Najlepsi pożyczkodawcy kredytów hipotecznych na rok 2020

17 lutego 2021
Category: Zakup Domu

Współautor dla The Simple Dollar

Firmy oferujące odwrotne kredyty hipoteczne zapewniają właścicielom domów w wieku 62 lat i starszym kredyty hipoteczne na konwersję kapitału własnego lub HECM, które zamieniają kapitał własny domu na gotówkę. Najlepszy pożyczkodawca odwróconego kredytu hipotecznego oferuje wiele opcji wykorzystania kapitału własnego domu i solidnych zasobów edukacyjnych skoncentrowanych na procesie kredytowym oraz oprocentowaniu i kosztach odwróconych kredytów hipotecznych. Sesja doradcza jest wymagana dla wszystkich właścicieli domów, którzy ubiegają się o odwrócony kredyt hipoteczny, ale najprawdopodobniej nadal będziesz mieć pytania. Dobry pożyczkodawca jest przygotowany odpowiedzieć na pytania i służyć jako przewodnik przez cały proces.

5 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych na rok 2020
 • Quontic Bank – Najlepsza opcja cyfrowa
 • AAG – najlepiej rozpoznawalna marka Longbridge – Najlepsze narzędzia online All Reverse Mortgage Inc – Najlepsze recenzje klientów Finance of America Reverse – Najlepsza opcja prywatna Pożyczający
  Przykładowe stopy procentowe
  Rodzaje kredytów hipotecznych
  Quontic Bank 4,195% –4,815% HECM AAG 2,264% –6,168% Wypłata ryczałtowa

  Rosnąca linia kredytowa

  Pożyczka Jumbo

  Okres lub dzierżawa

  Odwrotna do zakupu Longbridge 2,949% –4,333% HECM odwrócona hipoteka

  HECM na zakup odwróconej hipoteki

  Platinum hipoteczny All Reverse Mortgage Inc 3,31–6,99% HECM odwrócona hipoteka

  HECM na zakup

  pożyczek Jumbo Pożyczki

  własne Finance of America Reverse Nie wymienione HECM odwrócona hipoteka

  HECM na zakup

  pożyczek Jumbo

  HomeSafe® Standard

  HomeSafe® Select * Ceny aktualne na lipiec 2020 r

  5 najlepszych pożyczkodawców hipotecznych na rok 2020

  Quontic Bank – Najlepsza opcja cyfrowa

  W ostatnich latach Quontic Bank, dawniej bank regionalny na północnym wschodzie, rozszerzył swój cyfrowy zasięg i prowadzi działalność we wszystkich 50 stanach. Jego opcje odwróconego kredytu hipotecznego są ograniczone do HECM, co oznacza, że ​​musisz spełnić wszystkie standardowe wymagania programu FHA. W ramach tego procesu Quontic sprawdzi, czy posiadasz wystarczające aktywa, aby pokryć niezbędne opłaty za pożyczkę, w tym roczne opłaty za ubezpieczenie, pieniądze potrzebne do utrzymania domu oraz wystarczające na pokrycie podatków od nieruchomości i innych podatków. Bank zapewnia łatwy dostęp do urzędników kredytowych, którzy mogą odpowiadać na pytania klientów zdalnych przez telefon, e-mail lub czat na żywo.

  AAG – najlepiej rozpoznawalna markaAAG, czyli American Advisors Group, jest najbardziej rozpoznawalnym pożyczkodawcą kredytów hipotecznych ze względu na swoje działania reklamowe. Marka jasno wyjaśnia różne rodzaje odwróconych kredytów hipotecznych potencjalnym pożyczkobiorcom i zapewnia specjalistów, którzy pomogą Ci przejrzeć różne opcje pożyczek.

  Wypłata ryczałtowa to opcja zapewniająca 60% potencjalnego finansowania w pierwszym roku. Jest to opcja, która najlepiej sprawdza się w przypadku dużych nieoczekiwanych wydatków. Linia kredytowa może Ci się spodobać, jeśli potrzebujesz większej ilości środków, na przykład zakupu nowego pojazdu lub remontu domu, i nie chcesz korzystać z tradycyjnych kont emerytalnych, aby za nią zapłacić. Podobnie jak ORM, AAG oferuje również pożyczkę wewnętrzną, znaną jako jumbo reverse mortgage, na nieruchomości poza zakresem programu HECM FHA. Pożyczka umożliwia wykorzystanie do 4 milionów dolarów kapitału własnego przy stałym oprocentowaniu. Nie jest wymagane ubezpieczenie kredytu hipotecznego.

  Longbridge – Najlepsze narzędzia onlineLongbridge Financial, LLC wyróżnia się na tle konkurencji, oferując łatwe w użyciu narzędzia, w tym bezpłatny kalkulator wycen i przewodniki oparte na scenariuszach, które zawierają odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące odwróconych kredytów hipotecznych, takie jak: „Co się dzieje, gdy właściciel domu nie może już żyć? w domu czy umiera? Odpowiedź brzmi, że pożyczka musi zostać spłacona. W wielu przypadkach dom jest sprzedawany. Jeśli sprzedaje za kwotę niższą od kwoty należnej z tytułu odwróconej hipoteki, ubezpieczenie FHA pokrywa różnicę, a nie spadkobierców. Jeśli sprzedaje za więcej, pożyczkodawca jest spłacany, a majątek otrzymuje resztę.

  Longbridge zapewnia również opcję pożyczki dla domów o wyższej wartości wraz z powszechną pożyczką HECM na zakup. W przypadku pożyczki na zakup kupujesz nowy dom z zaliczką do 50% ceny zakupu i płacisz za zamknięcie. HECM pokrywa saldo i przekazuje wszelkie pozostałe środki. Idąc dalej, nie musisz spłacać miesięcznych rat kredytu hipotecznego. Wielu właścicieli domów, którzy wybierają tę opcję, chce przenieść się do innego klimatu, zbliżyć się do dzieci i innych członków rodziny lub potrzebuje domu, który spełnia nowe potrzeby, zapewniając opcje dostępności i inne udogodnienia.

  All Reverse Mortgage Inc – Najlepsze recenzje klientówAll Reverse Mortgage Inc – zwany także ARLO – oferuje różnorodne odwrócone kredyty hipoteczne, w tym HECM, jumbo reverse, zakup HECM, zastrzeżony reverse reverse, HomeSafe reverse, Platinum reverse i wiele innych. Korzystając z kalkulatora ARLO na jego stronie internetowej, możesz szybko i łatwo uzyskać informacje o tym, do jakiego odwróconego kredytu hipotecznego możesz się kwalifikować. Jeśli spełniasz wymagania odwróconej hipoteki, możesz złożyć wniosek przez telefon lub online. Zamknięcie odwróconego kredytu hipotecznego za pomocą All Reverse Mortgage może zająć 30 lub więcej dni, co jest dość standardem w branży.

  W zależności od czynników, takich jak wiek, aktualne stawki i rodzaj odwróconej pożyczki hipotecznej, możesz spodziewać się otrzymania od 40% do 60% wartości domu. Możesz wybrać linię kredytową z regulowaną stopą procentową, HECM (tradycyjną lub jumbo), odwróconą hipotekę na zakup, jeśli kupujesz nowy dom, a jeśli Twoja nieruchomość przekracza limity FHA, ARLO oferuje opcję zastrzeżonego odwróconego kredytu hipotecznego .

  Finance of America Reverse – Najlepsza opcja prywatnaRównież działająca od 16 lat strona internetowa Finance of America Reverse jest przyjazna dla użytkownika i dokładna, oferując opcje pożyczek na różne cele życiowe. Następnie możesz łatwo przejrzeć każdą opcję pożyczki, w tym szczegółowe broszury. Na przykład, jeśli chcesz uwolnić potencjał kapitału własnego domu, opcja kredytu hipotecznego HECM może być dla Ciebie. Może to pozwolić na osiągnięcie celów, takich jak spłata istniejącego kredytu hipotecznego, opłacenie opieki domowej, remont, uzupełnienie dochodów, pokrycie kosztów leczenia, długoterminowy pobyt w domu i wiele innych.

  Jeśli szukasz nowego domu, czy chcesz go rozbudować, zmniejszyć lub po prostu przenieść, dostępna jest opcja Odwróć do zakupu. Finance of America Reverse oferuje również opcję HomeSafe, która obejmuje standardowy i duży odwrócony kredyt hipoteczny. Jeśli chcesz zwiększyć przepływy pieniężne lub wykorzystać swój obecny kapitał, aby kupić nowy dom, jedna z tych opcji może być właśnie dla Ciebie.

  Przewodnik kupowania odwrotnego kredytu hipotecznego

  Co to jest odwrócony kredyt hipoteczny?

  Odwrotna hipoteka to pożyczka, która spienięża kapitał własny zgromadzony w domu, głównie dla właścicieli domów w wieku powyżej 62 lat. Zamiast miesięcznych płatności należnych pożyczkodawcy, pożyczona kwota jest należna w formie ryczałtu wypłacanego po przejściu właściciela domu, sprzedaje dom lub wyprowadza się na stałe. Istnieją surowe przepisy dotyczące odwróconych kredytów hipotecznych, które zapobiegają sytuacji, w której należna kwota przekracza wartość domu w przypadku sprzedaży przez właściciela domu lub jego majątek po przejęciu.

  Jak działają odwrócone kredyty hipoteczneZałóżmy, że jesteś właścicielem domu do wynajęcia w wieku powyżej 62 lat i Twoje miesięczne składki na ubezpieczenie społeczne nie wystarczają na opłacenie rachunków lub chcesz pomóc w opłaceniu college’u wnuka. Podobnie jak w przypadku pożyczki pod zastaw domu, odwrócona hipoteka spłaci kapitał zgromadzony w domu w jednej ryczałcie. Jednak w przeciwieństwie do pożyczki pod zastaw domu nie dokonuje się comiesięcznych płatności w celu spłaty pożyczki. Pożyczka jest spłacana, gdy dom zostanie sprzedany, umierasz lub wyprowadzasz się na stałe z domu, np.

  Załóżmy, że masz kredyt hipoteczny w wysokości 150 000 USD, który spłaciłeś do 40 000 USD. Zakładając, że wartość domu również wynosi 150 000 USD, możesz uzyskać dostęp do pozostałych 110 000 USD w ramach odwróconej pożyczki hipotecznej. Nie ma konieczności dokonywania miesięcznych płatności w celu spłaty odwróconej pożyczki hipotecznej, ale od pożyczonej kwoty naliczane są odsetki przez cały okres trwania pożyczki. Następnie, powiedzmy, że sprzedajesz dom, aby przenieść się do domu z opieką lub wprowadzić się do rodziny, wtedy spłata pożyczki jest należna.

  Jeśli wartość domu wzrosła i sprzedałeś go za 160 000 USD, część sprzedaży musi zostać przeznaczona na spłatę pozostałej części Twojego pierwotnego kredytu hipotecznego, a także pieniędzy pożyczonych w ramach odwróconej hipoteki. Jeśli wartość domu straciła na wartości, obowiązują przepisy federalne, które chronią pożyczkobiorcę przed zawdzięczaniem wartości sprzedaży większej niż wartość domu.

  Odwrócony kredyt hipoteczny a kredyt pod zastaw domuOdwrotny kredyt hipoteczny i pożyczka pod zastaw domu to dwa bardzo podobne produkty. Oba wymagają posiadania domu i kapitału własnego zgromadzonego w domu, aby pożyczyć. Jednak podczas gdy pożyczki pod zastaw domu wymagają comiesięcznych spłat natychmiast po rozproszeniu środków, w przypadku odwróconych kredytów hipotecznych nie występują miesięczne płatności dołączone do warunków. Zamiast tego środki pożyczone w ramach odwróconej hipoteki są należne do spłaty w przypadku sprzedaży domu lub śmierci właściciela, w którym to przypadku nieruchomość będzie odpowiedzialna za spłatę pożyczki.

  Rodzaje odwróconych kredytów hipotecznychTak jak istnieje wiele rodzajów kredytów hipotecznych na początku podróży po zakup domu, tak istnieją różne rodzaje odwróconej hipoteki dostępne dla właścicieli domów.

  1. Ryczałt: środki z pożyczki są dostępne od razu i są oprocentowane według stałej stopy procentowej.
  2. Renta / równe płatności: w przypadku uzgodnienia odwróconej hipoteki pożyczkodawca prześle pożyczkobiorcy fundusze w równych miesięcznych ratach.Płatności terminowe: środki są wysyłane do pożyczkobiorcy w równych miesięcznych ratach przez określony czas, na przykład 10 lub 15 lat.Linia kredytowa: podobnie jak w przypadku linii kredytu hipotecznego pod zastaw domu, pożyczkobiorca ma do dyspozycji fundusze z odwróconej hipoteki, z których może korzystać w razie potrzeby, a tylko to, co jest pożyczone, będzie obciążone odsetkami i będzie wymagało zwrotu.Termin i linia kredytowa: jest to połączenie płatności terminowych i linii kredytowej. Pożyczkobiorca otrzymuje comiesięczne płatności przez określony okres (np. 10 lub 15 lat), ale w razie potrzeby można skorzystać z większej ilości środków.Równe płatności i linia kredytowa: podobnie jak w przypadku płatności terminowych i linii kredytowej, pożyczkobiorca otrzymuje równe płatności miesięczne w oparciu o kwotę pożyczki oraz dodatkowe środki, z których można skorzystać w razie potrzeby.Jak wybrać najlepszy dla siebie odwrócony kredyt hipotecznyPonieważ istnieje wiele różnych rodzajów odwróconych kredytów hipotecznych, a nawet więcej rodzajów sytuacji finansowych pożyczkobiorców, określenie, który z nich jest dla Ciebie najlepszy, może być trudne. Jednak wystarczy odpowiedzieć na Twoje potrzeby, czego chcesz od odwróconego kredytu hipotecznego i tego, jak oczekujesz zmiany swojego statusu finansowego.

   1. Ustal, czy odwrócona hipoteka jest właściwą decyzją finansową na początek. Aby w pełni czerpać korzyści z transakcji finansowej, należy spodziewać się zamieszkania w domu przez kolejne 10 do 15 lat. Ponadto w domu należy zgromadzić znaczną ilość kapitału własnego.
   2. Określ, jakiego rodzaju odwróconego kredytu hipotecznego potrzebujesz. Jeśli korzystasz z funduszy w celu uzupełnienia płatności na ubezpieczenie społeczne, najlepszym rozwiązaniem mogą być płatności terminowe lub renty. Z drugiej strony, jeśli korzystasz z funduszy, aby pomóc członkowi rodziny w wpłacie zaliczki na dom lub na opłacenie edukacji w college’u, lepszym rozwiązaniem jest ryczałtowa odwrócona hipoteka.Znajdź i zbadaj pożyczkodawców odwróconego kredytu hipotecznego. Chociaż omówiliśmy kilka najlepszych opcji w zakresie odwrotnych kredytów hipotecznych, jest kilku nielegalnych pożyczkodawców, którzy chcą skorzystać tylko ze starszych właścicieli domów, którzy nie wiedzą nic lepszego.Wybierz pożyczkodawcę odwróconego kredytu hipotecznego, który oferuje rozsądne stopy procentowe i zapewnia typ odwróconego kredytu hipotecznego, którego potrzebujesz. Pożyczkodawca powinien pomóc Ci na każdym kroku, od wyceny domu do zamknięcia kredytu. Jeśli pożyczkodawca nie oferuje pożyczkobiorcom tego rodzaju pomocy, robienie z nimi interesów może nie być opłacalne.Często zadawane pytania dotyczące odwrotnego kredytu hipotecznego

    Czy płatności z odwróconej hipoteki są opodatkowane?

    Krótko mówiąc, nie. Ponieważ nadal jest to pożyczka, a nie wynagrodzenie za sprzedaż lub dochód, IRS nie opodatkowuje miesięcznych płatności z odwróconej hipoteki.

    Jakie są opłaty za odwrócony kredyt hipoteczny?Ogólnie rzecz biorąc, pożyczkobiorcy będą musieli uiścić opłaty z góry za odwrócony kredyt hipoteczny. Są to zazwyczaj opłaty za rozpoczęcie działalności, składki ubezpieczeniowe, ubezpieczenie kredytu hipotecznego i opłaty za pożyczki. Jednak rząd ogranicza kwotę, jaką pożyczkodawcy mogą obciążyć pożyczkobiorców w odwróconej hipotece.

    Co się stanie, jeśli sprzedaż domu jest niższa niż należna kwota?Niestety dla pożyczkodawcy jest to część ryzyka pożyczki – generalnie pożyczkodawcy uważają, że wartość domu wzrośnie, umożliwiając pożyczkobiorcy spłatę pożyczki. Jednak przepisy federalne stanowią, że w przypadku odwróconej hipoteki nieruchomość lub kredytobiorca nie ponosi odpowiedzialności za różnicę między sprzedażą domu a pożyczką; pożyczkodawca musi pokryć tę stratę.

    Za długo, nie czytałeś?

    Podobnie jak w przypadku pożyczki pod zastaw domu, odwrócona hipoteka umożliwia właścicielom domów w wieku powyżej 62 lat spieniężenie kapitału własnego zgromadzonego w domu. Fundusze mogą być dostępne w formie jednorazowej kwoty lub rozłożone w miesięcznych ratach na wiele lat. Spłata kredytu następuje w momencie sprzedaży domu lub jego śmierci.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy