Najlepsze karty kredytowe na wakacje Disneya i Universal

17 lutego 2021
Category: Najlepsze Karty

Ten post zawiera odniesienia do produktów od jednego lub kilku naszych reklamodawców. Możemy otrzymać odszkodowanie za kliknięcie linków do tych produktów. Warunki mają zastosowanie do ofert wymienionych na tej stronie. Aby uzyskać wyjaśnienie naszych zasad reklamowych, odwiedź tę stronę.

Uwaga redaktora: to jest post cykliczny, regularnie aktualizowany o nowe informacje.

Od Disney World na Florydzie po Universal Studios Hollywood, od Dollywood po Knott’s Berry Farm w Kalifornii i nie tylko – w parkach rozrywki na całym świecie jest zazwyczaj ponad 500 milionów wizyt rocznie. Podczas gdy średnia cena biletu różni się dramatycznie w zależności od parku, w niektórych lokalizacjach bilety na osobę sięgają 100 USD dziennie. Oznacza to, że każdego roku wydaje się miliardy dolarów na same bilety do parków rozrywki, nie wspominając o wszystkich innych powiązanych kosztach.

W TPG chcemy, abyś nie tylko uzyskał najlepszą ofertę na bilety do parków rozrywki, ale także użył właściwej karty kredytowej do opłacenia zakupu, aby zdobyć jak najwięcej nagród. Strategiczne użycie jednej z najlepszych kart kredytowych do biletów do parków rozrywki oznacza, że ​​możesz otrzymać premię w postaci zwrotu gotówki lub dodatkowe mile i punkty, które możesz przeznaczyć na następne rodzinne wakacje.

Ale to trudne. Bilety do parków rozrywki nie są generalnie jasno określoną kategorią premii za karty kredytowe, tak samo jak w sklepach benzynowych lub spożywczych. Często bilety do parków rozrywki są kodowane jako zakupy rozrywkowe, ale nie zawsze tak jest. Oto Twoja mapa drogowa do maksymalizacji zakupów biletów do parków rozrywki przy użyciu odpowiedniej karty kredytowej.

Najlepsze karty kredytowe dla Disneya i Universal w 2020 roku
 • Chase Sapphire Reserve : Najlepsze do rezerwacji pakietów lub rezerwacji za pośrednictwem biur podróży
 • Citi Premier℠ Card: Najlepsza uniwersalna karta do parków rozrywki Karta kredytowa Capital One® Savor® Cash Rewards : najlepsza do zwrotu gotówki w parkach rozrywkiGreen Card American Express®:Najlepsze do zdobywania nagród Amex Karta American Express® Gold : najlepsza do spożywania posiłków w parkach rozrywki Karta kredytowa Capital One® Venture® Rewards : najlepsza do prostych nagród Chase Freedom Unlimited : Najlepszy za bonus przy wszystkich zakupach Preferowana karta Chase Sapphire : Najlepsza dla okazjonalnych odwiedzających park rozrywki Wiza Disney: Najlepsza w przypadku korzyści i finansowania specyficznych dla DisneyaW tym poście

  Liczy się miejsce zakupu biletów

  Najlepsza karta kredytowa do zakupu biletów do parków rozrywki zależy w dużej mierze od tego, jak zakup zostanie zakodowany na karcie kredytowej. Najbardziej prawdopodobne kategorie bonusowe to rozrywka lub podróże. Kupując bilety do parku rozrywki bezpośrednio w samym parku, najprawdopodobniej opłata zostanie zakodowana jako zakup rozrywki na Twojej karcie.

  Jeśli jednak kupujesz bilety do parku w biurze podróży (takim jak Undercover Tourist) lub za pośrednictwem strony internetowej, takiej jak Daily Getaways, nalicz je do swojego pokoju hotelowego lub dołącz je jako część większego pakietu wakacyjnego. Szanse są wysokie, że kody zakupu podróżują. Ma to znaczenie, ponieważ jeśli zapłaciłeś za pomocą Chase Sapphire Reserve i kupiłeś bilet za 500 $ zakodowany jako podróż, otrzymasz 1500 punktów Ultimate Rewards. Jeśli jednak zakup zostanie zakodowany jako rozrywka, otrzymasz tylko 500 punktów.

  najlepsza ogólna karta kredytowa dla Disneya i Universal

  Ponieważ bilety do parków rozrywki są najczęściej oznaczane jako podróże lub rozrywka, najbezpieczniejszym wyborem przy podejmowaniu decyzji, której karty kredytowej użyć, jest ta, która przyznaje bonus w obu kategoriach.

  Karta Citi Premier Card przyznaje 2 punkty Citi ThankYou za każdego dolara na opłaty rozrywkowe i 3 punkty ThankYou za każdego dolara wydanego na koszty podróży. Jest to również całkiem dobra karta do wykorzystania na lunche w parku rozrywki, ponieważ przyznaje 2 punkty za dolara na kolację. Jeśli nie chcesz zbytnio myśleć, ta karta to naprawdę dobry zakład.

  Punkty Citi ThankYou można przekazać partnerom lotniczym i są obecnie wyceniane przez TPG na 1,7 centa każdy, co daje zwrot od 3,4 do 5,1 centa w nagrodach w kategoriach, w których zarabiasz 2-3 punkty za każdego wydanego dolara.

  Nie zastanawiając się, kiedyś kupiłem roczną przepustkę do Disney World za 904 $ na mój Chase Sapphire Reserve, a ponieważ został on zakodowany jako rozrywka, a nie podróż, zdobyłem tylko 904 punkty. Mogłem zrobić lepiej z moim Citi Premier.

  Informacje do Citi Premier Card zostały zebrane niezależnie przez The Points Guy. Dane karty na tej stronie nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawcę karty.

  W jaki sposób będą kodowane bilety do parków rozrywki?

  Chociaż sytuacja może się zmienić, oto kilka punktów danych TPG dotyczących sposobu, w jaki zakupy biletów do parków rozrywki kodowały w przeszłości: