3 sposoby korzystania z kalkulatora kredytu hipotecznego

17 lutego 2021

Ujawnienie reklamodawcy

Jesteśmy niezależną porównywarką reklamową. Naszym celem jest pomoc w podejmowaniu mądrzejszych decyzji finansowych poprzez udostępnianie interaktywnych narzędzi i kalkulatorów finansowych, publikowanie oryginalnych i obiektywnych treści, umożliwiając bezpłatne przeprowadzanie badań i porównywanie informacji – tak, abyś mógł z pewnością podejmować decyzje finansowe.

Bankrate współpracuje z emitentami, w tym między innymi z American Express, Bank of America, Capital One, Chase, Citi i Discover.

Jak zarabiamy pieniądze.Oferty, które pojawiają się na tej stronie pochodzą od firm, które nam wynagradzają. Ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak i gdzie produkty pojawiają się w tej witrynie, w tym na przykład na kolejność, w jakiej mogą pojawiać się w kategoriach aukcji. Jednak ta rekompensata nie ma wpływu na publikowane przez nas informacje ani recenzje, które widzisz na tej stronie. Nie uwzględniamy wielu firm ani ofert finansowych, które mogą być dla Ciebie dostępne.

 • 21 stycznia 2010 /
 • 2 minuty czytaniaPodziel się tą stroną

  DzielićW Bankrate staramy się pomóc Ci podejmować mądrzejsze decyzje finansowe. Chociaż przestrzegamy ścisłej rzetelności redakcyjnej, ten post może zawierać odniesienia do produktów naszych partnerów. Oto wyjaśnienie, w jaki sposób zarabiamy pieniądze.

  Uczciwość redakcyjnaBankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że Twoje interesy są na pierwszym miejscu. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe.

  Kluczowe zasadyCenimy Twoje zaufanie. Naszą misją jest dostarczanie czytelnikom dokładnych i bezstronnych informacji, a my stosujemy standardy redakcyjne, aby to zapewnić. Nasi redaktorzy i reporterzy dokładnie sprawdzają zawartość redakcyjną, aby upewnić się, że informacje, które czytasz, są dokładne. Utrzymujemy zaporę ogniową między naszymi reklamodawcami a naszym zespołem redakcyjnym. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od naszych reklamodawców.

  Niezależność redakcyjnaRedakcja Bankrate pisze w imieniu CIEBIE – czytelnika. Naszym celem jest udzielenie najlepszych porad, które pomogą Ci podejmować mądre decyzje dotyczące finansów osobistych. Przestrzegamy ścisłych wytycznych, aby mieć pewność, że reklamodawcy nie mają wpływu na nasze treści redakcyjne. Nasz zespół redakcyjny nie otrzymuje bezpośredniego wynagrodzenia od reklamodawców, a nasze treści są dokładnie sprawdzane pod kątem dokładności. Niezależnie od tego, czy czytasz artykuł, czy recenzję, możesz ufać, że otrzymujesz wiarygodne i niezawodne informacje.

  Jak zarabiamy pieniądzeMasz pytania dotyczące pieniędzy. Bankrate ma odpowiedzi. Nasi eksperci pomagają Ci opanować Twoje pieniądze od ponad czterech dekad. Nieustannie staramy się zapewniać konsumentom fachowe porady i narzędzia potrzebne do odniesienia sukcesu przez całe życie.

  Bankrate przestrzega ścisłej polityki redakcyjnej, więc możesz mieć pewność, że nasze treści są uczciwe i dokładne. Nasi wielokrotnie nagradzani redaktorzy i reporterzy tworzą uczciwe i dokładne treści, które pomogą Ci podejmować właściwe decyzje finansowe. Treści tworzone przez naszą redakcję są obiektywne, oparte na faktach i nie mają na nie wpływu nasi reklamodawcy.

  W przejrzysty sposób wyjaśniamy, w jaki sposób możemy zapewnić Ci wysokiej jakości treści, konkurencyjne ceny i przydatne narzędzia, wyjaśniając, w jaki sposób zarabiamy.

  Bankrate.com to niezależny, wspierany przez reklamy wydawca i porównywarka. Otrzymujemy wynagrodzenie w zamian za umieszczenie sponsorowanych produktów i usług lub kliknięcie przez Ciebie niektórych linków zamieszczonych w naszej witrynie. Dlatego ta rekompensata może mieć wpływ na to, jak, gdzie iw jakiej kolejności pojawiają się produkty w kategoriach aukcji. Inne czynniki, takie jak nasze własne zasady dotyczące zastrzeżonych witryn internetowych i to, czy produkt jest oferowany w Twojej okolicy, czy w wybranym przez Ciebie zakresie oceny kredytowej, również mogą wpływać na to, jak i gdzie produkty pojawiają się na tej stronie. Chociaż staramy się oferować szeroką gamę ofert, Bankrate nie zawiera informacji o każdym produkcie lub usłudze finansowej lub kredytowej.

  Który bank wybrać?Uzyskaj spersonalizowane rekomendacje bankowe w 3 prostych krokach.ZaczynajWiększość ludzi korzysta z kalkulatora kredytu hipotecznego do oszacowania spłaty nowego kredytu hipotecznego, ale można go również wykorzystać do innych celów. Oto kilka alternatywnych zastosowań kalkulatora Bankrate’a.

  Znajdź najlepsze oprocentowanie kredytów hipotecznych

  1. Planowanie wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego.

  Do czasu spłaty 30-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu typowy posiadacz kredytu hipotecznego spłaci łączne odsetki znacznie większe niż pierwotny kapitał pożyczki.

  Skorzystaj z funkcji „Dodatkowe spłaty kalkulatora kredytu hipotecznego Bankrate, aby dowiedzieć się, jak skrócić okres spłaty i duże oszczędności netto, wpłacając dodatkowe pieniądze na poczet kapitału pożyczki co miesiąc, co roku lub nawet raz.

  Aby obliczyć oszczędności, wprowadź hipotetyczną kwotę do jednej z kategorii płatności (miesięczna, roczna lub jednorazowa), a następnie kliknij „Pokaż / ponownie oblicz tabelę amortyzacji, aby zobaczyć, ile odsetek ostatecznie zapłacisz i nową datę spłaty .

  2. Zdecyduj, czy ARM jest wart ryzyka.

  Niższe początkowe oprocentowanie kredytu hipotecznego o zmiennej stopie procentowej (ARM) może być kuszące. Ale chociaż ARM może być odpowiedni dla niektórych pożyczkobiorców, inni mogą uznać, że niższa początkowa stopa procentowa nie zmniejszy ich miesięcznych płatności tak bardzo, jak myślą.

  Aby dowiedzieć się, ile naprawdę zaoszczędzisz na początku, spróbuj wprowadzić stopę procentową ARM do kalkulatora kredytu hipotecznego, pozostawiając ten termin na 30 lat. Następnie porównaj te płatności z płatnościami, które uzyskasz, wprowadzając stawkę dla konwencjonalnego 30-letniego kredytu hipotecznego o stałym oprocentowaniu. Może to potwierdzić Twoje początkowe nadzieje na korzyści z ARM – lub dać ci możliwość sprawdzenia rzeczywistości, czy potencjalne plusy ARM naprawdę przeważają nad ryzykiem.

  3. Dowiedz się, kiedy pozbyć się prywatnego ubezpieczenia kredytu hipotecznego.

  Możesz skorzystać z kalkulatora kredytu hipotecznego, aby określić, kiedy będziesz mieć 20 procent kapitału w swoim domu. Ta wartość procentowa jest magiczną liczbą wymaganą przez pożyczkodawcę, który wymaga ubezpieczenia prywatnego kredytu hipotecznego.

  Po prostu wprowadź pierwotną kwotę kredytu hipotecznego i datę zamknięcia, a następnie kliknij opcję „Pokaż / ponownie oblicz tabelę amortyzacji. Następnie pomnóż pierwotną kwotę kredytu hipotecznego przez 0,8 i dopasuj wynik do najbliższej liczby w skrajnej prawej kolumnie tabeli amortyzacji, aby dowiedzieć się, kiedy osiągniesz 20 procent kapitału.

  We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy