Najlepsze miejsca na uzyskanie kredytu hipotecznego w USA | Przewodnik

17 lutego 2021

Przewodnik: Najlepsze miejsca na uzyskanie kredytu hipotecznego w Ameryce

W Stanach Zjednoczonych niewiele jest wspólnych aspiracji niż marzenie o posiadaniu własnego domu. Podobnie jak w przypadku wielu dużych zakupów, większość ludzi nie ma pełnej gotówki na zakup domu; tu właśnie wchodzą w grę kredyty hipoteczne.

Jednak, jak widzieliśmy po załamaniu rynku mieszkaniowego w 2008 roku, konsumenci muszą zachować ostrożność przy wyborze najlepszego miejsca na zaciągnięcie kredytu hipotecznego, aby zapewnić bezpieczeństwo inwestycji.

W tej recenzji zbadamy najlepsze miejsce na uzyskanie pożyczki mieszkaniowej i najlepszy sposób na uzyskanie kredytu hipotecznego, a także nakreślimy niektóre z rzeczy, o których jako konsument powinieneś wiedzieć, zanim zdecydujesz się na zakup domu. Ale najpierw zróbmy krótkie wprowadzenie na temat hipotek mieszkaniowych.

Krótko mówiąc, kredyt hipoteczny to kredyt zabezpieczający zakup domu. Istnieją dwa rodzaje kredytów hipotecznych: o stałym i zmiennym oprocentowaniu.

Jak sama nazwa wskazuje, oprocentowanie kredytów hipotecznych o stałym oprocentowaniu pozostaje takie samo przez cały okres ich obowiązywania; z drugiej strony, kredyty hipoteczne o zmiennej stopie procentowej oferują wstępną stopę procentową (często nazywaną stopą „zwiastującą), która jest niższa niż oprocentowanie kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu na określony czas.

Po wygaśnięciu stawki teaserowej oprocentowanie kredytów hipotecznych o zmiennej wartości dostosowuje się, aby odzwierciedlić aktualną dominującą stopę rynkową.

Każdy ma swoje zalety i wady, więc rozważając najlepszy sposób na uzyskanie kredytu hipotecznego i najlepszy bank dla kredytu hipotecznego, musisz wziąć pod uwagę te czynniki i swoją własną sytuację finansową.

Jako potencjalny posiadacz kredytu hipotecznego banki obliczą tak zwany „wymóg kwalifikowalności.

Ogólna zasada jest taka, że ​​miesięczna rata kredytu hipotecznego nie powinna przekraczać 28% dochodu brutto; Jednak, jak widzieliśmy podczas kryzysu mieszkaniowego w 2008 r., wiele banków przymykało oko na klientów, o których wiedziały, że nie stać na ich kredyty hipoteczne.

Dlatego najlepszy bank na kredyt hipoteczny nie pozwoli Ci na zbytnie przemęczenie się, jeśli chodzi o dokładne ustalenie, ile możesz zapłacić za dom.

Dla tych, którzy nie mają wystarczającej ilości pieniędzy na tradycyjny zadatek (który może wynosić nawet 30% wartości domu, w zależności od miejsca zamieszkania) są alternatywy, które warto wziąć pod uwagę szukając najlepsze miejsce na uzyskanie kredytu mieszkaniowego.

BankRate.com zawiera listę opcji kredytów hipotecznych dla osób o niższych dochodach i rodzin; podczas gdy większość z nich jest dostępna tylko dla tych, którzy służyli (lub służą) w wojsku, jest jedna opcja, która może ci pomóc, jeśli nie służyłeś i masz mniej niż doskonały wynik kredytowy.

Nazywa się to pożyczką FHA (Federal Housing Administration), a przy ocenie kredytowej 580 lub wyższej możesz się do niej kwalifikować i mieć zaliczkę na poziomie 3,5%.

W rzeczywistości, jeśli twoja zdolność kredytowa wynosi od 500 do 579, nadal możesz się zakwalifikować; jednak wtedy będziesz musiał wpłacić 10% depozytu. Więcej informacji na temat pożyczek FHA można znaleźć tutaj.

Poszukiwanie najlepszego miejsca na uzyskanie kredytu mieszkaniowego zależy w dużej mierze od tego, czego szukasz. Niektórzy pożyczkodawcy oferują tylko określone rodzaje pożyczek (na przykład pożyczki o zmiennej stopie procentowej).

Aby pomóc zawęzić wyszukiwanie najlepszego miejsca na uzyskanie kredytu hipotecznego, przedstawiamy kilku głównych graczy na rynku kredytów hipotecznych.

Najwyżej oceniany zestaw narzędzi dla menedżerów zmian.

Pobierz narzędzie do zarządzania zmianami już dziś.

AdvisoryHQ’s Lista najlepszych miejsc na uzyskanie kredytu hipotecznego w Ameryce

Ta lista jest posortowana alfabetycznie (kliknij dowolną z powyższych nazw, aby przejść bezpośrednio do szczegółowej recenzji najlepszych miejsc na uzyskanie kredytu hipotecznego w Ameryce)

Najlepsze miejsca na kredyt hipoteczny

Najlepsze firmy, aby uzyskać kredyt hipoteczny

Stronie internetowej

(Lista jest posortowana alfabetycznie)

Bank Ameryki

Uważany za jednego z architektów załamania rynku mieszkaniowego w 2008 r. Bank of America wydaje się nie robić wiele w ostatnich latach, aby odzyskać pozycję najlepszego miejsca na uzyskanie kredytu hipotecznego.

Podczas gdy regulacje federalne po upadku utrudniły bankom wpadnięcie w te same problemy, z którymi borykały się w 2008 roku, Bank of America nadal wykazuje niechęć do współpracy z kredytobiorcami, którzy mają problemy z nadążaniem za spłatami kredytu hipotecznego.

Podobnie jak w przypadku Wells Fargo, krajowy zasięg Bank of America jest niekwestionowany, ale brak podejścia konsumenckiego wskazuje, że może to nie być najlepsze miejsce na uzyskanie kredytu mieszkaniowego.

Kredyty mieszkaniowe Calibre

Firma Caliber Home Loans z siedzibą w Irving w Teksasie została założona w 2008 roku. Od tego czasu zbudowała portfel hipoteczny o wartości ponad 75 miliardów dolarów i jest oczywiste, że wielu konsumentów uważa je za najlepszy bank kredytów hipotecznych w Stanach Zjednoczonych. Calibre jest również zatwierdzony do bezpośredniego zatwierdzenia przez FHA i organu pożyczkowego, a także do automatycznego zatwierdzania pożyczek VA.

Spośród wszystkich opinii konsumentów znalezionych w Internecie, przeważająca większość wskazuje, że Calibre może być najlepszym miejscem do uzyskania kredytu hipotecznego, w zależności od tego, czego szukasz.

Użytkownicy konsekwentnie powołują się na profesjonalizm firmy Calibre, etyczne praktyki pożyczkowe i podejście do konsumentów, a my nie mogliśmy znaleźć żadnych doniesień o drapieżnych praktykach pożyczkowych (choć nie oznacza to, że ich nie ma; zawsze przeprowadzaj dalsze badania, decydując, czy miejsce jest odpowiednie dla Ciebie).

Ogólnie rzecz biorąc, jeśli zastanawiasz się, gdzie jest najlepsze miejsce na uzyskanie kredytu hipotecznego, możesz rzucić okiem na Calibre.

LendingTree

Wydaje się, że inny internetowy pożyczkodawca hipoteczny, LendingTree, w dużej mierze uniknął tych samych błędów, które nękały Quicken Loans w ostatnich latach.

To powiedziawszy, szybkie wyszukiwanie opinii konsumentów wskazuje na pewne niezadowolenie z kontroli kredytowej LendingTree i ciągłych telefonów do konsumentów poszukujących zgody, co budzi wątpliwości, czy LendingTree jest najlepszym miejscem na uzyskanie kredytu mieszkaniowego.

Jednak dla konsumentów, którzy faktycznie otrzymali pożyczki za pośrednictwem LendingTree, recenzje są w dużej mierze pozytywne.

Wiele osób uważa LendingTree za najlepszy sposób na uzyskanie kredytu hipotecznego, powołując się na ich krajowy zasięg i możliwość zabezpieczenia pożyczek po godziwych stawkach dla konsumentów w różnych okolicznościach finansowych.

Oczywiście, jak w przypadku każdego pożyczkodawcy internetowego, pojawiają się pytania, czy LendingTree jest najlepszym miejscem do uzyskania kredytu mieszkaniowego, biorąc pod uwagę, że konsumenci mają niewielki kontakt osobisty z osobą, która zabezpiecza dla nich kredyt.

To powiedziawszy, jeśli chodzi o pożyczkodawców internetowych, LendingTree wyróżnia się jako jedno z najlepszych miejsc na uzyskanie pożyczki mieszkaniowej w Stanach Zjednoczonych.

Quicken Loans

Quicken Loans przez długi czas uznawano za najlepsze miejsce na zaciągnięcie kredytu hipotecznego. Ponieważ jest on całkowicie online, konsumenci posiadający mniej lub więcej banków niechętnych ryzyku w ich bezpośrednim sąsiedztwie byli wdzięczni za inną opcję, a wielu uważało, że jest to najlepsze miejsce na uzyskanie kredytu mieszkaniowego. Reputację Quicken Loans jako najlepszego miejsca do uzyskania kredytu hipotecznego potwierdza fakt, że jest to największy internetowy pożyczkodawca hipoteczny w Stanach Zjednoczonych (i trzeci co do wielkości pożyczkodawca hipoteczny w całym kraju).

Jednak ostatnie dochodzenia i procesy sądowe zagroziły pozycji Quicken jako najlepszego miejsca na uzyskanie kredytu hipotecznego w Stanach Zjednoczonych.

Ten artykuł w Deadspin przedstawia niektóre z nieetycznych praktyk, w które zaangażowano Quicken Loans, w wyniku których zapadały liczne wyroki prawne na korzyść konsumenta.

Jednym z takich przykładów jest zapewnienie kredytu hipotecznego w Zachodniej Wirginii, który wymagał od posiadacza kredytu hipotecznego zapłacenia kwoty 107 015,71 dolarów balonu pod koniec 30-letniego kredytu hipotecznego.

Quicken Loans był w stanie ugruntować swoją pozycję jako najlepsze miejsce do uzyskania kredytu mieszkaniowego, częściowo dzięki wykorzystaniu niższych stawek zaliczek oferowanych przez FHA, umożliwiając większej liczbie osób kupowanie domów. Niestety oznaczało to, że nawet w przypadkach, gdy pożyczkobiorca wyraźnie nie kwalifikował się do pożyczki tej wielkości, Quicken zniekształciłby liczby, aby zapewnić kwalifikowanej osobie bez względu na wysokie prawdopodobieństwo niespłacenia. (Pełne zgłoszenie Departamentu Sprawiedliwości można znaleźć tutaj).

Tak więc, podczas gdy wiele osób uważa, że ​​najlepszym sposobem na uzyskanie kredytu hipotecznego są pożyczkodawcy online, tacy jak Quicken, którzy obiecują zatwierdzenie większości swoich wnioskodawców, coraz bardziej jasne stało się, że najlepszym miejscem na uzyskanie kredytu hipotecznego jest takie, które nie pozwoli konsumentowi pożyczyć więcej, niż mogą sobie pozwolić.

Wells Fargo

Wells Fargo jest największym bankiem działającym na rynku kredytów hipotecznych i dlatego można go uznać za najlepszy bank udzielający kredytów hipotecznych w Stanach Zjednoczonych. W 2015 roku bank udzielił pożyczek nabywcom domów na ponad 100 miliardów dolarów.

Jednak w tym artykule o konsumenckim wydaniu Wells Fargo i Bank of America są wymieniane jako „najbardziej narzekani emitenci kredytów hipotecznych w kraju (Bank of America zajmuje pierwsze miejsce, a Wells Fargo drugie).

Większość skarg dotyczy nadmiernych opóźnień w otrzymaniu odpowiednich dokumentów, a także braku przejrzystości po stronie Wells Fargo, jeśli chodzi o restrukturyzację płatności lub żądanie niezbędnych dokumentów.

Chociaż dobrze jest wiedzieć, że możesz wejść do instytucji finansowej, aby omówić z kimś swój kredyt hipoteczny twarzą w twarz, mając na uwadze tę opinię, trudno jest polecić Wells Fargo jako najlepsze miejsce do uzyskania kredytu hipotecznego.

I chociaż Wells Fargo może być uważany za najlepszy bank dla kredytu hipotecznego, biorąc pod uwagę jego krajowy zasięg, nie jest wymagane, abyś współpracował z bankiem w sprawie kredytu hipotecznego.

Lokalne banki i spółdzielcze kasy oszczędnościowo-kredytowe

Rozważając najlepszy sposób uzyskania kredytu hipotecznego, często pomija się lokalne banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe. Można to częściowo przypisać brakowi zasięgu krajowego; to znaczy, będziesz miał trudności z zakupem domu w Kalifornii, korzystając z unii kredytowej, która działa tylko w Pensylwanii.

To powiedziawszy, lokalne banki i spółdzielcze kasy pożyczkowe mają coś, czego nie mają większe banki i kredytodawcy hipoteczni online: pełny obraz Twojej sytuacji finansowej. Więc chociaż najlepszym bankiem do uzyskania kredytu hipotecznego na nieruchomość w połowie kraju może być Wells Fargo lub Bank of America, jeśli masz oko na lokalną nieruchomość i jesteś członkiem lokalnego banku lub unii kredytowej przez długi czas , najlepszym rozwiązaniem może być z nimi.

Większość spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych nie oferuje pożyczek osobom fizycznym, dopóki nie mają u nich konta przez określony czas, a także są znacznie bardziej ostrożne w zatwierdzaniu pożyczek, zwłaszcza w przypadkach, gdy nie są w pełni przekonani, że pożyczkobiorca może spełnić swoje zobowiązania finansowe w czasie trwania umowy.

Może to oznaczać, że nie zostaniesz zatwierdzony do spłaty kredytu hipotecznego o takiej samej wysokości, jak w przypadku większego banku, ale służy to również jako forma ochrony, jeśli nie możesz spłacić kredytu hipotecznego w przyszłości.

Podobnie jak w przypadku każdej instytucji, najlepszy sposób na uzyskanie kredytu hipotecznego zależy w dużej mierze od konkretnej sytuacji finansowej: jeśli masz pewność, że Twoja sytuacja finansowa się nie zmieni, a po prostu szukasz najlepszych stawek, kryteria najlepszego miejsca uzyskanie kredytu hipotecznego będzie wymagało określonych obszarów zainteresowania.

Z drugiej strony, jeśli chcesz mieć pewność, że nie przemęczasz się i będziesz w stanie pozwolić sobie na comiesięczne spłaty kredytu hipotecznego, najlepszym bankiem do uzyskania kredytu hipotecznego może być taki, który lepiej rozumie Ciebie, Twoją sytuację finansową, i kwotę długu, który jesteś w stanie wziąć.

Wniosek – najlepiej postawić na kredyt hipoteczny

Jak w przypadku każdej dyskusji finansowej, ta rada zależy w dużej mierze od Twojej osobistej sytuacji finansowej. Instytucje, które niektórzy mogą uznać za najlepsze miejsce na uzyskanie kredytu hipotecznego, mogą nie być dla Ciebie odpowiednie; z tego samego powodu może się okazać, że najlepsze miejsce na uzyskanie kredytu mieszkaniowego jest nieco na uboczu.

Ważną rzeczą do rozważenia przy podejmowaniu decyzji o najlepszym sposobie uzyskania kredytu hipotecznego jest to, czy warunki tego kredytu hipotecznego są dostosowane do Twojej sytuacji finansowej. Zbyt wielu Amerykanów uważa, że ​​najlepszym bankiem dla kredytu hipotecznego jest ten, który da im najwięcej pieniędzy, niezależnie od tego, czy stać ich na miesięczne spłaty.

Wybierając najlepsze miejsce na zaciągnięcie kredytu hipotecznego, należy zawsze zachować ostrożność i rozsądek. Niezastosowanie się do tego może zmienić amerykański sen o posiadaniu domu w koszmar.

AdvisoryHQ (AHQ) Zastrzeżenie:

Firma AdvisoryHQ podjęła uzasadnione wysiłki, aby przedstawić dokładne informacje, jednak wszystkie informacje są prezentowane bez gwarancji. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapoznaj się z regulaminem AdvisoryHQ. Przejrzyj również witrynę każdej firmy, aby uzyskać najbardziej aktualne dane, stawki i informacje.

Uwaga: Firmy i produkty, w tym te omówione powyżej, mogą być podmiotami stowarzyszonymi AdvisoryHQ. Kliknij, aby wyświetlić ujawnienia reklamodawców AdvisoryHQ.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy