Najlepsze pożyczki pod zastaw domu w 2020 roku

17 lutego 2021

Czasami posiadanie dodatkowej gotówki przyniesie Ci spokój ducha. Możesz użyć tych pieniędzy, aby spłacić wysokie odsetki, dokonać niezbędnych napraw w domu lub pokryć nieoczekiwane koszty leczenia. Czasami ta dodatkowa gotówka znajduje się tuż pod twoimi stopami.

Po spłacie kredytu hipotecznego przez lata możesz mieć niezłą część kapitału w swoim domu. Kapitał własny to aktualna wartość rynkowa domu pomniejszona o to, co jesteś mu winien. Tak więc, jeśli twoje miejsce jest warte 300 000 $ i zostało ci 200 000 $ do spłaty kredytu hipotecznego, masz 100 000 $ kapitału własnego.

Wykorzystanie kapitału własnego domu może między innymi uwolnić gotówkę na spłatę długu lub przeprowadzenie remontu. Ale te pieniądze nie są płynne, chyba że dokonasz refinansowania typu cash out, nie uzyskasz linii kredytowej pod zastaw domu (HELOC), nie zaciągniesz pożyczki pod zastaw domu lub nie sprzedasz od razu domu. (Dowiedz się więcej o różnych rodzajach pożyczek poniżej).

„Pożyczki pod zastaw domu lub refinansowanie kredytu hipotecznego mogą mieć sens dla obecnych właścicieli domów, ponieważ są oni długiem zabezpieczonym, a średnia stopa procentowa jest zazwyczaj niższa niż kwota, którą zapłacisz za pomocą przeciętnej karty kredytowej lub innego niezabezpieczonego zadłużenia, według Discover Home Loans .

Jednak zanim zdecydujesz się wykupić kapitał własny z domu, ważne jest, aby odrobić pracę domową. Chociaż urok dostępu do kapitału własnego w domu jest atrakcyjny, musisz upewnić się, że jest to właściwy ruch, zwłaszcza w trudnych czasach. Oznacza to rozmowę z ekspertem, który pomoże Ci zobaczyć wszystkie zalety i wady każdego działania. „Nie próbuj sobie z tym poradzić – mówi Troy Molitor, założyciel Molitor Financial Group. „Najlepsza rada, jaką dałbym ludziom, to zasięgnij porady.

Jeśli jesteś zainteresowany uzyskaniem pożyczki pod zastaw domu lub HELOC, zebraliśmy najlepszych pożyczkodawców, którzy mogą Ci ją zapewnić. Ale zanim udostępnimy tę listę, jest kilka ważnych punktów, które musisz najpierw wiedzieć o pożyczkach pod zastaw domu.

Ważne informacje o pożyczkach pod zastaw domu

Przed złożeniem wniosku o pożyczkę pod zastaw domu lub HELOC, upewnij się, że rozumiesz zalety i wady tych produktów finansowych oraz różnice między nimi:

  • Pożyczka pod zastaw domu to płatność ryczałtowa, podczas gdy HELOC to pula pieniędzy, które mogą być wypłacane stopniowo w razie potrzeby.HELOC mogą mieć zmienną stopę procentową, podczas gdy pożyczki hipoteczne mają zazwyczaj stałą stopę procentową.
  • Pożyczkodawcy mogą pozwolić ci pożyczyć od 85 do 90% twojego kapitału.Każdy pożyczkodawca jest inny, a kwota, jaką możesz pożyczyć, będzie zależeć od zasad pożyczkodawcy i twoich własnych nawyków finansowych, wyniku kredytowego, wartości domu, historii płatności i nie tylko.
  • Y ou muszą posiadać co najmniej 20% swojego domu wprost należy uznać za najbardziej domu kapitałowych pożyczki.Na przykład, jeśli kupiłeś dom z obniżką o zaledwie 5% i od tamtej pory nie zyskał on na wartości, prawdopodobnie się nie zakwalifikujesz.
  • Możesz być winien więcej, niż jest wart twój dom.Może się to zdarzyć, jeśli wartość nieruchomości spadnie po zaciągnięciu pożyczki pod zastaw domu lub HELOC i jest to ryzyko, które musisz wziąć pod uwagę.
  • Twój dom jest używany jako zabezpieczenie, gdy otrzymujesz pożyczkę pod zastaw domu lub HELOC.Jeśli nie jesteś w stanie spłacić pożyczki, możliwe, że Twój dom zostanie przejęty.
  • Pożyczka pod zastaw domu to dług, a korzystanie z HELOC to dług.Nawet jeśli uzyskujesz dostęp do pieniędzy, które zarobiłeś lub uzyskałeś dzięki uznaniu swojego domu, nadal jest to dług i dodatkowa miesięczna płatność, którą musisz dokonać. (Innym terminem określającym pożyczkę pod zastaw domu jest „druga hipoteka). Przed podjęciem decyzji o zaciągnięciu tego zobowiązania najlepiej jest w pełni rozważyć wszystkie za i przeciw.
  • Pożyczka pod zastaw domu może przynieść korzyści podatkowe, jeśli wykorzystasz ją do ulepszenia swojego domu.Upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś u doświadczonego księgowego przed dokonaniem jednego rozliczenia.
  • Pożyczki pod zastaw domu i HELOC mają zwykle konkurencyjne stopy procentowe.Możesz uzyskać niższą stopę procentową za jeden z tych produktów niż w przypadku pożyczki osobistej lub karty kredytowej, głównie dlatego, że używasz domu jako zabezpieczenia.
  • Możesz wykorzystać środki z pożyczki pod zastaw domu lub HELOC na wszystko.Zasadniczo nie ma ograniczeń co do sposobu wykorzystania środków z pożyczki pod zastaw domu lub HELOC.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy