Co to jest iść do banku

17 lutego 2021
Category: Pytania Dotyczące

Znajdź darmowy bankomat w pobliżu, gdy go potrzebujesz, z pomocą naszej aplikacji.

Odbierz wypłatę do 2 dni przed wypłatą!Uzyskaj świadczenia rządowe do 4 dni przed dniem zasiłku!Wcześniejsza dostępność wpłaty bezpośredniej zależy od czasu instrukcji płatniczych płatnika i mogą obowiązywać ograniczenia dotyczące zapobiegania oszustwom.

W związku z tym dostępność lub terminy wczesnego bezpośredniego depozytu mogą się różnić w zależności od okresu rozliczeniowego.

Wpłać gotówkę w całym krajuWpłać gotówkę na swoją kartę u ponad 100 000 uczestniczących sprzedawców w całym kraju, do kwoty 4,95 USD! Po prostu poproś kasjera o wpłacenie gotówki bezpośrednio na kartę przy kasie. W ciągu kilku minut Twoje środki będą dostępne na Twoim koncie. Zawsze będziesz gotowy zapłacić rachunki, robić zakupy online lub wysyłać pieniądze, kiedy zajdzie taka potrzeba.

Płać rachunki online z GoBankPłać komu potrzebujesz, kiedy potrzebujesz, online lub za pośrednictwem naszej wielokrotnie nagradzanej aplikacji mobilnej!Płać czynsz lub dowolny rachunek za pomocą naszej książeczki czekowej online. Skonfiguruj płatności jednorazowe lub cykliczne. W razie potrzeby wyślemy nawet darmowy czek papierowy

Wysyłaj lub otrzymuj pieniądze online w ciągu kilku minutPrzenieś pieniądze szybko za pomocą kilku dotknięćSzybko wysyłaj lub otrzymuj pieniądze online lub za pośrednictwem naszej wielokrotnie nagradzanej aplikacji mobilnej. Możesz łatwo wysyłać pieniądze ze swojej karty GoBank do karty GoBank znajomego lub członka rodziny. Wysyłaj lub otrzymuj pieniądze od sąsiada lub kogoś w całym kraju.

Płać każdemu czekiem osobistymNie możesz zapłacić kartą, ale nie chcesz płacić gotówką? Wypisać czek. To mniej kłopotliwe niż przekazy pieniężne, a wszystkie swoje płatności możesz śledzić za pomocą aplikacji GoBank.

Wpłać czeki podczas podróżyDzięki GoBank zdeponowanie czeku jest tak proste, jak zrobienie kilku zdjęć na smartfonie! Omiń wizytę w bankomacie, unikaj długich kolejek do kasjerów czeków i pożegnaj się z opłatami za realizację czeków. Przestań martwić się o godziny pracy – Twój smartfon otrzyma czek bez wychodzenia z domu!

Money VaultPrzechowuj pieniądze na deszczowy dzieńWłóż trochę pieniędzy do Krypty na przechowanie. Po prostu przenieś pieniądze ze Skarbca i z powrotem do swojego dostępnego salda, kiedy będziesz gotowy do użycia. Oszczędzaj na kolejny duży zakup!

Mieć pytania? Zapoznaj się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi skarbca pieniędzy.

WróżkaPozwól, aby Fortune Teller pomógł Ci w podejmowaniu decyzji o zakupie, aby nie przekraczać budżetuDostępne wyłącznie w aplikacji mobilnej GoBank. Fortune Teller sprawdza saldo, budżet i kwotę zakupu. To szybki sposób sprawdzenia, czy następny zakup mieści się w budżecie.

Mieć pytania? Sprawdź nasze często zadawane pytania dotyczące Fortune Teller.

Skonfiguruj budżet w GoBankZbuduj budżet w naszej aplikacji na podstawie miesięcznych wydatków i dochodów. Ustaw przypomnienia, aby otrzymywać powiadomienia o wydatkach i dochodach. Następnie odpowiednio dostosuj budżet. Zaplanuj lepsze jutro!

Mieć pytania? Sprawdź nasze często zadawane pytania dotyczące tworzenia budżetu.

Apple, logo Apple i iPhone są znakami towarowymi firmy Apple Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach. App Store to znak usługowy Apple Inc.

Google, Android i Google Play są znakami towarowymi firmy Google Inc. zarejestrowanymi w Stanach Zjednoczonych i innych krajach.

Karty dostarczone przez Green Dot Corporation. Karta MasterCard jest wydawana przez Green Dot Bank na podstawie licencji udzielonej przez MasterCard International Incorporated. Karta Visa jest wydawana przez Green Dot Bank na podstawie licencji udzielonej przez Visa USA Inc. Green Dot Corporation jest dostawcą usług członkowskich dla Green Dot Bank, członek FDIC. MasterCard i znak marki MasterCard są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy MasterCard International Incorporated. Visa jest zarejestrowanym znakiem handlowym Visa International Service Association. Visa jest zarejestrowanym znakiem handlowym Visa International Service Association. GoBank to zastrzeżony znak towarowy firmy Green Dot Corporation NMLS ID 914924.

GoBank to marka należąca do Green Dot Bank, członka FDIC, który działa również pod markami Green Dot Bank i Bonneville Bank. Depozyty pod którąkolwiek z tych nazw handlowych to depozyty w jednym banku Green Dot Bank, ubezpieczonym przez FDIC, i są agregowane w celu pokrycia ubezpieczenia depozytów.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy