Posiadanie domu, odwrócona hipoteka i śmierć

17 lutego 2021
Category: Gdzie Produkty

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomóc Ci w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych, zapewniając interaktywne narzędzia i kalkulatory finansowe, publikując oryginalne i obiektywne treści, umożliwiając bezpłatne prowadzenie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 13 czerwca 2014 /
 • 2 minuty czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz mieć pewność, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób jesteśmy w stanie dostarczać wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy lub w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą wpływać na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajSzanowny Doktorze Don

  Mój ojciec ma odwróconą hipotekę na swój dom. Kiedy nadejdzie moment, w którym on w końcu umrze, czy firma udzielająca kredytów hipotecznych wymaga spłaty salda pożyczki? Czy przejmują kontrolę nad nieruchomością? Wartość nieruchomości w jego okolicy wzrosła, odkąd wziął odwrócony kredyt hipoteczny.

  Dzięki

  – John Juncture

  Drogi Johnie

  nie wiem, jak przegapiłeś wszystkie reklamy, a gwiazdy takie jak Henry Winkler, Pat Boone i Fred Thompson wychwalają zalety odwróconych kredytów hipotecznych. Reklamy stwierdzają, że właściciel domu nadal jest właścicielem domu.

  Wszelkie pozostałe udziały pozostają u właścicieli domów. Jeśli twój ojciec pozostanie w domu do śmierci, ktokolwiek odziedziczy dom, musiałby spłacić saldo pożyczki. Obejmuje to skapitalizowane odsetki od pożyczki w okresie, w którym pożyczka była niespłacona. Poniżej odnotowano jeden ważny wyjątek. Mogliby to osiągnąć poprzez sprzedaż domu lub zaciągnięcie nowego tradycyjnego kredytu hipotecznego na nieruchomość.

  W przeciwnym razie pożyczkodawca mógłby przejąć kontrolę przez przejęcie nieruchomości i sprzedać nieruchomość. Nawet wtedy wszelkie pozostałe udziały z wpływów pozostają w majątku, a nie w pożyczkodawcy. Jeśli martwisz się, że majątek twojego ojca nie zachowa aprecjacji wartości nieruchomości, nie martw się więcej.

  Przepisy federalne wymagają, aby pożyczkodawcy odwróconego kredytu hipotecznego zapewniali spadkobiercom maksymalnie 30-dniowy okres na określenie, co zrobią z domem. Jeśli zdecydują się na utrzymanie domu, może zająć do sześciu miesięcy na zorganizowanie sprzedaży lub finansowania.

  Istnieje również zasada federalna, która zezwala spadkobiercom na spłatę 95 procent aktualnej godziwej wartości rynkowej nieruchomości w celu spłaty pożyczki, jeśli kwota jest niższa niż saldo pożyczki. Byłoby to pomocne na rynkach, na których spadają ceny mieszkań. Na szczęście nie wygląda to na przypadek, w którym mieszka twój ojciec.

  Uzyskaj więcej wiadomości, wskazówek dotyczących oszczędzania pieniędzy i porad ekspertów, zapisz się na bezpłatny biuletyn Bankrate.

  Zapytaj doradcę

  Aby zadać pytanie dr. Donowi, przejdź do strony „Zapytaj ekspertów i wybierz jeden z następujących tematów: „Finansowanie domu, „Oszczędzanie i inwestowanie lub „Pieniądze. Przeczytaj więcej kolumn dr Don, aby uzyskać dodatkowe porady dotyczące finansów osobistych.

  Treść Bankrate, w tym wskazówki zawarte w jej kolumnach z poradami i ekspertami oraz ta strona internetowa, ma na celu wyłącznie pomoc w podejmowaniu decyzji finansowych. Treść ma szeroki zakres i nie uwzględnia Twojej osobistej sytuacji finansowej. Bankrate zaleca zasięgnięcie porady doradców, którzy są w pełni świadomi Twojej indywidualnej sytuacji, przed podjęciem jakichkolwiek ostatecznych decyzji lub wdrożeniem jakiejkolwiek strategii finansowej. Pamiętaj, że korzystanie z tej witryny podlega Warunkom użytkowania Bankrate.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy