Podatki od bitcoinów i kryptowalut za zyski kapitałowe i dochody

17 lutego 2021
Category: Będziesz Musiał

Import giełdowy. Szybkie obliczenia. Pobierz i plik.

Oblicz podatki od kryptowalut

Z łatwością wypełniaj podatki związane z bitcoinami i kryptowalutami

Jeśli posiadasz lub handlowałeś kryptowalutami, być może będziesz musiał uwzględnić je w swoich formularzach podatkowych, nawet jeśli nie zarobiłeś żadnych pieniędzy. Bitcoin.Tax to najpopularniejsza usługa obliczania podatku kryptograficznego, która może obliczyć zyski i straty kapitałowe oraz wygenerować dane i formularze potrzebne do rozliczenia podatków.

Po prostu prześlij lub dodaj transakcję z giełd i portfeli, z których korzystałeś, wraz z kryptowalutami, które już posiadasz, a my obliczymy Twoje zyski kapitałowe.

Rozpocznij bezpłatnie lub uaktualnij do jednego z naszych płatnych planów, zaczynając od 39,95 USD, a także planów, które mogą przetwarzać do 1 miliona transakcji.

Pełna usługa przygotowania podatku

Bitcoin.Tax ma przyjemność ogłosić uruchomienie pełnej usługi przygotowywania podatków, która jest już dostępna na rok podatkowy 2019.

We współpracy z prawnikami podatkowymi, doradcami podatkowymi i zarejestrowanymi agentami, użytkownicy platformy bitcoin.tax mogą uzyskać przygotowanie podatkowe, porady i planowanie z doradcą podatkowym w celu wypełnienia i złożenia zeznań podatkowych.

Doświadczony specjalista ds. Podatków kryptograficznych może:

 • Zrozumieć kryptowaluty i móc o tym z Tobą porozmawiać
 • Pomoc przy wprowadzaniu transakcji kryptograficznych do bitcoin.taxPomoc w śledzeniu i zgłaszaniu brakujących lub utraconych zapisówUzgodnij niedopasowane transakcjeZapewniamy pełną obsługę podatkową dla wszystkich formularzy podatkowychZapewnij planowanie podatkowe i strategie identyfikacji oszczędności kryptograficznych i innych niż kryptograficzneUdzielaj porad dotyczących sprzedaży typu wash-sale, airdrops, staking, margin trading i innych złożonych transakcji kryptograficznychFundusz pomocy w nagłych wypadkach COVID-19

  Fundacja BitGive niedawno uruchomiła kampanię pomocy w nagłych wypadkach BitGive COVID we współpracy z Direct Relief, Give Directly i One Fair Wage Emergency Fund. Kampania wykorzystuje GiveTrack firmy BitGive, która wykorzystuje technologię blockchain i zapewnia przejrzyste darowizny potrzebującym.

  Globalny kryzys COVID-19 dotknął niemal każdej części świata, pochłaniając setki tysięcy istnień ludzkich i tłumiąc gospodarki w ponad 185 krajach.

  Darowizny na rzecz funduszu pomocy w nagłych wypadkach COVID-19 zostaną przekazane bezpośrednio na wsparcie niektórych najbardziej dotkniętych społecznościami podczas tej pandemii: pracowników medycznych, społeczności zubożałych / narażonych na zagrożenia oraz pracowników pracujących na godziny, takich jak kierowcy i serwery.

  Darowizny na cele charytatywne można często zgłaszać jako wyszczególnione potrącenia z określonej kwoty. Dodaj je jako wydatki w Bitcoin.Tax, a może to zmniejszyć Twoje zobowiązanie podatkowe.

  Podcasty dotyczące opodatkowania kryptowalut

  Posłuchaj naszej serii podcastów dotyczących opodatkowania kryptowalut, rozmawiających z księgowymi, prawnikami podatkowymi i firmami o kwestiach związanych z Bitcoinem i opodatkowaniem kryptowalut. Istnieje kilka przydatnych informacji na temat składania zeznań podatkowych i tego, jak nowe przepisy podatkowe mogą na Ciebie wpłynąć.

  Jeśli masz jakieś sugestie lub chciałbyś dołączyć do naszej serii podcastów, skontaktuj się z nami pod adresem.

  Posłuchaj także naszej cotygodniowej aktualizacji kryptowalut, The Cryptocurrency Informer, która podkreśla ważne wydarzenia, które mają miejsce w kryptowalutach i przestrzeniach przyległych do kryptowalut.

  Każdy odcinek zawiera krótkie podsumowanie tych wydarzeń, a towarzyszący mu wpis na blogu zawiera źródła dla każdej historii, dzięki czemu nasi słuchacze mogą zgłębić to, o czym chcą wiedzieć więcej.

  Jak działa Bitcoin.Tax

  Po prostu zaimportuj szczegóły wszystkich kryptowalut, które kupiłeś lub sprzedałeś na jednej z naszych obsługiwanych giełd handlowych, dodaj wszelkie wydatki lub darowizny, które mogłeś zrobić ze swoich portfeli, wszelkie wydobyte monety lub dochody, które otrzymałeś, a my zajmiemy się Twoim podatkiem pozycja dla Ciebie.

  Możesz porównać, używając różnych metodologii opartych na kosztach, w tym FIFO, LIFO i średni koszt, a także porównać podobne traktowanie .

  Pokażemy Twój raport o zyskach kapitałowych wyszczególniający podstawę kosztów każdej transakcji, wpływy ze sprzedaży i zysk.

  Zgłoś Dochód ze wszystkich wydobywanych obliczonych wartości.

  Darowizna Sprawozdanie z kosztów informacji podstawą do prezentów i porad.

  Margin Raport pokazujący zysku brutto z obrotu granicznej (Kraken tylko).

  Oraz raport końcowy z zyskiem i stratą netto oraz podstawą kosztów w przyszłości.

  Twoje zyski kapitałowe są również gotowe do zaimportowania bezpośrednio do oprogramowania podatkowego, takiego jak TurboTax ® i TaxACT ®, dołączenia jako oświadczenia do zeznania podatkowego lub nawet wydrukowania w formacie PDF.

  Jeśli szukasz doradcy podatkowegoMożesz odwiedzić nasz nowy katalog doradców podatkowych Bitcoin aby znaleźć księgowych i prawników posiadających wiedzę o kryptowalutach, którzy udzielą porad podatkowych, planowania podatkowego lub innych usług podatkowych.

  Usługi w zakresie przygotowywania podatków online

  BitcoinTaxes zintegrowało i połączyło siły z usługami przygotowywania podatków online, aby pomóc zaimportować Twoją aktywność kryptograficzną do formularzy podatkowych.

  TurboTax ®Zaoszczędź do 15 USD na TurboTax

  W tym roku uzyskaj największy możliwy zwrot podatku – bez wychodzenia z salonu. TurboTax, najlepiej sprzedające się oprogramowanie podatkowe, jest na bieżąco z najnowszymi przepisami podatkowymi i gwarantuje w 100% dokładne obliczenia, dzięki czemu możesz mieć pewność, że podatki są naliczane prawidłowo. Dzięki TurboTax Live możesz nawet porozmawiać na ekranie z CPA lub EA, aby uzyskać nieograniczone porady i ostateczną ocenę swojego zwrotu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy