Podatek i ubezpieczenie

Informacja

17 lutego 2021
Category: Imię I Nazwisko

Ubezpieczenie mienia

Kupując lub refinansując dom, jedną z rzeczy, o których musisz pomyśleć, jest ubezpieczenie nieruchomości zabezpieczającej kredyt. Istnieje kilka rodzajów ubezpieczeń i różne wymagania dotyczące wysokości ubezpieczenia, odliczeń oraz tego, czy musisz posiadać rachunek powierniczy dla tych polis. Ważne jest, aby PennyMac aktualne informacje o ubezpieczeniach, zwłaszcza jeśli aktualizujesz cokolwiek w swojej polisie lub polisach, zmieniasz ubezpieczycieli, zmieniasz osobę obsługującą hipotekę, a nawet jeśli zmienisz nazwisko. Aby dowiedzieć się, kto jest obecnie odpowiedzialny za opłacanie składek ubezpieczeniowych, zaloguj się na swoje konto PennyMac i wybierz Escrow, Ubezpieczenie domu / ryzyka i Strona odpowiedzialna. Możesz zostać poproszony o coroczne dostarczenie PennyMac dowodu pokrycia wymaganych polis ubezpieczeniowych.

Przyjrzyjmy się rodzajom powszechnych polis ubezpieczeniowych:

 • Ubezpieczenie domu – nazywane również ubezpieczeniem od ryzyka lub pożaru, jest to ubezpieczenie obejmujące Twój dom lub miejsce zamieszkania. Twoje ubezpieczenie musi być równe lub większe niż całkowita kwota wszystkich pożyczek w Twoim domu lub gwarantowane pełne koszty wymiany.
 • Ubezpieczenie przeciwpowodziowe – wymagane dla nieruchomości położonych na obszarze wyznaczonym przez FEMA jako obszar specjalnego zagrożenia powodziowego (SFHA). Ubezpieczenie musi być leasingodawcą całkowitej kwoty wszystkich pożyczek w Twoim domu, gwarantowanych kosztów odtworzenia, do maksymalnej kwoty dozwolonej w programie National Flood Insurance. Możesz być również zobowiązany do posiadania rachunku powierniczego na potrzeby ubezpieczenia powodziowego. Ubezpieczenie od wiatru / huraganu – w stanach narażonych na tornada i huragany w stanach Zatoki Perskiej lub na Hawajach może być wymagana osobna polisa lub potwierdzenie ubezpieczenia od wiatru / huraganu oprócz zwykłej polisy ubezpieczenia od zagrożeń. Ubezpieczenie Homeowner Association (HOA) – nie mylić z miesięcznymi lub rocznymi składkami, ten rodzaj ubezpieczenia jest czasami nazywany polisą Master Condo, która obejmuje strukturę i obszary wspólne dla wszystkich właścicieli lokali. Będziesz także potrzebować indywidualnej polisy ubezpieczeniowej na wypadek pożaru lub kradzieży przedmiotów znajdujących się w Twoim mieszkaniu. Ubezpieczenie od trzęsienia ziemi i osunięcia ziemi – tego rodzaju dobrowolne polisy ubezpieczają Twój majątek od szkód spowodowanych trzęsieniami ziemi lub osuwiskami. Ubezpieczenie właściciela lokalu mieszkalnego (H06 lub „Wall In) – Obejmuje zawartość mieszkania i wewnętrzne ściany. Polityka Master Condo nie obejmuje tych pozycji.Klauzula hipoteczna

  Klauzula dotycząca hipoteki w polisie ubezpieczeniowej odzwierciedla nazwę i adres Twojego pożyczkodawcy hipotecznego lub jednostki obsługującej, który byłby współpłatnikiem wszelkich kwot zapłaconych przez ubezpieczyciela za roszczenie objęte ubezpieczeniem w oparciu o udział pożyczkodawcy w Twojej nieruchomości, która zabezpiecza jego pożyczki hipoteczne . Upewnij się, że Twój ubezpieczyciel ma klauzulę hipoteczną PennyMac i numer pożyczki PennyMac dla wszystkich Twoich polis:

  Dowód ubezpieczenia

  Chcemy, aby dostarczenie wszystkich informacji ubezpieczeniowych w jednym kroku było proste i wygodne, bezpośrednio z domowego komputera!

  • Jeśli otrzymałeś zawiadomienie od PennyMac z prośbą o weryfikację twoich właścicieli domów, powodzi i / lub polisy ubezpieczeniowej od wiatru / huraganu
  • Niedawno zmieniłeś kwoty ubezpieczeniaZmieniłeś firmę ubezpieczeniową i masz nową polisęZmieniłeś swoje imię i nazwisko na polisiePrzejdź do naszej witryny internetowej z usługami ubezpieczeniowymi i postępuj zgodnie z wyświetlanymi instrukcjami, aby przesłać kopię stron deklaracji ubezpieczenia. Możesz również zadzwonić pod numer (866) 318-0208, aby porozmawiać z przedstawicielem.

   Możesz również wysłać go bezpośrednio do PennyMac na następujący adres:

   Roszczenia ubezpieczeniowe

   W przypadku, gdy poniesiesz stratę w swoim majątku, chcemy ułatwić Ci uzyskanie potrzebnej pomocy. Aby uzyskać informacje na temat roszczeń ubezpieczeniowych, pobrać pakiety roszczeń i przesłać wypełnione dokumenty drogą elektroniczną, przejdź do naszej witryny internetowej usług ubezpieczeniowych. Możesz również zadzwonić pod numer (866) 314-0498, aby porozmawiać z przedstawicielem, który przeprowadzi Cię przez ten proces. W ramach procesu dochodzenia roszczeń ubezpieczeniowych możesz otrzymać czek rozliczeniowy płatny zarówno Tobie, jak i PennyMac. Zadzwoń do przedstawiciela obsługi klienta pod numer (866) 314-0498, a udzielimy informacji potrzebnych do wynegocjowania czeku.

   Rachunki podatku od nieruchomości

   Podatki od nieruchomości idą w parze z posiadaniem domów, więc spróbujmy wyjaśnić niektóre z otaczających je tajemnic.

   Przez cały okres posiadania domu będziesz regularnie płacić podatek od nieruchomości. W zależności od tego, gdzie mieszkasz, możesz mieć jeden skonsolidowany rachunek podatku od nieruchomości lub kilka różnych rachunków za podatek od nieruchomości płatnych w hrabstwie, mieście, szkole lub gminie. Możesz być odpowiedzialny za zapłacenie podatków lub PennyMac może je zapłacić, jeśli masz konto escrow. Aby dowiedzieć się, kto płaci podatki od nieruchomości, zaloguj się na swoje konto PennyMac, a następnie wybierz Escrow, podatki i stronę odpowiedzialną. Jeśli płacisz podatki bezpośrednio, PennyMac może od czasu do czasu wymagać przedstawienia dowodu wpłaty.

   Jeśli otrzymasz kopię swojegozwykłegorachunku podatkowego, nie musisz przesyłać nam tych informacji. PennyMac zazwyczaj uzyskuje te informacje bezpośrednio od organu podatkowego. Jeśli będziemy potrzebować, wyślij go do nas, damy Ci znać.

   Jednorazowe rachunki podatkowe

   Kupując dom, możesz zapłacić dodatkowe podatki, a te rachunki podatkowe są Twoim obowiązkiem zapłacić, nawet jeśli masz rachunek powierniczy do celów podatkowych. PennyMac nie pobiera miesięcznej kwoty na opłacenie rachunków za rachunki escrow.

   Rachunki te są znane pod różnymi nazwami: najczęściej są to podatki dodatkowe, podatki tymczasowe lub podatki związane z nową budową. Podatki te to jednorazowy rachunek podatkowy wystawiany przez poborcę podatkowego, zwykle obliczany w celu wyrównania różnicy między podatkami zapłaconymi przez poprzedniego właściciela a tym, czego oczekuje on w następnym roku. Jeśli jednak masz rachunek powierniczy na swojej pożyczce i chcesz, aby PennyMac opłacił jeden z tych podatków, wykonaj jedną z następujących czynności:

   • Zaloguj się na swoje konto PennyMac i wyślij nam Bezpieczną wiadomość z kopią rachunku
   • Wyślij żądanie faksem pod numer (866) 577-7205Zadzwoń do naszego Działu Obsługi Klienta pod numer (800) 777-4001Wyślij do:Upewnij się, że numer pożyczki PennyMac jest wyraźnie zapisany na rachunku podatkowym i dołącz prośbę o zapłacenie tych podatków z rachunku powierniczego. Należy pamiętać, że wypłata tych rodzajów rachunków z rachunku powierniczego może i prawdopodobnie spowoduje niedobór lub niedobór, co spowoduje wzrost miesięcznych rat kredytu hipotecznego w przyszłym roku.

    Zwolnienia podatkowe

    Chcesz zmniejszyć zobowiązanie podatkowe z tytułu podatku od nieruchomości przy zakupie domu? Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, jest sprawdzenie u lokalnego rzeczoznawcy podatkowego, czy kwalifikujesz się do zwolnienia z tytułu posiadania domu lub gospodarstwa domowego. Lokalne władze mogą nagrodzić Cię za zakup tego domu i zamieszkanie w nim, dając Ci z góry określony procent zniżki od podatku od nieruchomości. Dla naszych weteranów osób niepełnosprawnych lub seniorów mogą istnieć dodatkowe możliwości zwolnienia – skontaktuj się z lokalnym doradcą podatkowym, aby uzyskać więcej informacji.

    Klienci PennyMac: PAMIĘTAJ

    O PROGNOZACH, KARTACH PODARUNKOWYCH I Oszustwach kredytowych
    • PennyMac nie pobiera opłat za modyfikację lub inne plany ograniczania strat, gdy stoisz w obliczu zaległości.
     • PennyMac będzie współpracować z Tobą, aby upewnić się, że każda możliwa opcja została zbadana w celu zachowania własności domu. Bez opłat. Bez zobowiązań.
     • PennyMac nie przyjmuje płatności z Money Gram.Fundusze są zawsze wypłacane PennyMac, a nie osobom fizycznym.PennyMac nie akceptuje kart podarunkowych jako formy płatności i nie zadzwoni do Ciebie i nie poprosi o numer karty podarunkowej.

      • Każdy, kto żąda płatności kartą podarunkową, jest zawsze oszustem. Karty podarunkowe działają jak gotówka, po podaniu numeru nie będziesz w stanie odzyskać pieniędzy.
      • Nie daj się zwieść! Aby dowiedzieć się więcej o oszustwach związanych z kartami upominkowymi, przeczytaj artykuł Federalnej Komisji Handlu. PennyMac będzie współpracować z Tobą, aby zapewnić zbadanie każdej możliwej opcji zachowania własności domu. Bez opłat. Bez zobowiązań.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy