Agencja windykacyjna IC System – 3 kroki zanim zapłacisz

17 lutego 2021

IC Systems to prywatna firma windykacyjna. Jest to firma rodzinna, która została założona w 1938 roku.

Jest to jedna z największych agencji windykacyjnych w Stanach Zjednoczonych, zatrudniająca ponad 700 pracowników. Będą gromadzić pieniądze na różnych rachunkach dłużnych, w tym na opiece zdrowotnej, usługach finansowych, urzędzie, handlu detalicznym, kartach kredytowych i nie tylko.

Informacje kontaktowe

IC System Inc.

444 Highway 96 East

PO Box 64378

St. Paul, MN 55164-0378

Numer telefonu: 1-800-279-9048

Strona internetowa: http://www.icsystem.com/

3 kroki, zanim zapłacisz za system IC

1. Potwierdź swoje konto

Jeśli obecnie masz do czynienia z IC Systems. Pierwszym krokiem jest poproszenie o walidację konta w kolekcjach. Możesz to zrobić, wysyłając potwierdzenie listu zadłużenia bezpośrednio do IC Systems. Zdecydowanie zalecamy wysłanie tego listu weryfikacyjnego listem poleconym. W ten sposób będziesz mieć dowód, że otrzymali Twoją prośbę o walidację.

Zwykle powinieneś otrzymać odpowiedź w ciągu 30 dni od otrzymania. Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi, typowym rezultatem jest to, że negatywne informacje w raporcie kredytowym zostaną usunięte. Jeśli otrzymasz odpowiedź. Otrzymasz dokumentację wskazującą, że IC System jest prawnym właścicielem Twojego rachunku dłużnego.

Jeśli nie są w stanie zweryfikować Twojego długu. Wówczas nie jesteś już odpowiedzialny za spłatę. Dodatkowo IC Systems ma kontaktować się z biurami informacji kredytowej z prośbą o rozpoczęcie usuwania ściągnięć z plików raportów kredytowych dotyczących tego konta.

2. Przedawnienie

Zdecydowana większość długów konsumenckich podlega przedawnieniu. Jest to prawo, które wyznacza maksymalny czas, przez jaki jesteś odpowiedzialny za spłatę długu. Najczęściej ten termin to siedem lat. Nie dotyczy wszystkich długów konsumenckich.

Jednak dotyczy to zdecydowanej większości kont. Nawet jeśli Twój dług zostanie zweryfikowany. Spłata długu w windykacji może nie leżeć w interesie finansowym.

Na przykład, jeśli Twoje konto dłużne ma sześć lat. Czekanie jeszcze jeden rok może mieć większy sens finansowy. Po upływie roku przedawnienie może wygasnąć. W takim przypadku nie będziesz już odpowiedzialny za spłatę.

3. Negocjować ugodę

Jeśli Twój dług jest zgodny z prawem i podlega przedawnieniu. Następnie należy wynegocjować rozliczenie z IC Systems. W ramach umowy ugodowej zachęcamy do negocjowania spłaty kwoty niższej niż łączna kwota salda.

Agencje windykacyjne często akceptują jedynie ułamek salda jako płatność rozliczeniową. Eksperci sugerują rozpoczęcie negocjacji od 0,25 dolara za dolara.

Na przykład, jeśli IC System kontaktuje się z Tobą w sprawie długu w wysokości 1000 USD. Następnie powinieneś rozpocząć negocjacje od zaoferowania 250 $ na spłatę długu. Kluczowe jest, aby IC System wyraził zgodę na wysłanie żądania usunięcia do wszystkich trzech głównych biur informacji kredytowej w zamian za płatność rozliczeniową.

W ten sposób po zapłaceniu IC System powinni skontaktować się ze wszystkimi trzema biurami informacji kredytowej, aby usunąć windykację z raportu kredytowego. Jeśli nie otrzymasz tej prośby o usunięcie, możesz zapłacić IC System. I po prostu zaktualizuj ujemny kredyt do opłaconej kolekcji w raporcie kredytowym, nadal jest to negatywna lista, która zaszkodzi twojej zdolności kredytowej.

Podsumowanie

Podsumowując, Twój wynik kredytowy jest podobny do średniej ocen (GPA) z poprzednich dni szkolnych. Nie ma znaczenia, czy wykonujesz wszystkie kursy, jeśli nie udaje ci się podwodnego tkania koszyków, ponieważ ten jeden negatywny znak zniszczy ogólny GPA.

Dotyczy to również Twojej zdolności kredytowej. I dlaczego tak ważne jest, abyśmy wyczyścili zgrubienia raportów kredytowych, skazy i usunęli wszelkie negatywne elementy. Zachęcamy naszych członków do rozważenia profesjonalnych, legalnych i legalnych usług czyszczenia kredytów, aby pomóc w tym.

Ponieważ w samym 2017 roku z raportów kredytowych konsumentów usunięto ponad 10 milionów pozycji ujemnych. Jedną z najlepszych jest Kancelaria Prawna Lexington. Pomogły klientowi z powodzeniem usunąć windykację, opóźnienia w płatnościach, obciążenia, orzeczenia, zastawy i wiele innych negatywnych pozycji raportu kredytowego.

Uzyskaj bezpłatną konsultację dotyczącą raportu kredytowego, dzwoniąc pod bezpłatny numer 1-844-517-7627. Aby uzyskać więcej wskazówek, technik i strategii, jak naprawić kredyt z Danem Willisem, zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu i dołącz do naszego zboru.

Uzyskaj BEZPŁATNĄ

konsultację dotyczącą raportu kredytowego 1-844-517-7627

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy