Do jakiego rodzaju kredytu samochodowego się kwalifikuję?

17 lutego 2021
Category: Które Należy
 • 10 lipca 2018 r
 • | Megan FoukesDown PaymentJeśli chodzi o finansowanie pojazdu, możesz zapytać, jakie są twoje szanse na zatwierdzenie kredytu samochodowego i do jakiego rodzaju kredytu samochodowego możesz się kwalifikować. Jeśli masz zły kredyt, uzyskanie zezwolenia na tradycyjną pożyczkę samochodową może być trudne. Ale kiedy współpracujesz z odpowiednim pożyczkodawcą, proces przebiega sprawniej.

  Jak kwalifikować się do kredytu samochodowego

  Dokładna kwota kredytu samochodowego, na który można uzyskać zezwolenie, zależy od wielu czynników. Wymagania, które należy spełnić, aby zakwalifikować się do kredytu samochodowego typu subprime mogą się różnić, ale im lepiej jesteś przygotowany, tym lepiej. Przygotowując się do pożyczki samochodowej, pamiętaj o wykonaniu następujących trzech czynności:

  Poproś o wyniki kredytowe i raporty

  Dowiedz się, gdzie znajduje się Twój kredyt, zanim złożysz wniosek i co znajduje się w raportach kredytowych. Masz prawo do bezpłatnej kopii raportu kredytowego od każdego z trzech biur kredytowych – Equifax, Experian i TransUnion – raz na 12 miesięcy. Upewnij się, że podane informacje są poprawne i zakwestionuj wszelkie niedokładne oznaczenia z odpowiednim biurem informacji kredytowej. Większość pożyczkodawców korzysta z modelu punktacji FICO, aby określić, czy się kwalifikujesz. Możesz kupić swoją zdolność kredytową z wielu różnych źródeł, ale uzyskanie oceny FICO od niektórych dostawców może kosztować niewielką opłatę.

  Upewnij się, że spełniasz podstawowe wymagania dotyczące dochodów

  Aby kwalifikować się do kredytu samochodowego, musisz spełnić wymagania spoza swojego profilu kredytowego. Obejmują one Twoje dochody i zatrudnienie. Zwykle pożyczkodawcy typu subprime wymagają minimalnego miesięcznego dochodu w wysokości od 1500 do 2000 USD przed opodatkowaniem z jednego źródła. Możesz ubiegać się o pożyczkę samochodową z więcej niż jednym źródłem dochodu, ale pożyczkodawcy patrzą tylko na ten, który ma najwyższy brutto, aby spełnić minimalne wymagania. Jeśli chodzi o zatrudnienie, pożyczkodawcy lubią widzieć, że jesteś w obecnej pracy przez co najmniej sześć miesięcy z trzyletnią historią zatrudnienia.

  Budżet i przygotuj zaliczkę

  Kiedy już wiesz, na jakim poziomie znajduje się Twój kredyt i ustalisz, że spełniasz podstawowe wymagania pożyczkodawcy, czas na budżet. Korzystając z narzędzi online, możesz oszacować miesięczną płatność, na którą możesz sobie pozwolić w każdym miesiącu, oraz rodzaj samochodu, jaki możesz otrzymać.

  Ponadto, ponieważ będziesz zaciągać pożyczkę od pożyczkodawcy subprime, upewnij się, że masz pokaźną zaliczkę. Zwykle nie będziesz w stanie wyjść z potrzeby zaliczki ze złym kredytem. Typowe minimalne wymaganie to 1000 USD lub 10 procent ceny sprzedaży pojazdu – w zależności od tego, która z tych kwot jest niższa. Pamiętaj, że im większa zaliczka, tym więcej zaoszczędzisz na oprocentowaniu i miesięcznych ratach w okresie spłaty kredytu.

  Podsumowanie

  Nie potrzebujesz doskonałego kredytu, aby otrzymać kredyt samochodowy. Często nabywcy samochodów borykają się z kredytem, ​​a wielu dealerów ma własny dział subprime dedykowany tym pożyczkobiorcom. Najtrudniejsze jest znalezienie jednego z tych dealerów. Kiedy będziesz gotowy, aby rozpocząć ten proces, pozwól Auto Credit Express poprowadzić Cię we właściwym kierunku.

  Współpracujemy z rozległą siecią specjalnych dealerów finansowych, którzy dysponują środkami pożyczkowymi dla osób borykających się z problemami kredytowymi. Nie ma żadnych zobowiązań ani kosztów za nasze usługi. Wystarczy wypełnić nasz formularz wniosku o pożyczkę samochodową, aby rozpocząć już dziś.

 • ĆwierkaćUzyskaj bezpłatną zdolność kredytową już teraz i uzyskaj kopię swojego najnowszego raportu kredytowego!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy