Czy portfele magnetyczne rozmagnesowują karty kredytowe? Odpowiedź wewnętrzna.

17 lutego 2021
Category: Dzięki Czemu

Więc masz nowy portfel lub klips na pieniądze na urodziny… a może Boże Narodzenie? Ale poczekaj! Ten portfel różni się nieco od innych, których używałeś w przeszłości… jest trzymany razem za pomocą magnesu? Wszyscy je widzieliśmy, zazwyczaj w formie spinacza do pieniędzy z dwoma gigantycznymi magnesami, które „rozbijają boki.

Nie zrozumcie nas źle… to jest niesamowite, jeśli chodzi o trzymanie spinacza na pieniądze razem i naprawdę dobrze trzyma gotówkę, karty i pokwitowania. Właściwie to jest powód, dla którego go masz, ponieważ trzyma twoje rzeczy razem o wiele lepiej niż tradycyjny klips na pieniądze. Ale nie dlatego tu jesteś…

Jesteś tutaj, ponieważ słyszałeś o potężnych magnesach odmagnesowujących Twoje karty. Czy to prawda? Czy magnesy w spinaczach na pieniądze naprawdę rozmagnesują wszystkie Twoje karty? Napisaliśmy ten artykuł, aby przedstawić informacje na temat portfeli magnetycznych.

Krótka odpowiedź jest taka, że ​​większość magnesów, które są częścią portfeli lub spinaczy do pieniędzy, na ogół nie rozmagnesuje twoich kart kredytowych. Magnesy w tym portfelu po prostu nie są wystarczająco mocne.

Nie wszystkie karty są takie same

To powiedziawszy, istnieje kilka kart, które są bardziej podatne na rozmagnesowanie niż inne. Karty, takie jak klucze hotelowe, odznaki obrażeń ciała, a karty takie jak te wykorzystują słabszy magnes i są bardziej narażone na wpływ portfela, który również zawiera magnes.

Jednym z głównych powodów, dla których nie musisz się o nic martwić, jest to, że twórcy kart sprawiają, że są one dość trwałe. Ciągła wymiana kart, które były rozmagnesowywane, kosztowałaby ich miliony dolarów rocznie. Czarny pasek magnetyczny z tyłu przechodzi dość długi proces i jest uszczelniony, dzięki czemu jest chroniony przed wieloma z tych problemów. Szczerze mówiąc, paski magnetyczne są oceniane zbyt wysoko pod względem „koercji. (zasadniczo chodzi o to, jak odporne są na rozmagnesowanie – czytaj dalej…)

Demagnetyzacja… Nauka jest fajna

Ok, więc teraz przejdźmy do nauki. Chcemy wiedzieć dokładnie, co może powodować rozmagnesowanie kart w pierwszej kolejności. Jeśli wiemy, co go powoduje, być może możemy podjąć pewne kroki, aby tego uniknąć. (jeśli to nawet konieczne)

Bez dwóch zdań, najlepszym miejscem w 'ol World Wide Web, w którym omawiano rozmagnesowanie, są magnesy K&J. Tak jak powinni, są znani ze sprzedaży jednych z najsilniejszych magnesów na świecie. Jeśli lubisz magnesy, kliknij powyższy link i poczytaj. Jeśli nie jesteś i chcesz po prostu trafić na najważniejsze wydarzenia, zobacz poniżej:

 • Zasadniczo pasek magnetyczny z tyłu karty przechowuje dane cyfrowe. Te dane informują sprzedawcę, kim jesteś, aby wiedział, jaką kartę kredytową obciążyć.
 • Koercja jest po prostu miarą odporności magnesu na zmiany w jego namagnesowaniu. To jest kęs. Mówiąc prościej:
  • wysoka koercja = trudna do rozmagnesowania
  • Niska koercja = łatwe do rozmagnesowania (klucze hotelowe)
 • Magnesy ziem rzadkich i trwałych mają możliwość bardzo łatwego usuwania kart kredytowych (nie są one używane w żadnym znanym nam portfelu).

Jak zapobiec rozmagnesowaniu kart

Teraz, gdy już wiemy, „jak to działa, opracowaliśmy kilka kroków, które pozwolą zapobiec temu problemowi z Twoimi kartami:

 1. Carry Cash – magnetyczne klipsy na pieniądze są zwykle przeznaczone do przechowywania gotówki. Więc rozważ użycie ich do tego, zamiast nosić ze sobą wszystkie swoje karty. Na szczęście jest wystarczająco dużo innowacyjnych producentów portfeli, jeśli wymyślą niesamowite projekty klipsów / portfeli na pieniądze, aby pomieścić oba.
 2. Kanapka z tymi kartami – Jeśli uważasz, że konieczne jest noszenie kart z magnetycznym spinaczem do pieniędzy, spróbuj umieścić je między rachunkami, które Twoje dzieci. Dodatkowe warstwy pomogą chronić pasek magnetyczny na twoich kartach.
 3. Oddziel te karty – zwróć uwagę na faktyczne karty, które nosisz w portfelu. Jeśli podróżujesz i zatrzymujesz się w hotelu, prawdopodobnie nie jest mądrze nosić kartę hotelową w magnetycznym klipsie na pieniądze. Karty te są regularnie rozmagnesowywane i ponownie namagnesowywane (celowo – numery do przebieralni).
 4. Microchip i RFID nie są zagrożone – czy todobra wiadomość? Większość naszych kart wykorzystuje obecnie jakąś formę technologii chipowej, niezależnie od tego, czy jest to technologia RFID i / lub technologia Microchip. Na żadne z nich nie działają magnesy.

Rzeczywistość jest taka… to naprawdę nie jest coś, o co musisz się martwić. Większość producentów wysokiej jakości portfeli wykorzystuje magnesy, które są idealną siłą do trzymania portfela razem, ale nie na tyle mocne, aby zrujnowały Twoje karty. Teraz nie powiemy, że to się nigdy wcześniej nie wydarzyło, ponieważ jestem pewien, że tak było, ale nie pozwól, aby cię to nie spało w nocy.

Spójrz tutaj na nasze ulubione magnetyczne spinacze do pieniędzy, które tam są. Możemy obiecać, że są one bezpieczne w użyciu.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy