Najlepsze firmy konsolidujące karty kredytowe (zły kredyt OK)

17 lutego 2021

Carl Andrews

Doradca finansowy

Aktualizacja: 1/2020

 • Podążać
 • PodążaćPodążaćPodążaćZadłużenie z tytułu kart kredytowych jest jedną z najpowszechniejszych form zadłużenia w Stanach Zjednoczonych. Korzystanie z kart kredytowych jest jednym z głównych mechanizmów wydatków w kraju – konsumenci cieszą się z tego, jak łatwo jest je zdobyć i używać. Dostawcy kart kredytowych chcą, aby ich klienci nosili saldo na swoich kartach kredytowych, ponieważ oznacza to, że generują więcej pieniędzy z odsetek. Po kryzysie finansowym w 2007 r. Rodziny w Ameryce zaczęły zaciągać coraz więcej długów na kartach kredytowych, aby związać koniec z końcem. To oznaczało, że wielu pożyczkodawców miało trochę gorącej wody.

  W tym artykule

  tło

  W rzeczywistości zadłużenie z tytułu kart kredytowych wiąże się z wysokimi kosztami – karty kredytowe mają jedne z najwyższych stóp procentowych na rynku. Jeśli chcesz pożyczyć określoną kwotę, pożyczki terminowe mają zwykle znacznie niższe oprocentowanie. Ponieważ płacisz tylko minimalną kwotę na karcie kredytowej, nigdy nie musisz spłacać jej w określonym terminie – pozwala to wielu osobom wpaść w pułapkę polegającą na tym, że nigdy nie spłacasz swoich kart kredytowych. Zamiast tego po prostu nadal spłacają odsetki i tracą pieniądze.

  Ale jeśli poważnie myślisz o tym, jak pozbyć się zadłużenia na karcie kredytowej, masz kilka dostępnych opcji. Konsolidacja kart kredytowych to jeden z najlepszych sposobów rozpoczęcia procesu oddłużenia. Będziesz chciał mieć pewność, że jesteś gotowy zrobić wszystko, aby wyeliminować zadłużenie na karcie kredytowej.

  W tej części naszej witryny przyjrzymy się konsolidacji kart kredytowych i temu, jak może ona poprawić Twój stan finansowy. Przyjrzymy się również, jak wybrać najlepsze firmy konsolidujące zadłużenie do współpracy i jak zwiększyć swoje szanse na uzyskanie zgody na konsolidację kart kredytowych. Podobnie jak w przypadku każdej decyzji finansowej, ważne jest, abyś był dobrze poinformowany o ryzyku i korzyściach – pamiętaj, aby wziąć pod uwagę wszystkie informacje zawarte w tym artykule!

  Co to jest konsolidacja kart kredytowych?

  Konsolidacja kart kredytowych może oznaczać wiele różnych rzeczy, ale ogólna idea polega na tym, że konsolidujesz całość zadłużenia z tytułu karty kredytowej w jedno zadłużenie. Jeśli masz wiele kart kredytowych u różnych dostawców, masz różne stopy procentowe i terminy płatności. Może to skomplikować sprawę, jeśli próbujesz zarządzać wieloma płatnościami i stopami procentowymi. Dzięki konsolidacji kart kredytowych można wyeliminować tę komplikację, a czasem zaoszczędzić trochę pieniędzy. Poniżej omówimy bardziej szczegółowo dwie główne formy konsolidacji kart kredytowych.

  Konsolidacja

  To najprostsza forma konsolidacji. Dzięki tej formie konsolidacji po prostu przenosisz całe zadłużenie z tytułu karty kredytowej na jedną kartę lub płatność. Oznacza to, że nie musisz się martwić o dokonanie wielu płatności lub potencjalne pominięcie niektórych płatności. Jeśli chcesz ułatwić sobie życie, często jest to dobra opcja. Ta forma konsolidacji zazwyczaj nie pozwala zaoszczędzić pieniędzy, tylko czas.

  Konsoliduj i refinansuj

  To najpopularniejsza forma konsolidacji – kiedy ludzie odnoszą się do konsolidacji kart kredytowych, zwykle mają na myśli również refinansowanie. W takim przypadku spłacasz dotychczasowy dług na karcie kredytowej inną formą finansowania, a następnie refinansujesz go po niższej stopie procentowej. Oznacza to, że nie będziesz już gromadzić tak dużych odsetek od zadłużenia – będziesz mógł go spłacić znacznie szybciej. Oznacza to również, że będziesz musiał zapłacić tylko jedną płatność, a nie szereg różnych płatności. W innym punkcie tego artykułu zbadamy bardziej szczegółowo sposoby konsolidacji zadłużenia karty kredytowej.

  Jak skonsolidować zadłużenie karty kredytowej

  Jaki jest więc najlepszy sposób konsolidacji zadłużenia na karcie kredytowej? W rzeczywistości istnieje wiele sposobów konsolidacji zadłużenia z tytułu karty kredytowej. Wybrana opcja będzie zależeć od typu konsolidacji, którego szukasz. Poniżej omówimy trzy najlepsze sposoby konsolidacji zadłużenia na karcie kredytowej.

  Pożyczka konsolidacyjna na kartę kredytową

  Jest to najpopularniejsza forma konsolidacji kart kredytowych. Dzięki temu możesz refinansować swój dług po znacznie niższej stopie procentowej i spłacić swój dług. Będziesz miał wtedy jedną płatność do zapłacenia każdego miesiąca. Pieniądze, które uzyskasz z pożyczki, wykorzystasz na spłatę wszystkich sald, a następnie spłacisz pożyczkę, którą otrzymałeś. Ponadto, ponieważ korzystasz teraz z kredytu terminowego, będziesz mieć ustalony termin spłaty zadłużenia. Spłata zadłużenia może być znacznie łatwiejsza, jeśli masz harmonogram spłaty zadłużenia strukturyzowanego. Możesz zaoszczędzić tysiące dolarów, korzystając z tej formy konsolidacji zadłużenia.

  Jeśli masz duże saldo na karcie kredytowej o wysokim oprocentowaniu, zdecydowanie zalecamy rozważenie tej formy konsolidacji. Pomogło to dziesiątkom tysięcy ludzi uniknąć długów.

  Karty kredytowe konsolidacyjne

  Innym sposobem konsolidacji zadłużenia są przelewy sald – możesz użyć przelewu salda, aby uzyskać skonsolidowaną kartę kredytową. Często możesz zrównoważyć przelew na nową kartę kredytową i skorzystać z niższych stóp procentowych lub okresów bezodsetkowych. Może to być również skuteczny sposób na konsolidację zadłużenia. Jedyną rzeczą, na którą musisz uważać, jest dalsze wydawanie na nową kartę kredytową. Ponieważ nie jest to pożyczka terminowa, możesz zaciągnąć więcej długu na nowej karcie kredytowej i wrócić tam, gdzie zacząłeś!

  Zapytaj pożyczkodawcę

  Jeśli masz wiele kart kredytowych u tego samego pożyczkodawcy, możesz połączyć je w jedną kartę. Zwykle nie pozwoli Ci to zaoszczędzić żadnych pieniędzy, ponieważ Twoje oprocentowanie pozostanie niezmienione. Będzie to jednak oznaczać, że będziesz musiał dokonywać tylko jednej płatności w miesiącu i zmniejszyć kłopoty związane z dokonywaniem wielu płatności.

  Czy konsolidacja zadłużenia karty kredytowej jest mądra?

  Możesz się zastanawiać: czy warto konsolidować zadłużenie na karcie kredytowej? Odpowiedź będzie zależeć od konkretnej sytuacji zadłużenia. W przeważającej części konsolidacja karty kredytowej jest niezwykle korzystna dla osoby, która ją podejmuje. Może pomóc Ci odzyskać kontrolę nad swoją finansową przyszłością – szybsza spłata zadłużenia pozwoli Ci robić postępy.

  Jak wspomniano wcześniej, kredyt odnawialny często więzi ludzi w cyklu zadłużenia, ponieważ mogą oni nadal wydawać na swoje karty kredytowe po ich spłacie. Uzyskując kredyt konsolidacyjny na karcie kredytowej, będziesz mieć pewność, że nie wpadniesz w ten cykl zadłużenia. Będziesz mieć określony czas na spłatę pożyczki. Jest to korzystne dla Ciebie, ponieważ wiesz, kiedy uwolnisz się od długów.

  Czy konsolidacja karty kredytowej zaszkodzi mojemu kredytowi?

  Wiele osób, które rozważają konsolidację kart kredytowych, zaczyna się martwić, że może to wpłynąć na Twój kredyt. W rzeczywistości każdy wniosek o pożyczkę może nieco uszkodzić Twój kredyt – za każdym razem, gdy ubiegasz się o kredyt, jest to odnotowywane w Twoim raporcie kredytowym. Dlatego ważne jest, aby wszystkie wnioski kredytowe traktować niezwykle poważnie.

  Chociaż możesz zauważyć, że Twoja ocena kredytowa spadnie o kilka punktów, gdy początkowo skonsolidujesz swoje karty kredytowe, długoterminowy wpływ będzie ogromny. Jak wspomniano wcześniej, nie będziesz musiał martwić się o wysokie saldo karty kredytowej i możesz zbudować swoją historię płatności. Jeśli chcesz zbudować swój kredyt na przyszłość, konsolidacja karty kredytowej może być jednym z najlepszych sposobów, aby to zrobić.

  Najlepsze firmy zajmujące się konsolidacją zadłużenia na kartach kredytowych

  Jeśli zdecydujesz się skonsolidować zadłużenie z tytułu karty kredytowej za pomocą pożyczki, ważne jest, aby wybrać odpowiednią firmę do współpracy. Nie chcesz mieć większego problemu niż wcześniej. Ponieważ ci, którzy szukają konsolidacji kart kredytowych, są często dość zdesperowani, w kosmosie działa wiele drapieżników. Musisz uważać, aby współpracować z firmą, która ma na względzie Twoje dobro.

  W rzeczywistości kredyt konsolidacyjny na karcie kredytowej jest po prostu pożyczką osobistą, która jest udzielana Tobie z zamiarem wykorzystania go do konsolidacji zadłużenia. Z tego powodu większość głównych pożyczkodawców udziela tego typu pożyczek swoim klientom. Istnieje wielu tradycyjnych pożyczkodawców i pożyczkodawców internetowych, którzy mają możliwość udzielenia pożyczki konsolidacyjnej. W tej sekcji dowiesz się, na co zwrócić uwagę, jeśli chcesz pracować z najlepszą firmą zajmującą się konsolidacją kart kredytowych.

  Czego szukać Reputacja

  Najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, decydując się na konsolidację kart kredytowych, jest reputacja firmy, z którą współpracujesz. Jeśli pracujesz z firmą o złej reputacji, przekonasz się, że Twoje doświadczenie może oznaczać, że cały proces nie był tego wart. Udaj się do Consumer Affairs lub Better Business Bureau. Obie mają strony internetowe, które zawierają informacje dla konsumentów o firmach w całych Stanach Zjednoczonych.

  Tutaj będziesz mógł przeglądać wcześniejsze recenzje poprzednich klientów i inne informacje konsumenckie – takie jak złożone skargi i bitwy prawne. Dzięki temu będziesz mieć lepsze wyobrażenie o tym, jakiego rodzaju usługi firma świadczy swoim klientom. Jeśli byli klienci mieli dobre doświadczenia, są szanse, że Ty też!

  Stopy procentowe

  Stopy procentowe są kolejnym najważniejszym elementem znajdowania najlepszej firmy konsolidującej karty kredytowe. Chcesz mieć pewność, że oferowana pożyczka ma znacznie niższą stopę procentową niż Twoje obecne karty kredytowe, w przeciwnym razie nie będzie tego warta. Powinieneś porównać swoją obecną stopę procentową z nową stopą procentową, aby upewnić się, że proces będzie wart zachodu. Jeśli chcesz zaoszczędzić pieniądze, powinieneś szukać dobrego pożyczkodawcy z doskonałymi stopami procentowymi.

  Powinieneś także spróbować ocenić, czy twoja nowa pożyczka ma stałą czy zmienną stopę procentową. Zmienna stopa może oznaczać, że Twoja stopa procentowa wzrośnie w przyszłości. Może to być problematyczne, jeśli przekracza aktualne oprocentowanie karty kredytowej. Pamiętaj, aby wziąć to pod uwagę przy podejmowaniu wszelkich decyzji.

  Prędkość

  Chcesz również poszukać pożyczkodawcy, który może pomóc Ci w szybkiej konsolidacji zadłużenia. Nie chcesz dalej gromadzić spłat odsetek, ponieważ Twój pożyczkodawca potrzebuje wieków, aby podjąć decyzje. Nie chcesz też czekać tygodni na pieniądze po uzyskaniu zgody. Jeśli potrzebujesz szybkiej decyzji i szybkiej gotówki, pożyczkodawcy online są najszybszą opcją. Zapewniają natychmiastowe decyzje w wielu przypadkach, a niektóre mogą zapewnić ci gotówkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia.

  Przygotowanie do konsolidacji

  Decydując się na skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego na karcie kredytowej, aby rozpocząć eliminację zadłużenia, ważne jest, aby jak najlepiej przygotować się do wniosku. Kiedy ubiegasz się o pożyczkę na konsolidację zadłużenia lub kartę przelewu salda, pożyczkodawca będzie sprawdzał twoją ocenę kredytową, aby określić, czy kwalifikujesz się.

  Jeśli chcesz uzyskać jak najlepsze oprocentowanie dla nowego kredytu konsolidacyjnego, ważne jest, aby podczas składania wniosku mieć jak najlepszą zdolność kredytową. Niektórzy pożyczkodawcy będą mieli wyższe wymagania niż inni, więc przed złożeniem wniosku sprawdź, czy kwalifikujesz się do ich finansowania. Poniżej znajdują się cztery kroki, które należy wykonać, aby przygotować się do zgłoszenia.

  Spłać bieżący dług (tak dużo, jak to możliwe)

  Jednym z największych czynników wpływających na Twoją zdolność kredytową jest kwota zadłużenia, które obecnie posiadasz na odnawialnych rachunkach kredytowych – kartach kredytowych lub liniach kredytowych. Rozumiemy, że możesz nie mieć pieniędzy na spłatę swoich bieżących sald, ale jeśli to zrobisz, zdecydowanie powinieneś. Jest to najszybszy sposób na znaczną poprawę zdolności kredytowej – możesz zauważyć wzrost o 100 punktów w ciągu zaledwie kilku tygodni. Wielu specjalistów kredytowych uważa również, że lepiej rozłożyć zadłużenie na wiele kart, zamiast przepłacać jedną.

  Sprawdź raport kredytowy pod kątem problemów

  Innym sposobem na ulepszenie aplikacji jest sprawdzenie raportu kredytowego pod kątem problemów. Miliony Amerykanów błędnie zgłosiło pozycje w swoich raportach kredytowych. Często ludzie sprawdzają swój wynik tylko wtedy, gdy chcą ocenić swój kredyt. Ważne jest również, aby sprawdzić swój pełny raport, aby sprawdzić, czy każda pozycja w raporcie należy do Ciebie. Możesz zażądać usunięcia fałszywych pozycji przez organy raportujące. Masz prawo do jednego bezpłatnego raportu kredytowego od każdego z głównych organów sprawozdawczych rocznie – skorzystaj z tego!

  Rozważ skorzystanie z usługi naprawy kredytu

  Po sprawdzeniu raportu kredytowego powinieneś ocenić, czy usługa naprawy kredytu może Ci pomóc. Jeśli wystąpią błędy, możesz je usunąć samodzielnie, ale może to być trudne, jeśli nie masz za sobą siły dużej firmy. Chcesz mieć pewność, że możesz uzyskać potrzebne wyniki. Ponadto firmy zajmujące się naprawą kredytów są notorycznie dobre w usuwaniu zapytań z kont.

  Jeśli zdecydujesz się na współpracę z firmą zajmującą się naprawą kredytów, upewnij się, że korzystasz z takiej, która pobiera opłaty tylko za wyniki. Nie powinieneś płacić z góry za jakąkolwiek naprawę kredytu!

  Sprawdź wymagania

  Jak wspomniano wcześniej, ważne jest, aby sprawdzić wymagania pożyczkodawcy przed złożeniem wniosku o jakąkolwiek pożyczkę konsolidacyjną lub kartę transferu salda. Chcesz mieć realną szansę na uzyskanie pożądanej pożyczki – nie ma sensu starać się o pożyczkę, której nie możesz dostać. Odrzucenie przez pożyczkodawcę negatywnie wpłynie na twoją zdolność kredytową.

  Większość pożyczkodawców będzie miała swoje wymagania dotyczące pożyczek opublikowane w Internecie. Zazwyczaj można je znaleźć w pobliżu portalu aplikacji. Ale jeśli pożyczkodawcy nie reklamują swoich wymagań, nadal musisz dołożyć wszelkich starań, aby je znaleźć. Udaj się na fora kredytowe i zobacz, czy ludzie opublikowali posty o Twoim pożyczkodawcy i z jakim wynikiem zostali zaakceptowani – może to pomóc w przybliżeniu oszacowania, czy kwalifikujesz się.

  Inne porady i wskazówki

  Jest jeszcze kilka innych rzeczy, o których należy pamiętać, decydując się na konsolidację karty kredytowej. Stworzyliśmy tę sekcję naszej strony, aby pomóc Ci w dostarczeniu kilku innych wskazówek i wskazówek dotyczących procesu konsolidacji. Ważne jest, abyś był świadomy wszystkiego, co może sprawić, że cały proces będzie przyjemniejszy i bardziej udany. Sprawdź nasze sugestie poniżej!

  Zaangażuj się w zmianę nawyków

  Jeśli zdecydujesz się skonsolidować zadłużenie na karcie kredytowej, ważne jest, abyś zobowiązał się do zmiany złych nawyków, które doprowadziły Cię do gorącej wody. Nie chcesz spłacać swojego obecnego zadłużenia na karcie kredytowej, a gdy już uciekniesz, wkrocz do zupełnie nowego problemu. Zobowiąż się do terminowej spłaty wszystkich spłat kredytu konsolidacyjnego i upewnij się, że nie narastają one później żadnego zadłużenia. Upewnij się, że co miesiąc spłacasz łącznie saldo karty kredytowej po spłaceniu całości. Nie wpadnij ponownie w tę samą pułapkę.

  Zapytaj o pełny koszt pożyczki

  Jeśli zdecydujesz się skorzystać z kredytu konsolidacyjnego na spłatę zadłużenia na karcie kredytowej, będziesz chciał mieć pełne zrozumienie tego, za co jesteś odpowiedzialny. Często ludzie popełniają błąd, zakładając, że nie ma żadnych ukrytych opłat ani prowizji związanych z ich pożyczką. Kredytodawcy są znani z włączania ukrytych opłat. Najlepszym sposobem na uniknięcie niemiłej niespodzianki jest poproszenie o podanie pełnego kosztu kredytu przed podjęciem jakichkolwiek decyzji. W ten sposób znasz dokładny koszt swojego finansowania – stopy procentowe mogą wprowadzać w błąd, jeśli nie uwzględniają opłat lub prowizji.

  Nie spiesz się

  Jak w przypadku każdej decyzji finansowej, nie spiesz się, jeśli chcesz znaleźć najlepszy kredyt konsolidacyjny na kartę kredytową. Powinieneś upewnić się, że oceniłeś wszystkie dostępne opcje i porozmawiasz z pożyczkodawcą o wszelkich alternatywach, jakie mogą mieć. Nie chcesz zawierać nowej umowy finansowej, na którą Cię nie stać – zrób to z należytą starannością.

  Kalkulatory konsolidacji kart kredytowych

  Jeśli zdecydujesz się na kredyt konsolidacyjny na karcie kredytowej, kalkulator konsolidacji karty kredytowej jest często dobrą opcją, która może pomóc Ci ocenić rodzaj korzyści, które otrzymasz. Jeśli chcesz mieć pewność, że otrzymujesz solidną ofertę, możesz skorzystać z kalkulatora konsolidacji zadłużenia, aby uzyskać przybliżone oszacowanie, ile możesz zaoszczędzić. Wiele kalkulatorów umożliwia wprowadzenie kwoty długu, stopy procentowej, opłat, opłat i innych ważnych informacji. Będziesz chciał upewnić się, że używasz kalkulatora, który zawiera jak najwięcej komponentów. Wypróbuj kilka, aby uzyskać lepszy obraz rzeczywistej wartości pożyczki.

  Wielu pożyczkodawców ma na swojej stronie internetowej kalkulatory, których można użyć, aby uzyskać przybliżone oszacowanie przed złożeniem wniosku o jakiekolwiek finansowanie. Możesz również znaleźć te kalkulatory opublikowane na niektórych stronach internetowych z kalkulatorami. Jeśli próbujesz obliczyć, jak długo będzie spłacać swój dług, to kalkulator zadłużenia ogólnego jest tym, czego szukasz.

  Werdykt

  Po przeczytaniu tej strony prawdopodobnie powinieneś mieć całkiem niezły pomysł, czy konsolidacja kart kredytowych jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Jeśli masz duże saldo na wielu kartach kredytowych i masz trudności z ich spłaceniem, prawdopodobnie konsolidacja kart kredytowych jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Radzimy, aby nasi czytelnicy zapoznali się ze wszystkimi informacjami, które przedstawiliśmy w tym artykule – ważne jest, aby wiedzieć wszystko, co możesz o tym procesie.

  Droga do likwidacji zadłużenia nigdy nie jest krótka, ale może być znacznie szybsza, jeśli skorzystasz z usługi konsolidacji. Zmniejszony stres w życiu to tylko jedna z wielu korzyści płynących z konsolidacji kart kredytowych w celu uniknięcia wysokich stóp procentowych. Jeśli chcesz być przygotowany na rozwój finansowy swojego życia, musisz mieć pewność, że zlikwidujesz swój dług. Skorzystanie z okazji inwestycyjnych jest niemożliwe, jeśli masz duże zadłużenie na karcie kredytowej.

  Rozpocznij proces raczej wcześniej niż później – ważne jest, aby rozpocząć proces, aby mieć czas na podjęcie właściwej decyzji. Idealnie byłoby, gdybyś mógł uporządkować swoją pożyczkę konsolidacyjną na karcie kredytowej przed następną datą płatności, dzięki czemu nie narosisz żadnych odsetek. Dołącz do tysięcy ludzi, którzy złagodzili swój problem z zadłużeniem dzięki konsolidacji kart kredytowych!

  Pierwsze kroki w konsolidacji kart kredytowychCzy nie masz doświadczenia z konsolidacją kart kredytowych? Ta sekcja zawiera listę najczęściej zadawanych pytań przez konsumentów, którzy rozpoczynają proces konsolidacji kart kredytowych.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy