PRAWDZIWA PÓŁNOC, SILNY I (DŁUG) WOLNY: Chase Bank uszczęśliwia kanadyjskich klientów, zmniejszając deficyt na karcie kredytowej

17 lutego 2021
Category: Karcie Kredytowej

Pasek boczny artykułu

Podziel się tą historią: PRAWDZIWA PÓŁNOC, SILNA I (DŁUG) WOLNA: Chase Bank uszczęśliwia kanadyjskich klientów, zmniejszając deficyt na karcie kredytowej

Skopiuj link

 • E-mail
 • FacebookŚwiergotRedditPinterestLinkedInTumblrTrendy

  Treść artykułu

  Wielu Kanadyjczyków będzie otwierać rachunki z kart kredytowych z uśmiechem, gdy bank z siedzibą w USA ogłosił plany umorzenia zadłużenia dwóch firm obsługujących karty kredytowe.

  Chase Bank wybacza swoim kanadyjskim klientom, rezygnując z niespłaconego zadłużenia od użytkowników Amazon.ca Rewards Visa i Marriott Rewards Premier Visa, donosi CBC News.

  PRAWDZIWA PÓŁNOC, SILNY I (DŁUG) WOLNY: Chase Bank uszczęśliwia kanadyjskich klientów, zmniejszając deficyt na karcie kredytowej Powrót do wideoOsoby dotknięte dwiema kartami kredytowymi świętują zaskakująco dobrą wiadomość po otrzymaniu listów z banku.

  Decyzja Chase o zamknięciu swojej 13-letniej działalności na rynku kanadyjskim zapadła w zeszłym roku.

  Reklama

  Kontynuacja treści artykułu

  Klient banku Paul Adamson udał się na Twittera, aby podzielić się swoją reakcją na uwolnienie się od zaległych płatności.

  „Nie każdego dnia karta kredytowa umarza dług. Dzisiaj wygrałem – napisał Adamson ze zdjęciem, na którym trzymał rachunek z Chase Bank i uśmiechał się.

  Nie każdego dnia karta kredytowa umarza dług. Dziś wygrałem: https://t.co/GZtcT8tb0W

  Reklama

  Kontynuacja treści artykułu

  Początkowo 44-letni pisarz techniczny z Dundalk, Ont. był zmartwiony, gdy próbował spłacić saldo karty, ale zamiast tego stwierdził, że jego konto zostało zamknięte.

  „Zadzwoniłem do swojego banku trochę oszalały. Mówię: „Nie chcę przegapić płatności tutaj – powiedział Adamson CBC News.

  Był podekscytowany, słysząc, że nie musi już spłacać 1645 dolarów zadłużenia na swojej karcie Amazon.ca Rewards Visa.

  Adamson nie był tym, który nie mógł uwierzyć własnemu szczęściu.

  Douglas Turner z Coe Hill, Ont. dowiedział się, że jego dług w wysokości 6,157 $ również został usunięty.

  „Byłem jakby przez całą ostatnią noc, z uśmiechem na twarzy, nie mogłem w to uwierzyć – powiedział Turner.

  Powiedziano mu również, że otrzyma zwrot swojej ostatniej płatności w wysokości 300 dolarów, która nastąpiła po ogłoszeniu przez Bank.

  Chase bank właśnie umorzył wszystkie długi wobec klientów z Kanady, ponieważ już tam nie prowadzą działalności. Proszę, opuść Amerykę i wybacz nam.

  Reklama

  Kontynuacja treści artykułu

  Dlaczego więc bank był w tak dobrym nastroju, jak większość?

  Niektórzy uważają to za tańszy sposób na usunięcie się z rynku kanadyjskiego.

  Niektórzy twierdzą, że koszty odzyskania zaległych sald nie były warte ich wysiłku. Przyczyny mogą ujawnić się pewnego dnia w jakimś raporcie kwartalnym. Niezależnie od tego, jest to mniejsze obciążenie finansowe dla mnie i innych, jedna miesięczna płatność mniej.

  Reklama

  Kontynuacja treści artykułu

  Rzecznik Chase, Maria Martinez, powiedziała CBC News, że posunięcie banku w sprawie umorzenia długów to rozwiązanie, które przyniesie korzyści wszystkim.

  „Ostatecznie uznaliśmy, że była to lepsza decyzja dla wszystkich stron, a zwłaszcza dla naszych klientów.

  Więcej na ten temat

  Oto długi!

  KOLUMNA GOŚCI: Plan Trudeau dotyczący bezproblemowego zadłużeniaADAMS: Czy klasa średnia jest finansowo przygotowana na przyszłość?Udostępnij ten artykuł w swojej sieci społecznościowej

  Podziel się tą historią: PRAWDZIWA PÓŁNOC, SILNA I (DŁUG) WOLNA: Chase Bank uszczęśliwia kanadyjskich klientów, zmniejszając deficyt na karcie kredytowej

  Skopiuj link

 • E-mail
 • FacebookŚwiergotRedditPinterestLinkedInTumblr

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy