Konta handlowe MOTO

17 lutego 2021
Category: Karta Kredytowa

Konta handlowe MOTO i wirtualne usługi terminalowe

MOTO i Virtual Terminal Processing dla globalnych sprzedawcówSzukając konta sprzedawcy bez karty, musisz zdecydować, czy konto sprzedawcy MOTO jest odpowiednie dla Twojej firmy. W skrócie do zamówień telefonicznych w sprzedaży wysyłkowej, rachunki handlowe MOTO umożliwiają akceptowanie kart kredytowych poprzez ręczne wprowadzenie ich do bramki płatności za pomocą wirtualnego terminala. W przypadku kwalifikujących się sprzedawców Instabill może zapewnić handlowcom przetwarzanie kart kredytowych MOTO i wirtualny terminal MOTO bez dodatkowych kosztów!

Złóż wniosek już dziś o swoje konto sprzedawcy MOTO!

Rozpoczęcie pracy z aplikacją jest łatwe. Po prostu kliknij przycisk powyżej, aby rozpocząć. Aplikacje Instabill są bezpłatne, a wystarczy podać kilka szczegółów dotyczących Twojej firmy, dzięki czemu możesz zostać zatwierdzony w ciągu zaledwie jednego lub dwóch dni. Aby dowiedzieć się więcej o kontach handlowców MOTO, czytaj dalej lub skontaktuj się z przedstawicielem na żywo już dziś.

Opcje płatności za pośrednictwem zamówień pocztowych / zamówień telefonicznych

Instabill zapewnia różnorodne opcje przetwarzania płatności MOTO firmom działającym w wielu branżach. Za pomocą jednego z naszych kont handlowych możesz akceptować płatności z kart Visa, MasterCard i innych popularnych marek kart kredytowych. Będziesz także mógł akceptować transakcje za pomocą wirtualnych terminali w wielu walutach, w tym w USD, GBP i euro.

Wymagania dotyczące witryny internetowej

Chociaż chcesz akceptować transakcje za pośrednictwem przetwarzania kart kredytowych za pomocą wirtualnego terminala MOTO, Visa i MasterCard nadal wymagają od firm MOTO prowadzenia działającej strony internetowej. Nie myśl jednak o tym jako o obciążeniu lub niepowodzeniu.

Obecność w Internecie da Ci możliwość akceptowania transakcji kartą kredytową w Internecie i zapewni Twoim klientom więcej opcji płatności. Porozmawiaj dziś z menedżerem konta handlowego Instabill, aby dowiedzieć się o wymaganiach dotyczących witryn internetowych dla firm MOTO.

Informacje o bramce płatności

Kiedy otrzymasz terminal rachunku handlowego MOTO z Instabill, zostanie on sparowany z bezpieczną bramą płatności partnera bankowego autoryzującego, którego wybierzemy dla Twojej firmy. Zapewni to, że Twoje dane transakcyjne i informacje finansowe klientów będą chronione przed takimi rzeczami, jak naruszenia danych i oszustwa związane z kartami kredytowymi.

Korzystanie z wirtualnego terminala

Wirtualny terminal Instabill to doskonałe narzędzie dla sprzedawców MOTO. Pracownicy mają możliwość ręcznego wprowadzania płatności klientów i przesyłania ich do bramki płatności w celu przetworzenia. Do uruchomienia wirtualnego terminala nie jest potrzebne żadne oprogramowanie – jest to aplikacja internetowa, więc wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie internetowe.

Wirtualny terminal ma jednak zastrzeżenia:

Banki przejmujące generalnie są niezadowolone z używania wirtualnych terminali do transakcji międzynarodowych ze względu na poziom ryzyka. Wirtualne terminale są bardzo popularne wśród nikczemnych kupców, którzy dopuszczają się prania transakcji, czyli reklamowania sprzedaży legalnego produktu lub usługi jako zabezpieczenia sprzedaży nielegalnych i nielegalnych produktów i usług.

Akceptanci proszący o wirtualny terminal powinni być przygotowani do przedstawienia niezbędnych dokumentów KYC swojemu podmiotowi obsługującemu płatności i / lub bankowi autoryzującemu, takich jak:

  • 3-6 miesięcy historii przetwarzania płatności
  • Biznesowe wyciągi bankoweidentyfikacja zdjęciaFunkcjonalna strona internetowaMateriały marketingowe (mailingi, ulotki lub inne materiały promocyjne)

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy