20 skutecznych sposobów gromadzenia mil lotniczych bez karty kredytowej

17 lutego 2021
Category: Kart Kredytowych

Nie lubisz kart kredytowych? Witaj w klubie. Badanie przeprowadzone przez Princeton University wykazało, że tylko 35% wszystkich osób w wieku powyżej 30 lat nie ma takiego. Żeby było jeszcze bardziej krzykliwie, około 63% uczestników (w wieku od 18 do 29 lat) również nie posiadało karty kredytowej.

Jednak fakt, że nie masz karty kredytowej, nie oznacza, że ​​nie możesz szybko gromadzić mil lotniczych. A kiedy już je zdobędziesz, możesz łatwo sprzedać swoje mile za gotówkę!

Zapomnij o tym, co słyszałeś, wręcz przeciwnie, istnieją super sprytne skróty i sposoby na zdobycie ton punktów lotniczych bez kredytu, prawie tak szybko, jak w przypadku karty kredytowej. Poniżej znajduje się zestawienie 20 skutecznych sposobów gromadzenia mil lotniczych bez karty kredytowej.

Oto 20 prostych sposobów na gromadzenie mil lotniczych bez karty kredytowej w roku 2019:

1. Kupuj online

Prawie wszystkie linie lotnicze współpracują z portalami handlowymi, w których można gromadzić mile, dokonując zakupów. Za każdy zakup otrzymasz określoną liczbę punktów. Ile punktów może zależeć od wielu rzeczy, takich jak samolot pasażerski powiązany z tym portalem, polityka punktowa portalu, jak duży jest zakup, jakie konkretne przedmioty zostały zakupione, ponieważ niektóre mogą przynieść więcej punktów niż inne i tak dalej. Kluczowe jest tutaj zawsze sprawdzenie, czy kupujesz w portalu, który jest powiązany z Twoim samolotem.

2. Wynajem samochodów i usługi samochodowe na żądanie

Wiele programów linii lotniczych obejmuje współpracę z agencjami wynajmu samochodów, a także usługi samochodowe na żądanie, takie jak Lyft i Uber. Liczba punktów, które możesz zdobyć, może się różnić w zależności od samolotu pasażerskiego. Każdy program dla osób często podróżujących ma na swojej stronie internetowej listę wszystkich wypożyczalni samochodów i usług samochodowych na żądanie.

3. Rezerwacja hotelu

Rezerwacja hoteli objętych programem samolotów pasażerskich to doskonały sposób na szybkie gromadzenie mil lotniczych . Zwłaszcza jeśli dużo podróżujesz i zatrzymujesz się w hotelach podczas swoich podróży. Niektóre linie lotnicze nawiązały nawet współpracę z Airbnb. Rezerwacja hoteli jest postrzegana jako jeden z najbardziej efektywnych sposobów gromadzenia mil lotniczych bez karty kredytowej.

4. Śledź linie lotnicze w mediach społecznościowych

Wszystkie programy lotnicze oferują promocje i programy nagród, które są dostępne dla wszystkich ich członków. Są jednak takie, które są oferowane wyłącznie za pośrednictwem ich mediów społecznościowych. Na przykład hotele Mariott oferują 45 000 punktów rocznie każdemu, kto wchodzi z nimi w interakcję na ich oficjalnych stronach / profilach w mediach społecznościowych. A jeśli połączysz swoje konto na Twitterze, Instagramie i Facebooku, masz prawo do dodatkowych 750 punktów nagrody. Oczywiście oferta jest ograniczona tylko do określonych programów linii lotniczych. Niemniej jednak jest to skuteczny sposób na szybkie i łatwe gromadzenie mil lotniczych . Dlatego kliknij ten przycisk i polub, jeśli chcesz dostać w swoje ręce taką ofertę.

5. Wypełnij ankiety

Nie jest to sposób na szybkie gromadzenie mil lotniczych , ponieważ większość samolotów, które to oferują, nie daje zbyt wielu mil w zamian. Na przykład Alaska Airlines oferuje tylko 400 mil za wypełnienie jednej ankiety. Ale z drugiej strony, jeśli brakuje ci kilkuset mil, idź na to. To prosty sposób na gromadzenie mil lotniczych bez karty kredytowej .

6. Przekaż darowizny

Niektóre linie lotnicze przyznają bezpłatne mile lotnicze jeśli przekażesz darowiznę na cele charytatywne. Sztuczka polega na tym, aby przekazać darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej, która jest częścią ich programu. Na przykład American Airlines oferują 10 mil przywilejowych za każdego dolara przekazanego jednej z organizacji charytatywnych, które wspierają. Jeśli jesteś dawcą, który lubi pomagać, jest to sytuacja korzystna dla wszystkich.

7. Zapisz się na promocje

Kiedy rejestrujesz się w programie, regularnie pojawia się pytanie, czy jesteś zainteresowany otrzymywaniem promocji i ofert. Już samo to kwalifikuje Cię do pokonania określonej liczby mil. A w promocjach będziesz otrzymywać oferty, które będziesz mógł zamienić na mile bez karty kredytowej. Na przykład Alaska Airlines oferuje 3000 darmowych mil lotniczych tylko za udział w ich terminalu opinii, portalu zakupów i programie gastronomicznym.

8. Zjedz

Prawie każda linia lotnicza na świecie oferuje programy nagród za posiłki, w ramach których członkowie mogą zbierać bezpłatne mile lotnicze podczas posiłków w restauracji będącej częścią ich sieci. Z całą pewnością jest to jeden z najłatwiejszych sposobów pokonywania mil bez wysiłku i w krótkim czasie. Niektóre z największych programów linii lotniczych obejmują tysiące restauracji na całym świecie.

9. Usługi domowe

Niektóre linie lotnicze oferują bezpłatne mile lotnicze za korzystanie z usług dostawcy energii elektrycznej będącego częścią ich sieci. Inni oferują mile na zakup i instalację paneli słonecznych.

10. Kup ubezpieczenie

Niezależnie od tego, czy jest to ubezpieczenie samochodowe, na życie, majątek, czy też inne rodzaje ubezpieczenia, które zamierzasz kupić, upewnij się, że jest to powiązane z Twoim ulubionym samolotem pasażerskim. W ten sposób możesz zarobić sporą ilość mil na swoim koncie.

11. Wybierz kartę debetową

Nie jesteś fanem kart kredytowych? Nie ma problemu. Zdobądź kartę debetową do gromadzenia mil. Posiadając kartę debetową, nie musisz się martwić o spłatę w całości jakichkolwiek długów każdego miesiąca. Ponadto, korzystając z karty debetowej, nie możesz wydać więcej niż to, co na niej masz. Tak samo jak w przypadku gotówki. Wszystkie zalety karty kredytowej, tylko to, że nie musisz się martwić o nadmierne wydatki.

12. Podróżuj i gromadź mile

Mimo że wydaje się to zwykłym wsadem, jest wielu ludzi, którzy nie wykorzystują tego w pełni. Nawet jeśli jest to krótka podróż, nie zapomnij podać swojego numeru dla osób często podróżujących. Na przykład kupując bilet z Korean Air, otrzymasz Delta Mile, ponieważ są oni partnerami.

13. Bonus lojalnościowy

Jeśli nie masz karty kredytowej, nie oznacza to, że nie powinieneś polecać i zachęcać innych do jej otrzymania. Większość linii lotniczych oferuje dodatkowe mile dla każdego członka rodziny lub znajomego, którego polecisz, i kwalifikuje się do ich otrzymania. Na przykład Alaska Airlines przyznaje 5000 mil premiowych za każde skierowanie.

14. Pij wino

Dla miłośników wina jest to bardzo wygodne. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić wina z klubów winiarskich zrzeszonych w programie Twojego samolotu. Na przykład Delta przyznaje 5000 mil bonusowych za zakup wina, United oferuje 6500 mil bonusowych za pierwszy zakup, podczas gdy American Airlines oferuje około 2500 punktów bonusowych przy rejestracji i pięć mil za każdego wydanego później dolara. W sumie całkiem przyzwoita ilość kilometrów do picia wina.

15. Kupno nieruchomości

Zakłada się, że jesteś na rynku i chcesz kupić nowy dom lub inny rodzaj nieruchomości. Miej oczy szeroko otwarte na najlepsze warunki, opłaty i stopy procentowe, zanim cokolwiek innego. Ale nie wykluczaj możliwości zdobycia dużej ilości bezpłatnych mil lotniczych. Niektóre firmy oferujące kredyty hipoteczne oferują do 40 000 mil. W każdym razie to dużo mil.

16. Kup kwiaty

Kwiaty mają nie tylko wywołać romans, ale także sposób na okazanie szacunku osobie. Jednocześnie stanowią świetny sposób na gromadzenie mil i punktów. Jeśli jesteś typem osoby, która lubi wysyłać kwiaty, to jest to idealne połączenie. Wysyłanie radości i szczęścia podczas robienia punktów. Wiele linii lotniczych współpracuje z 1-800-Flowers, Teleflora i FTD. Najlepsze oferty są zarezerwowane na okres świąteczny, Boże Narodzenie, Dzień Matki i Walentynki. Możesz łatwo zarobić około 30 mil za każdego wydanego dolara, a wszystko to przy okazji ułatwiając komuś dzień.

17. Płać podatki

Każdy musi płacić podatki – wcześniej czy później. Dlaczego więc nie zrobić kilku mil i punktów w tym procesie. Wszystkie szczegóły są dobrze wyjaśnione na stronie internetowej IRC. Sprawdź to i zobacz, jak możesz najlepiej wykorzystać coś, do czego jesteś prawnie zobowiązany w każdym przypadku.

18. Inwestowanie i bankowość

Wiele programów dla osób często podróżujących samolotami pasażerskimi obejmuje banki i fundusze inwestycyjne w swojej sieci. Otwarcie konta w jednym z nich i zdeponowanie pieniędzy może potencjalnie przynieść do 60 000 mil. Wydaje się, że jest to górna granica dla wielu banków powiązanych z samolotami. Dotyczy to kont, na których zdeponowano ponad 100 000 USD. Oczywiście, jeśli chodzi o znaczące inwestycje pieniężne, należy najpierw sprawdzić stawki i warunki i na tym oprzeć decyzję. Mile lotnicze zawsze powinny znajdować się na drugim miejscu. Ale jeśli wszystko pasuje, dlaczego nie wykorzystać tego w pełni, tak jak wiele osób robiło to wcześniej.

19. Zamień walutę nagród

Nie wszystkie programy dla osób często podróżujących pozwalają na zamianę punktów na mile. Ale na wszelki wypadek upewnij się, czy masz taką możliwość. To świetny i szybki sposób na gromadzenie poważnych kilometrów.

20. Bądź na bieżąco

To najlepsza i najważniejsza wskazówka, jaką otrzymasz jak gromadzić mile lotnicze bez karty kredytowej . Samoloty stale aktualizują swoje programy o nowe oferty i promocje. Upewnij się, że regularnie odwiedzasz ich witrynę i bądź na bieżąco z najnowszymi zmianami. Czasami wykluczają niektóre funkcje, czasami dodają coś nowego, aw większości przypadków dokonują pewnych ulepszeń w swoich bieżących programach. Mówią, że informacja to potęga. Cóż, w tym przypadku informacja to bezpłatne mile lotnicze .

Podsumowanie

Istnieje wiele sposobów gromadzenia mil bez karty kredytowej. Te powyżej mogą być jednymi z najpopularniejszych. Ważne jest, aby odkryć wiele innych sposobów gromadzenia mil lotniczych, aby dowiedzieć się, co najbardziej Ci odpowiada.

Wiedz, że rozważane oferty są warte Twojego czasu i pieniędzy oraz że nie robisz tego ze względu na rzeczy. Chodzi o to, że wiesz, jaką wartość uzyskujesz z każdej transakcji i nie rozpraszają Cię żadne wymyślne reklamy lub promocje. Po prostu wyciągnij długopis i kartkę i zobacz, czy to ty dostaniesz się na górę, a nie na odwrót. Uważnie obserwuj czas, ponieważ te mile tracą ważność.

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy