Dobre akcje grosza, w które warto zainwestować w 2020 roku

17 lutego 2021
Category: Jeśli Chcesz

Czy są dobre akcje do inwestowania? Są tanie, niestabilne i zarabiają pieniądze. Mając niewielki kapitał i odpowiednią strategię, możesz stać się dużym bankiem.

Prosta inwestycja w wysokości 3000 USD w akcje 20 USD może przynieść zwrot w wysokości 12 000 USD, gdyby wartość akcji spadła do 1,00 USD. To znaczy oczywiście, jeśli wybierzesz odpowiednie zapasy grosza. Aby pomóc Ci w wyborze tych zwycięzców, oto kilka cech dobrych akcji groszowych, w które można inwestować.

Czy są dobre akcje groszowe, w które można zainwestować?

 • Czy są dobre akcje do inwestowania? Oto jest pytanie. Penny’s są tak popularne ze względu na ich cenę. Są tanie i niestabilne. Co jest dobre i złe. Są dobre akcje, w które można inwestować, ale najczęściej są złe. Chodzi o to, aby nauczyć się różnicy.

Jeśli chcesz poznać różnicę między dobrymi i złymi akcjami groszowymi, w które warto inwestować, skorzystaj z naszego kursu strategii handlu akcjami groszowymi.

1. Niefortunny, ale zbyt powszechny scenariusz

Z jakiegoś powodu, być może gorącej wskazówki od znajomego, spieszysz się, aby kupić 1000 akcji ABC po 3,00 USD za akcję. Niestety zbiorniki magazynowe do 0,50 $.

Biorąc pod uwagę fakt, że nie miałeś pojęcia, co robisz i nie miałeś stop lossa na miejscu – tak jak powinieneś, straciłeś właśnie 2500 $.

Z ogonem między nogami przyznajesz się do przyjaciela, co się stało. Niemal mogę przewidzieć lawinę pytań, które nastąpiły: „Czy sprawdziłeś pływak?

Nie. Sprawdziłeś głośność? Nie. Czy sprawdziłeś względną głośność? Nie. Czy był katalizator? Nie. „Za ile to jest warte, uprawiałeś hazard.

Z zranioną dumą i nisko opuszczoną głową, przeklinasz akcje groszowe i handlujesz w ogóle. Ale nie musi tak być, jeśli będziesz przestrzegać kilku prostych zasad dotyczących dobrych akcji groszowych, w które można inwestować.

Jeśli chcesz porozmawiać o akcjach groszowych i w które najlepiej inwestować, koniecznie zajrzyj do naszego pokoju handlowego na żywo.

2. Czy akcje groszowe są warte groszy?

Pomimo wprowadzającej w błąd nazwy, nie wszystkie akcje groszowe są warte grosze. W rzeczywistości wszelkie akcje sprzedawane za mniej niż pięć dolarów są uznawane za akcje groszowe.

Koniecznie sprawdź naszą listę zapasów groszowych, którą aktualizujemy każdej nocy. Mają one akcje, które wahają się od poniżej dolara do 5 USD i mogą być dobrymi akcjami do zainwestowania.

Pamiętaj o należytej staranności. Nie kupuj akcji tylko dlatego, że znajdują się na liście obserwacyjnej.

3. Dobrze znane firmy, które kiedyś były akcjami grosza

W niektórych przypadkach kilka znanych firm, w tym Monster Beverage Company ($ MNST), było sprzedawanych jako akcje za grosze.

Monster Beverage Company ($ MNST) była dla mnie zaskoczeniem, ale w 1995 roku dokonała transakcji za mniej niż 1 dolara za akcję. Monster nie jest korporacją, która przychodzi na myśl, gdy większość ludzi myśli o akcjach groszowych.

Niewiarygodne akcje Monster Beverage są obecnie sprzedawane za około 60 USD, a firma osiągnęła kapitalizację rynkową w wysokości 32,55 miliarda USD.

Chociaż z perspektywy czasu zawsze jest 20/20, Monster Beverage Company okazała się jedną z dobrych spółek, w które warto inwestować.

Sprawdź nasze alerty handlowe z poziomami wsparcia i oporu, aby sprawdzić, kiedy potencjalnie handlujesz akcjami grosza.

Jakie są najlepsze akcje Penny do kupienia w 2020 roku?

 1. Czy wiesz, jakie są najlepsze akcje groszowe do kupienia w 2020 roku? (w przypadkowej kolejności)
 2. $ HENC – wynik lepszy od indeksu S&P 500 o 211,7% w ubiegłym roku. W ubiegłym roku HENC osiągnął lepsze wyniki niż swój sektor o 238,0%. W ubiegłym roku sektor energetyczny osiągnął wyniki gorsze od rynku o -26,3%.
 3. $ OESX osiągnął wynik lepszy od S&P 500 o 186,5% w ubiegłym roku. OESX osiągnął wyniki lepsze od swojego sektora o 205,9% w ubiegłym roku. W ubiegłym roku sektor przemysłu osiągnął wyniki gorsze od rynku o -19,4%. Orion Energy Systems Inc jest projektantem, producentem i sprzedawcą systemów oświetlenia i zarządzania energią.
 4. $ ELA zajmuje się kupnem i sprzedażą biżuterii, diamentów, eleganckich zegarków, kruszców, monet i metali szlachetnych. Jej marki obejmują giełdę złota i srebra Dallas oraz giełdę złota i diamentów Charleston. Firma obsługuje głównie klientów indywidualnych, dealerów i instytucje w całych Stanach Zjednoczonych. Działalność biznesowa grupy jest zorganizowana wokół dwóch podstawowych typów klientów: klientów detalicznych i klientów hurtowych. ELA osiągnął wyniki lepsze niż S&P 500 o 739,8% w ubiegłym roku. W ubiegłym roku ELA osiągnęła wyniki lepsze od swojego sektora o 742,5%. Sektor koniunktury konsumenckiej w ubiegłym roku radził sobie słabiej niż rynek o -2,7%.
 5. $ FSM osiągnął wyniki prawie zgodne z indeksem S&P 500 w ciągu ostatniego roku. W ubiegłym roku FSM osiągnął wyniki lepsze od swojego sektora o 12,6%. Sektor materiałów podstawowych osiągnął w ubiegłym roku gorsze wyniki o -10,8%.
 6. $ GLGI osiągnął lepsze wyniki niż S&P 500 o 27,8% w ubiegłym roku. W ubiegłym roku GLGI osiągnął wyniki lepsze od swojego sektora o 38,6%. Sektor materiałów podstawowych osiągnął w ubiegłym roku gorsze wyniki o -10,8%.
 7. $ UMC pojawia się na Stock Rover jako długoterminowa spółka wzrostu. W ubiegłym roku osiągnął wynik lepszy od S&P 500 o 20,6%. UMC osiągnął wyniki lepsze od swojego sektora o 2,7% w ubiegłym roku. W ubiegłym roku sektor technologii osiągnął lepsze wyniki niż rynek o 17,9%
 8. $ CAOVF to chińska firma z branży nieruchomości. W ciągu ostatniego roku osiągnął prawie taki sam wynik jak S&P 500. CAOVF osiągnął wyniki lepsze od swojego sektora o 11,3% w ubiegłym roku.

  Sektor nieruchomości osiągnął w ubiegłym roku wyniki gorsze od rynku o -13,1%. Obecnie wypłaca 0,11 centa dywidendy od maja 2020 roku.

* Wszystkie raporty pochodzą od Stock Rover – i nie stanowią rekomendacji kupna lub sprzedaży. Proszę przeprowadzić własne badania *

Charakterystyka dobrych akcji groszowych, w które można inwestować

 1. Jakie są dobre cechy dobrych akcji groszowych, w które warto inwestować?
 2. Niski pływak
 3. Wysoka płynność
 4. Wysoka głośność
 5. Katalizator

1. Low Float

Z definicji liczba akcji w obrocie to liczba akcji dostępnych do obrotu na wolnym rynku. A im niższa, tym lepiej, ponieważ są to akcje, które będą się poruszać i poruszać szybko, ponieważ są mniej płynne. Uważaj jednak, im mniejszy pływak, tym większy potencjał ma zrobienie czegoś szalonego. Zdobądź więcej informacji na temat akcji o niskim obrocie.

Z reguły sugeruję, aby najpierw przykleić pływak powyżej 300 000, aby upewnić się, że bulion jest płynny. Po drugie, pływak musi mieć mniej niż 20 milionów. Powodem jest to, że akcje o wartościach zmiennoprzecinkowych powyżej 20 milionów nie mają dużych dziennych zmian cen potrzebnych do handlu akcjami.

2. Wysoka płynność

Musisz handlować płynnymi akcjami grosza. Zapasy płynne to takie, które łatwo sprzedać. Nawet jeśli akcje są po najniższej cenie i uważasz, że to okazja, bądź ostrożny.

Możesz nie mieć żadnych nabywców na zakupione akcje groszowe. Cokolwiek poniżej 50 centów za akcję, obrót poniżej 100 000 akcji dziennie nie jest płynny. Jest nie tylko niepłynny, ale także niebezpieczny.

3. Wysoka głośność

Wolumen weryfikuje trendy i poprzedza akcję cenową.

Każdy ruch cenowy przy wysokim wolumenie jest postrzegany jako silniejszy, bardziej istotny ruch niż podobny ruch przy słabym wolumenie. Z tego samego powodu wolumen weryfikuje trendy i poprzedza cenę.

Na przykład wzrost wolumenu jest obowiązkowy, aby potwierdzić wybicie. Innymi słowy, jeśli nie ma głośności, nie jest to wybicie. Najprawdopodobniej to tylko fałszywy wiec. Tak więc, jeśli patrzysz na duży ruch cenowy, spójrz na wolumen, aby zobaczyć, czy opowiada tę samą historię. Przeczytaj więcej o tym, co oznacza wielkość zapasów.

4. Katalizator

W rzeczywistości inwestor giełdowy grosza zarabia na szybkich ruchach cen. I nic nie zmienia ceny szybciej niż gorące wiadomości lub jakiś inny fundamentalny katalizator, który właśnie został wydany.

5. Teraz jest Twoja złota okazja

Ponieważ COVID-19 zmiata zyski na giełdach na całym świecie, wielu martwi się, tak jak powinno.

Ale pomimo ponurego stanu rzeczy na giełdzie jest to również doskonała okazja; giełda jest w sprzedaży! Ceny są najniższe w historii, a wyprzedaż nie potrwa długo.

Dwie zapasy grosza do obejrzenia

 1. Jakie dwie akcje należy obserwować, szukając dobrych akcji groszowych do zainwestowania?
 2. $ PTN – nie radzi sobie tak dobrze z technicznego punktu widzenia, ale analitycy ocenili silny zakup. Palatin Technologies Inc jest częścią sektora opieki zdrowotnej. Firma jest zaangażowana w opracowywanie ukierunkowanych, specyficznych dla receptorów peptydów do leczenia chorób o znacznych niezaspokojonych potrzebach medycznych i potencjale komercyjnym. Jego programy opierają się na cząsteczkach modulujących aktywność systemów receptorów melanokortyny i peptydów natriuretycznych. Jego głównym produktem w rozwoju klinicznym jest bremelanotyd, który leczy hipoaktywne zaburzenie pożądania seksualnego, które jest rodzajem dysfunkcji seksualnych u kobiet. PTN osiągnął wyniki gorsze od S&P 500 o -65,0% w ubiegłym roku. W ubiegłym roku PTN osiągnął wyniki gorsze od swojego sektora o -76,3%. Sektor opieki zdrowotnej w ubiegłym roku osiągnął lepsze wyniki niż rynek o 11,4%.

 3. $ LCRX – Ta akcja została wbita w zeszłym roku. LXRX osiągnął wyniki gorsze od S&P 500 o -73,6% w ubiegłym roku.

  LXRX osiągnął wyniki gorsze od swojego sektora o -85,1% w ubiegłym roku.

  Sektor opieki zdrowotnej osiągnął w ubiegłym roku lepsze wyniki niż rynek o 11,5%. Jednak ostatnio LCRX odnotował poważny wzrost sprzedaży i ceny do zysków. LCRX to firma biofarmaceutyczna opracowująca leki, które zmieniają życie pacjentów. Firma zajmuje się komercjalizacją i opracowywaniem leków oraz ich kandydatów. Jego kandydaci na leki obejmują XERMELO (telotristat etyl), podawany doustnie lek drobnocząsteczkowy w Stanach Zjednoczonych do leczenia biegunki zespołu rakowiaka w połączeniu z analogiem somatostatyny lub SSA, terapia dorosłych niedostatecznie kontrolowana przez terapię SSA; Zynquista (sotagliflozyna), kandydat na lek drobnocząsteczkowy podawany doustnie jako lek do leczenia cukrzycy typu 1; sotagliflozyna w leczeniu cukrzycy typu 2, niewydolności serca i przewlekłej choroby nerek; i LX9211, podawany doustnie drobnocząsteczkowy kandydat na lek,jako lekarstwo na ból neuropatyczny. Sprawdź raport badawczy firmy Stock Rover poniżej.

1. Millendo Therapeutics Inc. (MLND)

Najbliższe tygodnie zapowiadają się obiecująco dla Millnedo. Chociaż akcje groszowe spadły w kwietniu z powodu nieudanych wyników badań klinicznych, w zeszłym tygodniu mocno się zamknęły.

Dla tych z was, którzy nie znali, próba dotyczyła leku Livoletide. Livoletide jest testowane jako lekarstwo dla osób żyjących z zespołem Pradera-Williego. Prader-Williego to dziedziczna choroba charakteryzująca się otyłością i cukrzycą typu 2 z powodu nienasyconego głodu.

Nie trzeba dodawać, że po spadku do poziomu 1,26 USD, akcje MLND mają przed sobą długą drogę. Biorąc pod uwagę fakt, że MLND sprzedawał akcje powyżej 9 USD na początku 2020 r., Jest wiele do zrobienia.

Jednak nadzieja pozostaje duża i znajduje odzwierciedlenie w akcji, którą obserwowaliśmy. Tylko w piątek akcje wzrosły do ​​2,13 USD, a ponad 6,4 miliona akcji w obrocie.

Zawsze martwię się o akcje, które poruszają się bez katalizatora, a Millendo nie wydało żadnych dużych aktualizacji, o których można by mówić. Mając to na uwadze, zachowaj ostrożność.

Ale nie ma powodu, dla którego nie możesz dodać go do listy obserwowanych. Jeśli zacznie nabierać rozpędu i wyzwoli twoje kryteria wejścia, nie widzę powodu, dla którego nie możesz go skalpować.

2. Fluidigm Corporation (FLDM)

Kolejną ostatnią akcją groszową, którą można było obejrzeć od tygodnia 27 maja, była Fluidgim Corporation. Po cichym tygodniu i poranku akcje eksplodowały po południu. Kiedy mówię, eksplodował, mam na myśli eksplodował; cena grosza wzrosła z 2,15 do 4,39 USD.

Pozostaje jednak pytanie: dlaczego akcje Fluidigm wzrosły tak silnie w zeszłym tygodniu? Aby lepiej zrozumieć, dobrze byłoby, gdybyś zrozumiał, czym zajmuje się firma.

Krótko mówiąc, Fluidigm koncentruje swoje wysiłki na diagnozowaniu i testowaniu rozwiązań w zakresie raka. Korzystając z zastrzeżonych technologii CyTOF® i mikroprzepływów, mają multimikalne rozwiązanie do testowania i diagnostyki.

Próbując dostosować się do aktualnych potrzeb, Fluidigm zaczął koncentrować swoje wysiłki na COVID-19 w celu zbadania zastosowań wykrywania wirusa SARS-CoV-2.

Na szczęście dla nich ich wysiłki nie pozostały niezauważone. Przykład: artykuł opublikowany 1 maja w Guardianie zatytułowany „Badania amerykańskiej wojny bakteryjnej prowadzą do nowego, wczesnego testu Covid-19.

W tym celu akcje FLDM poszybowały w górę. Jak wspomniałem powyżej, jest to potwierdzenie katalizatora potrzebne mi do wejścia na giełdę grosza.

Moje myśli o rozstaniu

W jakie dobre akcje groszowe warto inwestować? Moim pierwszym zmartwieniem jest to, że ludzie chcą szybko się wzbogacić. Jeśli coś brzmi zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe, prawdopodobnie tak jest. Najważniejsze przesłanie, jakie mamy, to przeprowadzenie własnych badań. Znajdź akcje z dobrymi podstawami i POWODEM DO KUPOWANIA na tym poziomie technicznym.

Nie jestem tu po to, aby ci mówić, jakimi akcjami grosza handlować; musisz nauczyć się interpretować wskaźniki techniczne dla siebie.

To powiedziawszy, jeśli chcesz się dowiedzieć, jak to zrobić, trafiłeś do właściwej społeczności. Mamy bezpłatne kursy handlu online, których celem jest nauczenie Cię opłacalnego jednodniowego handlu akcjami grosza. Rozpocznij teraz z naszym bezpłatnym okresem próbnym.

Powodzenia w twojej podróży handlowej. Mam nadzieję, że to pomogło i miłego tygodnia!

Ten post ma wyłącznie charakter informacyjny, nic na tej stronie nie stanowi rekomendacji kupna lub sprzedaży jakichkolwiek akcji lub papierów wartościowych. Przeczytaj nasze wyłączenie odpowiedzialności.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy