EOS CCA Usuń z raportu kredytowego | List zwalniający z zadłużenia | Rozwiąż równowagę

17 lutego 2021
Category: Biur Kredytowych

Cześć. Czy masz dług oczekujący na windykację w EOS-CCA ? Jeśli tak, w tym przewodniku pomożemy Ci w rozwiązaniu problemu z zaległym saldem. Oprócz tego możesz poszukać procesu krok po kroku, aby natychmiast usunąć konto EOSCCA z raportu kredytowego . Bądźcie czujni.

Po rozwiązaniu mojego starego rachunku zdecydowałem się napisać ten artykuł dla konsumentów, którzy chcą mieć do czynienia z EOSCCA.

EOS CCA – co to u diabła jest? Pierwsza rzecz, która przychodzi ci do głowy po usłyszeniu EOSCCA, co oznacza te sześć liter? Dlaczego ta nazwa firmy pojawia się w Twoim raporcie kredytowym? Czy to jest uzasadnione? A to i to…

Pozwól, że pomogę ci rzucić trochę światła na tę firmę.

EOS CCA to agencja windykacyjna założona w 1991 roku z siedzibą w Norwell w stanie Massachusetts (Stany Zjednoczone).

Jest to największa amerykańska grupa EOS do zarządzania należnościami z siedzibą w Hamburgu w Niemczech.

Jako zewnętrzna agencja windykacyjna, EOSCCA lub czasami nazywana EOS USA zajmuje się usługami windykacyjnymi i windykacyjnymi w Stanach Zjednoczonych Ameryki .

Aby odzyskać dług od swoich konsumentów, EOS prowadzi wiele operacji, takich jak Skip Tracing, Automatyczne wybieranie numerów, wysyłanie ofert ugody itp.

Do dnia dzisiejszego firma Collections Company of America (EOSCCA) zajmuje się rachunkami inkorporacyjnymi US Asset Management (USAM) z AT&T Mobility, Verizon Wireless & Landline oraz Century Link.

3 sposoby rozwiązania salda konta EOSCCATeraz, jeśli masz stary rachunek, który chcesz rozwiązać z jakiegoś powodu, może dlatego, że chcesz kupić mieszkanie, szukasz nowej pracy lub po prostu masz dodatkowe pieniądze, aby odliczyć to od kredytu i tak dalej …

Tak więc istnieją trzy sposoby dokonywania płatności w EOSCCA, jeśli nie wiesz: –

 • Pierwszą z nich jest wysłanie przekazu pieniężnego (MO) lub czeku na adres pocztowy – PO Box 329, Norwell, MA 02061.
 • Drugi to spłata zadłużenia przez telefon dzwoniąc do obsługi klienta pod numer 877-395-5997. W związku z tym specjalista ds. Windykacji pomoże Ci zapłacić za pomocą karty kredytowej / karty debetowej / konta czekowego.Ostatni będzie płacić online na oficjalnej stronie EOSCCA – www.eos-cca.com. Omówmy szeroko wszystkie trzy sposoby dokonywania płatności na rzecz EOSCCA: –

  1) Płatność przekazem pieniężnym / czekiem

  Płacenie MO / czekiem jest pierwszą opcją płatności EOSCCA, jeśli nie czujesz się komfortowo, udostępniając dane karty przez telefon. Możesz po prostu wysłać płatność na podany powyżej adres i skończyć z saldem EOSCCA.

  2) Zapłać przez CC / DC / konto czekowe

  Ogólnie rzecz biorąc, Dział Obsługi Konsumentów EOSCCA zaleca płacenie telefoniczne wszystkim konsumentom. W ten sposób otrzymujesz nie tylko numer potwierdzenia płatności, ale także historyczne informacje o dacie otwarcia konta, dacie zamknięcia, cyklu rozliczeniowym, ostatnich czterech cyfrach numeru ubezpieczenia społecznego na koncie i nie tylko.

  Jednak w moim przypadku otworzyłem konto w firmie telekomunikacyjnej AT&T. I w końcu dowiedziałem się, że podpisałem ten podpis z moją matką. Tak więc, po zapytaniu ich o ten zaległy rachunek, uzyskałem więcej informacji na temat mojego konta.

  Agent telefoniczny pomógł mi w zapewnieniu przyszłego numeru referencyjnego i obiecał, że w ramach zobowiązania wyśle ​​w ciągu trzydziestu do czterdziestu pięciu dni list z saldem zapłaconym w całości (PIF / BIF).

  Pamiętaj, że zawsze możesz poprosić o list zerowego salda lub list EOSCCA o zerowym saldzie, gdy zajdzie taka potrzeba. Pracownik działu obsługi klienta EOSCCA może wysłać to faksem lub e-mailem zgodnie ze swoimi zasadami dotyczącymi harmonogramu.

  Ponadto widziałem wielu dłużników otrzymujących listy rozliczone w całości (SIF) natychmiast po dokonaniu płatności w EOSCCA w niektórych szczególnych przypadkach.

  Uwaga: EOSCCA akceptuje tylko karty Visa / Master Card dla płatności za połączenia. Karty inne niż VISA / MASTER, takie jak Discover, American Express nie będą działać.

  3) Zapłać online na stronie internetowej EOSCCA – www.eos-cca.com

  EOS CCA, Norwell (okolice Bostonu), organizacja z siedzibą w Massachusetts ma swoją oficjalną stronę internetową pod adresem „www.eos-cca.com, na której każdy może przejść i dokonać płatności online. Aby dokonać płatności, należy wykonać następujące czynności: –

  • Otwórz stronę internetową z adresem URL – www.eos-cca.com.
  • Najedź kursorem na Płatność i kliknij Dokonaj płatności online.Możesz założyć konto lub wybrać opcję szybkiej płatności.W szybkiej płatności przeczytaj pełne informacje prawne i aby zaakceptować, kliknij Akceptuję.Wprowadź numer konta, kod pocztowy.Wybierz Typ płatności, Potwierdzenie daty płatności.Teraz ostrożnie wprowadź szczegóły płatności.Kliknij pole wyboru „Przeczytałem i zrozumiałem powyższe, jeśli się zgadzasz.Wpisz podpis w podpisanym polu.Na koniec prześlij płatność i gotowe.Nie zapomnij przechwycić kodu potwierdzającego.Ten sam numer potwierdzenia powinien również znajdować się na wyciągu z konta bankowego.Wszystkie powyższe metody powinny dobrze działać przy dokonywaniu jednorazowej płatności za rozliczenie, płatności w całości i ustalaniu ustaleń dotyczących płatności. EOS CCA umożliwia klientom płacenie według planów tygodniowych, dwutygodniowych i miesięcznych, jeśli nie stać ich na płatność jednorazowo. Porozmawiaj z obsługą klienta, aby zapytać o więcej planów płatności.

   3 kwestie, o które należy zapytać, spłacając dług wobec EOS CCA
  • Potwierdzenie zadłużenia przed dokonaniem płatności.
  • Poproś o list zwalniający z zadłużenia po dokonaniu płatności.Poproś o usunięcie / usunięcie kredytu w trzech głównych biurach kredytowych – Equifax, Experian i TransUnion. Oto kilka spostrzeżeń na temat powyższych punktów: –

   1. Pismo zatwierdzające dług

   List weryfikacyjny może zostać poproszony o wysłanie w celu weryfikacji długu przez konsumenta w terminie 30 dni od otrzymania zawiadomienia o windykacji od firmy EOSCCA. Prawo do informacji o sposobie zaciągnięcia długu gwarantuje wszystkim konsumentom Ustawa o uczciwych praktykach windykacyjnych (FDCPA).

   2. Pismo zwalniające z zadłużenia po dokonaniu płatności

   Po zapłaceniu kwoty długu na rzecz EOSCCA można poprosić o pismo w sprawie rozstrzygnięcia długu, z którego wynika, że ​​na koncie nie ma już salda do spłaty. Konto jest rozliczane w całości lub opłacane w całości. Aby otrzymać list o zerowym saldzie, porozmawiaj z zespołem zarządzającym kontem EOSCCA.

   3. Pismo o anulowaniu kredytu

   Kasowanie kredytu jest ważną częścią spłaty starego długu. Nigdy nie wiadomo, czy firma faktycznie usunie Twoje konto z raportu kredytowego, czy nie.

   Większość agencji windykacyjnych, takich jak EOSCCA, nie zobowiązuje się do wysłania konsumentom żadnych pism o anulowaniu kredytu.

   Nie podają nawet żadnych ram czasowych na usunięcie konta z raportu biura informacji kredytowej. Ponieważ to całkowicie zależy od agencji informacji kredytowej, które usuwają konto i mają na to swój własny czas.

   Dlatego lepiej byłoby porozmawiać osobiście bezpośrednio z Agencją Biura Kredytowego.

   EOS CCA Remove From Credit Report

   Zanim przejdziemy do przodu i zadbamy o równowagę, należy sprawdzić, czy EOSCCA zdejmie konto z raportu biura informacji kredytowej, czy nie.

   W większości przypadków usunięcie konta z trzech głównych biur kredytowych w Stanach Zjednoczonych – Equifax, Experian i TransUnion zajmuje od 30 do 90 dni.

   Żaden specjalista ds. Windykacji ani menedżer konta nigdy nie zażąda usunięcia konta z raportu biura informacji kredytowej. Jednak konsument powinien zawsze starać się o pełne i ostateczne pismo dotyczące zwolnienia z długu.

   Wszystkim konsumentom EOSCCA zaleca się zawsze skontaktowanie się z biurem informacji kredytowej w celu usunięcia wniosku.

   Obsługa klienta Equifax: –

   Numer kontaktowy: 1800 209 3247

   Siedziba: Atlanta, Georgia, Stany Zjednoczone

   Obsługa klienta TransUnion: –

   Numer kontaktowy: 1-877-713-3393

   Siedziba: Chicago, Illinois, Stany Zjednoczone

   Obsługa klienta Experian: –

   Numer kontaktowy: 1-888-397-3742

   Adres do korespondencji: PO Box 4500, Allen, TX 75013

   Aby przesłać zapytanie do EOSCCA, kliknij tutaj.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy