Najlepsze sklepowe karty kredytowe 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Złożyć Wniosek

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Uwaga redaktora: to jest post cykliczny, regularnie aktualizowany o nowe informacje.

Możesz się zastanawiać, czy warto ubiegać się o kartę kredytową w sklepie, aby zaoszczędzić na zakupach, zwłaszcza, że ​​większość z nas nie robi obecnie zakupów w sklepach. Sklepy detaliczne często oferują klientom przy kasie karty kredytowe, zachęcając Cię do zniżki na zakup.

Zazwyczaj karty kredytowe w sklepach nie są dobrym pomysłem i jest mało prawdopodobne, aby znalazły się wśród najlepszych kart kredytowych TPG. Premie za rejestrację zwykle nie są świetne, nagrody nie są elastyczne, a APR są wyższe niż średnia. Jednak większość Amerykanów ma co najmniej jedną sklepową kartę kredytową i przyznaję, że jest kilka sytuacji, w których uzyskanie takiej karty ma sens.

Dzisiaj przechodzę przez najlepsze karty kredytowe w sklepach, a także kilka alternatywnych kart kredytowych z nagrodami, których możesz użyć, aby zmaksymalizować te same zakupy.

Przegląd najlepszych kart kredytowych w sklepie
 • Podpis wizowy Amazon Prime Rewards
 • Target REDcard Karta Costco Anywhere Visa® firmy Citi Capital One® Walmart Rewards Mastercard Informacje dotyczące kart Amazon Prime, Target REDcard i Capital One Walmart zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  W tym poście

  Karty kredytowe Best Store

  Podpis wizowy Amazon Prime Rewards

  Opłata roczna: 0 USD (ale musisz mieć członkostwo Prime, które wynosi 119 USD rocznie)

  Bonus za rejestrację: nie dotyczy

  Stawka nagród: Zarób 5% zwrotu na zakupach Amazon (w tym członkostwo Prime) i Whole Foods; 2% w restauracjach, stacjach benzynowych i drogeriach.

  Kiedy warto złożyć wniosek: jeśli masz już członkostwo w Amazon Prime i regularnie wydajesz pieniądze w Amazon i Whole Foods, jest to solidna karta sklepowa, którą możesz mieć w portfelu. Większość kart kredytowych nie koduje Amazon jako kategorii bonusowej (chociaż karty kategorii rotacyjnej czasami oferują 5% zwrotu gotówki w Amazon przez jeden kwartał roku). Dzięki karcie Amazon Prime Rewards Visa Signature, zyskujesz 3% zwrotu gotówki w Amazon i Whole Foods.

  Karta zapewnia również przyzwoite nagrody w zwykłych kategoriach wydatków, z 2% zwrotem w restauracjach, stacjach benzynowych i drogeriach. Nagrody te można wykorzystać na zakupy w Amazon, zwrot gotówki, karty podarunkowe, a nawet podróże, dzięki czemu jest to wszechstronna karta dla każdego miłośnika Amazon Prime.

  Od dawna jestem członkiem Prime, ale odkąd pozostanie w domu stało się nową normą, więcej wydaje mi na Amazon. Kupiłem kilka książek, artykuły do ​​domowego biura, pojemniki do przechowywania, aby uporządkować moją szafę – i to oprócz mojego dodatkowego wykorzystania rzeczy, które są dostępne bezpłatnie w ramach mojej subskrypcji Prime, takich jak streaming (ostatnio miałem obsesję na punkcie The Expanse). To sprawiło, że poważnie rozważałem dodanie tej karty do mojego portfela.

  Target REDcard Opłata roczna: 0 USD

  Bonus za rejestrację: nie dotyczy

  Stawka nagród: uzyskaj 5% zniżki na wszystkie kwalifikujące się zakupy Target.

  Kiedy ma sens zastosowanie: ta karta nie zapewnia typowych nagród, ale zawiera 5% zniżki na każdy kwalifikujący się zakup Targetu, zarówno w sklepie, jak i online. Posiadacze kart otrzymują również 5% zwrotu w lokalizacjach Starbucks w Target. Ponieważ docelowe wydatki nie zapewniają nagród bonusowych w przypadku wielu innych kart kredytowych, często kupujący mogą zaoszczędzić dużo pieniędzy, używając karty Target REDcard.

  Co rocznicę otrzymasz również kupon rabatowy w wysokości 10% (który strategicznie wykorzystałbym przy większych zakupach), 30 dodatkowych dni na zwrot i bezpłatną wysyłkę w przypadku większości zakupów online w Target. Plus 10% zwrotu na rezerwacje Hotels.com.

  To z pewnością nie jest lukratywna karta, ale bez rocznej opłaty jest tego warta, jeśli często robisz zakupy w Target. Znam wielu znajomych, którzy teraz, kiedy częściej gotują w domu, zwrócili się do Targeta po artykuły spożywcze, więc ta karta może również pomóc Ci zaoszczędzić sporo grosza na artykułach spożywczych i domowych artykułach do samodzielnej pielęgnacji.

  Karta Costco Anywhere Visa® firmy Citi Opłata roczna: 0 USD (z płatnym członkostwem Costco)

  Bonus za rejestrację: nie dotyczy

  Stawka nagród: zdobądź 4% zwrotu gotówki za kwalifikujący się gaz (do 7 000 USD rocznie; następnie 1%); 3% na restauracje i kwalifikujące się zakupy podróży; 2% na wszystkie inne zakupy od Costco w sklepie internetowym i stacjonarnym.

  Kiedy ma sens składać wniosek: jeśli jesteś oddanym fanem Costco, który ma już członkostwo (które kosztuje 60 USD dla Gold Star i 120 USD dla Gold Star Executive), ta karta nie jest objęta roczną opłatą. Chociaż otrzymujesz tylko 2% z ogólnych zakupów Costco, jest to przyzwoita karta szwajcarskiego scyzoryka, jeśli chcesz zarobić zwrot gotówki w wielu kategoriach wydatków.

  Otrzymasz również przedłużoną gwarancję. Wadą? Aby otrzymać nagrody w postaci zwrotu gotówki, musisz czekać cały rok i wymienić je w Costco na towary lub rabaty gotówkowe. Costco wysyła rabaty gotówkowe raz w roku, zamiast pozwolić użytkownikom na ich zrealizowanie w dowolnym momencie.

  Powiązane: 5 najlepszych kart Visa do zakupów Costco

  Capital One® Walmart Rewards Mastercard Opłata roczna: 0 USD

  Bonus za rejestrację: zarabiaj 5% na zakupach Walmart w sklepach przez pierwsze 12 miesięcy, gdy korzystasz z Walmart Pay.

  Stawka nagród : Zarób 5% na Walmart.com, w tym odbiór i dostawa artykułów spożywczych; 2% zwrotu na zakupy w sklepach Walmart (w tym Murphy USA i stacje benzynowe Walmart), restauracje i podróże.

  Kiedy ma sens zastosowanie: zakupy Walmart są prawie zawsze wykluczone z kategorii premii w supermarketach i sklepach spożywczych, z wyjątkiem sporadycznej rotacyjnej kategorii premii. Jeśli robisz zakupy prawie wyłącznie na artykuły spożywcze i inne wydatki w Walmart, kupujesz paliwo na stacjach paliw Walmart i robisz zakupy na Walmart.com, warto spojrzeć na kartę, która zarabia na Walmart.

  Zaletą karty Capital One Walmart Rewards Mastercard jest to, że zwrot gotówki uzyskany z zakupów może zostać wykorzystany na wyciągu, karty podarunkowe lub na podróż przez Capital One. Nie jesteś ograniczony do korzystania z tych nagród tylko do zakupów Walmart, jak w przypadku niektórych innych kart sklepowych.

  Karty nagród, aby zmaksymalizować zakupy w sklepie

  Jeśli uważasz, że nie możesz usprawiedliwić posiadania określonej karty sklepowej, istnieje kilka kart kredytowych z nagrodami, które mogą pomóc w maksymalizacji zakupów.

  Chase Freedom Flex Opłata roczna: 0 USD

  Bonus za rejestrację: zarób 200 USD po wydaniu 500 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy. Dodatkowo uzyskaj 5% zwrotu z pierwszych 12 000 USD wydanych na zakupy spożywcze w ciągu pierwszego roku (z wyłączeniem Target i Walmart).

  Stawka nagród za zakupy w sklepie: Zarabiaj 5% do 1500 $ wydanych na kwartalne kategorie rotacyjne (wymagana aktywacja) dzięki tej odświeżonej karcie. To daje 600 $ zwrotu gotówki w pierwszym roku.

  Wyjątkowe korzyści: możesz zarobić do 300 $ każdego roku w postaci premii w postaci zwrotu gotówki, jeśli maksymalizujesz kategorie co kwartał. Te kategorie są różne, ale zazwyczaj co najmniej raz w roku pojawiają się działy i supermarkety, takie jak Target lub Walmart. Domy towarowe często mają własne karty detaliczne, które próbują wprowadzić na rynek, chociaż Freedom Flex jest doskonałą alternatywą.

  Jeśli masz kartę Chase Ultimate Rewards – taką jak Chase Sapphire Reserve, Chase Sapphire Preferred Card lub Ink Business Preferred Credit Card – będziesz mógł również zebrać zwrot gotówki uzyskany w ramach programu Freedom Flex i wymienić go na podróżuj przez portal Chase, aby otrzymać bonus lub transfer do linii lotniczej lub partnera hotelowego.

  Informacje do karty Chase Freedom Flex zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Chase Freedom Unlimited Opłata roczna: 0 USD

  Bonus za rejestrację: zarób 200 USD po wydaniu 500 USD na zakupy w ciągu pierwszych trzech miesięcy.

  Stawka nagród za zakupy w sklepie: Zarabiaj 1,5% zwrotu przy każdym zakupie.

  Niedawno Chase dodał trzy bardziej dochodowe kategorie, pozwalając posiadaczom kart zwiększyć swoje nagrody w następujących kategoriach: 5% zwrotu na podróże zakupione za pośrednictwem Chase Ultimate Rewards; 3% zwrotu na posiłki; i 3% z powrotem w drogeriach.

  Wyjątkowe korzyści: chociaż Freedom Unlimited nie jest tak efektowna, jak niektóre inne karty z tej listy, pamiętaj, że otrzymujesz gwarantowany zwrot gotówki w wysokości 1,5% przy większości zakupów, a nawet więcej w kategoriach wymienionych powyżej.

  Jeśli nie jesteś szczególnie lojalny wobec jednego sklepu ze względu na swoje potrzeby zakupowe, jest to świetna karta, dzięki której bez względu na wszystko otrzymujesz bonusowe nagrody. Podobnie jak w przypadku Chase Freedom, możesz sparować Chase Freedom Unlimited z innymi kartami Chase, aby zmaksymalizować opcje wykupu poza zwrotem gotówki.

  Informacje do karty Chase Freedom Unlimited zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Citi® Double Cash Card Opłata roczna: 0 USD

  Bonus za rejestrację: nie dotyczy

  Stawka nagrody za zakupy w sklepie: 2% zwrotu na zakupach – 1% przy zakupie i 1% przy opłacaniu rachunku.

  Inne wyjątkowe korzyści: Podobnie jak w przypadku Chase Freedom Unlimited, Citi Double Cash zapewnia zryczałtowany zwrot gotówki za wszystkie zakupy. Niezależnie od tego, czy robisz zakupy w Walmart, Target, Macy’s czy w jakimkolwiek innym sklepie w międzyczasie, dzięki tej karcie otrzymasz 2% zwrotu. Ponadto możesz teraz zamienić nagrody Citi Double Cash na nagrody ThankYou, dzięki czemu ta karta będzie jeszcze bardziej wartościowa.

  Karta kredytowa Bank of America® Premium Rewards® Opłata roczna: 95 USD

  Oferta powitalna: 50 000 punktów po wydaniu 3000 USD na zakupy w ciągu pierwszych 90 dni od otwarcia konta.

  Stawka nagród za zakupy w sklepie: 1,5x punkt za codzienne zakupy.

  Wyjątkowe korzyści: za jedyne 95 USD rocznej opłaty, karta Bank of America Premium Rewards zapewnia cios. Otrzymasz 2x punkty za posiłki i podróże, 1,5x punkty za wszystkie inne zakupy, 100 $ kredytu na opłatę za zgłoszenie TSA PreCheck / Global Entry (do 100 $) i do 100 $ kredytu na opłaty lotnicze.

  Jeśli kwalifikujesz się do Preferred Rewards Bank of America (określanej na podstawie ilości pieniędzy odłożonych w banku), możesz również zarobić do 75% więcej na zakupach. Oznaczałoby to 2,62x punkt przy każdym zakupie, w tym w sklepach. To lepszy zwrot niż nawet Citi Double Cash.

  Informacje do karty Bank of America Premium Rewards zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  Co oferują karty sklepowe?

  Sklepowe karty kredytowe zazwyczaj oferują posiadaczom kart nagrody związane z marką. Niektóre oferują jednorazowe rabaty jako oferty powitalne lub stałe rabaty zamiast zwykłych nagród. Możesz także uzyskać „status elitarny, który uprawnia Cię do ekskluzywnych sprzedaży i nagród. Bardziej atrakcyjne karty sklepowe to „otwarta pętla, co oznacza, że ​​można ich używać wszędzie tam, gdzie akceptowana jest sieć płatności. Jednak niektóre są etykietami prywatnymi lub zamkniętymi, co oznacza, że ​​są akceptowane tylko u określonego sprzedawcy.

  Kiedy warto mieć sklepową kartę kredytową?

  Istnieje kilka scenariuszy, w których warto mieć kartę sklepową. Po pierwsze, jeśli wydajesz tysiące dolarów każdego roku w konkretnym sklepie, który nie zarabia przyzwoitych nagród z ogólną kartą nagród, nagrody zdobyte dzięki karcie sklepowej mogą być tego warte.

  Jedna z moich bardzo dobrych przyjaciółek przysięga na swoją kartę Macy z powodu rabatu, jaki otrzymuje przy każdym zakupie. Robi zakupy w sklepie lub online kilka razy w miesiącu, a żadna z jej innych kart nie oferuje żadnych znaczących nagród za zakupy w domach towarowych. Każdego roku jej karta prawdopodobnie pozwoli jej zaoszczędzić od 300 do 500 dolarów między rabatami, ekskluzywnymi ofertami i bezpłatną wysyłką. Dlatego warto mieć kartę.

  Jeśli wydajesz tysiące dolarów rocznie w konkretnym sklepie (takim jak Macy’s), warto mieć kartę kredytową sklepu. (Zdjęcie: Noam Galai / Getty Images)

  Ci, którzy próbują zbudować lub naprawić kredyt, mogą również uznać, że warto mieć kartę kredytową sklepu. Ogólnie rzecz biorąc, karty kredytowe sklepowe są łatwiejsze do uzyskania niż standardowe karty kredytowe z nagrodami. Jeśli dopiero zaczynasz i nie masz wystarczających środków na zatwierdzenie karty, takiej jak Chase Sapphire Preferred Card, możesz mieć więcej szczęścia z kartą sklepową. Tylko upewnij się, że wybierasz kartę sklepową, z której otrzymasz wartość (więc nie ubiegaj się o kartę kredytową Old Navy, jeśli rzadko tam robisz zakupy).

  Po uzyskaniu dobrego wyniku kredytowego i złożeniu wniosku o bardziej znaczącą kartę lojalnościową nadal możesz trzymać kartę sklepu (zazwyczaj nie są one objęte roczną opłatą) z tyłu portfela, podczas gdy korzystasz z bardziej satysfakcjonującej karty na większość zakupów.

  Korzystanie z portali handlowych

  Ponieważ większość z nas robi obecnie zakupy online u naszych ulubionych sprzedawców detalicznych, istnieje inny sposób na zdobywanie nagród i maksymalizację tych zakupów – portale zakupów online. Niezależnie od tego, czy chcesz otrzymać dodatkowy zwrot gotówki, mile lotnicze, czy nawet dodatkowe punkty do transferu na karcie kredytowej, prawdopodobnie istnieje portal zakupowy, który Ci pomoże. Te nagrody są zwykle nakładane na wszelkie nagrody, które można uzyskać za pośrednictwem karty kredytowej. Na przykład, jeśli odzyskasz 1,5% dzięki Chase Freedom Unlimited i skorzystasz z portalu zakupowego American Airlines, aby uzyskać 3x mile, otrzymujesz podwójne nagrody.

  Korzystam z agregatora portali, jakim jest CashbackMonitor.com, aby sprawdzić, które portale mają najwyższy bonus dostępny w danym sklepie internetowym. Po kliknięciu w sklepie za pośrednictwem portalu zakupowego możesz jak zwykle sfinalizować zamówienie i otrzymać nagrody.

  Konkluzja

  Sklepowe karty kredytowe mogą nie być tak lukratywne jak podróżne karty kredytowe, a nawet najlepsze karty kredytowe cashback, ale to nie znaczy, że każda karta sklepowa jest bezwartościowa. Są sytuacje, w których warto trzymać jedną lub dwie karty sklepowe w portfelu do wykorzystania przy niektórych zakupach, a tak naprawdę jest kilka kart sklepowych, takich jak Amazon Prime Rewards Visa, które zapewniają przyzwoite uniwersalne karty. Jednak najprawdopodobniej będzie lepiej z kartą kredytową z nagrodami, która umożliwia zdobywanie elastycznych nagród w różnych kategoriach zakupów.

  Bez względu na rodzaj karty, którą szukasz, upewnij się, że porównujesz dostępne opcje i wybierasz odpowiednią kartę do swoich nawyków związanych z wydatkami.

  Dodatkowe sprawozdanie Benét J. Wilson

  Zdjęcie polecane: Allen J. Schaben / Los Angeles Times via Getty Images

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy