Jaki biznes najlepiej rozpocząć lub zainwestować w 2020 r

17 lutego 2021
Category: Jest Najlepszy

Jaki biznes najlepiej rozpocząć w 2020 roku? Jakie są najlepsze pomysły na rozpoczęcie działalności w domu z niewielkimi pieniędzmi? Która okazja biznesowa ma potencjał do szybkiego wzrostu ?

Masz kapitał i pasję, aby założyć firmę, ale nie możesz zdecydować, jaki biznes zacząć? Jeśli którekolwiek z tych pytań najlepiej opisuje Twoje przemyślenia, czytaj dalej.

Większość początkujących przedsiębiorców jest zwykle zdezorientowanych, jeśli chodzi o założenie firmy, ponieważ nie mogą znaleźć najlepszego biznesu na początek. Niedawno dostałem e-mail od czytelnika tego biznesowego bloga i to była wiadomość od czytelnika.

„ Szanowny Panie, jak się masz? To jest (nazwisko zastrzeżone) z Londynu w Wielkiej Brytanii. Teraz robię również MBA i ACA. Proszę pana, jestem bardzo zainteresowany biznesem, ale nie mam pojęcia o tej dziedzinie. Która dziedzina jest bardziej odpowiednia dla biznesu, dla wzrostu? Czy chciałbyś mi coś zasugerować? Dziękując Tobie.

Otrzymuję takie maile na co dzień, więc postanowiłem napisać coś w odpowiedzi na tego maila. Jaki jest najlepszy biznes, aby zacząć w domu z niewielkimi pieniędzmi? Moja odpowiedź na powyższe pytanie brzmi:

„ Nie ma najlepszego biznesu na rozpoczęcie w tym roku, który może przynieść najwyższe zwroty z inwestycji.

Czy jesteś zaskoczony? Proszę, nie bądź. Wiem, że możesz oczekiwać, że sporządzę listę biznesów, od ropy i gazu po firmy internetowe. Przykro mi, że cię zawiodłem, ponieważ nie ma określonej najlepszej okazji biznesowej w odniesieniu do ilustracji, które przytoczyłem powyżej

Jednak moja odpowiedź jest sprzeczna. Uważam, że najlepsza okazja biznesowa istnieje, ale musisz ją sam stworzyć lub urzeczywistnić. Co teraz chcę podkreślić?

Chodzi mi o to, że odnoszący sukcesy przedsiębiorca nie zależy od możliwości biznesowych; to zależy od Ciebie. Jeśli więc zamierzasz pomyślnie przejść przez proces przedsiębiorczości, będziesz musiał znaleźć najlepszą okazję biznesową.

Cóż, zamiast mówić ci, żebyś założył biznes dostaw ropy i gazu lub biznes internetowy; Pokażę wam pięć kryteriów tworzenia własnych najlepszych okazji biznesowych. Jeśli nadal chcesz się uczyć, poniżej znajduje się pięć pytań, które pomogą Ci wybrać najlepszy biznes na rozpoczęcie w tym roku.

5 pytań, które pomogą Ci wybrać najlepszą firmę na start w 2020 roku

1. Jaki jest Twój poziom przygotowania?

Pierwszym kluczem do znalezienia najlepszego biznesu na rozpoczęcie jesteś Ty; a powodem jest to, że budowanie udanego biznesu zaczyna się od Ciebie, przedsiębiorcy. Czy masz właściwe nastawienie? Czy masz to, czego potrzeba, aby zbudować udany biznes?

Wymieniłem tutaj przedsiębiorcze nastawienie, ponieważ jest to podstawowy klucz do rozpoczęcia, budowania i rozwijania biznesu. Stan twojego sposobu myślenia określi, jak daleko zajdziesz w przedsiębiorczym procesie budowania biznesu. Wybór najlepszej firmy na start zaczyna się od odpowiedzi na następujące osobiste pytania:

 • Jaka jest Twoja zdolność do ponoszenia ryzyka?
 • Czy jesteś przygotowany na wyzwania biznesowe?Czy jesteś przygotowany na porażki biznesowe?Jak postrzegasz popełnianie błędów w biznesie i życiu?Są to pytania, które musisz sobie zadać, zanim jeszcze zdecydujesz, jaki biznes zacząć. Te pytania ujawnią Twoją mentalną gotowość na podróż do przedsiębiorczości.

  2. Ile masz kapitału?

  Kapitał początkowy, do którego masz dostęp, jest kolejnym czynnikiem, który określi najlepszy biznes na rozpoczęcie. Najlepsza okazja biznesowa dla przedsiębiorcy, który ma dostęp do kapitału początkowego w wysokości 1000 USD, będzie zupełnie inna niż dla przedsiębiorcy z milionem dolarów kapitału początkowego.

  Najlepszym biznesem do rozpoczęcia działalności dla przedsiębiorcy z kapitałem początkowym 1000 USD może być niszowy sklep internetowy, podczas gdy przedsiębiorca z kapitałem w wysokości miliona dolarów uzna, że ​​najlepszym rozwiązaniem będzie założenie firmy zajmującej się dystrybucją gazu lub firmy produkcyjnej. Pamiętaj więc, że Twój kapitał początkowy jest dominującym czynnikiem przy podejmowaniu decyzji o rozpoczęciu działalności.

  3. Kto jest w Twoim zespole?

  Kompetencje zespołu zarządzającego, którego masz na pokładzie, określą rodzaj możliwości biznesowej, którą chcesz wykorzystać. Jeśli Twój zespół biznesowy ma historię sukcesów; wtedy pozyskanie kapitału na realizację dużych projektów będzie bułką z masłem. Ale jeśli jesteś samodzielnym przedsiębiorcą, Twoja najlepsza okazja biznesowa będzie zupełnie inna.

  4. Jak silny jest Twój biznesplan?

  Jeśli masz właściwy plan, w połączeniu z odpowiednim zespołem i właściwym nastawieniem; wtedy możesz realizować mega projekty. Ale przedsiębiorca, któremu brakuje orientacji na korzystanie z biznesplanu, po prostu zrzuci swój biznes z powodu skromnego budżetu. Obszerność zarówno planu osobistego, jak i biznesowego określi rodzaj okazji biznesowej, z której będziesz korzystać.

  5. Jaki masz pomysł na biznes?

  Wreszcie, najlepsze pomysły biznesowe dla początkujących na start różnią się od przedsiębiorcy do przedsiębiorcy, w oparciu o ideologię przedsiębiorcy i panujące okoliczności. Twoja najlepsza okazja biznesowa może różnić się od mojej w zależności od panujących okoliczności, takich jak lokalny trend, pasja, hobby, umiejętności, ukształtowanie terenu, demografia, psychografia, popyt, podaż, polityka gospodarcza itp.

  Najlepszy biznes na rozpoczęcie działalności dla kogoś w Nigerii, RPA lub Chinach różni się od tego w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii, Wielkiej Brytanii lub Indiach. I co najważniejsze, na ostatnim miejscu wymieniłem „ pomysł na biznes , ponieważ jest to najmniej ważna konieczność do założenia firmy.

  Pamiętaj, świat jest pełen genialnych pomysłów wartych miliony dolarów, ale na świecie brakuje doświadczonych przedsiębiorców. Przeciętny pomysł na biznes z odpowiednim nastawieniem, silnym zespołem zarządzającym biznesem i odpowiednim biznesplanem będzie lepszy od doskonałego pomysłu za milion dolarów ze słabym nastawieniem i słabym zespołem zarządzającym.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy