Ocasio-Cortez nazywa GOP „intelektualnie bankrutem” po oczernianiu zdolności kredytowej

17 lutego 2021
Category: Wynik Kredytowy

Kolejny dzień, kolejny clapback.

9 lutego 2019, godz. 13:49 *

Alexandria Ocasio-Cortez stała się nieubłaganym celem republikanów. Jej postawa w Stanie Związku została skrytykowana, powiedziano jej, że nie odniosła sukcesu w prawdziwym życiu, skrytykowano jej garderobę, była przedmiotem niezliczonych parodystycznych kont na Twitterze, miała fałszywe nagie zdjęcie i zatrzasnęła się za starą , zabawny film taneczny.

Teorie spiskowe krążyły w Internecie, że jest potajemnie bogata, a ostatnio ma straszny kredyt zaufania. Ten ostatni wystarczył Snopesowi i Ocasio-Cortezowi, by się zważyć.

John LeFevre, autor i człowiek stojący za kontem Goldman Sachs Elevator na Twitterze, napisał w czwartek na Twitterze, że Ocasio-Cortez miał zły wynik kredytowy i historię eksmisji:

. @ aoc ma 430 punktów kredytowych, dwa eksmisje i pusty życiorys

Jeszcze dwa miesiące temu nie było jej stać na mieszkanie w Waszyngtonie

Teraz przywództwo Demokratów umieściło ją w Komitecie Usług Finansowych, a media mówią, że jej Zielony Nowy Ład zmieni gospodarkę

Zapuścił się również na wrażliwy obszar: nawiązując do tego, kiedy powiedziała, że ​​nie będzie stać jej na czynsz w Waszyngtonie, dopóki nie otrzyma swojej pierwszej pensji jako kongresmenka. Kiedy Ocasio-Cortez przyznał się do tego w listopadzie, odbiło się to echem wśród wielu i rzuciło światło na to, jak dotychczas stanowiska polityczne były w dużej mierze niedostępne dla klasy robotniczej.

Tweet LeFevre wydawał się być częściowo oparty na poście z 16 stycznia na Facebooku od kogoś o nazwisku Donn Johnson, który twierdził, że Ocasio-Cortez, która właśnie ogłosiła, że ​​dołączy do Komisji ds.Usług Finansowych Izby Reprezentantów, ma 430 punktów kredytowych, dwa rachunki czekowe zamknięte i „dwa eksmisje szeryfa.

W następstwie twierdzeń dotyczących jej czynszu i zdolności kredytowej, witrynaSnopessprawdzającafaktyoceniła je jako „fałszywe i dokładnie je obaliła.

Ocasio-Cortez odpowiedział na niezweryfikowane twierdzenia LeFevre na Twitterze późnym wieczorem w piątek wieczorem, ale brakowało jej zwykłej bezczelności. Zamiast tego jej ton był bardziej zaniepokojony rosnącym wzorcem zwolenników GOP, którzy uciekają się do fałszywych plotek, aby ją zniszczyć.

„To naprawdę smutne – napisała. „Partia Republikańska jest tak intelektualnie zbankrutowana, że ​​nie angażuje się już w dyskusje w dobrej wierze, ale zamiast tego stara się kłamać, wypaczać, wzywać, atakować i niszczyć ludzi / społeczności w każdy możliwy sposób.

Dodała: „To wirus i wyścig na dno.

To jest naprawdę smutne. GOP jest tak intelektualnie bankrutem, że nie angażuje się już w dyskusje w dobrej wierze, ale zamiast tego stara się kłamać, zniekształcać, wzywać, atakować i niszczyć ludzi / społeczności w każdy możliwy sposób.

To wirus i wyścig na dno.

Ocasio-Cortez jest najmłodszą kongresmenką w historii i już dała się poznać jako polityk, który stał się publicznie dostępny za korzystanie z jej platformy mediów społecznościowych do omawiania polityki i ujawniania oczywistych problemów etycznych w polityce w wirusowym wideo z niedawnego House Oversight i posiedzenie komitetu ds. reformy rządu. Ale nawet ona ma swoje ograniczenia i to widać.

CZYTAJ WIĘCEJ:

Samira SadequeSamira Sadeque jest nowojorską dziennikarką, która pisze o imigracji, przemocy seksualnej i zdrowiu psychicznym, a czasami pisze także o memach i dinozaurach. Jej prace ukazują się także m.in. w Reuters, NPR i NBC. Ukończyła Columbia Journalism School, a jej prace były nominowane do nagród SAJA. Śledź: @Samideque

Deadline przypadkowo publikuje artykuł mówiący, że Pence ma COVID-19, wprawiając internet w szał

Teoretycy spisku uważają, że Trump sfałszował wideo z trawnikiem w Białym Domu

Pro-Kyle Rittenhouse zaprzeczający koronawirusowi aresztowany w celu porwania Gretchen Whitmer

Twitter musi zidentyfikować użytkownika, który wysłał fałszywe dokumenty Setha Richa do Fox News

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy