5 najlepszych miejsc oferujących złe kredyty na iPhone’a

17 lutego 2021
Category: Twojej Zdolności

Obecnie telefony komórkowe są największymi towarzyszami, jakich może zdobyć człowiek. Są dla Ciebie, niezależnie od tego, czy musisz ustawić alarm, zagrać w grę, zrobić zdjęcia, wyszukać coś w Internecie, nazwać je. Jednak zdobycie go może być dość trudne, zwłaszcza jeśli masz zły kredyt.

Ale jeśli szukasz słabych / złych kredytów lub ich braku, to trafiłeś we właściwe miejsce. Posiadanie złej historii kredytowej to nie koniec, ponieważ nadal możesz mieć telefon od niektórych dostawców.

Istnieją jednak pewne kwalifikacje i wymagania, które należy spełnić, aby móc finansować iPhone’a ze złymi kredytami. Ciekawostką jest to, że aplikację można zrobić online, co oznacza, że ​​wystarczy kilka kliknięć, aby łatwo zdobyć wymarzonego iPhone’a!

Pięć miejsc oferujących złe kredyty na iPhone’a

1. Rent-2-Own

Rent-2-Own to firma, która od dwóch dekad prowadzi działalność w zakresie udzielania złych kredytów na różne przedmioty, w tym meble, elektronikę i sprzęt AGD. Klienci mogą wybierać spośród setek pozycji, dlatego jest to jedno z najlepszych miejsc dla każdego, kto potrzebuje finansowania iPhone’a ze złymi kredytami.

Ich praca polega na tym, że dostarczają rzeczy, których potrzebujesz do wynajęcia, a następnie płacisz niewielkimi kwotami bez dodatkowych opłat za ich cenę. Otrzymujesz jedne z najlepszych stawek za wynajem i po dokonaniu płatności będziesz w pełni posiadać telefon.

Aby ubiegać się o iPhone’a, musisz mieć aktywne źródło płatności (karta kredytowa, karta debetowa lub karta czekowa), ważne zdjęcie dowodu osobistego i dowód dochodu. Jeśli masz to wszystko, odwiedź ich witrynę internetową, aby złożyć wniosek.

Po uzyskaniu zgody pierwsza płatność jest wymagalna przy podpisaniu umowy, a następnie cotygodniowe płatności do zakończenia najmu. Więcej importu można znaleźć na oficjalnej stronie Rent-2-own.

2. RentDelite

Rent Delite oferuje niedrogi i łatwy sposób na zakup najnowszych produktów elektronicznych, komputerów, telewizorów i nie tylko. W przeciwieństwie do zakupów na kredyt, rentdelite nie nalicza żadnych odsetek ani nie ma żadnych ukrytych opłat. Opłatę za wynajem musisz płacić tylko podczas korzystania z telefonu.

W odróżnieniu od tradycyjnych sklepów typu „rent-to-own , wszystko odbywa się online z opcją wynajmu. Oznacza to, że nie musisz pokonywać dużych odległości do sklepów ani siedzieć, czekając, aż produkt będzie gotowy.

Poza tym proces zatwierdzania jest szybki, ponieważ sprawdzenie, czy kwalifikujesz się do telefonu, zajmuje tylko kilka minut. Kiedy składasz zamówienie, pierwsza płatność zostanie automatycznie potrącona i każdego dnia wypłaty do momentu całkowitej zapłaty za przedmiot. Możesz również zapłacić wcześniej, aby otrzymać zniżkę lub zwrócić telefon po miesiącu.

Niektóre wymagania obejmują ważne konto bankowe, które powinno mieć co najmniej 3 miesiące, udowodnione aktywne źródło dochodu i oczywiście musisz mieć ukończone 18 lat.

3. FlexShopper

FlexShopper to kolejna firma, która umożliwia konsumentom ze złym kredytem uzyskanie pożądanych towarów. Jeśli kwalifikujesz się do korzystania z produktu, tygodniowe opłaty za dzierżawę będą automatycznie potrącane w zależności od warunków, które mogą się różnić w zależności od Twojego stanu.

Pełne prawo własności do produktu uzyskujesz po dokonaniu wymaganej płatności za 52 tygodnie. Coś interesującego w przypadku tego dostawcy jest to, że nie musisz wpłacać żadnego depozytu przed otrzymaniem produktu.

Ponadto kwalifikacja jest łatwa, ponieważ akceptowana jest większość poziomów kredytów, w tym brak kredytu i słaby kredyt. Musisz jednak posiadać rachunek bieżący, który musi działać przez ostatnie 90 dni od dnia jego otwarcia, wraz z potwierdzeniem aktywnego dochodu.

Jeśli interesuje Cię FlexShopper, możesz odwiedzić ich stronę internetową i przesłać niezbędne informacje, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz.

4. SmartPay

SmartPay umożliwia swoim uprawnionym klientom wynajmowanie produktów na własność. To, co robią, polega na tym, że rozkładają koszt żądanego przedmiotu, takiego jak iPhone, na niskie płatności, które są przystępne, oferując wyjątkowe rozwiązania finansowania złych kredytów na iPhone’a.

Nie musisz mieć dobrego kredytu, aby zakwalifikować się do zakupu telefonu. Po złożeniu wniosku i uzyskaniu akceptacji będziesz musiał zapłacić określoną kwotę, która zależy od wartości leasingowanego produktu i warunków zakwalifikowanego planu. W przeciwieństwie do innych dostawców, SmartPay daje Ci możliwość sprawdzenia swoich płatności i warunków przed końcem dzierżawy.

Aby wydzierżawić produkt od SmartPay, zacznij od złożenia wniosku online. Po zatwierdzeniu wniosku możesz robić zakupy za kwotę leasingu, do której się kwalifikujesz. Całkowita liczba płatności, które będziesz musiał dokonać, zależy od długości okresu i częstotliwości płatności.

Klienci są zobowiązani do przedstawienia dowodu dochodów, posiadania aktywnej karty kredytowej lub debetowej oraz ważnego numeru ITIN lub PESEL. Odwiedź ich witrynę internetową, aby złożyć wniosek online, a następnie użyj zgody na robienie zakupów w ich sklepach detalicznych lub online.

5. Gazela

Gazelle sprawia, że ​​kupowanie iPhone’a jest przyjazne dla portfela ze świetnymi planami, które są odpowiednie dla osób potrzebujących finansowania. Przy wysokich kosztach większości urządzeń Apple, Gazelle stara się pomagać swoim klientom, zmniejszając ciężar płatności, ułatwiając im zarządzanie procesem.

Klienci mogą wybrać plan finansowania na 3, 6 lub 12 miesięcy, w zależności od tego, który najlepiej pasuje do ich budżetu, przy niskich płatnościach od 23 USD miesięcznie. Stawki mogą wahać się od 10% do 30% w zależności od modelu i ceny.

Jeśli jesteś gotowy, aby rozpocząć, przejdź do Gazelle i wybierz certyfikowane używane urządzenie, a następnie wybierz opcję Potwierdź jako opcję płatności podczas płacenia. Potwierdź uruchomi sprawdzenie zdolności kredytowej, ale decyzja nie zależy od Twojej zdolności kredytowej. Wtedy będzie można włączyć automatyczną płatność w terminach.

WniosekNiezależnie od tego, czy masz zły / słaby kredyt, czy nie masz historii kredytowej, nadal istnieje sposób na sfinansowanie wymarzonego iPhone’a. Dostawcy ci są jednymi z najlepszych, którzy oferują niesamowite plany finansowania iPhone’a ze złymi kredytami, które są przyjazne dla użytkownika.

Dobrą rzeczą jest to, że większość z tych miejsc działa online, co oznacza, że ​​możesz łatwo uzyskać akceptację i bezproblemowo zacząć cieszyć się produktem. Jeśli potrzebujesz finansowania na iPhone’a, rozważ każdą z tych opcji w zależności od tego, jak dobrze sobie radzisz z ich warunkami.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy