Jak wygrać milion w Virginia Bank

17 lutego 2021
Category: Sobie Pozwolić

O grze Virginia Bank Million

Aby zagrać w Bank a Million, gracze wybierają sześć liczb od 1 do 40. Losowania odbywają się dwa razy w tygodniu w środy i soboty. W loterii losuje się sześć kul oraz jedną kulę bonusową. Bank a Million ma unikalną funkcję „Graj na swój sposób, która pozwala graczom wybrać kwotę zakładu i nagrodę główną, którą chcą wygrać. Wszystkie bilety Bank a Million kosztują dwa dolary, ale gracze mogą wybrać:

 • Wybierz jeden zestaw sześciu liczb, aby mieć szansę na wygranie 1 000 000 $
 • Wybierz dwa zestawy liczb, aby mieć szansę na wygranie 500 000 $Wybierz cztery zestawy liczb, aby mieć szansę na wygranie 250 000 $Zdobądź więcej zwycięskich typów liczb w Lotto

  Książka strategiczna

  Poniżej znajdują się darmowe porady lotto, które pomogą Ci grać mądrzej i wygrać na loterii, zaczerpnięte z książki lotto Gail Howard, Przewodnik po loterii . To tylko przykład, a książka szczegółowo wyjaśnia wszystkie udane metody doboru liczb Smart Luck wraz z przykładami wzorców przedstawionych w całym tekście. To świetne miejsce startowe dla każdego gracza lotto.

  Oprogramowanie strategiczneOprogramowanie Advantage Gold tworzy wszystkie wykresy dla tej gry, aby zautomatyzować proces wybierania najlepszych liczb do gry.

  Strategie loterii, które pomogą Ci wygrać Virginia Lotto 6/40

  Numery loterii są losowane losowo. Ale losowo wylosowane liczby tworzą wzorce, które można śledzić i wykorzystywać na naszą korzyść. Po dokładnym przeanalizowaniu wszystkich rysunków z poprzednich wyników lotto ponad 200 różnych gier lotto na całym świecie, z historią sięgającą 1955 roku, zweryfikowaliśmy następującą niewiarygodnie prostą zasadę:

  Kluczem do skutecznych metod wybierania liczb w lotto przez Smart Luck jest gra prawdopodobieństw. Jeśli grasz schemat, który występuje tylko w pięciu procentach przypadków, możesz spodziewać się, że ten wzór przegra w 95 procentach, co nie daje szans na wygranie w 95 procentach. Więc nie odrzucaj prawdopodobieństwa.

  Jak WYGRAĆ Virginia Bank Million 6/40

  WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE NUMERÓW LOTTO NIEPARZYWNYCH

  Kiedy wybierasz swoje numery lotto, staraj się mieć względnie równą mieszankę liczb nieparzystych i parzystych. Wszystkie liczby nieparzyste lub wszystkie liczby parzyste są rzadko losowane i występują tylko w jednym procencie przypadków. Najlepsza mieszanka to 2/4, 4/2 lub 3/3, co oznacza dwie nieparzyste i cztery parzyste, lub cztery nieparzyste i dwie parzyste lub trzy nieparzyste i trzy parzyste. Jeden z tych trzech wzorów będzie występował w 82 procentach rysunków.

  WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WYSOKICH-NISKICH LOTTOZwycięskie liczby są zwykle rozłożone na całe pole liczbowe lotto. Jeśli weźmiemy pole liczbowe i przetniemy je na pół, otrzymamy dolną i górną połowę. W grze na 40 numerów numery od 1 do 20 znajdowałyby się w dolnej połowie, a numery od 21 do 40 w górnej połowie. Wszystkie wysokie liczby lub wszystkie niskie liczby są rzadko losowane, zdarza się to tylko w 1% przypadków. Najlepszym miksem jest 2/4, 4/2 lub 3/3, co oznacza dwa wysokie i cztery niskie, lub cztery wysokie i dwa niskie lub trzy wysokie i trzy niskie. Zwycięskie grupy liczbowe z tymi trzema wzorami lotto występują w 80 procentach wszystkich losowań.

  STRATEGIE GRUPOWE LICZBY LOTERIISpójrz na listę wygranych w przeszłości liczb Virginia Bank a Million, a zobaczysz, że co najmniej jedna z grup liczbowych nie jest reprezentowana. Na przykład w kombinacji 5-14-17-32-38-42 nie ma dwudziestek. Śledzenie i studiowanie grup liczbowych może pomóc Ci zdecydować, którą grupę pominąć, a którą grupę bardziej intensywną.

  GRY LOTERII POMINIĘTE STRATEGIEPodaj liczbę opuszczonych gier (gier zakończonych) od ostatniego trafienia (wygranej) dla każdej z wygrywających liczb w ostatnich pięciu grach. Następnie zaznacz, ile razy wystąpiło każde pominięcie. Jeśli nie doszło do żadnego przeskoczenia od 0 do 5, zagraj na numery Lotto, które są poza tyloma grami. (Pominięto pomoc w pracy z grami lotto).

  PORADY SUMA W LOTTO – ZAGRAJ W ZRÓWNOWAŻONĄ GRĘ ®Po wybraniu sześciu liczb, które chcesz zagrać, zsumuj je i upewnij się, że suma sześciu liczb wynosi od 95 do 151. Sumy mieszczące się w tym przedziale będą stanowić ponad 70% wszystkich wygranych jackpotów loterii.

  WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE LOTERII POWTÓRZ HITSW Bank a Million 6/40 średnio jeden numer loterii będzie powtórzeniem trafienia z ostatniego losowania w 64 procentach przypadków.

  GORĄCE NUMERY LOTERII SEKRETYLiczby, które wypadły (przegrane) przez cztery gry lub mniej, stanowią około połowy wylosowanych liczb. Przegrane liczby, które przegrały dziesięć gier lub mniej, stanowią 81 procent wszystkich zwycięskich liczb. To mówi nam, że gorące liczby mają większe szanse trafienia, ale nie zapomnij uwzględnić co najmniej jednego strzału z dystansu w swojej grupie 6.

  ZIMNE SEKRETY LOTERII NUMERTrudno jest wiedzieć, kiedy numer na loterii zakończy długą passę przegranych. Jeśli zagrasz numer w każdym losowaniu, ponieważ uważasz, że jest to należny , możesz gonić go przez wiele miesięcy. (Numer 45 w New York Lotto wylosował 100 losowań, zanim w końcu trafił). Chociaż, gdy liczba wypadła przez około 70 gier, może warto ją ścigać.

  Pule loterii i syndykaty loterii

  POBIERZ DROGĘ DO LOTTO BOGACTW

  Kilka ze 109 jackpotów Lotto wygranych dzięki systemom loterii Smart Luck zostało wygranych przez grupy ludzi, którzy połączyli swoje pieniądze. Dzielenie się kosztem losu lotto z innymi zwiększa Twój budżet Lotto. Grając z grupą, możesz sobie pozwolić na zakup większej liczby losów na loterię – i grać w większe systemy kół – niż mógłbyś (lub powinien) sam. Sporządź umowę i poproś członków twojej puli o jej podpisanie.

  Jak zdobyć szczęście w Lotto

  SPRZEDAJ NA SZCZĘŚCIE INNYCH

  Kiedy tworzysz pulę Lotto, twoja grupa również łączy swoje zagregowane szczęście. Jackpot lotto może się zdarzyć ze względu na szczęście, które tylko jeden gracz wnosi do Twojej puli. Starannie dobieraj partnerów. Dziel się swoim szczęściem ze zwycięzcami, a nie przegranymi. Unikaj negatywnych ludzi. Nie tylko mają pecha, ale także tłumią entuzjazm i wysysają energię z innych. Chcesz zwiększyć swoje szczęście, a nie osłabić jego siłę. Jednym z szybkich sposobów odróżnienia zwycięzców od przegranych jest po prostu zapytanie ich: „Czy uważasz, że jesteś szczęściarzem? Wiele osób szybko przyznaje: „Mam pecha. Nigdy nic nie wygrywam. Nie przyniosą też szczęścia twojej grupie.

  ZARABIAJ NA POZYTYWNE PODEJŚCIENikt nie powinien grać w gry losowe z desperacji, ponieważ potrzebuje wygranych w lotto. Potrzebujący bardziej boją się utraty ciężko zarobionych pieniędzy, którymi grają. To tylko jedna z brudnych sztuczek życia, że ​​sam strach przed przegraną blokuje zwycięskie siły. Myśli są naładowane energią, zwłaszcza gdy są wyzwalane przez emocje. Strach przyciąga dokładnie to, czego się obawia. Silne pragnienie celu, który jest naładowany pozytywną energią, przyciąga pozytywną reakcję, zwłaszcza gdy dokłada się wszelkich starań, aby ten cel osiągnąć.

  Lotto Wheels wygrał Jackpoty, możesz być następny!

  Po wybraniu najlepszych liczb za pomocą strategii liczbowych możesz zwiększyć swoje szanse na wygranie większych nagród, korzystając z systemów lotto wheeling. To proste, łatwe jak ABC do wybierania 6 numerów lotto przy użyciu Balanced Wheels w oprogramowaniu do loterii Wheel Six Gold. Otrzymujesz minimalną gwarancję wygranej przy każdym kole!

  Koła loterii

  STOSUJ SYSTEMY BALANCED WHEEL®

  Systemy Balanced Wheel® pozwalają obstawiać dużą grupę liczb (więcej niż 5), grać w naukowe kombinacje tej grupy liczb i uzyskać określoną minimalną gwarancję wygranej. Balanced Wheels ® zmusza wszystkie zwycięskie liczby, które są w twojej grupie, do zebrania się, aby dać ci co najmniej jedną nagrodę lotto, jeśli niektóre lub wszystkie zwycięskie liczby znajdują się w wybranej grupie.

  To prawda, że ​​im więcej liczb obrócisz, tym łatwiej jest złapać zwycięskie liczby w wybranej grupie. Aby jednak uzyskać największą dźwignię za swoje pieniądze, optymalna liczba liczb do zakręcenia to nie więcej niż cztery lub pięć liczb w stosunku do POŁOWY liczb w Twojej grze. W przeciwnym razie wydasz WIĘCEJ pieniędzy na zdobycie MNIEJSZEJ gwarantowanej nagrody. Zyskujesz więcej, obracając starannie wybraną grupę liczb lotto.

  NAJLEPSZY SPOSÓB POKONYWANIA WSZYSTKICH NUMERÓW LOTTO W GRZEKażdy system kółek, który obejmuje WSZYSTKIE liczby w grze, jest zbyt rozproszony, przez co gwarancja wygranej nie jest warta postawienia zakładu. Istnieją sprytne sposoby na wyrzucenie wszystkich liczb w grze, używając pułapki-po-nakładania i innych strategii gry opisanych na stronach od 137 do 142 w Przewodniku po loterii.

  Większość zwycięzców loterii Smart Luck korzystała z Balanced Wheel ® oprócz metod doboru liczb Smart Luck ®. Możesz skorzystać z BEZPŁATNEGO interaktywnego Balanced Wheeling System, który wygrał wiele jackpotów. Przeczytaj także o naszych zwycięzcach loterii. A kiedy wygrasz jackpota dzięki systemom lotto Smart Luck, powiedz nam o tym, abyś mógł zostać dodany do rosnącej listy zwycięzców Gail Howard. Jeśli nie chcesz, aby Twoje nazwisko zostało opublikowane, uhonorujemy to.

  Oszczędzaj pieniądze, znając numery Lotto, których należy unikać

  Gracze lotto, którzy wybiorą swoje numery loterii bezmyślnie lub głupio, są skazani na przegraną nawet przed losowaniem. Wiedząc, jakich kombinacji liczb i wzorów należy unikać, będziesz mieć przewagę nad takimi graczami – a także zaoszczędzić pieniądze.

  UNIKAĆ KOMBINACJI NUMERYCZNYCH, KTÓRE ZOSTAŁY WCZEŚNIEJ NarysowaneWielu graczy lotto lubi obstawiać numery, które przyniosły innym graczom dużą pulę, a robiąc to, mają prawie gwarancję, że sami NIE wygrają. W Bank a Million 6/40, przy jednym losowaniu w tygodniu, raz na 73815 lat ma szansę wylosować zestaw 6 liczb. Powinno to również odpowiedzieć na pytanie, które tak często jesteśmy zadawane: „Czy nie powinienem grać w ten sam zestaw liczb co tydzień, ponieważ kiedyś mają trafić?

  UNIKAJ OBSTAWIANIA SZEŚCIU KOLEJNYCH NUMERÓW LOTTOSześć kolejnych liczb nigdy nie zostało wylosowanych w żadnej loterii stanowej ani międzynarodowej. Smart Luck ma wszystkie wyniki losowań z ponad 180 państwowych i międzynarodowych gier loteryjnych, sięgających ponad pięćdziesiąt lat wstecz! Nawet pięć kolejnych liczb to bardzo rzadkie zjawisko, które w większości gier Lotto nigdy się nie zdarzyło.

  UNIKAJ OBSTAWIANIA JEDNEJ GRUPY NUMERÓW LOTTONigdy nie wybieraj wszystkich sześciu liczb lotto z jednej grupy liczb, takich jak wszystkie pojedyncze cyfry, wszystkie nastolatki, wszystkie dwudziestki itp. Wszystkie sześć zwycięskich liczb wylosowanych z jednej grupy jest wysoce nieprawdopodobne.

  UNIKAJ KOMBINACJI LOTTO 1-2-3-4-5-6Najpopularniejszy zestaw najczęściej granych liczb to: 1-2-3-4-5-6. W każdym losowaniu kupowane są tysiące biletów z tą kombinacją. Wybór jest zbyt niezrównoważony, aby mógł pojawić się w losowym losowaniu.

  UNIKAJ ZAKŁADÓW NA WZORYZakłady na wzór to jeszcze bardziej popularna metoda oznaczania kuponów. Wzorce liczb zaznaczonych w rzędzie, aby utworzyć linię prostą, albo w poprzek zakładu pionowo, albo po przekątnej, powodują trudną grę – co oznacza dzielenie się nagrodą z innymi, jeśli liczby zostaną wylosowane jako wygrane. Inne projekty, takie jak wzory inicjałów, cyfr lub krzyżyków, również mają duży luz.

  UNIKAJ WIELOKROTNOŚCIInne popularne kombinacje, które cieszą się dużą popularnością, to wielokrotności liczb, zwłaszcza 5-10-15-20-25-30 i 7-14-21-28-35-42.

  UNIKAJ WSZYSTKICH TYCH SAMO OSTATNICH CYFRYWiele osób lubi grać te same ostatnie cyfry, takie jak 3-13-23-33-43, lub wszystkie cyfry kończące się na siódemce lub inny ulubiony szczęśliwy numer loterii. Nawet cztery takie same ostatnie cyfry występują na mniej niż dwie dziesiąte jednego procenta wszystkich rysunków. Zwycięskie zestawy liczb z trzema ostatnimi cyframi takie same występują w mniej niż 3 procentach wszystkich rysunków. Zwycięskie zestawy liczb z nie więcej niż jedną powtórzoną ostatnią cyfrą stanowią prawie 90 procent wszystkich rysunków.

  UNIKAJ NISKICH KOMBINACJI LICZBWiększość graczy Lotto lubi grać w numery kalendarza, takie jak daty urodzenia i rocznice oraz wiek ich dzieci. Oznacza to, że najczęściej rozgrywanymi liczbami są numery od 1 do 31. Lotto 6/40 ma 40 numerów. Jeśli grasz tylko w numery z kalendarza, możesz dzielić się swoim jackpotem z dziesiątkami innych zwycięzców. Nie oznacza to, że nie powinieneś grać swoimi liczbami osobistymi, jeśli uważasz, że te szczęśliwe liczby są dobre do gry. Zalecamy jednak uwzględnienie kilku wysokich liczb, aby na wypadek, gdyby Twoje liczby trafiły, wygrywasz nagrodę, która jest coś warta.

  NIX LOTTO QUICK PICKSSzybkie wybory są używane przez leniwych ludzi, którzy chcą być w akcji bez wkładania żadnego wysiłku w wygraną. Kiedy czytasz artykuły o zwycięzcach jackpotów, wygląda na to, że wszyscy używali Quick Picks, dat urodzenia lub wieku swoich dzieci. Ogromna większość ludzi gra w ten sposób. Jeśli większość sprzedanych biletów to Quick Picks, sensowne jest, aby większość wygranych jackpotów była wygrywana za pomocą Quick Picks. Jednak gdy zobaczysz rzeczywiste statystyki, tak jak my, przekonasz się, że masz większe szanse na wygraną, wybierając losowo liczby z kapelusza, niż używając Szybkich wyborów.

  W Lotto trend jest Twoim przyjacielem

  Najkrótszym i najłatwiejszym sposobem wyszukiwania liczb Lotto, które mają największe prawdopodobieństwo wygranej, jest śledzenie trendów. Strategie Smart Luck pokazują, jak rozumieć i wykorzystywać dane historyczne. Advantage Gold to najlepsze oprogramowanie do strategii lotto, które ma szeroki asortyment wykresów i raportów, które pozwalają ci sprawdzić swoje liczby lotto na nieskończoną różnorodność sposobów. Advantage Gold uczy zrozumienia i wykorzystania danych historycznych.

  Wygraj z oprogramowaniem i książkami Lotto

  Zobacz wszystkie oprogramowanie loteryjne Smart Luck i książki lotto lub pełny przewodnik po produktach loterii oraz listę najlepszych programów do loterii w Wirginii i książek do wykorzystania w Virginia Bank a Million.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy