Jak zdobyć Bitcoin za darmo

17 lutego 2021
Category: Twojego Konta

Jak zdobyć Bitcoin : Bitcoin jest walutą przyszłości i nie jest to żadna tajemnica. Ale pieniądze nie rosną na drzewach, czy to żadna waluta, prawda? Tak więc ten kawałek wyłamuje się ze skorupki jajka, odpowiadając na bardzo wymagające pytanie, jak zdobyć Bitcoiny.

Istnieje wiele sposobów na zdobycie Bitcoinów, niektóre wymagają dużo pracy, inne nie tak dużo, a kilka prawie wcale. Więc bez owijania w bawełnę, oprowadzę cię po okolicy, jak zdobyć Bitcoiny.

Jak zdobyć Bitcoin?

Istnieje wiele sposobów na zdobycie Bitcoinów bez konieczności rabowania banku ( lub portfela Bitcoin w tym przypadku!).

Zacznijmy od listy wszystkich możliwych opcji, zanim zagłębimy się w szczegóły:

 • Uzyskaj Bitcoin dzięki MicroTasks (ankieta, czytanie e-maili, wizyta w witrynie, wyświetlenia reklam)
 • Zdobądź Bitcoin przez FaucetsZdobądź Bitcoin przez FreelancingZdobądź Bitcoin bez depozytu w grachZdobądź Bitcoin z reklamamiZdobądź Bitcoin dzięki programom afiliacyjnym1. Zdobądź Bitcoin przez MicroTasks

  Mikrozadania są również określane jako GPT ( Zarabiaj na ). Oznacza to, że są to strony internetowe oferujące małe zadania ( takie jak oglądanie wideo, wypełnianie ankiety, kierowanie kogoś na stronę internetową itp.). Które wymagają znikomego czasu i wysiłku ( stąd „mikro), aw zamian otrzymujesz wynagrodzenie.

  Jeśli chodzi o zakres tego artykułu, zapoznam Cię z niektórymi z najlepszych witryn Microtask, które płacą Ci za pośrednictwem Bitcoin po wykonaniu zadania.

  Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać swój adres Bitcoin i wykonać zadanie. oto 3 najlepsze strony internetowe, na których można uzyskać darmowe bitcoiny za pomocą mikrozadań. Jeśli szukasz najlepszych sposobów na zdobycie bitcoinów, poniższe strony mogą Ci pomóc.

  1. BitcoinGetTo jedno z najprostszych rozwiązań takich pytań, jak zdobycie Bitcoina. Nie wymaga też żadnej rejestracji ani logowania. Bitcoin Get płaci za wypełnianie ankiet lub odwiedzanie stron internetowych. Po prostu przejdź na stronę internetową i wprowadź adres swojego portfela Bitcoin>kliknij Pobierz Bitcoiny.

  Następnie zostaną wyświetlone dostępne zadania. Wybierz tę, którą chcesz ukończyć i kliknij ją.

  Na następnej stronie zostanie wyświetlona ankieta. Po prostu go uzupełnij. Jak widać, ta ankieta jest warta 140 bitów, co nie jest złe, biorąc pod uwagę 10 minut mojego czasu.

  Ankieta składa się z kilku podstawowych pytań, na które nie powinieneś mieć problemu z odpowiedzią.

  A gdy pomyślnie wypełnisz ankietę, otrzymasz płatność bezpośrednio na podany przez Ciebie adres Bitcoin bez żadnych dodatkowych niezbędnych kroków.

  Możesz także zdecydować się na zadania „CrowdFlower zamiast wypełniania ankiet, musisz wykonać pewne zadania, takie jak weryfikacja czyjegoś profilu na Facebooku lub Twitterze itp., A to kolejna odpowiedź na to, jak zdobyć Bitcoin na GetBitcoins.

  Dodatkowe Szczegóły:

  • Otrzymujesz zapłatę po osiągnięciu progu minimum 500 uBTC. Co nie powinno być trudne, biorąc pod uwagę, że każde zadanie kosztuje prawie 150+ uBTC.
  • Płacą w ciągu 24 godzin od osiągnięcia progu.2. Bitter.ioBitter.io to platforma, która odpowiada na Twoje pytanie, jak zdobyć Bitcoin płacąc Ci za „kliknięcia.

   Po prostu udaj się na platformę i wprowadź adres swojego portfela Bitcoin. ( Upewnij się, że wpisałeś go ręcznie, kopiowanie wklejania nie zadziała!)

   Pojawiło się wyskakujące okienko z prośbą o wprowadzenie identyfikatora e-mail jako kroku weryfikacji. Wystarczy wpisać swój adres e-mail i kliknąć przycisk „Weryfikuj e-mail.

   Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, otrzymałeś tam kod uwierzytelniający. Skopiuj ten kod i wklej go w wyskakującym okienku na Bitter.io

   Następny krok jest czymś w rodzaju „wymuszonego kroku, ale tak długo, jak oferują darmowe Bitcoiny, nie mam nic przeciwko. Więc zainstaluj rozszerzenie Chrome dla bitter.io, które będzie Cię na bieżąco informować o powiadomieniach z Twojego konta.

   Po zainstalowaniu rozszerzenia strona bitter.io wczytuje się automatycznie i możesz teraz wybrać witryny do wyświetlenia z lewego panelu. Wystarczy kliknąć dowolną witrynę.

   Po załadowaniu witryny na prawym górnym pasku pojawi się powiadomienie z informacją, że musisz poczekać 5–10 sekund, a po upływie tego czasu musisz potwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie jakimś bot, weryfikując captcha.

   Jak tylko to zrobisz, zobaczysz, że Twoje konto zostanie natychmiast zasilone Bitcoinami!

   Całe przeglądanie nowej witryny i walidacja procesu captcha trwa około 10 sekund, nieźle jak na darmowe bity!

   Dodatkowe Szczegóły:

   • Bitter.io zawiera „poziomy. Jeśli używasz go regularnie, będziesz „awansować, a gdy osiągniesz poziom 3, Twoje Bity / widok wzrośnie.
   • Limit progu wypłaty wynosi 1000 bitów.Nie płacisz żadnych dodatkowych opłat za wypłatę bitów do portfela Bitcoin.do. BTCClicks.comBTCClicks.com to kolejna platforma, która odpowiada na pytania, takie jak zdobywanie Bitcoinów i jest oparta na tej samej koncepcji, co Bitter.io.

    Płacisz za klikanie / przeglądanie witryn, takie proste.

    Po prostu przejdź na stronę główną i wprowadź swój adres e-mail. ( No jasne! To wymaga rejestracji!)

    Otrzymasz link weryfikacyjny, który powinieneś kliknąć, aby zweryfikować swoje konto.

    Link weryfikacyjny przeniesie Cię do strony, na której musisz ustawić hasło do swojego konta.

    Po zakończeniu po prostu zaloguj się. I kliknij „Surf Ads.

    Zostanie wyświetlona lista wszystkich dostępnych reklam wraz z kwotą BTC, do której kwalifikuje się każda reklama. Po prostu zacznij klikać tyle z nich, ile chcesz ( jeden po drugim).

    Poczekaj, aż minie żądany czas. Następnie poprosi Cię o zweryfikowanie captcha.

    Po zweryfikowaniu statusu możesz sprawdzić stan swojego zadania w lewej górnej części strony.

    Dodatkowe Szczegóły:

    • Minimalny próg płatności to 0,1 mln BTC dla BTCClicks.comre. AltCoinFantasyAltCoinFantasy to nie tylko sposób na zdobycie darmowych bitcoinów, ale także praktyczny i naprawdę przydatny sposób nauki handlu Bitcoinami online. Zawiera ponad 15 gier handlowych, w które można grać.

     Granie w te gry / wygrywanie ich daje punkty. Punkty te można następnie wymienić na rzeczywiste Bitcoiny, inne kryptowaluty lub na inne usługi, takie jak członkostwo i konta na platformach handlowych, narzędziach handlowych itp.

     W celach badawczych oferuje wiadomości, filmy, opisy, wykresy itp., Które można przeanalizować. Gdy nauczysz się korzystać z tych informacji, możesz ich użyć do wymiany na rzeczywiste Bitcoiny.

     Nie wymaga żadnych depozytów / płatności.

     Inne witryny PPC (Pay Per Click) obejmują:
    • Bitptc.com
    • Bitvisits.comCoinAdder.com itp.Nie wyjaśniam ich krok po kroku, ponieważ proces jest prawie identyczny z powyższymi trzema stronami, więc po prostu śpiewałbym tę samą starą piosenkę z nowymi zrzutami ekranu.

     Zamiast tego wykorzystajmy kilka następnych minut, aby przeprowadzić Cię przez inne rodzaje platform mikrozadaniowych.

     Więcej sposobów na darmowe Bitcoiny w 2019 roku

     Ten artykuł został pierwotnie napisany około rok temu, więc zdecydowaliśmy się dodać kilka innych metod, które pozwolą Ci zarabiać darmowe Bitcoiny na proste zadania.

     za. CoinBucksCoinBucks to platforma, na której opłaca się kompletowanie ofert promocyjnych online (ponad 4000 dostępnych) lub instalowanie aplikacji mobilnych. Do dnia dzisiejszego zapłacił ponad 3386490976 Satoshi.

     Posiada również bardzo zaawansowany pulpit nawigacyjny, który informuje o postępach, zarobkach i wszystkim innym. Dzięki ponad 300 aplikacjom mobilnym oferuje szeroki wybór nawet najbardziej wybrednym użytkownikom, jeśli chodzi o to, czego chcą lub nie chcą instalować na swoim telefonie (nawet w przypadku darmowych bitcoinów!)

     Konto jest zasilane natychmiast po zakończeniu oferty / instalacji aplikacji i może zostać wycofane po 24 godzinach.

     b. FreeBitCoMuszę powiedzieć, że adres URL witryny jest genialny; w każdym razie jest to strona, która rozdaje darmowe Bitcoiny do grania w gry. Użytkownicy mogą zagrać w prostą grę jednym kliknięciem, aby otrzymać darmowe Bitcoiny.

     Użytkownicy rejestrują się>grają w grę, klikając „Roll, a otrzymają wypłatę zgodnie ze szczęśliwą liczbą i odpowiadającą jej wypłatą wyświetloną w tabeli powyżej.

     W grę można grać raz na godzinę. Oferują również uczciwe gry Hi-Lo i nagrody loteryjne, które po rozegraniu mogą, ale nie muszą, skutkować zyskownym zakładem.

     do. Płatne książkiTo była strona internetowa, z której korzystałem, nawet jeśli nic mi to nie dało, na szczęście tak, Bitcoiny, do czytania klasycznych książek, za darmo!

     Więc tak, jeśli jesteś robakiem książkowym i masz więcej czasu niż pieniędzy w swoich rękach, PaidBooks pozwoliłby ci przejść przez klasyczne czasy i zapłaciłby za to! Płatności są wypłacane bezpośrednio na adresy e-mail CoinBase.

     Nie wymaga rejestracji, aby czytać, chociaż jest to wymagane, aby odebrać nagrody.

     Zdobądź Bitcoin do przesyłania mediów

     Wątpię, czy nadal zastanawiasz się, jak zdobyć Bitcoin. Ale jeśli klikanie witryn nie jest twoją sprawą, a nawet jeśli potrzebujesz tylko zmiany, te witryny „przesyłaj za Bitcoiny zapewnią ci to.

     Są to witryny, które płacą za przesyłanie obrazów / multimediów / napisów itp., Tak proste. Jedyna różnica polega na tym, że nie musisz klikać reklam i nie ma stałej wypłaty.

     Im więcej osób ogląda obraz lub multimedia, tym wyższe są Twoje zarobki.

     4. LoopnRoll.comUdaj się na stronę internetową i wklej adres swojego portfela BTC na stronie głównej. Następnie kliknij „Dodaj obrazy / Dodaj muzykę. ( Tak, nie jest wymagana rejestracja ).

     Po przesłaniu obrazów kliknij przycisk Prześlij teraz.

     Po przesłaniu obrazu będzie pokazywać liczbę wyświetleń w mediach.

     Za każde wyświetlenie otrzymasz zapłatę. Pojedynczo jest mikroskopijny, ale gdy się zsumują, można spodziewać się dużej liczby bitów od LoopnRoll.

     Zdobądź Bitcoin, aby otrzymywać wiadomości e-mail!

     Kolejną koncepcją mikrozadaniową, która podniosła grę „Jak zdobyć Bitcoin na nowy poziom, była 21.co

     5. 21.coOtrzymujesz zapłatę za otrzymywanie e-maili od ludzi, to proste. Jest to ogromnie finansowany startup Bitcoin, więc nie ma wątpliwości, że jest legalny.

     Udaj się do adresu URL i wybierz nazwę użytkownika, która Cię opisuje ( lub może Cię nie opisuje? Jeśli wolisz być anonimowy, ale wybierz, musisz!)

     Na następnej stronie podaj więcej szczegółów.

     A następnie po prostu zweryfikuj swój adres e-mail jako ostatni krok tworzenia konta! Gdy to zrobisz, możesz zalogować się na swoje konto 21.co!

     Jak tylko się zalogujesz, otrzymasz zadanie o wartości 0,50 $ (0,0003 BTC), polegające na uzupełnieniu profilu, po prostu je wypełnij.

     Kolejne zadanie pozwala na rozpoczęcie przyjmowania płatnych wiadomości. Dobra wiadomość jest taka, że ​​możesz wybrać swoją cenę!

     Na razie pójdę za 1 $ (0,0006BTC). Ale możesz wybrać inną kwotę i kliknąć dalej.

     Następna strona zawiera pytanie, czy chcesz przekazać swoje postępowanie na cele charytatywne. Włącz lub wyłącz zgodnie ze swoimi preferencjami i kliknij Prześlij.

     Inspirujące jest to, że nie wykonaliśmy jeszcze żadnych prawdziwych zadań, a mimo to zarobiliśmy 0,75 $.

     Teraz poczekaj chwilę, aż Twój profil zostanie zweryfikowany. A kiedy to zrobisz, zaczniesz otrzymywać maile od ludzi, a dokładniej płatne maile, a kwota zostanie dodana do twojego konta.

     Oto jak wygląda mój profil teraz, po około 5 minutach czytania poczty.

     6. Nagroda RebelPrize Rebel to platforma, która płaci za wypełnianie płatnych ankiet lub wykonywanie prostych zadań. Wystarczy zarejestrować się na platformie jako pierwszy krok.

     Po zalogowaniu się zobaczysz wszystkie dostępne ankiety, które możesz wypełnić.

     Kliknij dowolną z nich, a wyskakujące okienko pojawi się jako kwalifikator wstępny, to pytanie określa, czy kwalifikujesz się do ankiety, czy nie. Najczęściej można zakwalifikować się bez problemu, jeśli nie wystarczy wrócić i wybrać inną ankietę.

     Po pomyślnym wypełnieniu ankiety otrzymasz odpowiednie punkty za tę ankietę.

     Lub, jeśli ankiety nie działają, kliknij Zarabiaj>Zadania na górnym pasku.

     Wybierz zadanie, które chcesz wykonać.

     Czym jest zadanie i jak je wykonać, opisano na następnej stronie.

     Po prostu wykonaj zadanie, a otrzymasz punkty na PrizeRebel ( niezależnie od platformy, na której musiałeś wykonać zadanie!)

     Szczerze mówiąc, zgadzam się, że nie jest to najbardziej subtelne rozwiązanie pytania – „Jak zdobyć Bitcoin, ale jest jednym z nich.

     W każdym razie jest to niekończąca się lista i uważam, że masz wystarczająco dużo opcji, aby rozwiązać swój problem z Bitcoinem, jeśli nie, istnieją inne sposoby niż klikanie linków lub wypełnianie ankiet, aby uzyskać Bitcoiny. Poszukajmy głębiej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy