Aktywuj: aktywacja karty Bank Of America

Aktywuj: aktywacja karty Bank Of America
16 października 2020
Category: Swoje Konto

Czy niedawno zatwierdzono Ci kartę kredytową w Bank of America i nie masz pewności, od czego zacząć po otrzymaniu karty? Twój pierwszy krok jest prosty!

Wejdź na BankOfAmerica.com/Activate, aby kontynuować aktywację karty kredytowej i natychmiast rozpocząć korzystanie z karty!

Nasz przewodnik po www.BankOfAmerica.com/Activate

Aktywacja jest szybka i łatwa, wykonaj poniższe czynności!

Aktywacja karty

Po otrzymaniu karty można ją aktywować na kilka sposobów.

  1. Jeśli masz już konto BOA, po prostu odwiedź ich stronę aktywacji pod adresem www.BankOfAmerica.com/Activate
  2. Kliknij „Zaloguj się do bankowości internetowej”, aby zalogować się na swoje konto, a następnie postępuj zgodnie ze spersonalizowanymi instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby aktywować kartę.

Aktywacja poprzez utworzenie nowego konta

1. Jeśli nie masz jeszcze konta, musisz kliknąć „Zarejestruj się w bankowości internetowej” i zarejestrować się lub założyć konto.

Aby zarejestrować się w bankowości internetowej, będziesz musiał podać numer karty i numer PESEL.

2. Na następnym ekranie wprowadź pełny numer karty, datę ważności i 3-cyfrowy numer bezpieczeństwa CVC z tyłu karty, aby ją aktywować.

Uwaga: Możesz użyć komputera stacjonarnego, zadzwonić lub użyć aplikacji mobilnej BOA do aktywacji karty

Uwaga: ta witryna jest przeznaczona specjalnie dla kart kredytowych. Jeśli chcesz aktywować kartę debetową, wejdź na bankofamerica.com/activatedebitcard i zaloguj się do portalu bankowości internetowej.

Jak aktywować swoją kartę telefonicznie

Możesz także uruchomić swoją kartę za pomocą telefonu, jeśli nie masz dostępu do Internetu.

Wykonaj kilka czynności, aby zadzwonić i aktywować telefonicznie:

  1. Zadzwoń pod bezpłatny numer 1-800-276-9939
  2. Powiedz lub wprowadź pełny numer konta.
  3. Wprowadź dane uwierzytelniające (może to być Twój numer PESEL, kod pocztowy lub numer telefonu powiązany z Twoim kontem).

Jak aktywować kartę za pomocą aplikacji mobilnej

Ostatnią opcją jest skorzystanie z aplikacji mobilnej banku w celu aktywacji karty.

  1. Pobierz aplikację na iOS lub Androida
  2. Zaloguj się na swoje konto BOA, używając swojej nazwy użytkownika i hasła.
  3. Wprowadź numer nowej karty i postępuj zgodnie z pozostałymi instrukcjami.

Po wykonaniu wszystkich czynności związanych z aktywacją karty Bank of America, w zależności od tego, który sposób najlepiej odpowiada Twoim potrzebom, gotowe, a Twoja karta jest aktywowana! Możesz używać swojej karty od razu po pomyślnej aktywacji.

Najlepsze opcje kart kredytowych BOA

Istnieje wiele kart, z których możesz wybierać, wybierając jedną z BankofAmerica. Twoje opcje będą zależały od Twojej historii kredytowej, wyniku, dochodu, aktualnych poziomów debetu i nie tylko.

Jeśli masz minimalną historię kredytową, jedną z najlepszych opcji jest karta Zabezpieczona. Wymaga to jedynie minimalnej historii kredytowej, a ta karta pomoże Ci uzyskać lepszy kredyt. Mimo że ta karta nie ma żadnych nagród, nadal jest świetną opcją, jeśli Twój wynik kredytowy jest niski. Z tą kartą nie ma opłaty rocznej.

Inną świetną opcją, jeśli często podróżujesz, jest karta Premium Travel. Obowiązuje opłata roczna i potrzebujesz wyniku około 670 lub wyższego. Korzyści z podróży są świetne dzięki tej karcie! Zdobywasz 2x punkty za podróżowanie i jedzenie oraz 1,5x punkty za wszystkie inne zakupy.

Ostatnią i najbardziej elastyczną opcją karty jest karta Cash Rewards. Ta konkretna karta wymaga minimalnego wyniku kredytowego 720 i nie ma opłaty rocznej. Zarabiasz 3% zwrotu gotówki na jednej kategorii, którą możesz wybierać spośród restauracji, sklepów farmaceutycznych, sklepów dla majsterkowiczów, benzyny, podróży i zakupów online. Otrzymujesz również 2% zwrotu w sklepach spożywczych i hurtowniach za maksymalnie 2500 USD, które wydajesz w każdym kwartale, a następnie 1% i na wszystko inne.

Więc którą kartę wybierzesz? Odwiedź www.BankOfAmerica.com/Activate i kliknij „Karty kredytowe” u dołu strony, aby wyświetlić pełną listę kart.

Związane z

O Bank Of America

Ten BOA jest jedną z największych instytucji finansowych w Ameryce. Obsługują osoby i firmy różnej wielkości, w tym około 66 milionów klientów indywidualnych i biznesowych na całym świecie!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy