Czy możesz wynająć samochód bez karty kredytowej?

17 lutego 2021

Jeśli dotarłeś na tę stronę, prawdopodobnie wiesz już, że większość wypożyczalni samochodów wymaga karty kredytowej, aby odebrać pojazd. Być może powiedziano Ci, że to niemożliwe, pytając „ czy możesz wynająć samochód bez karty kredytowej? Ale Auto Europe jest tutaj, aby pomóc!

Jeśli uważasz, że wypożyczenie samochodu bez karty kredytowej jest niemożliwe, pomyśl jeszcze raz. Dzięki naszym relacjom z najlepszymi dostawcami na całym świecie, Auto Europe może pomóc Ci wynająć samochód za pomocą karty debetowej w bardzo niskiej cenie.

Ogólne informacje o wynajmie samochodu bez karty kredytowej

Wielu podróżników zastanawia się, na czym polega trudność wypożyczenia samochodu bez karty kredytowej. Faktem jest, że wymóg ten ma niewiele wspólnego z płaceniem za samą stawkę wynajmu, a więcej z ubezpieczeniem wynajmu samochodu.

Firmy wynajmujące samochody muszą mieć pewność, że ich pojazdy pozostają w dobrym stanie, a aby to zrobić, wymagają depozytu przed zezwoleniem komukolwiek na odwiezienie ich mienia z parkingu. Samochody są drogimi maszynami, więc te depozyty mogą wynosić od kilkuset do kilku tysięcy euro (w zależności od klasy pojazdu). Pozostawiony depozyt ma zostać wykorzystany na pokrycie wszelkich szkód, które wystąpią w pojeździe, gdy jest on w Twoim posiadaniu; o ile zwrócisz go w takim samym stanie, w jakim go otrzymałeś, otrzymasz zwrot pełnej kwoty depozytu.

Przyjmowanie depozytu za pomocą karty kredytowej jest łatwe, ponieważ środki można po prostu „zablokować lub „zatrzymać na koncie, aby zostać zwolnione po zwrocie pojazdu. Wynajmując samochód bez karty kredytowej trzeba będzie jednak wpłacić pełną wartość kaucji gotówką. Zamiast zajmować się wpłatami gotówkowymi, większość wypożyczalni samochodów po prostu wymaga karty kredytowej przy odbiorze, aby ułatwić zarządzanie procesem.

Karta debetowa lub kredytowa: ważne kwestie do rozważenia przy wynajmie samochodu

Chcąc wynająć samochód bez karty kredytowej, należy pamiętać, że karty debetowe są oddzielne i różnią się od kart kredytowych. Chociaż można je łatwo pomylić, karty debetowe zwykle nie są akceptowane przy odbiorze wynajętego samochodu. Upewnij się, że masz odpowiednie wymagania przed wyjazdem na wakacje i możesz uniknąć wszelkich kłopotów, które mogą pojawić się przy wypożyczalni samochodów.

Zastanawiasz się, czy możesz wypożyczyć samochód za pomocą karty debetowej? Dowiedz się wszystkiego, co musisz wiedzieć tutaj

Dowiedz się o różnych typach ubezpieczeń wynajmu samochodów w Europie, aby wybrać najlepszą dla siebie opcję

Jak wynająć samochód bez karty kredytowejJak zapewne wiesz, większość wypożyczalni samochodów wymaga karty kredytowej, aby odebrać pojazd, ale możliwe jest wypożyczenie samochodu bez karty kredytowej. Wyjątkowe partnerstwo Auto Europe z największymi wypożyczalniami samochodów na całym świecie pozwala nam pomagać naszym klientom w wynajmowaniu samochodów bez karty kredytowej. Wypożyczenie samochodu za pomocą karty debetowej nie zajmuje dużo czasu, a zwykle rezerwację przez telefon w Auto Europe zajmuje zaledwie 5–15 minut. Koszt wynajmu samochodu bez karty kredytowej będzie się różnić w zależności od konkretnych szczegółów umowy najmu, ale w wielu przypadkach nie będzie znacznie droższy niż wynajem za pomocą karty kredytowej.

Przedmioty potrzebne do wypożyczenia samochodu bez karty kredytowej

  • Karta debetowa
  • Ważne prawo jazdyWystarczająco dużo pieniędzy na pokrycie kosztów wynajmu samochodu

    Kroki, aby wynająć samochód bez karty kredytowej

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy