Najlepsze karty kredytowe dla młodych dorosłych w 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Nowy Kredyt

Kredyt na budowanie jest ważną częścią wczesnej dorosłości, ale wybór odpowiedniej karty kredytowej zależy od tego, jak planujesz z niej korzystać

Hero Images / Getty Images

Podsumowanie

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz kredytować, chcesz sfinansować nowy zakup, spłacić część długu lub uzyskać wynagrodzenie za swoje wydatki, mamy dla Ciebie najlepsze rekomendacje dotyczące kart.

Treść tej strony jest aktualna na dzień opublikowania; Jednak niektóre z naszych ofert partnerskich mogły wygasnąć. Zapoznaj się z naszą listą najlepszych kart kredytowych lub skorzystaj z naszego narzędzia CardMatch , aby znaleźć karty dopasowane do Twoich potrzeb.

Kredyt budowlany jest ważną częścią dorosłości. Ustanowienie dobrego kredytu w młodym wieku może obniżyć oprocentowanie wszystkiego, od kredytów samochodowych po hipoteki, a nawet uczynić Cię bardziej atrakcyjnym kandydatem zarówno dla właścicieli, jak i potencjalnych pracodawców.

Ponadto nauczenie się, jak teraz odpowiedzialnie korzystać z kredytu, może zaoszczędzić całe życie pieniędzy z tytułu opóźnionych opłat i odsetek. A jeśli masz odpowiednią kartę kredytową, możesz otrzymać nagrodę za swoje wydatki.

Ale która karta kredytowa jest dla Ciebie odpowiednia? Wybraliśmy siedem najlepszych kart kredytowych dla młodych dorosłych, z których każda jest przeznaczona dla różnych typów posiadaczy kart. Zapoznaj się z naszą listą kart kredytowych, a następnie dowiedz się, jak porównać oferty kart i wybrać najlepszą kartę na kolejny etap swojego życia.

Najlepsze karty kredytowe dla młodych dorosłych
 • Discover it® Secured: najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z kredytem
 • Karta Chase Sapphire Preferred® *: najlepsza dla podróżnikówGreen Card American Express®: Najlepsza dla młodych profesjonalistówCapital One® Savor® Cash Rewards Credit Card *: Najlepsza do restauracjiCiti® Double Cash Card: Najlepsza do spłaty zadłużeniaKarta Wells Fargo Platinum *: najlepsza do sfinansowania nowego zakupuDiscover it® Student Cash Back: Najlepsze dla studentówNajlepsza karta dla młodych dorosłych, którzy dopiero zaczynają kredyt

  Discover it® Secured

  Nasza ocena: 4,1 na 5

  Wymagana ocena kredytowa: brak historii kredytowej

  Rodzaj karty: zabezpieczona

  Kategorie wydatków: gaz, restauracje

  Jeśli potrzebujesz karty, która pomoże Ci zbudować kredyt, karta Discover it Secured to doskonały wybór. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz przygodę z kredytem, ​​czy pracujesz nad naprawieniem wczesnych błędów kredytowych, ta karta zapewni bezpieczną podstawę do wypracowania dobrych nawyków kredytowych i poprawy zdolności kredytowej.

  Zaczniesz od wpłaty depozytu w wysokości od 200 do 2500 USD w zamian za dopasowanie limitu kredytowego. Szansa na tak wysoki limit kredytowy sprawia, że ​​ta karta jest szczególnie atrakcyjna dla budowniczych kredytów, ponieważ ułatwi utrzymanie wykorzystania kredytu – stosunek salda karty do limitów kredytowych – pod kontrolą.

  Ponadto po ośmiu miesiącach Discover sprawdzi Twoje konto i, jeśli korzystasz z karty kredytowej w sposób odpowiedzialny, możesz przejść na niezabezpieczoną kartę kredytową. Otrzymasz zwrot depozytu zabezpieczającego i możesz zostać nagrodzony wyższym limitem kredytowym.

  Ta karta daje Ci również dostęp do nagród cashback, od pierwszego dnia jako posiadacz karty – a kiedy skończysz swój pierwszy rok jako posiadacz karty, Discover dopasuje całą zarobioną gotówkę w nagrodach.

  Dzięki 2% zwrotowi gotówki do 1000 $ na zakupach na stacjach benzynowych i restauracjach co kwartał, a także słynnemu Cashback Match pod koniec pierwszego roku, karta Discover it Secured to świetny sposób, aby dowiedzieć się, jak korzystać z kredytu, jednocześnie zdobywając nagrody na codzienne wydatki.

  Najlepsza karta dla młodych dorosłych, którzy często podróżują

  Chase Sapphire Preferred® Card

  Nasza ocena: 3 . 9 na 5

  Wymagana ocena kredytowa: dobra do doskonałej

  Rodzaj karty: Podróże

  Kategorie wydatków: Podróże, posiłki

  Jeśli planujesz dużo podróżować, karta Chase Sapphire Preferred pomoże Ci dotrzeć do celu. Ta karta nagradza wydatki na podróże i restauracje, dzięki czemu jest idealną kartą dla osób, które lubią rezerwować zarówno przeloty, jak i kolacje. Do tego dochodzi wyjątkowa premia za rejestrację: 60000 punktów bonusowych dla posiadaczy kart, którzy wydali 4000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy, co stanowi równowartość 750 USD na podróż, gdy wymieniasz punkty za pośrednictwem Chase Ultimate Rewards.

  Chociaż istnieje wiele różnych sposobów wymiany punktów, w tym transfery 1: 1 do programów lojalnościowych w wybranych liniach lotniczych i hotelach, uzyskasz najlepszy zwrot z punktów Chase Sapphire Preferred, jeśli użyjesz ich do rezerwacji podróży przez Portal Chase Ultimate Rewards. Punkty wymienione na podróż w ramach Chase Ultimate Rewards zwiększają wartość o 25%, co daje Ci jeszcze jeden powód, aby wykorzystać te punkty na zarezerwowanie następnej podróży.

  W przeciwieństwie do niektórych innych kart z tej listy, karta Chase Sapphire Preferred jest objęta roczną opłatą w wysokości 95 USD. W wielu przypadkach wartość nagród, które zdobędziesz, sprawi, że roczna opłata będzie tego warta, ale warto o tym wiedzieć przed złożeniem wniosku. Będziesz także potrzebować dobrego kredytu lub lepszego, aby zakwalifikować się do tej karty, więc nie jest to najlepszy wybór, jeśli dopiero zaczynasz od kredytu lub pracujesz nad poprawą wyniku.

  Najlepsza karta dla młodych dorosłych podróżujących do pracy

  Zielona Karta American Express®

  Nasza ocena: 3 . 0 na 5

  Wymagana ocena kredytowa: dobra do doskonałej

  Rodzaj karty: Podróże

  Kategorie wydatków: Podróże, posiłki, transport publiczny

  Solidna karta podróżna dla początkujących, American Express Green Card oferuje dodatkowe punkty za wydatki na podróże, restauracje i przejazdy (w tym usługi wspólnego przejazdu, takie jak Uber i Lyft), co czyni ją doskonałym wyborem, jeśli lubisz wychodzić po długim dniu w praca. Zawiera również wspaniały bonus powitalny w wysokości 30000 punktów dla posiadaczy kart, którzy wydali 2000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy, o wartości około 300 USD na podróże zarezerwowane przez portal turystyczny American Express. Możesz także przenieść punkty Amex Membership Rewards do wielu programów lojalnościowych w wybranych liniach lotniczych i hotelach po stawce 1: 1.

  Karta wyróżnia się również luksusowymi udogodnieniami podróżniczymi, w tym rocznymi kredytami do 100 USD na CLEAR biometryczną kontrolę bezpieczeństwa i do 100 USD na LoungeBuddy, który umożliwia zakup karnetów dziennych do poczekalni lotniskowych. Takie korzyści powinny pomóc młodym profesjonalistom przedrzeć się przez zabezpieczenia, uciec od chaosu na lotnisku i pozostać w kontakcie i produktywnie w podróży.

  Oprócz wymagania dobrego lub doskonałego kredytu, aby się zakwalifikować, zielona karta American Express wiąże się z roczną opłatą w wysokości 150 USD. Jeśli nie podróżujesz dużo lub nie jesz poza domem lub rzadko korzystasz z usług tranzytowych, trudno będzie nadrobić roczną opłatę.

  Najlepsza karta dla młodych dorosłych, którzy uwielbiają jeść poza domem

  Karta kredytowa Capital One® Savor® Cash Rewards

  Nasza ocena: 4,8 na 5

  Wymagana ocena kredytowa: dobra do doskonałej

  Rodzaj karty: Cash back

  Kategorie wydatków: Jedzenie, artykuły spożywcze

  Nasze podejście : Karta Capital One Savor oferuje bardzo satysfakcjonujący program zwrotu gotówki dla smakoszy i bywalców restauracji.

  Jeśli jesteś bardziej smakoszem niż często podróżującym, karta kredytowa Capital One Savor Cash Rewards może być dla Ciebie właściwym wyborem. Otrzymasz nieograniczony 4% zwrot gotówki za posiłki i rozrywkę oraz kolejne 2% w sklepach spożywczych. To dobra zachęta do wypróbowania tej nowej restauracji – lub nowego przepisu.

  Jeśli chcesz wziąć udział w kolacji i koncercie, przedstawieniu lub wydarzeniu sportowym, karta Savor Cash Rewards oferuje zwrot w wysokości 8% za bilety zakupione za pośrednictwem Vivid Seats do stycznia 2022 r. Jeśli wydasz na przykład 200 USD na bilety, odzyskaj 16 $. W świecie, w którym bilety na koncerty i wydarzenia są coraz droższe, to naprawdę świetna okazja.

  Podobnie jak karta Chase Sapphire Preferred, karta Savor Cash Rewards jest objęta roczną opłatą w wysokości 95 USD i wymaga dobrej lub doskonałej oceny kredytowej.

  Najlepsza karta dla młodych dorosłych z zadłużeniem na karcie kredytowej

  Citi® Double Cash Card

  Nasza ocena: 3,8 na 5

  Wymagana ocena kredytowa: Doskonała

  Rodzaj karty: Cash back

  Kategorie wydatków: Zryczałtowany cash back

  Nasze podejście : Jedna z najlepszych kart cash back na rynku, karta Citi Double Cash oferuje również jedną z najdłuższych transakcji transferu salda 0%.

  Zadłużenie się na karcie kredytowej jest łatwiejsze, niż wiele osób zdaje sobie sprawę, a biorąc pod uwagę wysokie oprocentowanie kart kredytowych, wyjście z zadłużenia może być bardzo trudne. I tu właśnie pojawia się Citi Double Cash Card. Przenieś swoje saldo karty kredytowej na tę kartę, a będziesz mieć 18 miesięcy na spłatę bez odsetek.

  Możesz nie tylko używać tej karty do spłacania długów, ale także cieszyć się trwałą wartością dzięki wspaniałemu programowi nagród cash back. Otrzymasz do 2% zwrotu gotówki: 1% przy zakupie i 1% przy spłacie tych zakupów, bez konieczności śledzenia wydatków lub rejestrowania się w rotacyjnych kategoriach bonusów. To sprawia, że ​​Double Cash Card jest jedną z najlepszych ryczałtowych kart cash back na rynku i mądrym długoterminowym wyborem, nawet po skorzystaniu z oferty transferu salda.

  Niestety, podobnie jak w przypadku wielu kart z przelewem salda, Citi Double Cash Card pobiera opłatę za przelew salda w wysokości 3% (lub 5 USD, w zależności od tego, która z tych kwot jest wyższa). Pamiętaj, aby użyć kalkulatora transferu salda i przeanalizować liczby, aby sprawdzić, czy ma to dla Ciebie sens finansowy.

  Będziesz także potrzebować doskonałego kredytu, aby zakwalifikować się do Citi Double Cash Card, więc jeśli Twoja ocena kredytowa już się pogorszyła z powodu opóźnionych płatności lub przekroczonych limitów kart, możesz rozważyć inną opcję, taką jak pożyczka konsolidacyjna zadłużenia.

  Najlepsza karta dla młodych dorosłych, którzy chcą sfinansować nowy zakup

  Wells Fargo Platinum

  Nasza ocena: 4,4 na 5

  Wymagana ocena kredytowa: dobra do doskonałej

  Rodzaj karty: Przelew salda

  Kategorie wydatków: nie dotyczy

  Nasza opinia : Dzięki Wells Fargo Platinum Visa możesz sfinansować duży zakup przez ponad rok bez żadnych odsetek, dzięki 18-miesięcznemu okresowi początkowemu karty w wysokości 0% na nowe zakupy.

  Bycie młodym dorosłym często wiąże się z dużymi kosztami początkowymi. Możesz potrzebować pieniędzy na przykład na nową profesjonalną garderobę lub na umeblowanie nowego mieszkania. Może musisz pokryć koszty przeprowadzki – lub małżeństwa. Jeśli zamierzasz przeznaczyć tego rodzaju wydatki na kredyt, najlepiej wybrać wstępną kartę o oprocentowaniu 0%, która daje czas na spłatę salda bez odsetek.

  Jeśli masz dobry lub doskonały kredyt potrzebny do zakwalifikowania się, karta Wells Fargo Platinum jest doskonałym wyborem, dzięki 18-miesięcznej zerowej APR początkowej zarówno dla zakupów, jak i kwalifikujących się transferów salda, z RRSO wynoszącą 16,49% do 24,49% zmienną odtąd.

  Jeśli więc chcesz zdobywać nagrody za swoje zakupy, prawdopodobnie najlepiej poszukać gdzie indziej. Ale jeśli chcesz spłacić zakupy bez płacenia odsetek, to dobrze trafiłeś. Po prostu zrób wszystko, co w Twojej mocy, aby spłacić nowe zakupy lub przelane saldo w całości przed końcem okresu promocyjnego, aby zminimalizować odsetki i upewnij się, że co miesiąc płacisz co najmniej minimalną należną kwotę, aby uniknąć uszkodzenia zdolności kredytowej.

  Najlepsza karta dla młodych dorosłych, którzy nadal uczą się w szkole

  Discover it® Student Cash Back

  Nasza ocena: 4,2 na 5

  Wymagana ocena kredytowa: Brak historii kredytowej

  Rodzaj karty: Student

  Kategorie wydatków: Rotacyjne

  Jeśli pracujesz nad dyplomem, dlaczego nie popracować nad budowaniem kredytu w tym samym czasie? Karta Discover it Student Cash Back to początkowa karta kredytowa przeznaczona dla studentów bez historii kredytowej, która daje Ci możliwość nauczenia się korzystania z kredytu podczas ukończenia studiów. Dodatkowo otrzymasz nagrody pieniężne.

  Karta Discover it Student Cash Back zapewnia szereg korzyści, w tym brak opłaty rocznej i opłaty za opóźnienie w przypadku pierwszej nieodebranej płatności. (Mamy oczywiście nadzieję, że będzie to Twoja jedyna nieodebrana płatność). Możesz również zarobić 5% zwrotu gotówki na rotujących kategoriach, które rejestrujesz w każdym kwartale – do 1500 USD zakupów na kwartał, a następnie 1% – więc śmiało i kup wszystkie przekąski do nauki, na które Cię stać. Otrzymasz 1% zwrotu gotówki za wszystkie inne zakupy, a także nagrodę w wysokości 20 USD co roku, jeśli utrzymasz GPA powyżej 3,0 (do 5 lat). Jeśli to Twój pierwszy rok jako posiadacz karty, otrzymasz również słynny Cashback Match w Discover.

  To jedna z najlepszych kart kredytowych dla studentów na rynku, więc sprawdź, czy możesz dopasować wniosek o kartę kredytową do planu zajęć. Upewnij się tylko, że jesteś gotowy do odpowiedzialnego korzystania z karty, płacąc na czas i kontrolując wydatki; w przeciwnym razie możesz przejść od braku zdolności kredytowej do złej oceny kredytowej.

  Jak wybrać odpowiednią kartę kredytową

  Kiedy próbujesz zdecydować, czy karta kredytowa jest dla Ciebie odpowiednia, zadaj sobie trzy pytania:

  Niezbędne lektury, dostarczane co tydzień

  Zasubskrybuj, aby co tydzień otrzymywać najważniejsze wiadomości tygodnia w swojej skrzynce odbiorczej.

  Twoja podróż z kartą kredytową już oficjalnie się rozpoczęła.

  Miej oko na swoją skrzynkę odbiorczą – wkrótce wyślemy Twoją pierwszą wiadomość.

  Jak złożyć wniosek i uzyskać zgodę na pierwszą kartę

  Wnioski o karty kredytowe są stosunkowo proste. Musisz podać podstawowe dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres, numer ubezpieczenia społecznego i aktualny poziom dochodów. Po wypełnieniu wniosku – co powinno zająć tylko minutę lub dwie – wystawca karty kredytowej sprawdzi Twoją historię kredytową. Dzięki temu mogą dowiedzieć się więcej o Twoim poprzednim wykorzystaniu kredytu i określić, czy prawdopodobnie będziesz dobrze dopasowany do ich karty.

  Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na akceptację:

  • Znajdź kartę, która pasuje do Twojego zakresu kredytowego – skorzystaj z bezpłatnej usługi, aby sprawdzić swój wynik online, a następnie wyszukaj karty, które pasują do zakresu, w którym się znajdujesz – znacznie bardziej prawdopodobne jest, że zostaniesz zatwierdzony do tych kart. Zakresy oceny kredytowej

   Wymaga pracy 300-579
   Targi 580-669
   Dobry 670-739
   Doskonały 740-850
   • Rozważ zbudowanie kredytu przed złożeniem wniosku – jeśli nie mieszczą się w zakresie żądanej karty, możesz najpierw złożyć wniosek o zabezpieczoną kartę, aby zebrać historię kredytową. Lub poproś członka rodziny, aby dodał Cię jako autoryzowanego użytkownika do jednej ze swoich kart kredytowych, aby natychmiast ustalić Twoją historię kredytową.
   • Upewnij się, że wniosek o kartę kredytową jest kompletny – Upewnij się, że wszystkie informacje podane we wniosku są dokładne i nie zapomnij podać żadnych dochodów dodatkowych. Nie składaj wniosku o zbyt wiele kart naraz – złożenie wniosku o nowy kredyt wpływa na Twoją zdolność kredytową. Zwykle jest to niewielki, tymczasowy spadek, ale jeśli od razu złożysz wniosek o zbyt duży kredyt, Twój wynik może być poważniejszy. Sprawdź wstępnie zakwalifikowane oferty – jeśli martwisz się o swoje szanse na akceptację, powinieneś bezpośrednio sprawdzić stronę internetową emitenta, aby sprawdzić, czy oferuje narzędzie do wstępnie zakwalifikowanych ofert – może to zmniejszyć ryzyko odrzucenia.

    Wskazówka: możesz skorzystać z naszej usługi CardMatch, aby szybko dowiedzieć się, które karty prawdopodobnie zostaną zatwierdzone. W przeciwieństwie do aplikacji kart kredytowych, korzystanie z CardMatch nie wpłynie na Twoją zdolność kredytową. CardMatch łączy Cię również z ofertami specjalnymi i wstępnie zakwalifikowanymi meczami, ułatwiając ubieganie się o karty kredytowe bez obawy, że zostaniesz odrzucony.

    Jak najlepiej wykorzystać swoją pierwszą kartę

    Po otrzymaniu nowej karty kredytowej czas zacząć z niej korzystać! Oto kilka wskazówek, jak najlepiej wykorzystać swoje nagrody i uniknąć niektórych typowych pułapek:

    • Dodaj kartę od razu do portfela fizycznego lub mobilnego, aby była dostępna podczas zakupów.
    • Jeśli Twoja karta zawiera premię za rejestrację, która jest powiązana z określonym poziomem wydatków (np. „300 USD premii gotówkowej, jeśli wydasz 3000 USD w ciągu pierwszych trzech miesięcy), upewnij się, że wydałeś pieniądze w odpowiednim czasie, aby otrzymać premię – jest to oferta „wykorzystaj albo strać i nie chcesz jej stracić.

    Podsumowanie: porównanie najlepszych kart dla młodych dorosłych

    Oto krótkie zestawienie naszych najczęściej wybieranych kart kredytowych dla młodych dorosłych. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz korzystać z kredytu, pracujesz nad odbudową wyniku po kilku błędach, czy jesteś gotowy, aby skorzystać ze swojej najlepszej historii kredytowej, aby zdobyć nagrody i luksusowe korzyści, powinieneś znaleźć kartę, która pasuje do Twoich potrzeb.

    Karta kredytowa
    Najlepszy dla
    Minimalna ocena kredytowa
    Roczna opłata
    0 USD95 $150 $0 USD0 USD0 USD
    Odkryj to zabezpieczone Te nowe na kredyt Brak historii kredytowej
    Preferowana karta Chase Sapphire Podróżnicy Dobry
    Zielona Karta American Express Młodzi profesjonaliści Dobry
    Capital One Savor Cash Rewards Karta kredytowa Nagrody za posiłki Dobry 95 $
    Citi Double Cash Card Spłacanie długu Doskonały
    Wells Fargo Platinum Finansowanie zakupu Dobry
    Odkryj to Student Cash Back Studenci Brak historii kredytowej

    Końcowe przemyślenia

    Karty kredytowe mogą onieśmielać, ale nie zniechęcaj się do ubiegania się o kartę, która może pomóc w zdobywaniu nagród, zwiększeniu kredytu lub pokryciu kosztów życia w młodym wieku. Im częściej używasz kart kredytowych, tym wygodniej się z nich czujesz – dlaczego więc nie zacząć?

    * Informacje na temat preferowanej karty Chase Sapphire, karty kredytowej Capital One Savor Cash Rewards i Wells Fargo Platinum zostały zebrane niezależnie przez CreditCards.com i nie zostały sprawdzone ani dostarczone przez wydawców kart. Karta Chase Sapphire Preferred, karta kredytowa Capital One Savor Cash Rewards oraz Wells Fargo Platinum nie są już dostępne na CreditCards.com

    Treść redakcyjna tej strony opiera się wyłącznie na obiektywnej ocenie naszych autorów i nie jest napędzana przez dolary reklamowe. Nie został dostarczony ani nie został zlecony przez wydawców kart kredytowych. Możemy jednak otrzymać rekompensatę, gdy klikniesz linki do produktów naszych partnerów.

    Nicole Dieker jest niezależną autorką zajmującą się finansami osobistymi i kształtowaniem nawyków. Spędziła pięć lat jako pisarka i redaktorka w The Billfold, stronie poświęconej finansom osobistym, gdzie ludzie prowadzili szczere rozmowy na temat pieniędzy, a ona regularnie prowadzi zajęcia na temat budowania dochodów jako freelancer.

    Co dalej?Jaka jest najlepsza karta do zakupów w Amazon.com?

    Jak wybrać między wizą Amazon Rewards, wizą Amazon Prime Rewards i ich alternatywami.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy