Jak faktycznie działa zwrot gotówki za karty kredytowe w 2019 roku?

17 lutego 2021

3 lutego 2019 19:00 EST

Nagrody w postaci zwrotu gotówki są przyznawane przez firmy obsługujące karty kredytowe, aby skłonić konsumentów do częstszego korzystania z plastiku w celu uzyskania dodatkowych korzyści i korzyści związanych z gotówką.

Nie popełnij błędu, konsumenci nie tylko są w porządku z promocjami z nagrodami cashback, ale wręcz je kochają. Sprawdź dane z niedawnego badania kart cash-back przeprowadzonego przez CreditCards.com:

 • 57% dorosłych Amerykanów posiada co najmniej jedną kartę kredytową z nagrodami pieniężnymi.
 • 75% wszystkich posiadaczy kart lojalnościowych posiada kartę kredytową typu cash back.Karty kredytowe typu cash back są zdecydowanie najpopularniejszą formą kart z nagrodami, a 43% ankietowanych stawia na pierwszym miejscu karty cash back, a następnie gaz / handel detaliczny); linie lotnicze / hotele (13%) i podróże ogólne (12%).52% posiadaczy kart kredytowych wykorzystało nagrody pieniężne w roku poprzedzającym opublikowanie badania CreditCards.com (od końca 2017 do końca 2018).22% posiadaczy kart lojalnościowych w ogóle nie wymieniło żadnej gotówki za pomocą swoich kart.Co dokładnie sprawia, że ​​karty z nagrodami cash-back są tak popularne? Oczywistą odpowiedzią jest gotówka – ale kwestia kart z nagrodami cash-back to znacznie więcej. Dużo więcej.

  Oto chudy.

  Co to są karty kredytowe typu cash-back?

  Karty z nagrodami typu cash-back są oferowane przez firmy obsługujące karty kredytowe konsumentom, którzy uzyskują zwrot gotówki za zakupy przy użyciu swoich kart. Termin „cash back definiuje się jako procent zakupu karty kredytowej zwracany posiadaczowi karty w formie nagrody pieniężnej.

  Oto pięć interesujących rzeczy, które warto wiedzieć o kartach cash-back:

  • W przypadku nagród typu cash-back procent pieniędzy wydanych na zakup jest zwracany konsumentom w przyjazny dla użytkownika sposób, np. Wpłaty na rachunki bankowe lub karty podarunkowe.
  • IRS nie uznaje przychodów ze zwrotu gotówki za podlegające opodatkowaniu, więc otrzymujesz zwrot gotówki bez podatku.Nagrody w postaci zwrotu gotówki rosną, gdy konsumenci korzystają z rabatów i ofert specjalnych promowanych na stronach internetowych firm obsługujących karty i w aplikacjach mobilnych, w których zwrot gotówki jest zwracany jako wyższy procent zakupu w porównaniu do zwykłych zakupów kartą.W ujęciu procentowym programy zwrotu gotówki z kart kredytowych są zwykle ograniczone do 1% nagród z niższej półki i 5% z wyższej półki.Nagrody w postaci zwrotu gotówki nie są objęte rocznymi opłatami i często zawierają zachęty w postaci premii za rejestrację w wysokości 100 USD lub więcej, abyś mógł zarejestrować się w celu uzyskania karty.Karty z nagrodami typu cash-back oferują konsumentom interesującą propozycję.

   Zamiast używać gotówki do dokonywania zakupów, co nie powoduje żadnego rodzaju zwrotu gotówki, konsumenci mogą używać swoich kart kredytowych do kupowania rzeczy, które i tak by kupili, takich jak artykuły spożywcze, benzyna i kije golfowe, i zarabiać gotówkę z powrotem w procesie.

   Porównaj nagrody pieniężne z nieodłącznymi ograniczeniami programów nagród związanych z podróżami lub stacjami benzynowymi, które są ograniczone do oferowanych przez nie branż. Z drugiej strony, nagrody pieniężne można wymienić na prawie każdy rodzaj zakupu, co daje konsumentom kart większą swobodę w programach nagród w postaci zwrotu gotówki.

   W przypadku firm obsługujących karty, programy zwrotu gotówki uwalniają siłę nabywczą wielkiego amerykańskiego konsumenta, który, jak na ironię, wpycha więcej gotówki do kieszeni firm obsługujących karty kredytowe.

   Wszystkie główne firmy obsługujące karty kredytowe, w tym MasterCard, Visa, Discover i American Express, oferują programy nagród w postaci zwrotu gotówki, z których każda stosuje się do własnych zasad i praktyk. Bezpośredni dostawcy kart, tacy jak duże banki (tj. Wells Fargo, Citi i inne) oraz niektórzy wielkopowierzchniowi sprzedawcy, tacy jak Costco, są obecnie bardzo agresywni w programach zwrotu gotówki.

   Weź Costco i jego kartę Visa Costco Anywhere od Citi. Dzięki niemu konsumenci kart mogą zarabiać 4% zwrotu gotówki na zakupach benzyny do 7000 USD rocznie lub uzyskać 3% na zakupach restauracji i podróży. Klienci Costco mogą również otrzymać zwrot gotówki w wysokości 2% za zakupy w gigantach handlu detalicznego, w sklepie stacjonarnym, online lub za pośrednictwem telefonu komórkowego.

   Jak zrealizować nagrody pieniężne

   Firmy obsługujące karty kredytowe ułatwiają realizację nagród gotówkowych z karty kredytowej, korzystając z tych samych narzędzi finansowych, których konsumenci są przyzwyczajeni, w następujący sposób:

   Bezpośredni depozyt bankowyKonsumenci kart mogą mieć swoje nagrody pieniężne natychmiast zdeponowane na ich kontach czekowych lub oszczędnościowych. Minimalne rachunki depozytów mogą się różnić, więc dobrze jest sprawdzić u dostawcy karty zasady dotyczące przesyłania nagród z tytułu zwrotu gotówki na konto bankowe.

   Na przykład preferowana karta Blue Cash z karty American Express wyśle ​​depozyt, gdy kwota zwrotu gotówki osiągnie 25 USD.

   Zmniejszenie salda karty kredytowejUżytkownicy kart mogą również otrzymać nagrody pieniężne odesłane na saldo karty kredytowej, dodając do kwoty pieniędzy dostępnej na plastiku.

   Karty podarunkoweKlienci korzystający z kart mogą również otrzymać nagrody w postaci gotówki w postaci kart podarunkowych, po zgromadzeniu określonej minimalnej kwoty nagród cashback.

   Datki charytatywneNiektórzy dostawcy kart wyślą zwrot gotówki do wybranej przez Ciebie organizacji charytatywnej. Discover It Cash Back to dobry przykład, w którym dostawca kart kredytowych przekazuje gotówkę wybranej organizacji charytatywnej bez wymaganej minimalnej kwoty.

   Wskazówki dotyczące zwrotu gotówki

   Najlepsze sposoby korzystania z programów nagród cash back zaczynają się od znajomości zasad specyficznych dla Twojej karty kredytowej i inteligentnego ich wykorzystywania.

   1. Zdobądź bonusZapytaj dostawcę karty, czy istnieją premie za rejestrację dołączone do ich programów kart cash-back. Niektórzy dostawcy kart płacą do 250 $ w takich bonusach.

   2. Uważaj na drobny drukFirmy obsługujące karty kredytowe cieszą się złą sławą z powodu legalizacji swoich umów i zmiany zasad dotyczących kart bez konieczności informowania konsumentów, że to robią. (Ponownie, wiadomości są zwykle zapisywane drobnym drukiem).

   Jeśli jednak dostawca karty dokona zmiany w programie zwrotu gotówki, na przykład niższej kwoty zwrotu gotówki, będziesz chciał o tym wiedzieć. Dlatego za każdym razem, gdy otrzymasz powiadomienie od dostawcy karty pocztą, dokładnie je przeanalizuj, aby upewnić się, że jesteś na dobrej drodze do programu zwrotu gotówki.

   3. Poznaj swój numerZ reguły skup się na uzyskaniu karty nagród cash back, która daje co najmniej 1,5% do 2% w nagrodach cashback (1% wydaje się być minimum branżowym). Wiele kart radzi sobie lepiej z kwotami zwrotu gotówki, ale nie trać czasu na żadną kartę, która płaci mniej niż 1,5%. Jest po prostu zbyt wiele lepszych ofert.

   4. Wykorzystaj swoje nawyki związane z wydawaniem pieniędzyAby zmaksymalizować korzyści płynące z zwrotu gotówki za pomocą karty kredytowej, wybierz kartę kredytową, która opłaca najwięcej w postaci nagród za zakupy, których najprawdopodobniej dokonasz.

   Na przykład, jeśli dużo podróżujesz, zdobądź kartę z nagrodami cash-back, która zapewni Ci wyższy procent zwrotu pieniędzy przy zakupie benzyny. Lub, jeśli jesteś rodzicem z dużą rodziną, wybierz kartę, która zapewnia zwrot gotówki w wysokości 5% lub więcej w sklepie spożywczym.

   5. Terminowe opłacanie rachunkówTa ostatnia wskazówka jest raczej ostrzeżeniem – pamiętaj, aby co miesiąc płacić rachunek z karty kredytowej na czas, korzystając z kart z nagrodami cash-back. W końcu będziesz coraz częściej korzystać z karty cash-back, aby zdobyć nagrody cash back, a Twój miesięczny rachunek prawdopodobnie wzrośnie.

   Wyprzedź wszelkie opłaty za opóźnienia w płatnościach, podwyżki stóp procentowych i problemy z wynikiem kredytowym, płacąc w terminie rachunek z karty kredytowej ze zwrotem gotówki co miesiąc – i płać więcej niż saldo minimalne.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy