Dlaczego warto inwestować w Cisco? | Część 2: Trwałość produktu

17 lutego 2021

Część 2: Trwałość produktu

Jeśli chodzi o technologię, jedną z najważniejszych rzeczy jest długowieczność produktu. Czym jest długowieczność produktu i dlaczego jest ważna? Długowieczność materiałów użytych do produkcji produktów technologicznych znacząco wpływa na wskaźniki zużycia zasobów przez te ostatnie. Mówiąc prościej, produkt technologiczny będzie miał krótszy cykl życia, jeśli zostanie wyprodukowany z materiałów niskiej jakości lub gorszej jakości.

Rozważ cykl życia produktu?

Kiedy ktoś mówi o długowieczności produktu, ogólnie odnosi się do długowieczności cyklu życia produktu. Oczekiwany okres użytkowania produktu od momentu jego wprowadzenia na rynek do momentu, gdy nie jest już dostępny, jest w sumie określany jako cykl życia produktu. Czasami cykl życia produktu jest krótszy niż kilka miesięcy. Jednak zdarzają się również przypadki, w których długowieczność cyklu życia produktu wynosi kilka lat.

Aby zapewnić długowieczność swoich produktów, firmy technologiczne nieustannie poszukują zrównoważonych rozwiązań. Ważne jest, aby zrozumieć, że dokładne przewidywanie trwałości produktu nie jest możliwe, mimo że niektóre firmy mają możliwość kontrolowania, jak długo trwają określone etapy cyklu życia. Z tego powodu zrozumienie, jak skutecznie komunikować się i wprowadzać na rynek na każdym etapie cyklu życia jest niezbędne.

Cykl życia produktu technologicznego dobiega końca z wielu różnych powodów, w tym:

 • Produkty dojrzewające z czasem i zastępowane bardziej zaawansowaną technologią
 • Rozwój technologii i innowacje napędzające zmiany w produktachWymagania rynkuWymienione powody są nieodłącznym fragmentem cyklu życia produktu. Zdając sobie z tego sprawę, firma Cisco opracowała politykę wycofania z eksploatacji, która pomaga klientom lepiej zarządzać końcem cyklu życia produktu i zrozumieć, w jaki sposób firma może pomóc im przejść na technologię zastępczą i platformy Cisco.

  Poniżej znajduje się kilka fragmentów zasad Cisco dotyczących wycofania z eksploatacji:

  Powiadomienie z 6-miesięcznym wyprzedzeniem

  Częścią polityki firmy Cisco dotyczącej wycofania z eksploatacji jest reguła, która mówi, że firma Cisco powiadomi odpowiednich klientów z sześciomiesięcznym wyprzedzeniem o ostatnim dniu, w którym będą mogli zamówić dany produkt. Cisco poda tutaj powiadomienie. Ponieważ strona z ogłoszeniami zawiera ważne informacje dotyczące programu wycofania z eksploatacji, Cisco zachęca klientów do regularnego odwiedzania tej strony. Aby otrzymywać powiadomienia, klienci mogą zarejestrować się tutaj.

  Całodobowy dostęp do Cisco Technical Assistance Center (TAC)

  Jedną z najlepszych rzeczy w inwestowaniu w technologię Cisco dla Twojej firmy jest całodobowa pomoc techniczna. Pomoc techniczną firmy Cisco można uzyskać przez trzy lata od ostatniej daty sprzedaży w przypadku problemów z oprogramowaniem aplikacyjnym i przez pięć lat od ostatniej daty sprzedaży w przypadku problemów z systemem operacyjnym i sprzętem.

  Dostępność części zamiennych lub części zamiennych sprzętu

  Od ostatniej daty sprzedaży firma Cisco zapewni dostępność części zamiennych lub części zamiennych sprzętu przez okres pięciu lat.

  Jeśli zależy Ci na długowieczności produktu, inwestowanie w technologię Cisco ma sens. Powyższe rzeczy to tylko niektóre z powodów, dla których warto zainwestować w technologię Cisco.

  Dowiedz się więcej o technologii Cisco, skontaktuj się z ekspertami w i-Tech Support, Inc. Zadzwoń pod bezpłatny numer 888-298-9696

  i-Tech Support, Inc. – Technologia, która pozwala osiągnąć więcej

  Założona w 1999 roku firma i-Tech Support, Inc. oferuje światowej klasy wsparcie technologiczne, które pomaga firmom osiągnąć więcej. Dzięki działom zajmującym się zarządzanym wsparciem IT, zaawansowaną technologią, cyberbezpieczeństwem, usługami w chmurze, ocenami sieci, oprogramowaniem i doradztwem, nasze pełne możliwości usługowe pozwalają nam być wszechstronnym partnerem technologicznym dla działów IT i firm na Florydzie. Wspieramy Cię technologią, aby osiągnąć więcej.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy