Najlepsze karty kredytowe Cash Back: najlepsze typy na rok 2020

17 lutego 2021
Category: Wystawca Karty

Jeśli większość codziennych zakupów robisz za pomocą karty kredytowej, dobrym pomysłem może być posiadanie w portfelu karty cash back.

Ale przy tak wielu opcjach w obszarze karty kredytowej typu cash back możesz mieć trudności z podjęciem decyzji, który program nagród jest dla Ciebie odpowiedni. Zespół Clark postanowił uprościć proces decyzyjny, wyróżniając najlepsze karty cash back w różnych okolicznościach.

Ekspert finansowy Clark Howard uważa, że ​​posiadanie do dyspozycji karty kredytowej typu cash back jest lepsze niż niektóre inne karty lojalnościowe dostępne na rynku, ponieważ zapewnia elastyczność zarabiania i wydawania na rzeczy, na których najbardziej Ci zależy.

„Moje ulubione karty z nagrodami to te, które faktycznie dają Ci pieniądze. Chcę gotówki, ponieważ nikt nie może ci powiedzieć, kiedy możesz, a kiedy nie możesz ich wydać – wyjaśnił Clark.

Najlepsze karty kredytowe Cash Back, o które można się ubiegać już teraz

Spis treści

 • Najlepsze karty kredytowe Cash Back
  • Codzienny zwrot gotówki
  • Zwrot gotówki na dużą skalęRotacyjne bonusy Cash BackAmerykańskie supermarkety i telewizja strumieniowaJedzenie i rozrywkaGaz i podróż Strategia Clarka Howarda dotycząca kart kredytowych Metodologia Często Zadawane Pytania Zespół Clark spędził godziny na przeglądaniu rynku tych kart i poddawał je kontroli zgodnie z wytycznymi dotyczącymi użytkowania ustalonymi przez eksperta finansowego Clarka Howarda. Podczas tworzenia listy wzięliśmy pod uwagę takie czynniki, jak opłaty roczne, premie powitalne, wstępne APR i kategorie premii cash back.

   Możesz przeczytać więcej o naszej metodologii określania najlepszych kart cash back tutaj.

   Najlepszy na co dzień Cash Back: Citi® Double Cash
   • Opłata roczna: 0 USD
   • Nagrody Cash Back: do 2% nieograniczonego zwrotu gotówki za wszystkie zakupy (1% przy zakupie, 1% przy płatności)Cechy:Wstępny 18-miesięczny okres dla 0% APR na zakupy i transfery salda, bez limitów cashback i bez kategorii Recenzja karty Team Clark: Citi Double Cash Review: Zyskaj do 2% zwrotu gotówki za wszystkie zakupyDlaczego ta karta znalazła się na naszej liścieCiti Double Cash jest jednym z ulubionych Clark, ponieważ jest tak prosty. Możesz zarobić 2% zwrotu gotówki za wszystko, co kupisz kartą. Otrzymujesz 1% przy zakupie i 1% przy dokonywaniu płatności za zakup. Jeśli regularnie co miesiąc spłacasz swój rachunek z karty kredytowej (jak sugeruje Clark), to dość szybko się to nagromadzi.

    Możesz go użyć przy każdym zakupie i uzyskać pełne korzyści. Nie ma żadnych ograniczeń ani ograniczeń co do zwrotu gotówki, który możesz zarobić na tej karcie. Otrzymujesz również 18-miesięczny okres wprowadzający wynoszący 0% APR na zakupy i transfery salda (obowiązują opłaty za przelew).

    Jeśli szukasz osoby, która codziennie wydaje pieniądze bez rocznej opłaty i łatwo dostępnego zwrotu gotówki, ta karta ma sens.

    Inne karty do rozważenia w tej kategoriiPayPal Cashback Mastercard oferuje również 2% zwrotu gotówki za wszystkie zakupy, co czyni ją kolejnym doskonałym wyborem dla osób, które codziennie wydają pieniądze.

    Zarówno Chase Freedom Unlimited®, jak i Quicksilver® firmy Capital One® oferują 1,5% nieograniczony zwrot gotówki bez rocznej opłaty. Chase Unlimited oferuje bonus powitalny w wysokości 200 $, a bonus powitalny na karcie Quicksilver wynosi 150 $.

    Jeśli nie jesteś w stanie zabezpieczyć Citi Double Cash na pełne 2%, te dwie karty są bardzo podobne przy nieco niższej stopie zwrotu gotówki. Możesz również sprawdzić w lokalnym lub regionalnym banku lub unii kredytowej, ponieważ instytucje te często oferują zwykłe karty kredytowe typu cash back.

    Najlepsze rozwiązanie do zwrotu gotówki za duże kwoty: karta Alliant Visa Signature
    • Opłata roczna: 99 USD, ale Alliant zrzeka się tej opłaty za pierwszy rok członkostwa w karcie
    • Nagrody Cash Back: 2,5% zwrotu gotówki za zakupy bez kategoriiCechy:Wysoki limit wydatków na zwrot gotówki, brak opłat za transakcje zagraniczne Recenzja karty Team Clark: Karta Alliant Visa Signature: Uzyskaj 2,5% zwrotu gotówki za wszystkie zakupyDlaczego ta karta znalazła się na naszej liścieJeśli wydajesz co najmniej 2000 USD miesięcznie na swoją kartę kredytową, karta Alliant Visa Signature może być najlepszym wyborem dla zwykłej karty cash back. Karta ma roczną opłatę po pierwszym roku, ale zwrot gotówki w wysokości 2,5% zacznie przynosić nagrody przekraczające 2% zwrot gotówki bez opłaty rocznej po przekroczeniu progu 2000 USD każdego miesiąca.

     Na przykład, jeśli wydasz 5000 USD miesięcznie za pomocą tej karty, otrzymasz 1500 USD zwrotu gotówki rocznie – w przeciwieństwie do 1200 USD w przypadku karty takiej jak Citi Double Cash. W tym momencie wydatków roczna opłata w wysokości 99 USD jest tego warta. Ta karta wymaga członkostwa w unii kredytowej w Alliant, dlatego warto sprawdzić naszą recenzję karty, aby upewnić się, że się kwalifikujesz.

     Inne karty do rozważenia w tej kategoriiJak wspomniano powyżej w kategorii Everyday Cash Back, karta Citi Double Cash jest również mocną opcją w tej kategorii. Ponieważ jest bez rocznej opłaty i zapewnia zwrot gotówki w wysokości 2%, naprawdę nie możesz się pomylić, używając tego jako opcji o dużym wolumenie.

     Najlepsze dla rotacyjnych bonusów Cash Back: Discover it® Cash Back
     • Opłata roczna: 0 USD
     • Nagrody pieniężne: rotacja 5% zwrotu gotówki w różnych kategoriach i 1% na wszystkie inne zakupyCechy:Dopasowanie zwrotu gotówki za zakupy w pierwszym roku, 14-miesięczna wstępna RRSO 0% od zakupów i transferów salda Recenzja karty Team Clark: Discover it® Recenzja Cash Back: Zarabiaj rotacyjnie 5% w najlepszych kategoriachDlaczego ta karta znalazła się na naszej liściePołączenie możliwości zarobienia 5% zwrotu gotówki z popularnych kategorii wydatków przez cały rok i obietnicy Discover, aby dopasować łączne zarobki z tytułu zwrotu gotówki po roku z kartą, jest całkiem świetne. Na przykład, jeśli w pierwszym roku członkostwa zarobisz 300 USD w gotówce, Discover dokona dodatkowej wpłaty w wysokości 300 USD na Twoje konto pod koniec roku.

      Obrotowe kategorie 5% na rok 2020 – które ograniczają się do 1500 USD wydatków w okresie trzech miesięcy – obejmują okresy premiowe dla sklepów spożywczych, stacji benzynowych, restauracji i zakupów online w Amazon, Walmart i Target.

      Inne karty do rozważenia w tej kategoriiKarta Chase Freedom Flex ma wiele takich samych cech jak oferta Discover. Ma również rotacyjne 5% okresy premiowe i wprowadzający okres 0% RRSO. Chase oferuje również bonus powitalny w wysokości 200 $, jeśli wydasz co najmniej 500 $ w ciągu pierwszych trzech miesięcy członkostwa w karcie. Może to nie być tak duża potencjalna premia, jak karta Odkryj, ale otrzymasz ją wcześniej.

      Najlepsza dla amerykańskich supermarketów i telewizji strumieniowej: karta Blue Cash Preferred® od American Express
      • Opłata roczna: 95 USD
      • Nagrody Cash Back:6% zwrotu gotówki w amerykańskich supermarketach i usługach transmisji strumieniowej, 3% na gaz i tranzyt oraz 1% na wszystkie inne zakupyCechy:12-miesięczny okres wprowadzający dla 0% APR na zakupy, możliwość bonusu powitalnego 300 $ Recenzja karty Team Clark: Karta Blue Cash Preferred® z recenzji American Express: Zarób 6% w amerykańskich supermarketachDlaczego ta karta znalazła się na naszej liściePodczas gdy roczna opłata może spowodować, że niektórzy się wstrzymają, jest wiele rzeczy do polubienia we wszystkim innym, co wiąże się z tą kartą Blue Cash Preferred. W naszej recenzji tej karty przeprowadziliśmy kilka różnych symulacji wydatków, a jeśli jesteś zwykłym kupującym w supermarkecie, najprawdopodobniej wyjdziesz na prowadzenie, używając tej zamiast stałej karty cash back.

       Ponadto, jeśli masz subskrypcje strumieniowe w usługach takich jak YouTube TV, Netflix i Disney +, możesz z łatwością odzyskać 6% co miesiąc, używając tej karty do bezpośrednich płatności automatycznych.

       Inne karty do rozważenia w tej kategoriiJeśli kupujesz artykuły spożywcze w supermarkecie, takim jak Walmart lub Target, każdy z tych supermarketów oferuje kartę kredytową, która daje korzyści za zakupy dokonane w odpowiednich firmach. Ponieważ karta American Express jest ograniczona tylko do supermarketów, może się okazać, że oszczędzasz więcej na swoich artykułach spożywczych, mając zamiast tego jedną z kart specyficznych dla marki.

       Najlepsze do restauracji i rozrywki: Capital One® Savor® Rewards
       • Opłata roczna: 95 USD, ale Capital One rezygnuje z opłaty za pierwszy rok
       • Nagrody Cash Back: 4% zwrotu gotówki za zakupy w restauracjach i rozrywkach, 2% w sklepach spożywczych i 1% z wszystkich innych zakupówCechy:Możliwość bonusu powitalnego 300 $, brak opłat za transakcje zagraniczne Recenzja karty Team Clark: Recenzja nagród Capital One® Savor®: Zdobądź 4% zwrotu gotówki na posiłki i rozrywkęDlaczego ta karta znalazła się na naszej liścieJeśli jesteś typem osoby, która lubi twoje jedzenie i rozrywkę, możesz dość konsekwentnie gromadzić nagrody, oferując 4% zwrot gotówki w tych kategoriach dzięki Capital One Savor. Definicja posiłków obejmuje zarówno szybkie, swobodne, jak i wyszukane restauracje, więc będziesz objęty bez względu na preferencje kulinarne.

        To, co jest uważane za rozrywkę, jest również na tyle szerokie, że można naprawdę zarobić trochę gotówki. Kina, wydarzenia sportowe, koncerty i takie rzeczy, jak wycieczki do parku rozrywki i zoo, kwalifikują się do zwrotu 4%.

        Inne karty do rozważenia w tej kategoriiJeśli nie odpowiada Ci roczna opłata związana z kartą Savor, możesz zamiast tego wybrać kartę Capital One SavorOne. Chociaż ta oferta ma podobną nazwę, w rzeczywistości ma inny zestaw korzyści, które przedstawiamy w porównaniu z kartami Savor i SavorOne.

        SavorOne oferuje 3% zwrotu gotówki na posiłki i rozrywkę oraz mniejszą możliwość bonusu powitalnego (150 USD), ale nie ma opłaty rocznej i 15-miesięcznego okresu początkowego 0% APR na zakupy i transfery salda (obowiązują opłaty za przelew).

        Best for Gas and Travel: Costco Anywhere Visa® od Citi
        • Opłata roczna: 0 USD
        • Nagrody pieniężne: 4% zwrotu gotówki z kwalifikujących się zakupów gazu, 3% z restauracji i podróży, 2% z zakupów Costco i 1% z wszystkich innych zakupówCechy:Podwaja się jako identyfikator członkowski Costco, otrzymuj specjalne nagrody Costco i bez opłat za transakcje zagraniczne Recenzja karty Team Clark: Costco Anywhere Visa od CitiDlaczego ta karta znalazła się na naszej liścieClark nosi tę kartę w swoim portfelu i lubi ją, ponieważ oferuje wszechstronne możliwości zwrotu gotówki, zwłaszcza jeśli jesteś członkiem Costco. Nie tylko jesteś w stanie uzyskać solidne 4% zwrotu gotówki za wybrane zakupy benzyny, ale możesz również dobrze radzić sobie z kosztami podróży i posiłków na poziomie 3%.

         A jeśli jesteś członkiem Costco, zwrot gotówki w wysokości 2% może szybko zsumować się z zakupami dokonanymi w sklepie.

         Inne karty do rozważenia w tej kategoriiClark nosi również kartę Sam’s Club Mastercard jako jedną z czterech kart kredytowych w swoim portfelu. W rzeczywistości zarabia więcej gotówki niż karta Costco na paliwo w wybranych sklepach (5% w porównaniu z 4%), więc ta karta może być posunięciem, jeśli martwisz się tylko o płacenie za paliwo i nie masz preferencji między tymi dwoma sklepy magazynowe.

         Co dziwne, zakupy w Sam’s Club kwalifikują się tylko do 1% zwrotu gotówki za pomocą tej karty. To daje nam niewielką przewagę karcie Costco, jeśli chodzi o wybieranie między nimi.

         Strategia Clarka Howarda dotycząca kart kredytowych

         Ekspert finansowy Clark Howard uważa, że ​​ważne jest posiadanie karty kredytowej w celu budowania i utrzymywania solidnej historii kredytowej, gdy ważne wydarzenia życiowe, takie jak zakup domu lub podanie o pracę, wymagają sprawdzenia zdolności kredytowej.

         Uważa również, że skupienie się na korzystnej karcie kredytowej – takiej jak dobra karta kredytowa typu cash back – powinno być brane pod uwagę tylko przez konsumentów, którzy planują regularnie spłacać saldo, aby uniknąć naliczania odsetek. Jeśli to nie jest twój plan, Clark wskaże ci kartę kredytową z najniższym możliwym oprocentowaniem lub doradzi, aby całkowicie unikać karty kredytowej.

         Zakładając, że jesteś tutaj, ponieważ szukasz maksymalnych korzyści z decyzji dotyczącej karty kredytowej typu cash back, Clark chce, abyś zastanowił się, jak wydajesz swoje pieniądze i jak najlepiej je uzupełnić programami nagród z różnych kart.

         „Naprawdę zastanów się nad swoimi wzorcami opłat i czy te nagrody naprawdę przyniosą Ci zwrot z każdej zainwestowanej złotówki.

         Na przykład Clark nosi w portfelu kartę Costco Anywhere Visa, ponieważ często robi zakupy w Costco. Lubi również kartę Citi Double Cash ze względu na prostotę nieograniczonego 2% programu cash back.

         Metodologia dla kart kredytowych typu cash back

         Aby określić, które karty są „najlepsze w tej kategorii, skorzystaliśmy z informacji od eksperta finansowego Clarka Howarda i staraliśmy się znaleźć karty, które najlepiej pasują do jego strategii dotyczącej kart kredytowych.

         Zespół Clark spędził wiele godzin na przeglądaniu dostępnych na rynku kart kredytowych typu cash back, oceniając je pod kątem:

         • Roczne opłaty
         • Bonusy powitalneWstępne okresy RRSOKategorie wydatków dla maksymalnych zarobków z tytułu zwrotu gotówkiDodatkowe opłaty (transakcja lub inne)Korzyści oferowane posiadaczom kartNie wzięliśmy pod uwagę niewprowadzającej RRSO w ramach oceny, ponieważ stopy procentowe będą się różnić w zależności od indywidualnych okoliczności finansowych. Clark odradza noszenie równowagi na tych kartach. To powinno zmniejszyć obawy o stopę procentową.

          Nie uwzględniliśmy również ofert lokalnych lub regionalnych banków i spółdzielczych kas oszczędnościowo-kredytowych ze względu na problemy z dostępnością. Często lokalne instytucje będą miały pożądane karty, dlatego zalecamy porównanie kart kredytowych cash back w lokalnym banku lub spółdzielczej kasy pożyczkowej z tymi, które znalazły się na tej liście.

          Często zadawane pytania: karty kredytowe typu cash back
          • Czy powinienem unikać rocznej opłaty za pomocą karty Cash Back?
          • Czy rotacyjne bonusy Cash Back są lepsze niż stały kurs Cash Back? Jaka jest różnica między kartą Cash Back a kartą punktową? Czy powinienem unikać rocznej opłaty za pomocą karty Cash Back?W większości przypadków będzie to zależeć od wielkości wydatków. Na przykład karta Citi Double Cash oferuje zwrot gotówki w wysokości 2% bez opłaty rocznej, podczas gdy karta Alliant Signature Visa oferuje 2,5% z roczną opłatą w wysokości 99 USD.

           Opierając się na tych liczbach, musiałbyś wydawać co najmniej 2000 USD miesięcznie, aby zobaczyć korzyści z płacenia rocznej opłaty Alliant. W przeciwnym razie lepiej byłoby, gdyby Citi nie płacił rocznej opłaty.

           Czy rotacyjne bonusy Cash Back są lepsze niż stały kurs Cash Back?Odpowiedź na to może się znacznie różnić w zależności od rotacyjnego okresu premiowego. Korzystając na przykład z karty Discover it Cash Back (obrotowa 5%) i Citi Double Cash (stałe 2%), musisz dokonać co najmniej 25% zakupów w kategorii 5% premii za pomocą Discover, aby dopasować kwota całkowitego zwrotu gotówki, jaką zarobisz dzięki karcie Citi na tym samym poziomie wydatków.

           Aby uzyskać najlepsze wyniki, możesz użyć obrotowej karty cash back tylko w kategorii bonusów, a następnie dokonać innych zakupów za pomocą karty z wyższym stałym współczynnikiem zwrotu gotówki.

           Jaka jest różnica między kartą Cash Back a kartą punktową?Zwykle ma to związek ze sposobem, w jaki wystawca karty kredytowej decyduje o nagrodzeniu Cię za zakupy.

           W przypadku karty cash back nagroda ma wartość pieniężną, którą można wykorzystać na takie rzeczy, jak środki na wyciągu lub zakupy.

           Karta punktowa często nagradza zakupy w pewnych kategoriach i pozwala na gromadzenie punktów. Saldo można następnie wykorzystać do odebrania nagród, takich jak bezpłatne noclegi w hotelu lub loty. Podobnie jak w przypadku karty cash back, niektóre karty z punktami umożliwiają wykorzystanie salda na kredyty na wyciągach.

 • We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy