Co jest uważane za pożyczkę Jumbo w New Jersey?

17 lutego 2021

Nabywcy domów na droższych rynkach nieruchomości, takich jak niektórzy w New Jersey, często muszą korzystać z dużych kredytów hipotecznych przy zakupie domu. Co nasuwa pytanie: co jest uważane za dużą pożyczkę w New Jersey? Jaki jest próg lub limit?

W zależności od hrabstwa, w którym planujesz kupić dom, duża pożyczka może wynosić powyżej 424 100 USD lub 636 150 USD. Zobacz następną sekcję, aby uzyskać podział według hrabstw.

Co to jest pożyczka Jumbo w New Jersey?

Z definicji, pożyczka typu jumbo ma miejsce wtedy, gdy pożyczana kwota przekracza zgodne limity pożyczki stosowane przez Fannie Mae i Freddie Mac. Limity te są ustanawiane przez Federalną Agencję Finansowania Mieszkalnictwa (FHFA0, która reguluje Fannie i Freddie).

Limity pożyczek są oparte na medianie wartości domów, co oznacza, że ​​mogą się różnić w zależności od hrabstwa i regionu. Kiedy osoba pożycza więcej niż te limity, jest to uważane za produkt hipoteczny typu jumbo.

Więc przejdźmy konkretnie. Co jest uważane za dużą pożyczkę w New Jersey? W zależności od tego, gdzie mieszkasz, limit dla Twojego hrabstwa wynosi 424100 USD za 636,150 USD (od 2017 r.). Tak więc duży kredyt hipoteczny byłby czymś powyżej tych kwot. Są one określane jako granice „podłogi i „sufitu.

Oto jak to rozkłada się według hrabstw:

 • Powierzchnie pięter: Zgodnie z limitem pożyczki wynosi 424 100 USD w następujących hrabstwach: Atlantic, Burlington, Camden, Cape May, Cumberland, Gloucester, Mercer, Salem i Warren. W tych okręgach New Jersey, pożyczki jumbo jest cokolwiek większa niż $ +424.100.
 • Obszary pułapowe : ze względu na wyższe ceny mieszkań limit pożyczki wynosi 636 150 USD w hrabstwach: Bergen, Essex, Hudson, Hunterdon, Middlesex, Monmouth, Morris, Ocean, Passaic, Somerset, Sussex i Union. Cokolwiek powyżej tej kwoty będzie uważane za duży kredyt hipoteczny.Nauka żargonu

  Niektórzy pożyczkobiorcy mówią o „limicie pożyczki jumbo w New Jersey, ale jest to trochę mylące. Nie ma sztywnego limitu kwoty, jaką osoba może pożyczyć po przekroczeniu określonego limitu. Tak więc, technicznie rzecz biorąc, nie ma limitu pożyczki typu jumbo w New Jersey.

  Te zbyt duże, niezgodne z wymogami pożyczki hipoteczne mogą w niektórych przypadkach wzrosnąć znacznie powyżej 1 miliona dolarów. Maksymalna kwota na ogół zależy od dochodu pożyczkobiorcy, zadłużenia i innych czynników.

  Prawdziwy „limit dotyczy pożyczek zgodnych z prawem, czyli takich, które można sprzedać Fannie Mae i Freddie Mac na rynku wtórnym.

  Jak ubiegać się o „przewymiarowany kredyt hipoteczny

  Pożyczka typu jumbo w New Jersey jest zasadniczo „zbyt dużym produktem hipotecznym, który przekracza wspomniane powyżej limity. Ponieważ pożyczana jest większa kwota, wymagania kwalifikacyjne mogą być nieco bardziej rygorystyczne w porównaniu z mniejszą kwotą pożyczki. Ale ogólny proces składania wniosków jest bardzo podobny.

  Oto pierwsze kroki tego procesu:

  • Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kwalifikacji do otrzymania dużej pożyczki w New Jersey.
  • Wypełnij standardowy formularz wniosku (Jednolity wniosek o pożyczkę mieszkaniową).Dostarcz dodatkowe dokumenty dotyczące twoich dochodów, majątku i długów.Możemy nawet wstępnie zatwierdzić Cię na zgodną lub dużą pożyczkę w New Jersey. Ten finansowy proces „wstępnej oceny może przynieść korzyści na kilka sposobów. Po uzyskaniu wstępnej akceptacji na określoną kwotę możesz zawęzić poszukiwania mieszkania do określonego przedziału cenowego.

   Wstępne zatwierdzenie przez pożyczkodawcę hipotecznego może również sprawić, że sprzedający będą bardziej skłonni do zaakceptowania Twojej oferty w porównaniu z osobą, która nie została wstępnie zatwierdzona.

   Porozmawiajmy: ten artykuł odpowiada na często zadawane pytanie, czym jest duża pożyczka w New Jersey? To tylko podstawowy przegląd przestrzegania limitów kredytowych i dużych produktów hipotecznych. Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące składania wniosków lub innych pytań związanych z finansowaniem.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy