Najlepsze sposoby na opłacenie dużego rachunku karty kredytowej

17 lutego 2021
Category: Kredytowej Może

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą się pojawiać w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 28 września 2020 /
 • 3 minuty czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Rzetelność redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie dążymy do zapewnienia konsumentom fachowych porad i narzędzi potrzebnych do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonej witryny internetowej oraz to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajOtrzymanie dużego rachunku z karty kredytowej – bez względu na to, czy jest przewidywany, czy nie – może być niepokojące. Jednak spłacenie dużego rachunku z karty kredytowej może być łatwiejsze niż myślisz. Wystarczy solidny, realistyczny plan i poświęcenie się budżetowaniu.

  Minimalizowanie rosnącego zadłużenia na kartach kredytowych

  Duże lub rosnące zadłużenie na karcie kredytowej może na wiele sposobów zaszkodzić Twoim finansom. Po pierwsze, posiadanie dużego salda może negatywnie wpłynąć na twoją zdolność kredytową, zwłaszcza jeśli masz problemy z nadążaniem za płatnościami. Duża kwota zadłużenia na karcie kredytowej może również wpływać na Twoje finanse przez lata z powodu naliczania odsetek. Karty kredytowe mogą mieć wysokie oprocentowanie, a jeśli dokonujesz tylko minimalnych płatności, narosłe odsetki mogą wykładniczo zwiększyć twoje zadłużenie.

  Pierwszym krokiem do zminimalizowania zadłużenia na karcie kredytowej jest stworzenie solidnego planu finansowego. Oto kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zacząć zmniejszać swój dług:

  • Przeprowadź audyt, aby ustalić, w jaki sposób popadłeś w zadłużenie z tytułu karty kredytowej i ustal budżet, który pozwoli Ci ograniczyć niepotrzebne wydatki.
  • Jeśli możesz, zrób więcej niż tylko minimalną kwotę płatności. Umożliwi to szybszą spłatę długu i może zmniejszyć naliczanie odsetek.Refinansuj swoją pożyczkę za pomocą pożyczki konsolidacyjnej, karty salda lub HELOC, aby skorzystać z niższych stóp procentowych.Minimalizacja zadłużenia na karcie kredytowej polega na ograniczeniu naliczania odsetek, więc wszelkie kroki, które możesz podjąć, aby powstrzymać wzrost odsetek, mogą pomóc w szybszej spłacie zadłużenia z tytułu karty kredytowej.

   Opcje refinansowania

   Jeśli chodzi o refinansowanie zadłużenia na karcie kredytowej, ważne jest, aby pamiętać, że nie spłacasz swojego zadłużenia, po prostu go przesuwasz. Jednak niektóre rodzaje refinansowania mogą sprawić, że spłata dużych kwot długu będzie łatwiejsza do zarządzania. Poniżej znajduje się kilka przykładów, w jaki sposób możesz spłacić swój dług poprzez refinansowanie.

   Kredyt konsolidacyjny zadłużeniaJeśli masz wiele linii zadłużenia z tytułu kart kredytowych o wysokim oprocentowaniu, rozważ pożyczkę konsolidacyjną. Pożyczka konsolidacyjna zadłużenia to rodzaj pożyczki osobistej, w ramach której otrzymasz ryczałt na spłatę istniejących długów. Następnie spłacisz pożyczkę ze stałą stopą procentową przez określony okres spłaty. Te stopy procentowe są zazwyczaj niższe niż oprocentowanie kart kredytowych.

   Refinansowanie karty kredytowejRefinansowanie karty kredytowej – zwane również przelewem salda – może być użytecznym narzędziem obniżania stopy procentowej. Dokonując przelewu salda, przenosisz zadłużenie z jednej karty kredytowej na drugą, najlepiej, aby skorzystać z niższej stopy procentowej. Większość kart kredytowych z przelewem salda będzie miała zerowy okres wprowadzający, który zwykle trwa od 12 do 21 miesięcy.

   Chociaż początkowa stopa procentowa 0 procent może pomóc zaoszczędzić tysiące na oprocentowaniu, jeśli nie możesz spłacić salda do końca okresu wprowadzającego, prawdopodobnie zostaniesz trafiony znacznie wyższą stopą procentową – więc ustal plan, aby spłacić saldo do końca okresu wstępnego.

   Refinansowanie typu cash-outMożesz również spłacić duży rachunek z karty kredytowej, korzystając z refinansowania wypłaty. Refinansowanie typu cash-out ma miejsce wtedy, gdy kredyt hipoteczny zostaje zastąpiony nową pożyczką na kwotę wyższą niż kwota, którą jesteś winien. Różnica między nimi jest przekazywana w gotówce i może zostać wykorzystana do spłaty wysokooprocentowanego zadłużenia karty kredytowej.

   Ta opcja ma sens tylko wtedy, gdy będziesz w stanie obniżyć oprocentowanie kredytu hipotecznego i planujesz przeznaczyć wszystkie środki z refinansowania wypłaty na rachunki karty kredytowej. Jeśli od jakiegoś czasu zastanawiasz się nad refinansowaniem, teraz może być dobry czas, ponieważ 15-letnie stopy refinansowania o stałym oprocentowaniu są niewiarygodnie niskie.

   Linia kredytowa pod zastaw domu (HELOC)HELOCs zazwyczaj oferują niższe oprocentowanie niż karty kredytowe i mogą być użytecznym sposobem konsolidacji wysokoprocentowego zadłużenia. HELOC umożliwia wykorzystanie istniejącego kapitału własnego domu za pomocą odnawialnej linii kredytowej – dzięki czemu możesz wypłacać pieniądze, kiedy ich potrzebujesz.

   Chociaż HELOCs pozwalają na spłatę zadłużenia na karcie kredytowej naraz, istnieją pewne wady. HELOCs są zabezpieczone przez Twój dom, więc jeśli nie dokonasz miesięcznych płatności na czas, ryzykujesz wykluczenie. Podobnie jak w przypadku kart kredytowych, również łatwo jest przekroczyć kredyt w HELOC, ponieważ nie musisz dokonywać płatności przed zakończeniem okresu ciągnienia. Z tego powodu rozsądnie jest tylko wybrać kwotę, której potrzebujesz, aby spłacić zadłużenie karty kredytowej i spróbować dokonać płatności na HELOC, zanim oficjalnie wejdziesz w okres spłaty.

   Podsumowując

   Jeśli chodzi o duże zadłużenie na karcie kredytowej, pamiętaj, że masz opcje. Chociaż łatwiej jest popaść w długi, niż wyjść z niego, nie jest niemożliwe, aby szybko spłacić zadłużenie na karcie kredytowej.

   Kluczem do spłaty długu jest znalezienie odpowiedniej strategii i trzymanie się jej. Zanim jednak podejmiesz decyzję, przeprowadź audyt swoich finansów lub skonsultuj się z zaufanym doradcą finansowym. Bez względu na to, jaką metodę spłaty zdecydujesz się spłacić duże zadłużenie na karcie kredytowej, Twoja decyzja powinna pozytywnie wpłynąć na Twoją zdolność kredytową i nie pozostawi po sobie większego zadłużenia.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy