ETF można wpisać pasek (lub grupę pasków), aby znaleźć fundusze ETF zawierające te akcje.

     Ewaluator funduszy powierniczychEwaluator funduszy powierniczych zagłębia się w charakterystykę każdego funduszu. Chociaż ma tendencję do kierowania użytkownika do funduszy Fidelity, nie jest to nieoczekiwane, biorąc pod uwagę platformę.

     Opcje przesiewaczyW przypadku opcji dostępne są skanery obsługiwane przez LiveVol z kilkoma wbudowanymi skanami, a także możliwość tworzenia niestandardowego skanowania. W Active Trader Pro znajdziesz 26 predefiniowanych filtrów do wyszukiwania możliwości handlu opcjami w oparciu o wolumen, otwarte zainteresowanie, wolumen kontraktu opcyjnego, różnice zmienności, zarobki i inne kryteria. Możesz tworzyć niestandardowe ekrany na podstawie około 200 indywidualnych kryteriów.

     Przesiewacze o stałym dochodzieInwestorzy o stałym dochodzie mogą skorzystać z funkcji sprawdzania obligacji, aby przejrzeć prawie 120 000 ofert na rynku wtórnym dostępnych według różnych kryteriów, a także zbudować drabinę obligacji. Tabela zysków jest aktualizowana co 15 minut w oparciu o aktualne dane. Ten skaner jest elastyczny, ale układ wcale nie jest zachęcający.

     Narzędzia i kalkulatoryFidelity oferuje wiele narzędzi i kalkulatorów, od tworzenia budżetu po przegląd strategii inwestycyjnej. Strona Narzędzia i kalkulatory pokazuje je wszystkie naraz i pozwala wybrać z długiej listy około 40 dostępnych. Narzędzia obejmują bardzo przydatne hipotetyczne narzędzie handlowe, które pokazuje wpływ przyszłego kupna lub sprzedaży na Twój portfel.

     Generatory pomysłów handlowychCi, którzy szukają pomysłu na handel opcjami na stronie internetowej, mogą zagłębić się w narzędzie do łączenia strategii, które pozwala klientom, którzy wiedzą, jaki instrument bazowy i strategia opcyjna ich interesuje, skanować w poszukiwaniu pomysłów handlowych. Ocena strategii ocenia i porównuje różne strategie; wyniki mogą automatycznie wypełniać bilet handlowy. Możesz wyszukiwać strategie objęte ofertą kupna i sprzedaży w kalendarzu na liście kupna i trzymania firmy Argus.

     Wiadomości i badaniaWitryna zawiera liczne źródła wiadomości, które można sortować według zasobów i list obserwowanych oraz aktualizacje w czasie rzeczywistym. Źródła wiadomości obejmują rynki globalne, a także Stany Zjednoczone. Na Active Trader Pro możesz skonfigurować strumieniowe kanały informacyjne i wideo z Bloomberg TV.

     Klienci Fidelity mają dostęp do zintegrowanych badań zewnętrznych ze źródeł, takich jak Standard & Poors, Hightower Report, Ned Davis Research i Zacks. W sekcji Sectors and Industries możesz sprawdzić sugerowaną strategię alokacji na podstawie badań CFRA. Miary ilościowe i jakościowe na każdej stronie z badaniami giełdowymi obejmują dane MSCI i ocenę porównawczą. Zdarzenia analizy technicznej mierzone przez Recognia są wyświetlane na wykresach. Na każdej stronie akcji lub ETF znajdziesz dodatkowe badania dotyczące własności i stron trzecich.

     Analiza techniczna i wykresyWykresy internetowe Fidelity zawierają zintegrowane wzorce techniczne i zdarzenia dostarczane przez Recognia oraz ocenę nastrojów społecznych dostarczaną przez Social Market Analytics. Zaawansowany wykres oferuje możliwość przeglądania do 40 lat historycznych danych cenowych, danych śróddziennych z 30 dni, danych o wydłużonych godzinach pracy oraz ponad 60 w pełni konfigurowalnych wskaźników technicznych. Wykresy są bardziej elastyczne i konfigurowalne w Active Trader Pro. Chociaż wykresy w aplikacji mobilnej są stosunkowo ograniczone, nadal są lepsze niż te oferowane przez większość innych brokerów.

     Analiza portfela

     Możesz przeciągnąć swoje konta spoza Fidelity do FullView w celu analizy wszystkich swoich aktywów, co pozwala również na udzielenie doradcy ograniczonego dostępu do inwestycji. Po dodaniu kilku kont innych niż Fidelity, FullView może ładować się wolno i nieco trudny do dostosowania. Raporty dają dobry obraz alokacji aktywów i skąd pochodzą zmiany wartości aktywów. Raporty wydajności portfela wbudowane w witrynę internetową można dostosować i porównać z różnymi testami porównawczymi.

     Salda kont, siła nabywcza i wewnętrzna stopa zwrotu prezentowane są w czasie rzeczywistym. Klienci mogą dodawać notatki do swoich pozycji w portfelu lub dowolnej pozycji na liście obserwowanych. Jedną z funkcji, która byłaby pomocna, ale jeszcze niedostępna, jest wpływ podatkowy zamknięcia pozycji.

     Fidelity planuje poprawić jakość portfela, dodając sposoby śledzenia nadchodzących wydarzeń mających wpływ na Twój portfel, w tym otwartych zleceń, spodziewanych dywidend i ogłoszeń o zyskach. To ulepszenie pozwoli Ci również śledzić szacowany dochód generowany przez Twój portfel na podstawie poszczególnych pozycji, aby lepiej zarządzać przepływami pieniężnymi i przewidywać je.

     Edukacja

     Internetowe centrum edukacyjne Fidelity zawiera ponad 600 materiałów z takich dziedzin, jak opcje, stały dochód, analiza fundamentalna i techniczna oraz emerytura. Treść edukacyjna składa się z artykułów, filmów, seminariów internetowych, infografik i nagranych seminariów internetowych. Treść jest połączeniem treści Fidelity i treści stworzonych przez osoby trzecie, która obejmuje kursy mające na celu poprowadzenie ucznia do przodu. Fidelity oferuje również cotygodniowe sesje coachingowe online, podczas których klienci mogą uczestniczyć w sesji edukacyjnej online w małej grupie (8–10 uczestników), aby przeprowadzić dogłębne dyskusje na temat opcji i analizy technicznej. Aplikacje mobilne zawierają to, co Fidelity nazywa programami edukacyjnymi, które pomagają początkującym inwestorom lepiej zrozumieć koncepcje rynkowe i inwestycyjne.

     W lipcu 2020 roku Fidelity uruchomiło aplikację mobilną Fidelity Spire, która ma pomóc młodym dorosłym w ich drodze do osiągnięcia celów finansowych. Bezpłatna aplikacja pomaga użytkownikom ustalać cele i ustalać ich priorytety oraz określać, gdzie inwestować w zależności od ram czasowych. Fidelity Spire pozwala łączyć cele z dwoma różnymi typami kont Fidelity. W przypadku celu krótkoterminowego ustalonego w Fidelity Spire zalecane jest konto Fidelity Cash Management, bez opłat lub minimalnych sald oraz zwrotu opłat za bankomat. W przypadku celów długoterminowych, z możliwością wzrostu inwestycji w czasie, użytkownicy mogą zdecydować, czy zainwestować samodzielnie, czy też skorzystać z usługi robo-doradczej, takiej jak Fidelity Go. Użytkownicy mogą również akceptować rekomendacje Spire i niezależnie zarządzać swoimi inwestycjami na zwykłym rachunku maklerskim Fidelity.

     Strona Chwile ma za zadanie poprowadzić klientów przez najważniejsze zmiany w życiu. Tematy obejmują zakup domu, zawarcie małżeństwa lub rozwód, utratę rodzica lub małżonka, urodzenie lub adopcję dziecka, wysłanie dziecka na studia, przejście na emeryturę i inne. Strona jest pięknie rozplanowana i zawiera przydatne porady bez zagłębiania się w szczegóły. Wcześniejsze 

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy